Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Balans ulepszania umagów » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Którą wersję balansu ulepszania umagicznień byś wolał/a?
Mega obniżenie progu ŁPC + zwiększenie 10x kosztu w reputacji. 288 73.66%
Obniżenie wymaganych ŁPC do 80% obecnej wartości. 103 26.34%
Łącznie: 391 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Balans ulepszania umagów 29 Ankieta - średnia ocena: 6,5229 Ankieta - średnia ocena: 6,52
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Balans ulepszania umagów Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

w związku z tym, że Konrad jest chory i patch (Patch balansujący + kamienie) się opóźnił możemy rozważyć dwie opcje zbalansowania ulepszania umagów.

1. Obniżenie wymaganych ŁPC do 80% obecnej wartości.

2. Mega obniżenie progu ŁPC + zwiększenie 10x kosztu w reputacji.

Zapraszam do udziału w ankiecie oraz konstruktywnej dyskusji.

Pozdrawiam
SM

PS. Co rozumiem przez mega obniżenie:
100 PKT ŻYCIA +50
250 PKT ŻYCIA +100
500 PKT ŻYCIA +200
2000 PKT ŻYCIA +500
12500 PKT ŻYCIA +1000
22500 PKT ŻYCIA +2000

Obecnie by podbić pż z +1000 do +2000 trzeba mieć 22500 LPC po zmianie byłoby to 12500.

Czyli zamiast brać wartość ŁPC dla docelowej wartości umagicznienia, brana by byłą wartość dla BIEŻĄCEJ wartości umagicznienia.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


26-09-2016 23:00 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no wiadomo, ze opcja z repa x10
ludzie maja po 7mln repa...


@edit

proponowalbym jeszcze zeby lokacje mialy wiecej podstawowych lpc, te 2k lpc, ktore dostalismy na urodziny... to by moglo wejsc na stale

albo slumsy 2000lpc, kazda kolejna lokacja np 250lpc wiecej

bedzie to uklon w strone graczy, ktorzy sie nie zalapali na bonus urodzinowy albo w ogole dopiero uslyszeli o bw

chyba nie musze mowic Sushi ile sie takie 2000 lpc zbiera

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 26-09-2016 23:16.

26-09-2016 23:08 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
kajciu
Lord


images/avatars/avatar-25175.jpg

Data rejestracji: 08-02-2014
Postów: 362
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Moria VI
Skąd: z Polski synu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a jeszcze proponowałbym coś zrobić z losowaniem tych samych wartości... jest juz spoo osób które mają po 6/4 dmg, zaraz się okaże, że będzie po 16/4...

__________________
Matylda87 22:22 -> Kajciu jest agentem bucowego wywiadu
26-09-2016 23:14 kajciu jest offline Szukaj postów użytkownika: kajciu Dodaj kajciu do Listy kontaktów
Dwayne
Lord


Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 440
Klan: mój
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak jak pisałem prawie 2 tygodnie temu:

Patch balansujący + kamienie

i tak wymaganie 12k ŁPC bedzie kłopotliwe, ale lepsze to niż 20k+
26-09-2016 23:15 Dwayne jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwayne Dodaj Dwayne do Listy kontaktów
Tov
Member


Data rejestracji: 08-06-2008
Postów: 44
Klan: Legion_Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a nie lepiej po prostu zwiększyć ilość łpc jakie się dostaje za umagi?
26-09-2016 23:15 Tov jest offline Szukaj postów użytkownika: Tov Dodaj Tov do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem obie opcje są złe - ta druga mogła by być, ale te wyższe umagi wymagały by prawie 400k repa, a 12,5k łpc to ilość i tak nierealna, mi przy 3k łpc wpadają NON-STOP umagi po 35 łpc, w porywach jakiś za 70 wpada...
Daje to, nawet biorąc pod uwagę te po 70łpc, które wpadają sporadycznie, 1,5k miesięcznie, czyli 12,5k to ponad 8 miesięcy przy dobrych wiatrach, doliczyć 2 na znalezienie tego umaga, potem jak łpc wyzeruje, będą wpadały zaś same po 30łpc, więc 1 umag zajmie i tak przy dobrych wiatrach dobry rok, a umagów jest 8.
Dodatkowo, ja mam 30k repy teraz, nie każdy kisi tony, ja często skracam expy, a do tego jestem w klanie z dużo silniejszymi graczami, więc zdobywanie repki jest utrudnione, a wyboru nie mam, bo gram na r5, albo klan z koksami, albo klan z 10 osobami Wink
Chcecie zwiększyć popyt na repkę, to dajcie skrót za darmo, bo szkoda będzie repę tracić, a premki na takie coś tracić nie ma sensu, nie w czasach (S)

Arius proponiwał wprowadzenie dodatkowej puli, wspólnej dla wszystkich lokacji, jest to imho najlepsze rozwiązanie.
Od tej puli by zależały tylko progi ulepszeń, losowanie umagów po staremu.
Nie trzeba by się martwić, że znajdzie się dobrego umaga, wyzeruje łpc, a potem wpadnie lepszy, i by go wbić, następny rok czy dwa w plecy.

Gdyby ilość łpc została zbalansowana, to opcja 2 była by do przyjęcia, ale opcja Ariusa lepsza.

__________________
[

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 26-09-2016 23:23.

26-09-2016 23:16 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Lesior
Member


Data rejestracji: 05-02-2007
Postów: 39
Kraina: Necropolia VII
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za opcja nr 2. repa chociaż będzie schodzić szybciej a i dla was lepiej bo wtedy więcej ludzi będzie skracac za premke Smile

__________________
~~~ Lesior ~~~ Tremere Vampires ~~~ R11 ~~~
~~~ Looterka ~~~ Handlarze Bronią ~~~ R14 ~~~
26-09-2016 23:17 Lesior jest offline Szukaj postów użytkownika: Lesior Dodaj Lesior do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dla mnie tez obie opcje słabe

ale zagłosowałem za 80 % -szkoda repy Pleased

samo ulepszenie top umaga 1 będzie wymagało minimum 500 k repy nie licząc ,że zbieranie tych 12.5k lpc jest bez sensu wcześniej wpadnie kilka razy ten umag

wielkie koszty w repach a próg lpc i tak wysoki będzie dozbieranie te 12 k lpc zajmie minimum rok - 1.5 przy mega dobrych wiatrach ...

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

26-09-2016 23:23 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
lothain
Member


Data rejestracji: 06-01-2015
Postów: 48

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Edit.

Az tak sobie przeczytalem to na spokojnie i jednak ta opcja druga jest calkiem spoko. Az mi troche glupio ze tak szybko wczesniej sie wypowiedzialem :C

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez lothain: 27-09-2016 14:40.

26-09-2016 23:49 lothain jest offline Szukaj postów użytkownika: lothain Dodaj lothain do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram przedmówców. Koszta w evo nadal za wysokie, ale uważam że zwiększanie innych kosztów jest ok i trzeba iść w tą stronę.
26-09-2016 23:55 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Padrezg22
Lord


Data rejestracji: 03-06-2015
Postów: 314
Klan: LEGO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
2. Mega obniżenie progu ŁPC + zwiększenie 10x kosztu w reputacji.
+ pkt łpc nie resetują się przy zmianie umagicznienia... i było by idealnie Smile

opcja nr 2 bardzo ciekawa

łatwiej i szybciej zebrać 1 000 000 repy niż 10 000łpc Smile

__________________
r17: Papa
r19: papa

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Padrezg22: 27-09-2016 00:39.

27-09-2016 00:32 Padrezg22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Padrezg22 Dodaj Padrezg22 do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 823
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dam przykład

Całkiem fajny umag

http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?mid=56924955&key=73ccef2006

Tylko zeby ulepszyć go maksymalnie to teraz potrzeba 15k punktów bez resetu ich to kupa czasu zbierania a juz w ogole jak sie resetuje Frown

A to tylko 1 lokacja

2 opcja rozszerzona o brak resetu punktow i mamy wreszcie przyjemny a zarazem i tak mozolny system umagow

__________________
Tonąca_rybka
27-09-2016 00:46 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
northway
Triple Ace


Data rejestracji: 17-07-2014
Postów: 216

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
lothain napisał(a)
Opcja pierwsza doprowadzi do szukania umagow typu "2/4 dmg + 100hp + 8%ignora"....e

Taki umag to jak wydropic tygrysie koszulkę speeda w epiku....
Łaska ma wpływ tylko na pierwszy umag... A reszta losuje z całej puli, ni będzie takich umagow
27-09-2016 02:25 northway jest offline Szukaj postów użytkownika: northway Dodaj northway do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co z opcją WSPÓLNEJ PULI ŁPC dla wszystkich lokacji:
cytat:
Nosferek napisał(a)
cytat:
Arius napisał(a)
A może by tak zrobić że licznik łpc do ulepszeń bedzie powiększany o łpc uzyskane ze wszystkich lokacji i będzie działał na umagi we wszystkich lokacjach.
Tzn robię slumsy a licznik łpc do ulepszeń idzie w górę', potem przekazuję na cytadele i nadal mi jeden wspólny licznik łpc (tylko do ulepszeń, nie do uzyskiwania lepszych umagow na lokacji).



1. Pomysł super - sam o tym kiedyś myślałem, ale że pomysł super to i tak nie proponowałem bo super pomysłów nie wprowadzą.

2. Nie proponowałem również z tego powodu, że zaraz będzie płacz - a ja już po urodzinowych dodatkach 7 umagów zmieniłem i mam tylko na jednej 3k ŁPC a reszta gołych inni nie zmienili maja już 15k ŁPC - to niesprawiedliwe (niestety takich będzie wielu) - trzeba to jakoś sensownie rozwiązać.

3. Pula wspólna do ulepszeń ale oczywiście:
- wpływ na jakość umagu mają ŁPC tylko z danej lokacji
- po zmianie umagu kasują się punkty z danej lokacji i odejmowane jest to od całej puli


Ściąć na te 80% potrzebne do ulepszenia ŁPC
Zwiększyć koszt w reputacji
Dodać trochę bazowych ŁPC na każdej lokacji
Wprowadzić WSPÓLNĄ PULĘ ŁPC dla umag na wszystkich lokacjach (ale tylko do ulepszania)


To by dało realne szanse na ulepszenie, a nie byłoby tak od razu i takie bardzo tanie.

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nosferek: 27-09-2016 07:16.

27-09-2016 07:15 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Suszi, mega obnizenie progu LPC, zwiekszenie kosztu reputacji x 10 i USTAWIENIE BAZOWEJ WARTOSCI ŁPC PO ZMIANIE UMAGA NA 2k. Tylko tak ten system bedzie mogl funkcjonowac


//edit

zrozum Sushi ze nie zamierzamy do smierci napierniczac co 2 dni po 3 lpc bo wpadnie +2 siły na ulepszenie endowego umaga ;-)

pomysl o nastepnych pokoleniach i wprowadz ta stala 2k lpc ktora wyeliminuje wiekszosc syfiastych umagow Happy

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Veltaxio: 27-09-2016 07:50.

27-09-2016 07:44 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi,
Zdecydowanie opcja nr 2.

Jak dodasz do tego "blokadę" zdobytego umagicznienia to będzie bardzo dobrze.
Czyli:
1. Mam umag np. +1000 hp. Robię sobie dalej lokację na której mam powiedzmy 3100 łpc.
2. Losuję +35 zwinności i + 8% ignora
3. Blokuję ten umag na drugim slocie - robię nadal tę samą lokację, a ten umag wisi i łpc się nie kasują.
4. Zdobywam 3500 łpc - mogę podbić ignora do 15% lub czekam do 10000 łpc i robię 30% ignora
5. Przypisuję zablokowany umag do postaci = łpc kasują się do wartości początkowej.

Dlaczego tak?
Zrobiliście nam prezent, który wieeeelu uzmysłowił jak mozolne jest zdobywanie właśnie tych pierwszych 2000 łpc losując często umagi warte kilka łpc.

Edit.
Wszystko powyżej tylko jeżeli nie rozważasz w ogóle czegoś na kształt propozycji Ariusa z globalną liczbą łpc

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez 78dyzio: 27-09-2016 09:17.

27-09-2016 07:57 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

RE: Balans ulepszania umagów Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

generalnie wybor czy sobie strzelic w noge czy w reke, tak wlasnie wyglada ta propozycja

byly lepsze...

ale nie nalezalo sie nic wiecej spowiewac po tym jak ostatnio na propozycje zwiekszenia kosztu w repie administracja odpowiedziala ze repa nam zejdzie na ulepszanie umagow Big Grin


jak bardzi trzevba sie nie znac na swojej grze zeby takie cos napisac w momencie kiedy ludzie placac za wszelkie skrocenia reputacja, nadal maja jej po kilka milionow i ona nadal przyrasta

teraz mamy mozliwosc albo nie zmienic generalnie nic, albo pojsc na totalna latwizne

tak jakby nie bylo miedzyczasie bardziej wyposrodkowanych propozycji
27-09-2016 08:53 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie - dla kasowania postępu ŁPC. Niech ta wartość się nie kasuje po zmianie/akceptacji umagu i będzie dobrze.
27-09-2016 09:11 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
Daniel82
Junior Member


Data rejestracji: 20-05-2012
Postów: 18
Kraina: Necropolia

RE: Balans ulepszania umagów Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiście 2 opcja
27-09-2016 09:29 Daniel82 jest offline Szukaj postów użytkownika: Daniel82 Dodaj Daniel82 do Listy kontaktów
:Aureliusz:
Emperor


images/avatars/avatar-22836.jpg

Data rejestracji: 12-08-2007
Postów: 1.030
Klan: zMrok
Kraina: Moria II
Skąd: Dziki Zachód

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Druga opcja, repy się przelewa a koszt jest w sam raz jak na podbicie kox umagów
27-09-2016 09:38 :Aureliusz: jest offline Szukaj postów użytkownika: :Aureliusz: Dodaj :Aureliusz: do Listy kontaktów
Regit
Triple Ace


images/avatars/avatar-25618.jpg

Data rejestracji: 26-11-2008
Postów: 160
Klan: Independent
Kraina: Moria II
Skąd: Z nikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem obie opcje powinny wejść

I to gracz powinien zdecydować który koszt woli.

Niech gracze maja chociaż namiastkę wolności

__________________
ID R5:8246

27-09-2016 09:49 Regit jest offline Strona domowa Regit Szukaj postów użytkownika: Regit Dodaj Regit do Listy kontaktów AIM Screen Name of Regit: Ezehiel YIM Account Name of Regit: Hellgast Zobacz profil MSN Regit
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2 opcja + to, o czym piszą ludzie wyżej, a o czym dałem temat w systemie:

Zablokowanie nadpisywania umaga i farmienie łpc
27-09-2016 09:54 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
magig
Forum Ace


Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 82
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co z dolosowaniem 2 i 3 umaga?

Może tu zrobić, aby szansa znacznie się zwiększała powiedzmy od 15k ŁPC

__________________
bla bla bla

R7 - Melikika
27-09-2016 09:54 magig jest offline Szukaj postów użytkownika: magig Dodaj magig do Listy kontaktów
Dakiuus
Junior Member


Data rejestracji: 07-04-2009
Postów: 23
Klan: O_o
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiście opcja numer 2 !

Ale 2k ŁPC powinno zostać na stałe bo co nam z tego jak na poziomie np 3k ŁPC złapiemy fajnego umaga gdzie jest załóżmy zwinność , jakaś tam siła i ignor defa skoro zamieniając umaga z obecnym znów się cofamy na jakieś ~500 ŁPC a zbierać znów 10k+ to po prostu dobre dwa lata.. jak nie więcej i raczej nikt tego nie dotrwa..
27-09-2016 10:26 Dakiuus jest offline Szukaj postów użytkownika: Dakiuus Dodaj Dakiuus do Listy kontaktów
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a moim zdaniem powinno się ustawić główny jeden wskaźnik ŁPC do ulepszania (tak jak w propozycji Ariusa) i problem mielibyście rozwiązany. Bo znowu pokątnie szukacie sposób na zarobienie Sushi Wink

wyzerowanie repy = więcej łowów za premkę Smile



Kiedy wreszcie weźmiecie się za tą fuzję? Bo to kolejny raz kiedy zajmujecie się sprawami wagi dużo mniejszej - tzn. przedłużacie agonię zamiast spróbować jakoś jej zaradzić.
27-09-2016 11:21 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
danwojownik
Triple Ace


Data rejestracji: 16-09-2010
Postów: 224
Klan: Banda
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgadzam się z powyższymi, mega obniżenie, ale do tego na każdej lokacji +2k łpc, które się nie zeruje przy zmianach umagów.

__________________

27-09-2016 11:27 danwojownik jest offline Szukaj postów użytkownika: danwojownik Dodaj danwojownik do Listy kontaktów
MistrzR8
Lord


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 265
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zaraz przegniecie w drugą stronę . Pisanie bzdur , że ludzie opływają w repie jest chore . Żadne wartości podane przez SM nie są dobre ( moje zdanie ) . Gdzie jest opcja w ankiecie zostawić jak jest teraz ? Jedyne co bym zmienił to nie resetują się 2000 zostają bazowe i tyle .

__________________
Ciekawe kto korzysta z mojego Systemu Fair drop bo na pewno nie ja

rys1972 - r8
27-09-2016 12:21 MistrzR8 jest offline Szukaj postów użytkownika: MistrzR8 Dodaj MistrzR8 do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zmniejszenie kosztu ŁCP x2 a podniesienie kosztu repy x10?
Sushi, nie zaraziłeś się przypadkiem od Konrada i nie masz gorączki?

Wybór w stylu strzał w prawą albo w lewą stopę.

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE
27-09-2016 13:37 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
Nevahaae
Forum Ace


Data rejestracji: 29-10-2014
Postów: 81
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co z serwami na ktorych trwa wojna?
repy mamy o wiele mniej niz ludzie na serwach pokojowych
nie narzekam na brak repy ale jedna akcja z ulepszaniem umaga i zaczyna byc srednio


czemu ludzie ktorzy wojuja i niby to sól tej gry te oblezenia, maja miec w plecy bardziej od tych co klepia sobie spokojnie w bw

a jesli tak zrobicie to zniescie oplate repy/premki za łowy i skrocenie o!
27-09-2016 13:54 Nevahaae jest offline Szukaj postów użytkownika: Nevahaae Dodaj Nevahaae do Listy kontaktów
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za opcją nr. 2 jest dużo lepsza Smile

SM szkoda tylko że teraz, podajecie takie opcje, bo zmieniłem umag a jakby ten patch wszedł z opcją nr2 mógłbym ulepszyć umag do +1000 hp a tak mam tylko +500.
Bo stwierdziłem że nie nazbieram 12500 punktów a mam jeszcze inne lokacje.

Teraz by mi wystarczyło 2000 punkcików ja miałem ponad 4k już. Dało by się coś zrobić z tym? nie chce odzyskać punktów tylko możliwość podniesienia umaga do tego +1000 bo mogłem to zrobić gdybym wiedział że patch wejdzie poczekał bym ten tydzień.
27-09-2016 13:56 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Balans ulepszania umagów

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH