Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Balans ulepszania umagów » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Którą wersję balansu ulepszania umagicznień byś wolał/a?
Mega obniżenie progu ŁPC + zwiększenie 10x kosztu w reputacji. 288 73.66%
Obniżenie wymaganych ŁPC do 80% obecnej wartości. 103 26.34%
Łącznie: 391 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Balans ulepszania umagów 29 Ankieta - średnia ocena: 6,5229 Ankieta - średnia ocena: 6,52
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po 1,5 roku ale z bonusem 2k łpc i na slumsach, na innych lokacjach i bez bonusu dłużej.
29-09-2016 12:27 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Veltaxio napisał(a)
a moze da rade wpisac w kod gry zeby powiedzmy

ktoś posiada 2500 łpc

otrzymuje dzieki temu 1% na drugi pozytywny efekt oraz 0,1% na trzeci za kazde 100 posiadanej łaski ?

wtedy przy 2500 by było na drugi 25% i na trzeci 2,5% dodatkowo :-)


Nie napisałeś nic odkrywczego:

2 i 3 bonus w umagach

Niestety jak 99,9% tematów na forum i ten został przez adminów zlany...
29-09-2016 12:53 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cos w tej sprawie trzeba zmienic, nie mowie zeby bylo za latwo.. ale ciagle jest ten sam problem.. po co ladowac jakis umag skoro docelowy musi zawierac 3 cechy ;-)


http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b7ce41380d

tak to u mnie wyglada, wszystko zrobione raczej przed boskim terminem skasowania opcji resetu łaski, dzis troche ulepszone i ciagle łaska na wszystkich lokacjach na poziomie 2,5k no bo albo nic nie leci albo leci za slabo zeby palic laske chytry

__________________

29-09-2016 13:01 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

takie pytanie - co z glaakim?
29-09-2016 13:51 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SushiMaker

Da się coś zrobić z cofnięciem ŁPC ? kurcze pewnie nie tylko ja kilka dni wczesniej dodało jakiś umag bo był fajny i ulepszył na ile się da, a teraz mógłby go podnieść więcej ale już ŁPC mu się skasowało :/
np ja dostałem dodatkowy atak + 100 hp - 2 sposta.

Podniosłem go do 1 atak i + 500 hp -2 sposta a teraz mógłbym mieć +1000 hp.

ZAZNACZAM nie chce tych ŁPC chciałbym możliwość podniesienia do tych 1000 hp.

Da się jakoś sprawdzić kto miał w najbliższym czasie i ewentualnie dać mu możliwość podniesienia umagu.

Proszę bardzo o odpowiedź Smile
29-09-2016 14:02 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pisalem do Konrada w tej sprawie, nie przywroca lpc...

wielka szkoda bo wyzerowanie sobie lpc na danej lokacji oznacza, ze przez 10 lat tam nawet nie powrocimy

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 29-09-2016 14:12.

29-09-2016 14:11 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
MistrzR8
Lord


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 265
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SM możesz napisać po co była robiona ankieta jak juz wczoraj bylo wiadomo co wgracie?
Dziwnie to wszystko zaczyna wyglądać na BW.

__________________
Ciekawe kto korzysta z mojego Systemu Fair drop bo na pewno nie ja

rys1972 - r8
29-09-2016 14:29 MistrzR8 jest offline Szukaj postów użytkownika: MistrzR8 Dodaj MistrzR8 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mega patch Big Grin

Co prawda obecnie nie stać mnie na ulepszenie umaga xD( po jednym ulepszeni z 3 zabrakło repy :d)

Przed patchem zamierzałem zbierać łpc tak długo aż uzbieram na lokacji 7,5k co pozwoli mi ulepszyć wszystkie umagi na jakich mi zależy (najpierw ulepszam potem przypisuje)

Obecnie czas ten się zmniejszył Big Grin bo +14 zwinki/sposta czy kryt czy pkt krwi są tańsze i dużo szybciej uzbieram te 4k czy ile tak trzeba, ulepsze i przypiszę xD

problem tylko, że na drugi i trzeci efekt jest za mała szansa( temat poruszany w systemie) wiec ciezko znalesc taki umag

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
29-09-2016 19:36 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 823
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)

Obecnie czas ten się zmniejszył Big Grin bo +14 zwinki/sposta czy kryt czy pkt krwi są tańsze i dużo szybciej uzbieram te 4k czy ile tak trzeba, ulepsze i przypiszę xD


Jak wpadnie Ci coś fajnego ale do ulepszenia i nie będzie Cb stać na podbicie go to nic z tym nie zrobisz albo go przypiszesz i stracisz punkty albo będziesz szukał dalej xD

ehhh znafcy xD

__________________
Tonąca_rybka
29-09-2016 20:00 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tez tak wlasnie czytam co trova pisze... on sie cieszy ze bedzie mogl taniej ulepszyc umagi, ktorych jeszcze nie ma? rotfl

a jak trafisz cos fajnego z umagami, ktore wymagaja 12500lpc? i trafisz to powiedzmy przy 2500lpc? i teraz problem... przypisac i jechac lokacje od poczatku? taka cytadela to pewnie z 3-4 lata by ulepszyc na maxa rotfl

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
29-09-2016 20:07 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba ze ten umag za 12500 bedzie bazowal jako endowy a z drugiej i trzeciej pozycji dostanie +2 zwinki i + 2 sposta ;-) wtedy moze miec 1000 hp i po 14 obu pozostalych cech od reki ;-)

__________________

29-09-2016 20:43 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
NaSiR
Lord


images/avatars/avatar-13096.gif

Data rejestracji: 04-04-2007
Postów: 370
Klan: r1: LeT, AD | r4: PHX, LeT
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Preussisch Holland

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mówiłem że wystarczyło by znieść resetowanie ŁPC przy zmianie umaga!

Każdy by sam decydował czy siedzi np. na slumsach 2 lata czy skacze po lokacjach
szukając wymarzonego umaga. W sytuacji gdy na tych przykładowych Slumsach
wpadnie lepszy umag to go zostawia i męczy lokacje dalej w poszukiwaniu
jeszcze lepszego bądź zbiera nawet te 25k ŁPC w celu ulepszenia go do maxa.

Wg mnie czymś normalnym jest nabijanie pkt łaski wraz z przechodzeniem
danej lokacji n-ty raz przez ten rok-dwa Wink
I to wcale nie oznacza że w pół roku zbierze kox umagi na wszystkich lokacjach.

-----------------------------------------

Obecnie po patchu jest jeszcze łatwiej niż sobie myślałem/marzyłem Smile
Nie dość że większość nadal ma >2k ŁPC to jeszcze każdy umag można
za grosze ulepszyć Frown Podam tu swój przykład: Przed patchem miałem dwa
umagi po 8% krytyka (oczywiście nadal mam masę ŁPC, bo dalej szukam..),
bo jeszcze nie tak dawno temu uważałem 16% krytyka za wartościowy dodatek.
Ostatnio trafiłem na Kuźniach +10% ignora i +3% krytyka (i -12 defa), ale wachałem
się czy opłaca się podmieniać czy szukać dalej chociażby +15% gołego ignora.
Dzisiaj tak patrzę, że wszystkie te krytyki mogę podbić od razu do +12% Smile
Do tego mogę podnieść wyżej praktycznie wszystko to co miałem w umagach
i to w śmiesznych cenach (np. za 2k ŁPC wbiłem umaga na +14 sposta i +25 trafienia)

W skrócie - aż sam się dziwię, że mógłbym narzekać że cokolwiek jest tu za łatwe Wink ,
aczkolwiek wydaję mi się, że wszystko to wyszło jakoś od pupy strony.
Zamiast przemyśleć i przebudować cały system umagów to najpierw daliście
takiego boosta do ŁPC, że teraz ciężko przewidzieć co jest dobre a co złe Tongue

__________________
..:: r4: NaSiR (zloz oferte) ::..
29-09-2016 21:04 NaSiR jest offline Szukaj postów użytkownika: NaSiR Dodaj NaSiR do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
tez tak wlasnie czytam co trova pisze... on sie cieszy ze bedzie mogl taniej ulepszyc umagi, ktorych jeszcze nie ma? rotfl

a jak trafisz cos fajnego z umagami, ktore wymagaja 12500lpc? i trafisz to powiedzmy przy 2500lpc? i teraz problem... przypisac i jechac lokacje od poczatku? taka cytadela to pewnie z 3-4 lata by ulepszyc na maxa rotfl


Twardy, jak złapie taki umag bez mrugnięcia okiem skasuje, ja już za cel ustawiłem sobie, zdobycie umagów, które jako pierwszy efekt mają 1k hp, 1/4 dmg bo tylko tego potrzebuje, natomiast na drugim efekcie mają zwinke/siłę/kryt/pkt krwi

Trzeci efekt nie ważny, jaki by był to wezmę

Teraz będę szukał umaga, tak długo aż znajdę, ulepszę i przypiszę, jak nie będę miał repy, to zostawię te lokację i zacznę robić inną(zbierać repkę) aż ulepszę tamten

Ja sie cieszę z tej zmiany, bo jak mi teraz wypadnie taki umag, to już łpc mam, brak tylko repki

Nie rozumiem ludzi, którzy kasują łpc, dla umaga typu 1k hp, 2 zwinka, a potem narzekają, że 2 lata musza zbierać łpc na ulepszenie

Kto im broni najpierw zebrać łpc, potem ulepszyć? Tak jak ja to robię (obecnei ulepszyłem już umag z 8 na 12% kryta, a do ulepszenia mam jeszcze 15% ignora, 60 pkt krwi, ale za drogo z repka)

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
29-09-2016 22:55 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
pisalem do Konrada w tej sprawie, nie przywroca lpc...

wielka szkoda bo wyzerowanie sobie lpc na danej lokacji oznacza, ze przez 10 lat tam nawet nie powrocimy


Szczerze mowiac to nie szkoda, kto mial mozg i cierpliwie czekal na rozwoj wypadkow a nie bral co popadnie zostal teraz nagrodzony, sam jestem za ustawieniem bazy startowej dla lpc po zmianie umagicznienia na 2k ale skoro nie chca tego wprowadzic to tym bardziej nie powinni przywracac łaski tym ktorzy ja wyzerowali.

__________________

30-09-2016 07:28 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
DeathWarrior
Lord


Data rejestracji: 13-03-2008
Postów: 292
Klan: Legion Czarnego Orła
Kraina: Moria
Skąd: Lędziny

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i po waszym patchu dalej andrasa sie ubić nie da... trzeba czekać na NB jedynie

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=c367688e37


jeżeli takie było założenie 2 mapy żeby gracze czekali na event który jest raz na dłuższy czas (noc bohaterów) żeby ubic jakiegoś moba to możę darujcie sobie dalsze moby...

__________________


r2 : DeathWarrior / Optimus_Prime -> Maślak Zagłady

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez DeathWarrior: 30-09-2016 09:00.

30-09-2016 08:58 DeathWarrior jest offline Szukaj postów użytkownika: DeathWarrior Dodaj DeathWarrior do Listy kontaktów
Dwayne
Lord


Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 440
Klan: mój
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

trochę mnie przeraził dziś koszt ulepszenia nowego umagu:
30-09-2016 14:16 Dwayne jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwayne Dodaj Dwayne do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Akurat sam koszt wydaje mi się rozsądny, bo jednak umag da Ci naprawdę dużo. Tego bym w tym patchu akurat nie zmieniał.
30-09-2016 14:25 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Umag kozacki, normalnie musiałbyś zbierać do ulepszenia go, 8k łpc dla szczęścia i 7,5k dla sposta, teraz są to marne ilości ;p styka robić inną lokację i zbierać repkę, potem ulepszyć i przypisać

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
30-09-2016 14:35 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To wygląda jak jeden wielki bug...
Niech koszty będą, ale niezależne od tego który to umag... Bo kilkaset tys repy trzeba dać za naprawdę ulepszenie marnego umagu ...

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE
30-09-2016 14:53 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Toxic napisał(a)
To wygląda jak jeden wielki bug...
Niech koszty będą, ale niezależne od tego który to umag... Bo kilkaset tys repy trzeba dać za naprawdę ulepszenie marnego umagu ...


Jaki bug, jakie ogromne koszty?

R18, roczny serwer, skracam expy i kw za repe, expy stawiam z odrodzenia / czasami lowow tez za repe jesli jest pelna lokacja, ulepszylem 2 umagi po wejsciu zmian:

PKT REPUTACJI 1 961 332
30-09-2016 16:16 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
Nutria
Viking


images/avatars/avatar-8026.jpg

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 522
Klan: -Saints-,Mass,PHX
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratulacje umaga Dwayne.

Ale jak piszesz ze koszty ulepszenia Cie przerazaja to ja spadam z krzeslaTongue

Wg mnie koszty sa i tak duzo za duzo zanizone.Wiekszosc z nas jest w stanie wszystko wymaxowac od zaraz praktycznie a nie tedy droga chyba...

__________________

chytry

r4- N_u_t_r_i_a

30-09-2016 18:11 Nutria jest offline Szukaj postów użytkownika: Nutria Dodaj Nutria do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ZWRACAM UWAGE ze nie na wsyzstkich serwerach repy jest od groma
ja osobiscie nei narzekam bo mam chyba 600k ale sa ludzie co maja po 50k tylko

nie wpsominajac o r9 gdzie trwa wojna ....

wiec koszty sa za duze - prosze zwrocic uwage na fakt o jakim od dluzszego czasu piszemy na forum - WYZSZE LOKACJE KW NA R17 SA DO ZNERFIENIA - zado sie zdazy zeby zrobic pelny szpital, tard czy cytke; srednio chyba wychodzi 2 levele za 1 razem
wiec jak juz nalezalo by wprowadzic rozne koszty skoro juz popsuliscie r17 przez zwiekszony wzrost lvli

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
30-09-2016 20:01 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Nutria
Viking


images/avatars/avatar-8026.jpg

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 522
Klan: -Saints-,Mass,PHX
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tlumaczenie ze repy nie ma bo ''jest wojna na serwerze'' jest bledne .Jest wojna i sa ofiaryTongue a co za tym idzie wojna przynosi koszty taki to ma sens.

A jesli juz cos dzielic miedzy serwerami to sa bardziej potrzebne rzeczy do podzialu np .odlaczenie r8 od reszty z globalnych itp

__________________

chytry

r4- N_u_t_r_i_a

30-09-2016 20:10 Nutria jest offline Szukaj postów użytkownika: Nutria Dodaj Nutria do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co powiesz o r17??? niby nie trzeba odlaczyc?

a skoro jest taka radyklalna zmina to powinno byc po 'rowno' dla wszystkich a nie jedni beda gleboko w niskich plecach a dla innych to jak kichnac

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 30-09-2016 20:52.

30-09-2016 20:49 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 823
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?mid=145438820&key=0d6155112a

Teraz powiedzcie co mój ziomek z klanu ma niby zrobic z tym umagiem ?

Przypisać,stracić punkty i zbierać kolejne 10k od zera zeby tego ignora ulepszyć ? rotfl rotfl
Patrz nadal nie zlikwidował najwiekszego problemu bo w tym wypadku lepiej jakby mu wpadło 4% albo 6% bo wtedy mogłby ulepszyć go....debilizm

__________________
Tonąca_rybka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez turlacz1: 02-10-2016 18:35.

02-10-2016 18:31 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
NaSiR
Lord


images/avatars/avatar-13096.gif

Data rejestracji: 04-04-2007
Postów: 370
Klan: r1: LeT, AD | r4: PHX, LeT
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Preussisch Holland

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rób jaj ryba - to super umag przecież (mam podobny jeszcze nie przypisany).

Na pewno gość ma sporo ŁPC więc krytyka wbije od razu do maxa 12%,
a wiedze jeszcze łatwiej do tych +14 wbić. Ignora nie musi być 15%.
A jak go boli że nie ma tych 15% to niech szuka dalej...

Od dawna narzekałem na system umagów, ale teraz tak nam poszli na rękę,
że "płacz" o tym jak ciężko ulepszyć na maxa tak fajnego umaga to przegięcie Wink

__________________
..:: r4: NaSiR (zloz oferte) ::..
02-10-2016 19:48 NaSiR jest offline Szukaj postów użytkownika: NaSiR Dodaj NaSiR do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 823
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
turlacz1 napisał(a)
Patrz nadal nie zlikwidował najwiekszego problemu bo w tym wypadku lepiej jakby mu wpadło 4% albo 6% bo wtedy mogłby ulepszyć go....debilizm


Nasir głownie o ten fragment mi chodzi takie rzeczy tylko w Pisie i na Bw Red Face

Źle jest to zrobione i tyle i zapewne bedzie szukał dalej bo akurat dla niego lepiej chyba max ignor i cos tam niz ten nie do konca dorobiony Wink

__________________
Tonąca_rybka
02-10-2016 19:54 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
NaSiR
Lord


images/avatars/avatar-13096.gif

Data rejestracji: 04-04-2007
Postów: 370
Klan: r1: LeT, AD | r4: PHX, LeT
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Preussisch Holland

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Albo ja czegoś nie ogarniam albo się nie rozumiemy...

Chcesz powiedzieć, że gdyby on trafił np:
"ignoruje 4 % obrony przeciwnika, szansa trafienia krytycznego +3 %, WIEDZA +4"
to by sobie ulepszył? Ale co by ulepszył? Najpierw do 6%, a potem do 10% i to tylko
wtedy gdy ma 3500 ŁPC i sporo repki, więc jaki w tym biznes? Smile

Też żałuję, że trafiło mi się "tylko" +10% ignora, +3% kryta i -12defa,
ale patrząc na drzewko ulepszeń to z buta mogę wbić kryta do +12%,
więc miałbym w jednym umagu +10% ignora i max kryta - kiedyś
losując takiego umaga większość z nas poszłaby kupować szampana Wink

Wiem, że system nadal nie jest idealny, ale trzeba przyznać że poszli nam na rękę i to mocno.
Jeszcze trzeba coś zrobić z tym resetowaniem ŁPC i nawet mogą zabrać te urodzinowe ŁPC.
No może połowę... Tongue

------------------------------------------------------------------------

@twardy: No ja też się zgadzam, że w dalszym ciągu jest problem z ulepszaniem tych najlepszych
efektów umagów, ale nie rozumiem jaki problem jest w sytuacji przedstawionej przez tonącego.
Na chwilę obecną - jeśli nie chce 10% ignora, 14 wiedzy i 12% krytyka bo woli polować
nawet na gołe +15% ignora to niech szuka dalej Wink

Za to taka sytuacja pokazuję patologie jakie się zrobiły po tych wszystkich zmianach.
Ignora może nie podniesie z 10->15, ale resztę efektów wymaxuje paroma kliknięciami.

__________________
..:: r4: NaSiR (zloz oferte) ::..

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NaSiR: 02-10-2016 20:40.

02-10-2016 20:18 NaSiR jest offline Szukaj postów użytkownika: NaSiR Dodaj NaSiR do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie o to chodzi, ze nie jest lepiej niz bylo...bo jest, nikt tego nie neguje

chodzi o to, ze zapisanie takiego umaga, wyzerowanie pkt lpc i wbicie lpc od 0 zeby taki umag ulepszyc na maxa zajmie 3 lata na pierwszych 4 lokacjach, a wyzej to jeden buk wie ile

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
02-10-2016 20:22 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
vivalabam
Lord


images/avatars/avatar-23171.jpg

Data rejestracji: 25-11-2007
Postów: 300
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia X
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:

Nie rób jaj ryba - to super umag przecież (mam podobny jeszcze nie przypisany).

Na pewno gość ma sporo ŁPC więc krytyka wbije od razu do maxa 12%,
a wiedze jeszcze łatwiej do tych +14 wbić. Ignora nie musi być 15%.
A jak go boli że nie ma tych 15% to niech szuka dalej...

Od dawna narzekałem na system umagów, ale teraz tak nam poszli na rękę,
że "płacz" o tym jak ciężko ulepszyć na maxa tak fajnego umaga to przegięcie Wink


Mam 4k łpc w tej chwili, więc wsadzenie go i zbieranie 10k to jednak trochę by zeszło czasu Big Grin

__________________
R10 : Bamek
02-10-2016 22:06 vivalabam jest offline Szukaj postów użytkownika: vivalabam Dodaj vivalabam do Listy kontaktów
Strony (5): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Balans ulepszania umagów

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH