Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA Dlaczego zloty umarły ? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Dlaczego zloty umarły ? 20 Ankieta - średnia ocena: 8,6020 Ankieta - średnia ocena: 8,6020 Ankieta - średnia ocena: 8,6020 Ankieta - średnia ocena: 8,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zloty umarły. Parę w życiu zorganizowałam, pojawały sie te same osoby, a jak nowe to tylko na raz. Czemu? Gra nudzi młodych bo losowator, starsi albo graja z przywyczejnia albo zajeli sie życiem

skończyl się szał na gry na przeglądarce, nie ma niszy, nie ma gdzie tego sprzedawać, nie ma nowych graczy, nie ma kto chodzic na zloty
izi.


taka sytuacja

__________________

04-11-2016 12:12 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Świerkowy borze, Kargulec, Ty żyjesz!Big Grin

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

04-11-2016 15:49 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dawno umarłem , posta założyło moje 2 wcielenie

Wrocek - PKP

Oczywiście Szaw organizuje , jakiś klub na terenach należących do PKP,
trochę dalej był kiedyś browar piastowski , brnę przez kałuże , z zewnątrz
czerwona poniemiecka cegła wygląda jak do rozbiórki , wewnątrz wielka hala , piłkarzyki ,
dart,100 osób a nie ma tłoku , niestety https://www.youtube.com/watch?v=2NzeEQCJ4aM
poleciałem , pamiętam krąg wtajemniczonych , tarczę do darta i ten tłum ludzi, synek wskazuje
mi kierunek do domu , potem już nie chce chodzić ze mną na zloty niestety
04-11-2016 16:18 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Dream
Junior Member


images/avatars/avatar-5891.jpg

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 21
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Winda napisał(a)
https://www.youtube.com/watch?v=imechhyBLEE
kurde nie znam Ani z BW


Hehe no pięknie, pięknie.... wybacze Ci i kupie lecytynke :p

PS:
Zloty nie umarły póki My żyjemy Smile )

__________________
-------------------------------------
R- wczasy
06-11-2016 19:56 Dream jest offline Szukaj postów użytkownika: Dream Dodaj Dream do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kraków , nie wiem który , czyli Kermasa złodziej materacy

Najpierw wstęp

Zloty we Wrocku umarły , ten kto pamięta wie dlaczego , spotykamy się często ale małe grono
kilka osób , na szczęście wychodzi R10 i odżyją , ale o tym później.

Zlot

Jedziemy na zlot samochodem , Ja , Lopek ,Wiśnia z R10 , po drodze zabieramy Młodego , ten sam lokal co ostatnio , nie pamiętam nazwy ale na Św. Tomasza ,zajebista piwnica , sala pełna ludzi , aha śpimy u Ducha
przywożę dmuchany materac bo powiedział przed zlotem że mieszkanie jest bez mebli , na dodatek na Nowej Hucie ,dmucham materac ambitnie i wyruszamy.
Czyste szaleństwo , jeden ze zlotów historycznych , po godzinie wszyscy siedzą przy naszym stoliku , jak zwykle po zbyt dużej dawce alkoholu przeszkadzam innym opowiadać dowcipy , jakaś małolata wkłada mi twarz w rozmiar GG żebym się uciszył,
chyba dlatego po chwili wymyślam R15 planszowe ( ale się nie sprawdziło )
Mikser jesteś kozakiem , ale usnąłeś na tapczanie w lokalu i ktoś związał ci sznurówki
Wychodzimy z lokalu na miękkich nogach , niestety mamy pełna butelkę , przed knajpą wbudowana w ścianę ławka , super patent Krakowski
Obalamy flaszkę z gwinta na ławeczce , bo przecież na ulicy nie ma kieliszków , w tym miejscu szacunek dla Metaxy , gdziekolwiek jesteś piękna , pijesz jak facet.
Drogi powrotnej na Nową Hutę nie pamiętam ....
08-11-2016 22:10 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
iza-dolek
Member


images/avatars/avatar-13404.jpg

Data rejestracji: 26-05-2007
Postów: 38
Kraina: Necropolia
Skąd: Międzyrzecz/Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No coż ... ja tam byłam na wielu zlotach w Poznaniu i były mega ale z czasem coraz mniej ludzi chodzilo, coraz mniej i w końcu ja też przestałam. Ale wspomnienia zostałySmile

Kiedyś były zgrane super ekipy... już ich nie ma...
i tak jak Kargho powiedziała.." ...zajęli się życiem..."
Wiele ludzi uświadomiło sobie, że ta gra pożera za dużo cennego czasu i skończyli z tym.

PozdrawiamSmile

__________________
Brak weny twórczej xD

08-11-2016 23:30 iza-dolek jest offline Szukaj postów użytkownika: iza-dolek Dodaj iza-dolek do Listy kontaktów
Lemoniadowy
Triple Ace


images/avatars/avatar-21099.gif

Data rejestracji: 12-12-2008
Postów: 214
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Winda, pamiętam ten zlot! Kraków klub Imbir 2011 bodaj, jak wracałem tramwajem swoją drogą też na Hute, usnąłem i przejechałem całą trasę 3 razy Smile

__________________
kiedyś r7 - Lemoniadowy Joe
obecnie r18 - Vegas

Epicka Demoniczna Pięść Niebios Biegłości
09-11-2016 04:53 Lemoniadowy jest offline Strona domowa Lemoniadowy Szukaj postów użytkownika: Lemoniadowy Dodaj Lemoniadowy do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Budzę się rano , https://www.youtube.com/watch?v=VQZrYtErNd0 a świat wiruje wokół mnie ,
ale materac wygodny , tylko śpię w opakowaniu i przykryty firanką , obok na karimatach Lopek i Kermasa i mógłbym tak leżeć w bezruchu do końca świata , bez hałasu , gdyby nie jedynka ,
więc idę do WC , wracam i jestem w szoku ,
materac zajęty , patrzę na Kermasę , śpi jak dziecko na moim materacu , mam wątpliwość czy rzeczywiście spałem na materacu ?
wiem że tak , ale ta chwila wątpliwości mnie powala ,
dosypiam na karimacie , powrót do domu to koszmar na szczęście Lopek prowadzi auto,
ale spoko szykuje się rewizyta Krakusów ,
https://www.youtube.com/watch?v=NAoOoVKPEdY teatr blednie przy tym zlocie
09-11-2016 23:14 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

żeby opisać ten zlot muszę się nastroić , dzisiaj tylko coś puszczę https://www.youtube.com/watch?v=_6HCOgTc5r4
10-11-2016 21:23 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wrocek -Joker , czyli życie przerasta teatr

Kilka słów na temat ulicy Bogusławskiego we Wrocku
Ciągnie się pod nasypem kolejowym od dworca głównego
do dawnego targowiska na Zielińskiego
Strukturę ma prostą : 4 razy knajpa , sex shop , monopolowy i tak przez 3 km
Mam kolegę który wielokrotnie próbował ją przejść wypijając
w każdym lokalu 50 tkę i chociaż był to chłop jakich mało , nigdy mu się nie udało
Właśnie przy tej ulicy mieści się Joker , mały kameralny lokal naprzeciw teatru Polskiego , kilka stolików na dole , dwa kible ,fajnie zaopatrzony bar i antresola , w nim właśnie przyjmowaliśmy rewizytę Krakusów
Zlot niewielki , z Krakowa przyjechał Duch znaczy Ghoust, Metaxa , jej brat ( jeśli dobrze pamiętam Julinho) i Mroczna M dołączyła z Katowic , z Wrocka jestem ja Lopek i Przemoj , jeśli kogoś pominąłem może się zgłosić
Odbieram Krakusów samochodem z jakiegoś hostelu nieopodal rynku i dostarczam do lokalu
Usadawiamy się od razu na antresoli, jest późna jesień albo początek zimy , kurtki kładziemy na wolnej sofie obok nas
i Duch zaczyna polewać , kto go zna , wie w jakim tempie , no i się zaczyna
Mroczna , dziewczę w wieku około 18 lat upiera się że będzie piła równo z nami i da radę , na nic się zdały nasze ostrzeżenia
usypia po 30 minutach , kładziemy ja wygodnie na sofie , przykrywamy kurtkami i tyle ją widziałem
Julinho wytrzymuje trochę dłużej , ale też ląduje na sofie obok niej za niedługo , a Duch zwiększa tempo
Staram się z całych sił dotrzymać mu kroku ale orientuje się że to droga na skraj przepaści
Przemoj schodzi na dół do WC i już nie wraca ,
Po zlocie dowiaduje się dlaczego , zszedł na dół , zapaskudził kibel zarówno męski jak i damski , a gdy oprzytomniał
rozejrzał się po pustym lokalu na dole , zapominając że impreza jest na górze, i doszedłwszy (ale archaizm nawet nie wiem czy dobrze napisane , bo mi podkreśla ) do wniosku że już po balu , poszedł do domu w swetrze , jak taki jeden Łona w kapciach https://www.youtube.com/watch?v=imechhyBLEE
11-11-2016 09:03 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Apek
Double Ace


images/avatars/avatar-18158.jpg

Data rejestracji: 05-05-2010
Postów: 116

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czekałem na relacje z tego zlotu.
Z różnych przyczyn to był jedyny zlot na jakim byłem i jedyne co z niego mi pozostało (bo nic nie pamiętam) to zdjęcie jakie ówczesna dziewczyna a obecna żona mi zrobiła jak spałem na solnym na schodach przed wejściem do gazety wyborczej.
Troszkę jednak oszukałem bo jak przeczytałem twoje wspomnienie to przypomniała mi się akcja z Przemojem - widok tego kibla jednak pozostał w podświadomości.

Było super i chętnie bym był na innych zlotach ale gra starzeje się tak samo jak i sami gracze. Większość z nas chciałoby cofnąć czas o te parę lat i powrócić do tych beztroskich dni.

p.s. zdaje się że po tym zlocie na forum ktoś wrzucał zdjęcia robione podczas tej alkoholizy a było to jakieś 6 lat temu

__________________
ARREPENDIDO/Āpeʞ



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Apek: 11-11-2016 10:03.

11-11-2016 10:00 Apek jest offline Szukaj postów użytkownika: Apek Dodaj Apek do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokończę wieczorem , bo to dopiero połowa zabawy , starość to stan ducha a nie wiek , wbijaj do Wrocka w sobotę
11-11-2016 10:16 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Apek
Double Ace


images/avatars/avatar-18158.jpg

Data rejestracji: 05-05-2010
Postów: 116

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakbym był we wro to bym na pewno wpadł a tak siedzę nad morzem. I pozdrawiam z Ustki!

__________________
ARREPENDIDO/Āpeʞ



11-11-2016 15:20 Apek jest offline Szukaj postów użytkownika: Apek Dodaj Apek do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Winda, czytając te Twoje mini-relacje dochodzę do wniosku, że powinieneś zmienić nazwę tematu na "Moja sroga polska alko-chłosta" (parafrazując tytuł pewnego filmu)Big Grin

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

11-11-2016 20:27 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kto mnie zna , a ty nie , to wie jak podchodzę do życia , wieczne 18 lat , ty tylko ble ble cle , a ja żyję ,zapraszam , dzisiaj zlot we Wrocku
12-11-2016 11:18 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
YubY
Lord


images/avatars/avatar-21669.jpg

Data rejestracji: 06-11-2008
Postów: 258
Klan: THE CURSED FOREVER! R1 SiH, R3 Saints
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Piaseczno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To co Winda, znów dowcipy będą leciały? Wink

__________________

Jeść albo nie jeść - oto jest pytanie.
Jeść - to tak prosta odpowiedź na nie.
Jedzenie życia rozkosz, więc jedzmy, czemu nie!?
Bez jedzenia ja przecież zabije się!!!


Wyrozumiały T-Mod Pożyczę/Najmę R14 | Sprzedam R15 oraz Sprzedam R16


TIN na PWR

R1 i R3 - nick YubY

12-11-2016 13:58 YubY jest offline Strona domowa YubY Szukaj postów użytkownika: YubY Dodaj YubY do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Winda napisał(a)
kto mnie zna , a ty nie , to wie jak podchodzę do życia , wieczne 18 lat , ty tylko ble ble cle , a ja żyję ,zapraszam , dzisiaj zlot we Wrocku

Może i się nie znamy, ale na co najmniej dwóch zlotach (a może trzech?) miałem okazję Cię widzieć...

Nom, już cisnę ~700 km (w jedną stronę)Big Grin
Trzeba było robić zlot w lipcu/sierpniu, jak byłem na miejscu;]

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

12-11-2016 14:20 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yuby !! będziesz na zlocie dzisiaj ? ja niedługo wyruszam
12-11-2016 17:31 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
YubY
Lord


images/avatars/avatar-21669.jpg

Data rejestracji: 06-11-2008
Postów: 258
Klan: THE CURSED FOREVER! R1 SiH, R3 Saints
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Piaseczno

RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Winda napisał(a)
Yuby !! będziesz na zlocie dzisiaj ? ja niedługo wyruszam


No pewnie, że tak! Big Grin No ja też wyruszam Wink

__________________

Jeść albo nie jeść - oto jest pytanie.
Jeść - to tak prosta odpowiedź na nie.
Jedzenie życia rozkosz, więc jedzmy, czemu nie!?
Bez jedzenia ja przecież zabije się!!!


Wyrozumiały T-Mod Pożyczę/Najmę R14 | Sprzedam R15 oraz Sprzedam R16


TIN na PWR

R1 i R3 - nick YubY

12-11-2016 19:12 YubY jest offline Strona domowa YubY Szukaj postów użytkownika: YubY Dodaj YubY do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://www.youtube.com/watch?v=wjYU6ma4-lc
czyli wczorajszy zlot we Wrocku
Siedmiu wspaniałych , więc tłumu nie było - Czarna Wouga, Ja, Yuby,Kloss , Lopek i dwójka
nowych graczy ,dziewczę w wieku 19 lat , świeżutki nabytek BW i jej facet
Najkrócej jak można zrelacjonuję ten zlot :
nudy , brak grilla, udało mi się jedynie
zjeść kolację przy świecach w średniowiecznym zamku w towarzystwie 19 tki , był homar z sosem 1000 wysp , podczas której wymyśliliśmy slogan reklamowy za który LUcy Strike nas ozłocił i kupiliśmy 3 góry w Himalajach -
2 siedmiotysięczniki i jeden ośmiotysięcznik
13-11-2016 08:20 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy teraz już rozumiesz dlaczego zloty umarły?
Bo raczej nikt nie będzie się tłukł przez pół PL (a może i całą), tracąc prawie 2 dni, żeby spotkać się z osobami, które można policzyć (niemalże) na palcach jednej ręki...
Czasy warszawskich zlotów na 100-150 osób bezpowrotnie już minęły...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 13-11-2016 17:55.

13-11-2016 17:55 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bla_bla_bla napisał(a)
Czy teraz już rozumiesz dlaczego zloty umarły?
Bo raczej nikt nie będzie się tłukł przez pół PL (a może i całą), tracąc prawie 2 dni, żeby spotkać się z osobami, które można policzyć (niemalże) na palcach jednej ręki...
Czasy warszawskich zlotów na 100-150 osób bezpowrotnie już minęły...

Czy to aby nie jest błędne koło?
Nie będę szedł/ jechał dla garstki osób, to nie ma sensu. Takich osób może być kolejne 7, jak nie 15. Gdyby wszystkie te osoby jednak ruszyły na zlot, to z każdym kolejnym mogłoby nas być coraz więcej.
Prędzej doszukiwałbym się przyczyn w mniejszej aktywności na forum - wszędzie te same nicki.

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

13-11-2016 18:01 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
Revy
Newbie


images/avatars/avatar-25576.jpg

Data rejestracji: 15-11-2016
Postów: 1
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Wrocław

RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Winda napisał(a)
https://www.youtube.com/watch?v=wjYU6ma4-lc
czyli wczorajszy zlot we Wrocku
Siedmiu wspaniałych , więc tłumu nie było - Czarna Wouga, Ja, Yuby,Kloss , Lopek i dwójka
nowych graczy ,dziewczę w wieku 19 lat , świeżutki nabytek BW i jej facet
Najkrócej jak można zrelacjonuję ten zlot :
nudy , brak grilla, udało mi się jedynie
zjeść kolację przy świecach w średniowiecznym zamku w towarzystwie 19 tki , był homar z sosem 1000 wysp , podczas której wymyśliliśmy slogan reklamowy za który LUcy Strike nas ozłocił i kupiliśmy 3 góry w Himalajach -
2 siedmiotysięczniki i jeden ośmiotysięcznik



Założyłam więc konto na forum po zlocie, za namową mojego faceta (namina niech cię szlag ja nawet nie potrafię tego ogarnąć :*) To i odpiszę. Dzięki za zlot i za wspólnie obmyślony plan na bogactwo. Było świetnie. Na następnym trzeba obmyślić co wybudować na naszych himalajach. Pozdrawiam wszystkich. I dzięki za homara ! <3 Był przepyszny.

__________________

16-11-2016 00:00 Revy jest offline Szukaj postów użytkownika: Revy Dodaj Revy do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie takie rzeczy zjemy jak Yuby nie będzie się op.... i rozpali grilla , tak apropos , dziewic jeszcze nie ruszyłem , ale nie dotrzymają do następnego zlotu wiec sama wiesz , załatwię nowe na następny i podam z musztardą
16-11-2016 21:42 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Revy
Newbie


images/avatars/avatar-25576.jpg

Data rejestracji: 15-11-2016
Postów: 1
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Wrocław

RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Winda napisał(a)
nie takie rzeczy zjemy jak Yuby nie będzie się op.... i rozpali grilla , tak apropos , dziewic jeszcze nie ruszyłem , ale nie dotrzymają do następnego zlotu wiec sama wiesz , załatwię nowe na następny i podam z musztardą



Ale ile razy mam ci powtarzać że nienawidzę tych dziewic i musztardy ? ._. Nie chcę ich. Możesz przynieść homary ale siedmiu dziewic nie ruszę.Z resztą jakbym tak wiedziała o zlocie z 2-3 tygodnie przed nim to mogę takie kaszanki ci przywieźć prawdziwe wiejskie od babci robione przez nią jak będzie miała :p Tylko właśnie trzeba operatora grilla namówić żeby się nie lenił bo kurcze na surowo homara znów wcinać :/

__________________

17-11-2016 00:03 Revy jest offline Szukaj postów użytkownika: Revy Dodaj Revy do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rewizyta Krakusów dokończenie

walczę z Duchem , Lopek wiadomo - nie pije , Metaxa , jak smok po siarce , ale nie uwierzę że mogła to wytrzymać bez uników
opuszczam 2-3 kolejki i zyskuję 30 minut , jednak w końcu usypiam z tabliczką gorzkiej czekolady przyklejoną do ust ,
tu wstawka - Krakusy twierdziły przed przyjazdem że u nich zloty trwają do rana a Wrocki że 2 godziny ale intensywnie ,to była jakaś 2-3 godzina zlotu , w międzyczasie Julinho się obudził z błogostanu , nie dziwię się z Mroczną na wspólnej sofie pod kurtkami ,
ale toaleta wzywała go chyba jak Syreny Odyseusza , zapomniał jednak że jesteśmy na antresoli i
przywalił z 2 m w stolik na dole
resume :
Mroczna nie pamięta zlotu
Przemoj nie ma kurtki
Julinho ma obrażenia
Ja zjadam czekoladę
Metaxa z Duchem zwiedzają Wrocek (tak mówili , ale im nie wierzę)
Zakaz wstępu do Jokera
17-11-2016 20:07 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Winda napisał(a)
Zakaz wstępu do Jokera

Może czas, żeby zloty znowu były zlotami, a nie alko-maratonami?Big Grin

PS To aż dziwne, że pamiętasz ze zlotów tak dużo, będąc pijanym tak mocnoBig Grin

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

17-11-2016 23:56 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
moherofeles
Snajper


images/avatars/avatar-20055.jpg

Data rejestracji: 02-01-2011
Postów: 101
Klan: PhOeNiX
Kraina: Necropolia
Skąd: Zamość-->Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Siema Winda, widzę ze żyjesz ;-)
Pamiętasz mnie jeszcze? Pierwszy raz spotkaliśmy się zlot lotnisko Bemowo hehe tak często na złoty nie jeździłem bo 2 razy Kraków, 2 Wrocek a w Wawie to nie raz


Ps kto pamięta mój tekst z zielonej gęsi
Mistis: moher dostałeś stałe!
moher: na ile? Hehehe

To były czasy, pozdro dla ekipy ;-)

__________________
Nick w grze :
R1 moherofeles -postać usunięta
R14 DarkDevil -postać usunięta
18-11-2016 07:22 moherofeles jest offline Szukaj postów użytkownika: moherofeles Dodaj moherofeles do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja pamiętam ;P Jesssuuu ale to było dawno :<



I tak, też jestem pod wrażeniem Wind'owej pamięci.... oO
O ile ja dobrze pamiętam to regularnym punktem zlotów był Winda śpiący gdzieś na stole ;P

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

18-11-2016 18:38 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zloty z pozycji stołu omijam , ale jeden będzie , Mocher jesteś w Bemowie i jeszcze będziesz , spoko
18-11-2016 19:00 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA Dlaczego zloty umarły ?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH