Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Gdzie jest jakakolwiek administracja tej gry? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Gdzie jest jakakolwiek administracja tej gry? 29 Ankieta - średnia ocena: 8,4529 Ankieta - średnia ocena: 8,4529 Ankieta - średnia ocena: 8,45
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Gdzie jest jakakolwiek administracja tej gry? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatni post zamieszczono: 28-09-2016 12:34 - sushi

Zamieszczono: Dzisiaj, 12:04
Forum: Bugi i problemy techniczne - konrad

o ile konrada jestem w stanie zrozumieć - chłop odpowiada za to, że w ogóle to się trzyma kupy, ale Ty sushi totalnie masz w nas za przeproszeniem <ciach> i to jest smutne. Jak ktoś, kto tworzy własną grę i to jeszcze po wprowadzeniu takich fatalnych zmian, jak ostatnio, ucieka w cisze i głuszę i w ogóle pewnie nawet nie czyta tych wszystkich fajnych propozycji zmian graczy.

Co się dzieje? Czemu musimy zakładać tematy co 2-3 miesiące z pytaniem - Co się dzieje, gdzie jesteście?

Tylko błagam, bez tłumaczeń, że jesteście we dwóch, że macie tone biurokracji etc, bo parsknę śmiechem mocno

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 11-10-2016 08:13.

10-10-2016 13:26 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co chcesz, zajrzy raz na 2 miechy w system, napisze posta składającego się z maksymalnie 3 słów i tyle jego obecności. Toż to wzór kontaktu z graczami i ze świecą szukać drugiego takiego sumiennego i słuchającego swoich graczy admina.


ps. to ironia
10-10-2016 14:45 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam cicha nadzieje, ze pracuja dniem i noca nad systemem fuzji serwerow - stad ta forumowa nieobecnosc

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
10-10-2016 15:03 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
rikitiki
Lord


Data rejestracji: 17-09-2013
Postów: 278
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
ja mam cicha nadzieje, ze pracuja dniem i noca nad systemem fuzji serwerow - stad ta forumowa nieobecnosc


Wątpię, jak się pojawią to znów zniszczą cały system jakims patchem z d***

__________________

10-10-2016 16:41 rikitiki jest offline Szukaj postów użytkownika: rikitiki Dodaj rikitiki do Listy kontaktów
:Aureliusz:
Emperor


images/avatars/avatar-22836.jpg

Data rejestracji: 12-08-2007
Postów: 1.030
Klan: zMrok
Kraina: Moria II
Skąd: Dziki Zachód

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gracze dają różne pomysły a i tak oni zrobią jak im się to widzi bo przecież są twórcami i oni lepiej wiedzą co dla nas jest dobre a co nie, poczekamy jeszcze trochę zanim, któryś z nich napisze
10-10-2016 18:51 :Aureliusz: jest offline Szukaj postów użytkownika: :Aureliusz: Dodaj :Aureliusz: do Listy kontaktów
northway
Triple Ace


Data rejestracji: 17-07-2014
Postów: 216

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Stanę w obronie administracji bo:
Ktoś kiedyś w mojej obecnej pracy zarzucił mi że za wolny jestem i się [cenz.].
Po jednym dniu jak byłem " chory " ta osoba była [cenz.] dosłownie (był to sezon, pracuje na lotnisku z wyposażeniem dla samolotów)....

Więc jak ktoś ma [cenz.] pojęcia niech się nie wypowiada, chyba że każdy ma firmę czy coś...albo jest święty Mikołaj czy inne coś...
Szlag mnie trafia jak ktoś ocenia czyjąś robotę [cenz.] wiedząc, tak jak w moim i np tym przypadku...

Ostatnio chciałem zabrać głos w kilku tematach ale kasowalem to co napisałem, bo nie ma to sensu przy niektórych osobach na tym forum.

Czas wrócić do zagladania raz na jakiś czas i tylko posty SM/Konrada czytać


I jeszcze kilka innych rzeczy które zachowam dla siebie Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez northway: 10-10-2016 22:21.

10-10-2016 22:21 northway jest offline Szukaj postów użytkownika: northway Dodaj northway do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
northway napisał(a)
Stanę w obronie administracji bo:
Ktoś kiedyś w mojej obecnej pracy zarzucił mi że za wolny jestem i się [cenz.].
Po jednym dniu jak byłem " chory " ta osoba była [cenz.]dosłownie (był to sezon, pracuje na lotnisku z wyposażeniem dla samolotów)....

Więc jak ktoś ma [cenz.]pojęcia niech się nie wypowiada, chyba że każdy ma firmę czy coś...albo jest święty Mikołaj czy inne coś...
Szlag mnie trafia jak ktoś ocenia czyjąś robotę [cenz.]wiedząc, tak jak w moim i np tym przypadku...

Ostatnio chciałem zabrać głos w kilku tematach ale kasowalem to co napisałem, bo nie ma to sensu przy niektórych osobach na tym forum.

Czas wrócić do zagladania raz na jakiś czas i tylko posty SM/Konrada czytać



I jeszcze kilka innych rzeczy które zachowam dla siebie Smile


Sushi czyta tematy na forum? Źle bo zamiast zająć się robotą, innowacjami, zmianami to tylko siedzi pije kawusie i czyta forum.
Sushi nie czyta forum? Łolaboga tyle dobrych pomysłów a administracja ma nas gdzieś.
Nie przesadzajmy, nie muszą się wypowiadać jak i nie dać lepiej poczekać na decyzję większości niż wprowadzać coś co podoba się tylko garstce osób...

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

10-10-2016 23:22 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co za problem usiąść na godzinę, dwie i przy kawie coś poczytać na forum i odpisać tu i tam? Przecież połowa postów Sushiego składa się i tak z jednej linijki?
Gracze mniej nerwowi i baboli z patchami się nie robi. Potem nie trzeba tego poprawiać...

Nigdy nie uwierzę w gadanie, że SM nie odpisuje, ale czyta... Uwierzyłbym gdyby codziennie zostawiał choć jeden post w systemie.

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE
10-10-2016 23:51 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
Pieczka xD
Lord


Data rejestracji: 04-09-2009
Postów: 487

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ludzie to Wy jeszcze nie wiecie?
admini juz dawno wszystko rzucili i jada na 2 roboty, bo za malo hajsu z Was meli, pewnie teraz gdzies na budowie sobie browarka wala i sie z Was smieja ;D
a tak powaznie to nie liczyl bym na jakies cuda, bo jak wiadomo pracuja w pare osob, ale przynajmniej mogli by dac znac czy cos robia, analizuja, planuja
a tak to cisza i spokoj ;D
11-10-2016 08:11 Pieczka xD jest offline Szukaj postów użytkownika: Pieczka xD Dodaj Pieczka xD do Listy kontaktów
Kylin
Moderator


images/avatars/avatar-25491.jpg

Data rejestracji: 21-11-2009
Postów: 300
Klan: Uroboros
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat wałkowany kilkanaście razy.


Przenoszę do misz-maszu


delordione +1 za wulgaryzmy

__________________
R1 : Kylin

Moderator:

System gry


Pytania/zażalenia/uwagi/pomysły/propozycje - wiadomości kierować na PW

Zamknąłem temat, który chcesz reaktywować/uzupełnić pisz wiadomość najlepiej z linkiem do tematu

11-10-2016 08:16 Kylin jest offline Szukaj postów użytkownika: Kylin Dodaj Kylin do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi od ponad tygodnia jest na zwolnieniu chorobowym i z tego co wiem nie czuje się zbyt rewelacyjnie i zapewne do końca tygodnia dużo lepiej się nie poczuje. Przypomnę też, że czasem odpisanie jednego zdania wiąże się z czytaniem pojedynczego tematu przez dobrą godzinę lub nawet dłużej.

Przechodząc do tego, co chcecie wiedzieć - obecnie pracujemy nad kilkoma poprawkami i mniejszymi rzeczami zaproponowanymi przez graczy w Systemie gry. Potem będziemy chcieli dopracować i wprowadzić system zadań dziennych.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




11-10-2016 11:29 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Autor tematu Temat rozpoczęty przez delordione
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bez obrazy moderatorze za premke 7,32 smskiem na miesiac - jakie wulgarne zachowanie? Smile i dlaczego przenosisz mój temat do miszmaszu? Co było wałkowane tysiąc razy?
11-10-2016 11:29 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad - odpuścicie te zadania, nikomu one niepotrzebne, nie traćcie czasu na nic, co nie jest pilne. A znacznie pilniejsze jest zrobienie czegoś z resetowaniem łpc i dramatem na aukcjach, bo to rzeczywiście cholernie graczy uwiera. Te zadanka dziennie zostawcie sobie na czas, kiedy dotychczasowe problemy zostaną rozwiązane.
11-10-2016 12:20 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram przedmówcę, zadania dzienne są interesujące, ale mają znikome znaczenie, zakładam, że pozostałe zmiany podobnie, gdyby to była kwestia kilku dni czy tygodna to ok, ale to się ciągnie już 2 miesiące, i pewnie będzie ciągnęło 2 kolejne, jak nie lepiej, a sami pisaliście, że fuzja potrwa, i to sama strona techniczna, czyli bazy nie bazy, a zakładam, że jeszcze nie ma opracowanego szczegółowego planu wprowadzenia fuzji, w dodatku w planach jest oficjalnie chyba tylko necro, o morii nie było mowy, ale dość oczywiste jest, że na morii też jest to konieczne, skoro fuzja wejdzie wpierw na necro, to zapewne wyjdą jakieś poprawki na już, jak to często bywa, reasumując, temat fuzji będzie się ciągnął w tym tempie w nieskończoność, a jest to priorytet.

To trochę tak, jakby chory na raka zajmował się wysypką, bo leczenie raka twa długo, przecież będzie jeszcze czas, więc można się wcześniej zająć pierdołami.
No, może nawet sobie trumnę zdąży wybrać.

Gra umiera, jest jeszcze jak najbardziej do uratowania, po fuzji myślę, że sporo graczy, którzy przestali grać powrócą, zresztą po fuzji można też otworzyć nowy serwer, co też przyciągnie trocgę graczy, co jest raczej pewne, ale nie, jeśli fuzja wejdzie za 2 czy 3 lata, bo wtedy nie będzie do czego wracać...
Konrad, sam widziałeś, że ignorowanie opini graczy kończy się zazwyczaj raczej niekorzystnie, dlaczego zawsze się upieracie, by robić po swojemu, przeież wszyscy od miesiąca Wam powtarzają, byście olali na tą chwilę zadania i czym prędzej wzieli się za fuzję...

__________________
[
12-10-2016 23:56 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Błędnie zakładacie, że najbliższe zmiany to nic nie znaczące update'y.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

13-10-2016 00:12 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie, zakładamy po prostu, że nie są ważniejsze od fuzji.
Zadania dzienne zaś to coś, bez czego można się chwilowo obejść - nie dlatego, że są nieciekawe, ale dlatego, że jest to urozmaicenie, które nie zmieni w jakiś znaczący sposób rozgrywki, chyba, że od ogłoszenia urodzinowego coś się zmieniło - ale nawet gdyby miała to być prawdziwa bomba, to po co się męczyć, skoro na serwerach, przynajmniej niektórych zostało po 200 czy 300 graczy?
Fuzja powinna być bezwzględnym priorytetem, pewnie, jest troszkę rzeczy do zrobienia, ludzie wciąż psioczą np na wyższe lokacje II mapy, żeby daleko nie szukać, problem w tym, że takich mniejszych patchy można by bez problemu nazbierać na rok roboty, bo zawsze coś można tu usprawnić, tam poprawić, może się to ciągnąć w nieskończoność.
Jak coś wymaga szybkiej poprawy, jak choćby ten ostatni cyrk z kamieniami, to co innego, resztę można odłożyć.
A z tego co widziałem, Team sam nie potrafi oszacować czasu potrzebnego na fuzję, co nie jest w sumie zaskakujące, jako że to pierwszy raz, gdy coś takiego będzie robione.

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 13-10-2016 01:52.

13-10-2016 01:40 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy administracja tej gry to żyje, czy już całkiem ma nas w [cenz.]?
10-11-2016 08:05 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wełen napisał(a)
Czy administracja tej gry to żyje, czy już całkiem ma nas w [cenz.]?


raczej w ...jednakoz podobno Sm ma na przełomie października i listopada 2020 r napisac duży post...

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

10-11-2016 09:27 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Gdzie jest jakakolwiek administracja tej gry?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH