Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Balans ulepszania umagów » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Którą wersję balansu ulepszania umagicznień byś wolał/a?
Mega obniżenie progu ŁPC + zwiększenie 10x kosztu w reputacji. 288 73.66%
Obniżenie wymaganych ŁPC do 80% obecnej wartości. 103 26.34%
Łącznie: 391 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Balans ulepszania umagów 29 Ankieta - średnia ocena: 6,5229 Ankieta - średnia ocena: 6,52
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Opcja nr 2 duzo lepsza tylko ilosc repa na dłuższą metę nieosiagalna dla mniejszych, wiec powinien byc koszt troche mniejszy.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 27-09-2016 13:58.

27-09-2016 13:58 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jesli teraz ulepszenie dajmy na to uniku z 7 % na 11 kosztuje 12000 repy to co to za problem wydac te 112,000 ? Ostatecznie to i tak sprowadzi sie do tego ze nikt nie zaladuje umaga ktory bedzie zawieral 10 dmgu albo 250 hp bo bedzie szukal tej bazy 1000 hp, 20 dmg jako podstawe i wciaz bedzie szukal mitycznego progu na cytadeli np

100%,15%,8% jesli chodzi o 3 skladnikowy pozytywny efekt umaga

1000 hp bazy, + cos + cos ;-) wiec trzeba bedzie ulepszac z glowa, a nie ulepszac wszystko jak leci, raz a dobrze rzeklbym.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Veltaxio: 27-09-2016 14:14.

27-09-2016 14:00 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
barti93 napisał(a)
Opcja nr 2 duzo lepsza tylko ilosc repa na dłuższą metę nieosiagalna dla mniejszych, wiec powinien byc koszt troche mniejszy.


To mniejsi ulepszą na maxa jak będą już duzi.
Jest to też bodziec do polepszania eq na KW dla tych którzy jeszcze tego nie zrobili.

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
27-09-2016 14:14 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Yenni
Junior Member


Data rejestracji: 16-12-2008
Postów: 18
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja powracam do pomysłu aby łpc można było uzyskać z pkt skarbu. Wrzucono tam prawie wszystko co można zdobyć, nawet młotki to można i łpc. Przynajmniej wtedy wyprawki miałyby sens a kto chciałby szybciej i więcej zdobyć łpc za wyprawki to i premkę wtedy wykupi. Wink
27-09-2016 21:18 Yenni jest offline Szukaj postów użytkownika: Yenni Dodaj Yenni do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Opcja nr. 2 świetna, chociaż koszty repy x10 to moim zdaniem zdecydowanie zbyt duża podwyżka, dla maluchów strzał w kolana, nawet dla tych które lecą z rozwojem a nie gniją celowo w miejscu. CHYBA ŻE dacie możliwość postawienia KW na "prawie-samarytanina". Tzn. w taki sposób, że i tak zdobywa się repę, ale nie nadpisuje się umaga (ani umag nie wypada nawet, żeby nie było jęków "wypadł mi najlepszy umag, ale ja naprawdę naprawdę NAPRAWDĘ przypadkiem zaznaczyłem samarytanina"). Wtedy można sobie zbierać repę na podbicie umagu nadal

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 27-09-2016 21:33.

27-09-2016 21:33 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

obie opcje słabe zamiast wprowadzać którąś z tych lepiej przysiąść i poszukać wykombinować najlepszą opcje już o wiele lepsza propozycja ariusa


tutaj maks 1 miesiąc i będą dalej płacze na forum

opcja z 80 % niewiele zmienia

opcja Mega obniżenie progu ŁPC + zwiększenie 10x kosztu w reputacji jest niesprawiedliwa to raz ,a 2 i tak żeby ulepszyć top umagi będzie trzeba mięć ponad 12k lpc wiec zbierania 1-1.5 roku bez sens

wiec jest to jedynie wybór pomiędzy mniejszym złem ...

Skoro administracja wyraziła chęć zmiany to według mnie lepiej jest przysiąść do tego raz a porządnie i opracować najlepszą opcje.

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

28-09-2016 15:35 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
mink
Junior Member


images/avatars/avatar-16007.jpg

Data rejestracji: 07-11-2008
Postów: 13
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja poproszę wariant mieszany:
Obniżenie wymaganych ŁPC do 80% obecnej wartości + zwiększenie 10x kosztu w reputacji.

To nie ma być zbyt łatwe. Uzyskanie maksymalnych umagicznień powinno trwać.
28-09-2016 18:48 mink jest offline Szukaj postów użytkownika: mink Dodaj mink do Listy kontaktów
DeathWarrior
Lord


Data rejestracji: 13-03-2008
Postów: 292
Klan: Legion Czarnego Orła
Kraina: Moria
Skąd: Lędziny

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mink napisał(a)
Ja poproszę wariant mieszany:
Obniżenie wymaganych ŁPC do 80% obecnej wartości + zwiększenie 10x kosztu w reputacji.

To nie ma być zbyt łatwe. Uzyskanie maksymalnych umagicznień powinno trwać.


Jak chcesz zbierać umagi przez 20lat to sie możesz tak bawić...

__________________


r2 : DeathWarrior / Optimus_Prime -> Maślak Zagłady
28-09-2016 18:50 DeathWarrior jest offline Szukaj postów użytkownika: DeathWarrior Dodaj DeathWarrior do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 823
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mink napisał(a)
Ja poproszę wariant mieszany:
Obniżenie wymaganych ŁPC do 80% obecnej wartości + zwiększenie 10x kosztu w reputacji.

To nie ma być zbyt łatwe. Uzyskanie maksymalnych umagicznień powinno trwać.


tak 2lata na kazda lokacje wiec daje to nam 16lat xD

__________________
Tonąca_rybka
28-09-2016 18:52 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up 16 lat i będzie w końcu pełnoletni, bo pomysł dwulatka Smile

Nie wiem po co w ogóle mają się kasować punkty ŁPC, ustawić ograniczenie że zmiana umaga raz na tydzień możliwa, to ludzie nie będa żonglować umagami raz do ataku, raz na wypki itp. Zdobycie nowego umaga kasuje licznik do zmiany umaga w razie jakby ktoś dzień przed kw zmienił umag sobie.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 28-09-2016 19:01.

28-09-2016 18:59 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Yato_Kami
Triple Ace


Data rejestracji: 22-04-2016
Postów: 222

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

za duże te mega obniżenie. już obniżenie do 80% mogłoby być z podniesieniem kosztu repa x10. Będzie za prosto zebrać łpc na ulepszenia.

edit:

a może by wprowadzić 2 możliwości:
obniżenie do 80% z kosztem repa x10
a megaobniżenie z kosztem repa x100

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Yato_Kami: 28-09-2016 19:55.

28-09-2016 19:54 Yato_Kami jest offline Szukaj postów użytkownika: Yato_Kami Dodaj Yato_Kami do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yato, a może walnik baranka w ścianę? 16k łpc to jest 3-4 lata zbierania łpc.
28-09-2016 20:04 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Yato_Kami
Triple Ace


Data rejestracji: 22-04-2016
Postów: 222

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wełen napisał(a)
Yato, a może walnik baranka w ścianę? 16k łpc to jest 3-4 lata zbierania łpc.

chyba bez bersekera, jadąc po 1 poziomie do poziomu 3000łpc
28-09-2016 21:04 Yato_Kami jest offline Szukaj postów użytkownika: Yato_Kami Dodaj Yato_Kami do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Yato_Kami napisał(a)
cytat:
Wełen napisał(a)
Yato, a może walnik baranka w ścianę? 16k łpc to jest 3-4 lata zbierania łpc.

chyba bez bersekera, jadąc po 1 poziomie do poziomu 3000łpc


weź kartkę i długopis i policz sobie ile ci zajmie zbieranie 16k ŁPC - przerasta cię?

średnio 30 ŁPC kw (liczę że podejście od razu kończy) 16000:30=533 podejścia

kw można postawić co 2 dni co daje 1066 dni/365=2,92 LAT

skąd średnia 30 - mając teraz 3k łpc większość umagów to gówniane staty, śmieszne wartości lucka/defa/kryta/uniku po 25-30 ŁPC. Co jest przy bazowych z lokacji każdy wie - poza panem Yato Kami chyba tylko.

Zanim coś napiszesz pomyśl, policz a głupio nie będzie na pewno Wink .

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

28-09-2016 21:19 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Yato_Kami
Triple Ace


Data rejestracji: 22-04-2016
Postów: 222

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

im wiecej masz łpc tym więcej wpada. mając >3k łpc NIE MOŻE wpaść Ci umag dający 30łpc MUSI wpaść lepszy. 2k->4k zajęło mi niecałe 2 miesiące. a dalej będzie tylko szybciej. najgorzej jest wbić początkowe 2k łpc. dalej to już leci z górki
28-09-2016 21:32 Yato_Kami jest offline Szukaj postów użytkownika: Yato_Kami Dodaj Yato_Kami do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Musi to na rusi...
Ja mam 3k łpc i CZASEM wpadają umagi po 70łpc.
A przeważnie po 30-35.
Może miałeś akurat farta, ale nie każdy go ma.

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 28-09-2016 21:37.

28-09-2016 21:36 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Lizafka
Full Member


Data rejestracji: 13-10-2007
Postów: 65
Kraina: Necropolia IV
Skąd: WLKP

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yato ty sobie popatrz w tbelke umagiw zanim zaczniesz pisac takie pierdoly. Wsztystkie 14 odpy wplywow charki wiedzy czy nawet sily to po 30 lpc. Zobacz ile jestcwarte 15 farta czy 8 kryta labo 3/4 defa albo 10 obrazen. Takie umagi to normaleczka. Robie od urodzin mb i mam 3278 lpc eiec nie mow mi co jest moxliwr a co nie.
Przenies umag. Xacznij lokacje od podstawy i napisz za pol roku jak idze.


Tabele przejzyj i mie pisz pierdol.
28-09-2016 21:53 Lizafka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lizafka Dodaj Lizafka do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Troll, po prostu troll... Warna za takie pisanie...

Ludzie miesiącami zbierali ŁCP by dobić do 1k nawet... A tu się odezwie taki i napisze, że to nic...

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE
28-09-2016 21:59 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
Yato_Kami
Triple Ace


Data rejestracji: 22-04-2016
Postów: 222

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przeczytaj może co napisałem ok? problemem jest wbić pierwsze 2k. potem już idzie łatwo bo coraz więcej umagów odpada. przekroczysz 2k? minimum 25łpc dostaniesz. przekroczysz 4k - minimum 50łpc. itd itd.
każdy próg (1000, 1500, 2000, 2500, 3000, 4000, 5000, 6000, 8000 itd) odrzuca coraz to więcej umagów. Dojście do 2k łpc zajmie Ci rok(możliwe że nawet z okładem w zależności od lokacji). a wbicie od 2k do 15k sądzę że poniżej pół roku da rady (od 3k nawet bersekera nie potrzeba)
28-09-2016 22:11 Yato_Kami jest offline Szukaj postów użytkownika: Yato_Kami Dodaj Yato_Kami do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na slumsach-kuzni bo powyzej to mozesz nawet robic po 1 poziom jak masz pecha xD

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
28-09-2016 23:13 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Yato_Kami napisał(a)
przeczytaj może co napisałem ok? problemem jest wbić pierwsze 2k. potem już idzie łatwo bo coraz więcej umagów odpada. przekroczysz 2k? minimum 25łpc dostaniesz. przekroczysz 4k - minimum 50łpc. itd itd.
każdy próg (1000, 1500, 2000, 2500, 3000, 4000, 5000, 6000, 8000 itd) odrzuca coraz to więcej umagów. Dojście do 2k łpc zajmie Ci rok(możliwe że nawet z okładem w zależności od lokacji). a wbicie od 2k do 15k sądzę że poniżej pół roku da rady (od 3k nawet bersekera nie potrzeba)


Takich głupot dawno nie widziałem.
Poniżej pół roku?
Wbicie tych pierwszych 2k , jak sam napisałeś, to rok, bo wpadają umagi po 20łpc w porywach, więc co z tego, że od 2k do 15k wbiję w pół roku, co imho nieczęsto się będzie zdażać?
Mi wbicie od 2k do 3k zajęło ponad miesiąc, więc zgodzę się, że idzie szybciej, ale i tak za wolno, tak czy owak komplet umagów to przy dobrych wiatrach 10 lat.
Umagi to dodatek, nie sens tej gry, więc uważam, że to jest co najmniej niepoważne.
Każda lokacja powinna max 3 miesiące zająć, to są i tak tazem 2 lata, a w tym czasie powinno wejść coś nowego, nie może być tak, że raz na x czasu zostanie zaimplementowany jakiś element, którego wymasterowanie zajmie graczom połowę dotychczasowego życia, a że grają tu też młodsi, to nawet więcej - jak myślisz, co sobie pomyśli taki, dajmy na to, 15-letni młody osobnik, jak zobaczy, że zrobienie 1 elementu gry to 10 lat, czyli 2/3 tego, co już przeżył?
Myślisz, że ktokolwiek będzie chciał tyle poświęcić?
To nawet mi się odechciewa na samą myśl.
W tej grze brakuje dynamiki, nowe elementy są coraz bardziej wyśrubowane pod względem koniecznego czasu, i to na siłę.

Edit:literówki.

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 29-09-2016 00:05.

28-09-2016 23:28 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Yato_Kami
Triple Ace


Data rejestracji: 22-04-2016
Postów: 222

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ta a po dwóch latach tematy:
dodać czwarty dodatkowy efekt do umagów, bo nie ma po co już kw robić.
jabyś zauważył r1 i r2 istnieją już od 10 lat więc to nie jest jakiś potworny okres, a nikt Ci nie każe śrubować wszystkich umagów, tak samo jak nikt Ci nie każe zbierać run, kleić idealnych itemów itp itd
29-09-2016 06:44 Yato_Kami jest offline Szukaj postów użytkownika: Yato_Kami Dodaj Yato_Kami do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Yato_Kami napisał(a)
ta a po dwóch latach tematy:
dodać czwarty dodatkowy efekt do umagów, bo nie ma po co już kw robić.
jabyś zauważył r1 i r2 istnieją już od 10 lat więc to nie jest jakiś potworny okres, a nikt Ci nie każe śrubować wszystkich umagów, tak samo jak nikt Ci nie każe zbierać run, kleić idealnych itemów itp itd



tak istnieją, a od kiedy ty grasz? bo widzę świeżynka na forum jesteś. Ja zaczynałem we wrześniu 2006 na r1 i 3 razy mi się zdążyła gra znudzić i do niej wracałem bo coś nowego wprowadzili. Na rynku jest masa dynamicznych gier, w których coś się dzieje, a nie na efekt trzeba czekać pół roku czy rok. Za dwa lata to będzie 100 nowych tytułów więc albo coś się zacznie ruszać albo BW do piachu.

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

29-09-2016 07:02 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Yato_Kami napisał(a)
ta a po dwóch latach tematy:
dodać czwarty dodatkowy efekt do umagów, bo nie ma po co już kw robić.
jabyś zauważył r1 i r2 istnieją już od 10 lat więc to nie jest jakiś potworny okres, a nikt Ci nie każe śrubować wszystkich umagów, tak samo jak nikt Ci nie każe zbierać run, kleić idealnych itemów itp itd

A pokaż mi JEDNEGO gracza, który od tych 10 lat gra bez przerwy...
W ciągu tych 2 lat można sporo wymyślić, dodać np kolejne lokacje kw, których jest śmiesznie mało, albo drugą mapę kw, na której coś innego niż umagi będzie.
Można wprowadzić coś całkiem nowego, jak wczrśniej to kw chociażby, bo to też jest w zasadzie nowinka, ja pamiętam, jak takiego czegoś w ogóle nie było, i to na tym serwerze, na którym gram do tej pory, na R1 też grałem, zrezygnowałem na długo przed wprowadzeniem kw.
Nie można sprowadzeć całego sensu gry do jednego elementu, który jak wspominałem jest tylko dodatkiem, istotnym i dobrym, ale dodatkiem.
To tak, jakbyś chciał, by zaliczenie pielg 5 lat trwało, bo inaczej klepanie bliskich czy dalekich straci sens.
Nie chodzi o to, by dodawać jakiemuś elementowi sensu na siłę, tylko wprowadzać nowe elementy, bez innowacji gra będzie zbyt monotonna i tylko odstraszy graczy, wydłużenie na siłę czasu potrzebnego do wymasterowania jakiegoś elementu tylko zaszkodzi, gdyby team zapowiedział, że to już wszystko i w bw już nic nowego nie będzie wprowadzane, ale kw jeszcze na 10 lat nam starczy, to gwarantję ci, że połowa graczy skasuje się zaraz po tym, jak przetrawią taką informację ;p

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 29-09-2016 09:27.

29-09-2016 09:26 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co z ludźmi, którzy przed patchem ulepszali umag, np ja zamiast +6 zwiny miałbym przed patchem +10, a tak to stratny(800 hp+6) R1.

Trochę taka lipa
29-09-2016 11:37 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi czemu zignorowałeś nas i dalej nie rozwiązałeś najdurniejszego problemu z umagami, czyli konieczności wyzerowania łpc, żeby znowu je zbierać uj wie ile? Ten patch całe gówno załatwia.
29-09-2016 11:42 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Lutek1302
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2011
Postów: 87
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokładnie troszkę nie na rękę niektórym ale jak mi to fajnie jak wejdzie wiec ładujcie

__________________




29-09-2016 11:49 Lutek1302 jest offline Szukaj postów użytkownika: Lutek1302 Dodaj Lutek1302 do Listy kontaktów
magig
Forum Ace


Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 82
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jak sens zbierania ŁPC został ograniczony do 12,5k (ulepszenie do 1000hp), to może teraz powyżej tej wartości będzie zwiększała się szansa na 2 i 3 umag

__________________
bla bla bla

R7 - Melikika
29-09-2016 12:09 magig jest offline Szukaj postów użytkownika: magig Dodaj magig do Listy kontaktów
Dakiuus
Junior Member


Data rejestracji: 07-04-2009
Postów: 23
Klan: O_o
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No wszystko ładnie pięknie ale co nam po tym, że możemy ulepszyć umagi skoro nadal się zeruje ŁPC i czas robienia top umaga na danej lokacji to dobre 1,5 roku..

Czy BWT zamierza coś z tym zrobić?

Moglibyście nam graczom w końcu odpowiedzieć bo wszyscy o tym trąbią na forum Smile
29-09-2016 12:14 Dakiuus jest offline Szukaj postów użytkownika: Dakiuus Dodaj Dakiuus do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a moze da rade wpisac w kod gry zeby powiedzmy

ktoś posiada 2500 łpc

otrzymuje dzieki temu 1% na drugi pozytywny efekt oraz 0,1% na trzeci za kazde 100 posiadanej łaski ?

wtedy przy 2500 by było na drugi 25% i na trzeci 2,5% dodatkowo :-)

__________________

29-09-2016 12:27 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
Strony (5): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Balans ulepszania umagów

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH