Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA Dlaczego zloty umarły ? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Dlaczego zloty umarły ? 20 Ankieta - średnia ocena: 8,6020 Ankieta - średnia ocena: 8,6020 Ankieta - średnia ocena: 8,6020 Ankieta - średnia ocena: 8,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego nie potraficie się bawić . Jak widzę temat zlotu w dużym mieście i pod nim 2-3 wpisy to mnie krew zalewa. Czyżby BW się zestarzało ? Tylko kapcie , flacha i komp albo TV. A kiedyś było mega. Podzielę się z Wami wspomnieniami z moim zdaniem najlepszych zlotów na których byłem , może to Was zachęci. Wieczorem mój 1 zlot - Warszawa Praga.

PS. Gracze wymienieni w moich postach, mogą przedstawiać swoją wersję wydarzeń , pamięć ludzka jest zawodna

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Winda: 13-10-2016 07:37.

12-10-2016 07:42 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszytko widać na forum ze tak kolokwialnie powiem. Ludzie znikają z nieżycia bo nic już ich tutaj nie trzyma, a adm. jakoś nie ma pomysłu aby przyciągnąć czy zatrzymać graczy. Okazało sie ze SM jest chory i na szybkie zmiany się nie zapowiada, wiele rzeczy zniechęca do gry wiec i jak widać zjazdy to juz nie ten fun co kiedyś, a szkoda...

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jarex: 12-10-2016 08:06.

12-10-2016 08:06 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Mój pierwszy zlot Warszawa-Praga część 1

Gram jakieś 3 miechy , nie wiem o co kaman .dostaję się do kultowego klanu Loża Szyderców dzięki dobremu bilansowi walk , nic dziwnego , siedzę na s5 ,więc nikt mnie nie atakuje.
Jadę w piątek na zlot klanowy do willi pod Warszawą , poznaję Szybkiego vel Biedronka Bez Ogonka Muchozola , Bahę i wielu innych
Nie wiem o czym mówią chociaż gadają o BW
Budzę się w południe , mam strasznego kaca i dowiaduję że zlot BW jest dzisiaj, czyli w sobotę po południu ............
12-10-2016 22:07 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Mój 1 zlot Warszawa-Praga cześć 2

Docieramy późnym popołudniem na jakieś blokowisko .już z daleka słychać śmiech , lokal mieści się na poziomie zero w 10 piętrowcu , na zewnątrz 30 palaczy nawala o BW , w środku 2 razy tyle osób , drewniane stoły i ławy bez oparć
na wejściu widzę taką scenę - koleś siedzący tyłem do mnie wychyla piwo i pada na plecy , koledzy wynoszą go z lokalu
śpiewając - Janek Wiśniewski padł https://www.youtube.com/watch?v=uw9VRnfl9no , zaczynam czuć się jak w domu , w prawym rogu
stolik z napisem DATE , nawet nie podchodzę do szlachty , Mistys, Gniewica , Wapierz, Struna , sama topka , aha bo bym zapomniał
na fajce przed lokalem stoi wielkolud z brodą - to Strad ,
siadam w kącie i obserwuję atmosferę - kolejka do jedynego w lokalu kibla , zajebiste frytki i kiełbasa,
gadam z Muchozolem , dochodzę do wniosku że to moja gra
13-10-2016 22:11 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bw umiera, w każdym aspekcie.
Jest mało ludzi, większość to starzy wyjadacze, brak nowych ludzi zabiją powoli tą grę.
Prawda jest taka, że 99% ludzi gra w bw przez sentyment, no i nie chcą stracić tego, na co pracowali latami, jednak gra straciła "to coś" - nie wiem dlaczego, ale wiele osób odeszło, niektórym znudziło się, część bana za jakąś duperelę dostała, niektórzy mieli dosyć wojen, braku dropa przez kilka lat etc, zostali ci wytrwali, a że bw praktycznie nie ma żadnej reklamy, nowych graczy nie ma skąd brać, przecież nie pojawią się znikąd.

Piszesz, że zlotów nie ma, ale popatrz na to forum, kiedyś w oftopie po 5 tematów dziennie powstawało o jakichś pierdołach, ot tak, mieliśmy kilku trolli, z których można było się pośmiać, forum żyło, było to forum dyskusyjne, a teraz?

Teraz pojawia się jeden, dwa tematy na miesiąc, w porywach trzy.
Skoro forum pada, gra też, to znaczy że pada społeczność.
Team ma zbyt mały skład, zmiany wchodzą za wolno, bw jest od lat zbyt duże, by zajmował się nim jeden programista, Konrad chory=prace wstrzymane.
Słowem, gra straciła dynamikę, ma zbyt małe zasoby personalne, by się rozwijać.

A, tak a propo, Loża szyderców to mój pierwszy bodajże klan, z czasów, gdy grałem na R1 Smile

__________________
[
14-10-2016 03:00 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odpowiadajac na pytanie z tematu: zloty umarly, bo nie ma kto na nie jezdzic. tylko tyle i az tyle. zawsze bylo tak, ze na zlotach pojawial sie "jakis odsetek" zapalencow bw - ile razy mniej takich teraz gra?

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
14-10-2016 14:45 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dlatego założyłem ten temat , jak byłem na swoim zlocie numer 1 istniał 1 serwer , teraz jest nawet nie wiem ile , ale jakie to ma znaczenie ? , od was zależy jak się bawicie , TV czy zlot o 300 km od domu , dzisiaj zlot numer 2 za chwilę , piwko i jazda
14-10-2016 22:11 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Winda napisał(a)
dlatego założyłem ten temat , jak byłem na swoim zlocie numer 1 istniał 1 serwer , teraz jest nawet nie wiem ile , ale jakie to ma znaczenie ? , od was zależy jak się bawicie , TV czy zlot o 300 km od domu , dzisiaj zlot numer 2 za chwilę , piwko i jazda


To ja jako gracz, któremu trzasnęło 10 lat przed chwilą powiem tylko to co sądzę o 1 zdaniu wypowiedzi cytowanej.

"1 serwer" - to jest klucz, BW poszło na ilość, nie jakość.

Jeszcze do R5 jakoś się to kręciło, potem poleciało z nurtem rzeki i już nie wypłynęło.

Nowe serwery, to w 85% byli nadal starzy gracze, tylko pod innymi nickami - taka jest prawda.
Potem ludziom zaczęło się to nudzić, że obracają 2-3 serwery, płacą premium, a dużo się nie zmienia. Stąd zawęzili grę do 1 serwera i tak to się skończyło.

Umierać nie miało co, bo realnie mówiąc śmiem postawić tezę, że żyło to tą samą "bandą napaleńców BW", chociaż zaraz admin mi tu wyskoczy z ssami bazy danych, gdzie zarejestrowanych jest 1 000 000 różnych kont email - i co z tego?


Tak jak wyżej ktoś zauważył, to jest biznes.
Jak masz zajebiście prosperujący zakład fryzjerski (hipotetycznie), to wypadałoby kupować nowe sprzęty, dokładać miejsca, zatrudniać nowych ludzi, szkolić ludzi, bo inaczej dopadnie Cie stagnacja, zachłyśniesz się chwilą uniesienia, a Twój poziom zostanie przebity przez konkurencję.


To samo jest tutaj 1 programista, 1 "myśliciel"?
Wiecznie mało czasu, bo tu życie, tu choroba, tu trzeba premkę opędzić, tu wiadomości sprawdzić? To jest dobre na 1 serwer + wczesną fazę beta, a obecnie?

Beta trwa i będzie trwała wieczność, bo ta gra powinna zostać przebudowana w moim mniemaniu.



Zresztą mniejsza, jak ktoś wyżej napisał - płacę premkę tylko z przyzwyczajenia i tyle.
Ot "świetne" spędzone 10 wirtualnych lat, które jeszcze mnie trzyma (do czasu zapewne).

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

14-10-2016 22:53 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2. Wrocek numer 1 - Cuntry Bar

Jakieś 3 miechy później , złot u mnie w mieście , lokal Cuntry , pizza , wściekłe psy , pełen wypas , co najmniej 50 osób , mam przyjemność poznać Lopka i Cyraxa , Cyrax to był ktoś , przyjeżdżał na zlot , wracał do siebie (chyba Katowice) o 4 rano pociągiem i na 6 tą szedł do pracy , jeszcze o nim wspomnę , Lopek szykował się na s1 i zbierał złom na budowę ,s1 była pusta ! , tango do białego rana , a już Warszawa 2 była na forum cieniasy
14-10-2016 23:33 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
pepski
Triple Ace


images/avatars/avatar-25462.gif

Data rejestracji: 13-05-2007
Postów: 177
Kraina: Necropolia
Skąd: Łódź-moje miasto...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Winda, teraz nie ma zlotów, teraz każdy umawia się na telefon jak chce sie napić. Dzwonimy i przyjeżdża stała ekipa (jak w Łodzi). Wystarczy kilka telefonów i już jest kilka osób do picia. Spoza miasta to już coraz mniej.

__________________
aktywnie gram tylko na R1 - pepski
Trade moderator działów:
Sprzedam R10
Zgłoszenia R14

Regulamin Handlu
Regulamin zgłoszeń sprzedaży
Masz pytania? Nie krępuj się.

cytat:
C47 napisał(a)
xxx postać xxx
3 dni za 'włamanie' między dwa pośladki

15-10-2016 23:53 pepski jest offline Szukaj postów użytkownika: pepski Dodaj pepski do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

teoretycznie więcej serwerów ,więcej graczy , większy zlot , dziwne że nie , a może chodzi o coś innego , siedzicie w chacie przy kompie https://www.youtube.com/watch?v=H-IVzFIRSVE to błąd
16-10-2016 08:08 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale skad mialoby byc wiecej graczy? bw od lat nie ma zadnej reklamy, ciekawe ile osob ja znalazlo bez polecenia... no wlasnie, a polecilbys bw znajomym?

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
16-10-2016 14:03 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

polecam wszystkim , zajebista gra jak dla mnie , nie trzeba siedzieć przed kompem godzinami , robisz swoje , zaglądasz kilka razy dziennie , bajka
16-10-2016 15:08 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zlot we Wrocku opisałem na krótko , mało czasu było , więc
Lokal cuntry , wóz drabiniasy nad wejściem , przy chodniku pałąk do zaparkowania konia
tyle osób że nie było gdzie siedzieć , pizza naprawdę niezła , wściekłych psów do oporu
Szaww muszę oddać ci honor, to ty organizowałaś we Wrocku na początku
akurat to leci https://www.youtube.com/watch?v=obvizJRnezA
słuchałem Lopka i Cyraxa i uczyłem się tej gry
dookoła pełno zapaleńców dyskutowało o Bw , wybaczcie nie mam pamięci do imion i ników
tańce nawet były , ale za rogiem czaiła się wojna .....
16-10-2016 15:33 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Druga Warszawa -Praga

Najpierw wstęp
Jestem w akademii HTC , jak ktoś napisał albo powiedział , jedyna akademia która tłukła klan główny
Szefem głównego HTC jest Cyrax , pełny spokój na serwerze więc wymyślili , znaczy Cyrax i Lopek
że zrobią 2 klany 15 osobowe i będą się nawalać dla repy
Bo wtedy nie było kw , hehe ,repka leciała tylko z oblegów
Cyrax wygrał kilka walk , tak jak Duke ostatnio i się podjarał niesteyy, postanawiając przejąć władzę
na serwerze , niestety strzelił focha po porażce i skończył grę a szkoda
Zlot
Ten sam lokal co ostatnio , szaleńczy gwar z daleka słychać gdy tylko wchodzę pomiędzy wieżowce
Śmiech Cyraxa to chyba z kilometra , jak tylko mnie zobaczył od razu pyta czy mam flaszkę
podaję mu 07 i odbiega truchtem , tyle go widziałem
Po zlocie się dowiedziałem z wyrzutem że ugotowałem tą flaszką 2 osoby
Znowu wpadam w setkę szaleńców BW, oblegi , frytki, wyprawki , kiełbasa . ataki , piwo i kolejka w kiblu
Wracam rano do hotelu na pilocie , marząc o następnym zlocie , chyba Kraków numer 1
19-10-2016 22:37 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zapomniałem o rzeczy najważniejszej , dostałem się do DATE na okres wojny z HTC i tak już zostanie do końca mojego albo DATE , dla Was https://www.youtube.com/watch?v=H-IVzFIRSVE
20-10-2016 22:44 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kraków numer 1 najkrótszy zlot

To miasto zawsze wywołuje o mnie dreszczyk emocji , jedziemy samochodem na zlot
Wyjeżdżamy z Lopkiem z Wrocka , po drodze zabieramy Młodego, auto pełne , ale nie pamiętam kto jeszcze jechał
słuchamy https://www.youtube.com/watch?v=7iiANZvz8Tg
lokal na Św. Tomasza , nazwy nie pamiętam , już nie istnieje , piwnica jak to w Krakowie
2 sale pełne ludzi , poznaję Ghosta historię BW , jest tez Cyrax ,ale już ostatni raz go widzę więc kilka słów o nim

Cyrax - niewielki men , chudy raczej , zajebiście głośny , na każdym zlocie na którym byłem , podrywał kobiety kolegów z klanu
jak się to kończyło nie wiem , ale bawił się tym

Nie będę wchodził w szczegóły zlotu , ale jechałem 4 godziny , zlot trwał niecałe 2 dla mnie , masakra
Pozdrawiam Suprise , wywarłaś wrażenie
23-10-2016 08:11 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
szaww
Full Member


Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 56
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szaww muszę oddać ci honor, to ty organizowałaś we Wrocku na początku

Oj Widuś dużo osób przez r1 sie przelało większa cześć z którymi mam kontakt z początków zlotów czyli początku BW już od dawna nie gra w tą grę ;/
Lista była by długa ale miło ze jeszcze się o mnie pamięta ;]

__________________

23-10-2016 18:13 szaww jest offline Szukaj postów użytkownika: szaww Dodaj szaww do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Winda napisał(a)
Cyrax - niewielki men , chudy raczej , zajebiście głośny , na każdym zlocie na którym byłem , podrywał kobiety kolegów z klanu
jak się to kończyło nie wiem , ale bawił się tym


Kończyło się tak, że raz dostał wielgachną malinę i się obraził ;P (W Zielonej Gęsi wieki temu) rotfl rotfl rotfl

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

23-10-2016 18:49 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To malinę zaliczał na każdym zlocie chyba , ale Cyrax umarł niestety , znowu spokój na serwerze , następny zlot pamiętny to Warszawa -Bemowo i spotkanie z Egzo , będzie się działo
23-10-2016 22:22 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Warszawa- Bemowo 1 część

Jedziemy z Lopem na zlot pociągiem , wzięty na drogę browar znika we Wrocławiu- Sołtysowicach ,bo pociąg miał opóźnienie,
Lopek wyciąga naleśniki z bazylią , budzę się w Częstochowie , ... indianie po drodze , tylko ty wiesz wodzu ... , po perturbacjach
z taksówkarzem docieramy na miejsce , zjebisty lokal , wchodzę dumnie w koszulce z Date na piersi i napisem Windykator na
plecach i podbiega do mnie dziecko (sorki) dwudziestoletnie , rozbrykane jak koni polny , w koszulce złodzieje dusz z przodu
z tyłu pisze Eqotic , mówię żartem - dobrze że macie koszulki wiadomo kogo lać , odbryka mówiąc - nas jest tu więcej , tyle go
widziałem na zlocie , podobno razem wracaliśmy taxi po zlocie , tak mi Mocher powiedział , część 2 jutro - zlot właściwy
24-10-2016 20:55 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ogromny lokal przy lotnisku , jakieś 100 osób na zlocie , 1 raz piję stubrasa
takie ukraińskie cudo z kłosem w środku , tapety w kwiatki , dobrze pamiętam bo kwitły
momentami , oprócz mnie i Lopka , Mistys , Gniewica i Wapierz z Date , tańce do rana ,
o jakiejś 4 tej wracamy taksówka na dworzec , ja , Lopek , Mocher i Eqzo , małolaty wysiadają
po drodze bo są niedopici i niedobawieni , przynajmniej tak twierdzą
a weterani jadą na dworzec na pociąg do Wrocka , będzie cześć 3
25-10-2016 23:00 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
cytat:
Winda napisał(a)
Cyrax - niewielki men , chudy raczej , zajebiście głośny , na każdym zlocie na którym byłem , podrywał kobiety kolegów z klanu
jak się to kończyło nie wiem , ale bawił się tym


Kończyło się tak, że raz dostał wielgachną malinę i się obraził ;P (W Zielonej Gęsi wieki temu) rotfl rotfl rotfl


ten zlot postawił mnie na nogi po śmierci mojej mamy
26-10-2016 02:14 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
grochts
Lord


images/avatars/avatar-24582.jpg

Data rejestracji: 25-08-2009
Postów: 278
Klan: Tremere Vampires
Kraina: Necropolia V
Skąd: Wałbrzych

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gra umarla dawno temu. Nie trafione zmiany, glaby w rangach operatorow i brak sensu i wiekszego celu skutecznie zniechecilo do gry.
Ale chetnie zawitam na zlot do Wro jeszcze ale akurat w listopadzie tego roku moze byc ciezko. Zobaczymy

__________________

R10 Xanphia



Ex Trade Moderator. Bw team to oszuści;]

26-10-2016 14:36 grochts jest offline Szukaj postów użytkownika: grochts Dodaj grochts do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jesteśmy o 4 rano pociąg za 4h , paździermik albo listopad , zimno jak grudniu
marznę strasznie , trzęsąc się z zimna idę do kibla po półgodzinie i jestem w innym
wymiarze , przekraczam próg kibel-centralny i Karaiby , chociaż wystrój PRL
na ścianach farba olejna , ale ciepło jak u mamy pod pierzyną , kupuję miejscówkę
za 2 zety i jestem w raju, śnię o wyspach dziewiczych , przytulony do rury z ciepła wodą
niestety sen się kończy , gdy słyszę - w kiblu się nie śpi , wychodzę na Syberię centralnego
ale Wrocek już tylko za godzinę odjeżdża , niedziela rano wracasz na kacu , leżysz na całym
siedzeniu , czy jest coś piękniejszego ? no może sex https://www.youtube.com/watch?v=-hqbkY1-iLQ
27-10-2016 23:10 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na pewno sex
27-10-2016 23:11 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Dociak
Newbie


Data rejestracji: 11-02-2013
Postów: 3
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Winda Pepski napisał, wystarczy parę telefonów i już można zgarnąć parę osób.

Co do serwerów, owszem jest ich sporo, ale na większości grają te same osoby i sie zaczyna nudzić powoli. Ja też gram z sentymentu bo lubię ludzi z którymi gram.

A skoro brakuje Ci zlotów to do Łodzi przyjedź. Smile
28-10-2016 00:52 Dociak jest offline Szukaj postów użytkownika: Dociak Dodaj Dociak do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Warszawa - Bemowo PS , czyli dlaczego operator nie powinien
przyjeżdżać na zloty

Stoimy przed lokalem , pijemy Stubrasa z gwinta , lądujących samolotów nie było , ale lotnisko na wyciągnięcie ręki,
akurat niedawno wystartowało R10 , wszyscy się rzucili , więc ja też założyłem postać , opowiadam dykteryjkę :
jakiś 15 lvl , pisze do mnie, wysyłając linka ze sprzętem , że chce porady , ma na sobie runiczne spodnie !! ,
odpowiadam że za te spodnie może sobie kupić cały sprzęt , odpowiada - kurwa , dziękuję
wszyscy pijący Stubrasa , pękają ze śmiechu , ale słyszę głos - powiedział kurwa ?- trzeba było go zgłosić , dostałby 3 dni bana ,
orientuję się że pomiędzy nami stoi C ..... w poniedziałek nie mam już postaci na R10 ,
co prawda nie kupiłem tych spodni za bezcen , ale się należało
01-11-2016 07:46 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://www.youtube.com/watch?v=imechhyBLEE
kurde nie znam Ani z BW
01-11-2016 08:50 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wybacz Drimka , tyle zlotów siostrzyczko a zapomniałem , dla ciebie https://www.youtube.com/watch?v=BEiaGUesi0Y
03-11-2016 21:39 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA Dlaczego zloty umarły ?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH