Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA Dlaczego zloty umarły ? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Dlaczego zloty umarły ? 20 Ankieta - średnia ocena: 8,6020 Ankieta - średnia ocena: 8,6020 Ankieta - średnia ocena: 8,6020 Ankieta - średnia ocena: 8,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R10 , czyli reaktywacja BW

Ten serwer reaktywował zloty we Wrocku , znowu pełny lokal , mnóstwo nowych znajomych i Salonik , czyli od tamtej pory stałe miejsce zlotów we Wrocku , nie pamiętam kto go wymyślił ale chyba Drimka , to ona organizowała przez następne kilka lat wszystkie zloty
Salonik - bajeczne miejsce , lokal w piwnicy , ściany z cegły jak w Krakowie , https://www.youtube.com/watch?v=H-IVzFIRSVE ,
bilard , piłkarzyki, ping-pong no i patio , nie całkiem bo nie w środku , czarodziejski ogródek w którym można rozpalić grilla
właśnie w nim narodziła się wrocławska tradycja zlotowa - flaszka z gwinta dla wtajemniczonych , oraz grillowanie bez względu na porę roku , salonik zmienia barwy , raz jest plażą na Karaibach , innym razem spacerem w deszczu albo ogrodem japońskim
warto się z nim zapoznać
Drimka - moja młodsza siostra , małolata z talentem do gotowania , szkoda że już nie gra , przyciągała jak magnes facetów na zloty
a jej wkręt - małpka chce banana , przeszedł do historii
Taka zajawka przed wizytą Poznaniaków , czyli japońskie ogrody i Łodzian czyli wódka ze smalcem , we Wrocku
26-11-2016 11:56 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Dream
Junior Member


images/avatars/avatar-5891.jpg

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 21
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Winda napisał(a)
R10 , czyli reaktywacja BW

Ten serwer reaktywował zloty we Wrocku , znowu pełny lokal , mnóstwo nowych znajomych i Salonik , czyli od tamtej pory stałe miejsce zlotów we Wrocku , nie pamiętam kto go wymyślił ale chyba Drimka , to ona organizowała przez następne kilka lat wszystkie zloty
Salonik - bajeczne miejsce , lokal w piwnicy , ściany z cegły jak w Krakowie , https://www.youtube.com/watch?v=H-IVzFIRSVE ,
bilard , piłkarzyki, ping-pong no i patio , nie całkiem bo nie w środku , czarodziejski ogródek w którym można rozpalić grilla
właśnie w nim narodziła się wrocławska tradycja zlotowa - flaszka z gwinta dla wtajemniczonych , oraz grillowanie bez względu na porę roku , salonik zmienia barwy , raz jest plażą na Karaibach , innym razem spacerem w deszczu albo ogrodem japońskim
warto się z nim zapoznać
Drimka - moja młodsza siostra , małolata z talentem do gotowania , szkoda że już nie gra , przyciągała jak magnes facetów na zloty
a jej wkręt - małpka chce banana , przeszedł do historii
Taka zajawka przed wizytą Poznaniaków , czyli japońskie ogrody i Łodzian czyli wódka ze smalcem , we Wrocku



Hahhahahahha "Małolata" no spadłam Winda z krzesła

Frown chyba czas zaś założyć konto xd i reaktywować nasze zloty. Tylko jaki serwer wybrać?

Ostatni zlot we Wro spędziłam chora w łóżku i szlag mnie trafiał :/

Serwer nr 10 był epicki xd
Nigdy nie zapomne jak Top1 Torba wszedł do knajpy na cwaniaka i został przywołany na miejsce tekstem " A kim Ty k...a jesteś?" Jego odpowiedz na baczność powaliła ze śmiechu cały zlot na
kolana... " cytuje: cześć jestem Torba mam na imięXxx lat Xxx* "
*- sorrki nie pamiętam heh

Winda- Ty i japońskie ogrody, a potem rajdy na kfc bo gastro nie dawało żyć przejdą do historii

Arlekinka - spadająca pod bar i jej owczesny facet wściekły na mnie że zniszczylam mu kobietę (na kolejnych zlotach nie pozwalał nam na siostrzane wycieczki do baru Frown )

Lopezowe -gierki które sprawiały iż potrafilam usmarkać ze śmiechu siebie i wszystkich siedzących obok ahhh poezja

Yuby- nasz nadworny grillMASTER tańczący a rurze ku uciesze damskiej części zlotu do tej pory mi staje przed oczami mo ta scena gdy tylko pomyślę o zlotach

Klosik- Kochany przynoszący soczki herbatki browarki jak juz ustać na nogach nie mogłam co się często zdarzało.

Czorcik -walący extrymalną ilośc browarow i ogarniający sprawe to był mistrz.

Buniek -ktory najebany wiecznie szukał dymu

Ci wszyscy ludzie to tylko " kręgosłup" wrocławskich zlotów do ktorych należałoby dopisać wiele innych historii bywalców zlotowych Wink

Nickow wiecej nie pamiętam bo jakby to powiedzieć "nie byłam w stanie ich zapamiętać", ale twarze sytuacje śmiech i wycieczki na boisko pamiętam i cholernie za tym tęsknie....

__________________
-------------------------------------
R- wczasy
02-12-2016 11:47 Dream jest offline Szukaj postów użytkownika: Dream Dodaj Dream do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Warszawa - zlot z pozycji stołu

Organizował Yuby , no wiec miało być do rana a skończyło się jak zawsze . docieramy z lopem do jakiegoś lokalu w centrum miasta
na zewnątrz kwietniki , przy samej ulicy , tam wychodzimy a flaszeczkę z gwinta i dymka ,
jedną chowam w kwietniku , została do dzisiaj jak kwiatki nie zwiędły, pełny lokal , oprócz Topki Date (Gniewica, Mistis , Mucha)
jest też Gipsownik , który zapoznaje mnie z Ewenementem , mówiąc - to jest Winda , jak chcesz z nim pogadać to teraz
niestety prorocze słowa , po dwóch wizytach na zewnątrz i grze w odgadywanie tytułów filmów usypiam na stole
zmęczony jestem podróżą do Warszawy , wizytami na zewnątrz itp
towarzystwo bawi się w najlepsze , od czasu do czasu puszczają jakieś testy na mój temat i chociaż bardzo chciałem odpowiedzieć
nie mogę nawet drgnąć , słyszę wszystko , ale nie jestem w stanie odpowiedzieć, w pewnej chwili słyszę głos Lopa -
nie jedźcie po Windzie bo on wszystko słyszy
burza głosów niedowiarków , wiec Lopek mówi - Winda rusz palcem
skupiam całą energię na małym palcu u prawej ręki i bingo , poruszył się
i to tyle z tego zlotu
04-12-2016 07:32 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Stokrotka.
Full Member


images/avatars/avatar-25480.jpg

Data rejestracji: 08-12-2015
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Big Grin Big Grin Big Grin Jaka fajna książka jest tu napisana Big Grin

__________________

05-12-2016 07:26 Stokrotka. jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotka. Dodaj Stokrotka. do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moja pierwsza Woja Światowa (warto się postarać żeby posłuchać piosenkę )

Mniej więcej w tym samym czasie DUKE wywołał wojenkę
Nie było epików , ani nawet , strach pomyśleć KW
Zaczęło się od odstrzelenia Quaza , czy jak on sie zwał z Date , przeszedł do Duka,
Liderem Duka został Egzo , zmobilizował cały serwer, ściągnęli najlepszych graczy i sprzęt
z całego serwera i
padło S1 , a potem jeszcze dwie trójki Date , ale Ludwisarz , znaczy Lop
jest nieśmiertelny ,https://megawrzuta.pl/download/be0eaeb64...f7fb2d9890.html , zwarliśmy poslady , wymieniliśmy sprzęt i moja trójka się ostała ,
a potem była słodziutka zemsta i Duke był zmuszony zabierać trójki swoim sojusznikom , życie
Słowo o S1 - została rytualnie spalona , jedynie nikt nie wziął pod uwagę faktu że katedra ,
w tamtym czasie jedyna rzecz która dawała repke za darmo , buduje się dłużej niz trwa obleg ,
więc wróciła do nas niedługo
Quaz , czy jak mu tam było zakończył grę , jakieś fatum po Cyraxie ?
Kilka lat spokoju , pełne braterstwo , do tego stopnia że ci ktorzy dostali bana,
na działania klanowe w Date , szli do Duka żeby zakładać expy , ale do czasu ...
A zloty , tak myślę że będą - japońskie ogrody , czyli Pyry zawitają do Wrocka
19-12-2016 19:46 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Japońskie ogrody , czyli trzy w jednym
Poznaniaki lubią Wrocek , zrobię kompendium z 3-4 zlotów z ich udziałem ,
sprostowania mile widziane
Pierwszy obraz - Madllene , wychodzę z knajpki na patio , mam nieźle w czubie i widzę zwiewną postać przy grillu
blada blondynka , waga max 40 kg , jak duży indyk na święto dziękczynienia , podchodzę i pytam - ktoś ty ?
zjawa odpowiada - Madllene , a który masz poziom dziecko mówię i przytulam do piersi , czterdziesty mówi ,
gdy wychodzę po raz kolejny dowiaduję się że właśnie wbiła poziom , jestem z niej dumny
drugi obraz - chudy Gips , nie poznałem faceta tak schudł , szkoda że już nie gra (a może ?) potem nie do końca sportowo wpływam na wynik gry w bilarda , na koniec do 4 rano dyskutuję z Arlekinką o literaturze ,
warto przeczytać ulubioną książkę po latach i sprawdzić jak wchodzi , bo nigdy tak samo
3 obraz - japońskie ogrody - Poznań mnie zaskoczył , dużo osób było na zlocie ze 30 , siedzimy na patio w październiku
grill , wódeczka i fajki , jak u Jarmusha
Orientuję się że nie jestem w stanie wymówić niku Ewenement , więc kolega Maciuś dostaje ksywę Emenems i tak już zostało
Słowo o patio , piękne miejsce otoczone murem z oświetleniem , które pewnym momencie zlotu staje się japońskim ogrodem , ale trzeba się pojawić we Wrocku żeby tego doświadczyć , bo każdy odbiera je inaczej ,
Wracamy całym tłumem ze zlotu ,
w wersji trzeciej , wypadam ale zwinnie z autobusu przed domem
wracam z Gipsem i kimś jeszcze w wersji drugiej , chłopaki idą na dworzec a ja spać
kurde powrotu z pierwszej wersji nie pamiętam
ale za to rewizyta będzie mega - Wrocek w Poznaniu czyli Rumuńska Moria
27-12-2016 19:32 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie coś odkryłem , taka mała eureka Sylwestrowa , książki najlepiej wchodzą gdy czytasz je będąc w wieku pisarza gdy je pisał , odkładałem Grę klasy Cortazara zawsze na później , nie wiedziałem czemu , bo jest skomplikowana i trudno się czyta w tramwaju , rzeczywiście trudno , https://www.youtube.com/watch?v=POQgrjAwvmM , tego słucham , zacząłem dzisiaj w 11 ce rano 30 grudnia starego roku , jadę 18 minut , normalnej książki czytam tym czasie 20-30 stron , Gra w klasy pozwoliła mi na 4 strony i to tylko dlatego że tramwaj był prawie pusty dzisiaj, bez matek z dziećmi i studenciaków , jak sobie pomyślę że przez następne pół roku w tramwaju będę się ocierał butami o duszę tej książki to mam ciarki
Szczęśliwego Nowego Roku dla Wszystkich Graczy
30-12-2016 20:07 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
rafpang
Newbie


images/avatars/avatar-25586.jpg

Data rejestracji: 20-11-2016
Postów: 2
Kraina: Moria VI; Moria VII
Skąd: żary

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zlotow nie ma bo gra umiera, powoli aczkolwiek umiera. Niestety taka prawda
Gralem x lat temu- To wtedy można było nazwać to gra
oblegi, ataki, szukanie sprzętu
teraz? praktycznie bezsensowna klikanina
stare serwy umierają- bo nikt nowy grac nie chce. Po co mam zakładać konto na serwie gdzie prawdopodobnie nigdy nie uda mi sie osiągnąć coś znaczącego? Gdzie nie będzie zabawy. Siedzą starzy gracze z sentymentu, kisza najlepsze kwadraty,rzeczy i klikają sobie.
nowy gracz może liczyć jedynie na ich łaskę. ze dadzą mu 3 s na chwile, może 2 s i tyle
nie ma starego klimatu który pozwalał na zabawę. W pewnym momencie jeden klan zdobywa przewagę nad innymi i ustawia grę na serwie. I tak dzieje się na każdym. Ustala się hierarchia i dziękuje- po zawodach koniec wojen koniec zabaw. wszyscy tylko trzaskają expy i kw.
Kiedyś wojna Sparty i PSD albo NW i Feniksa. To była zabawaSmile
teraz założyłem konto na r17- 40 dni temu. zaraz będę miał 3 akt, mam już prawie kompletne EQ, i szczerze powiem nudzi mnie powoli. miałem na siebie może 4 ataki, nie licząc Areny. mogę stać goły- nikt mnie nie odwiedzi.
Oblegi? tak- zadaniowe i na nieaktywnych graczy. wojna? z kim? równych nie ma, a silniejsi maja taka przewagę ze nawet szkoda zachodu.

Dlatego powstają nowe serwy- dają zabawę na jakiś czas. bo coś się dzieje- rywalizacja, oblegi, ataki, wojny. Przez jakiś czas Nowy serw daje to co powinna dawać gra- przyjemność.
Dlatego mam konto na r 19. choć idzie ciężko- to dobrze się bawię bo coś się dzieje. bo ktoś atakuje, oblega, szpieguje.
Nie ma nowych graczy bo sama gra i jej mechanika zniechęcają do gry.
31-12-2016 07:22 rafpang jest offline Szukaj postów użytkownika: rafpang Dodaj rafpang do Listy kontaktów
Terax
Junior Member


Data rejestracji: 21-11-2016
Postów: 21

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zloty umarly bo jezdzi na nie niedojda Ce!!!
31-12-2016 22:04 Terax jest offline Szukaj postów użytkownika: Terax Dodaj Terax do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kraków .któryś tam , czyli Mocher stawia , najgorsze pomelo świata , tak mi się wydawało, cześć 1

Chronologicznie musi być Kraków , Mocher ma kontrakt na wojnę , zaczynamy w hostelu Crakow
zajebiste miejsce w samym rynku ale trzeba wejść po imprezie na 5 piętro , masakra
zamawiam pokój 8 osobowy, znaczy jeden pluton na wozach
nie pamiętam czym dojechałem , ale Mocher na początek przywiózł śliwowicę z Zakopanego
kopała jak diabli , lokal ten sam co ostatnio , jakieś graffiti na św. Tomasza ,
siedmiu wspaniałych spało , ósmy rezerwowy się załapał , zapomniałem nika , już mi wstyd
a to dopiero początek imprezy
nie wiem jak to się stało , ale jak weszliśmy do lokalu to koledzy zajęli wszystkie strategiczne miejsca
więc przysiadłem się do Duka , Egzo był na pewno , wybaczcie koledzy ale reszty ekipy nie pamiętam ,
piwo, piwo, a potem Mocher zaszalał i przyniósł kamikadze , na mnie te niebieskie nie działają
bo nie ma nic niebieskiego na świecie oprócz nieba , https://www.youtube.com/watch?v=UKT3PQaepSg , oryginał dla was
Mocher stawiał jak szalony kolejne tacki z niebem , więc wylądowałem w hostelu z najgorszym pomelo świata , milion pestek wielości słonia

ps. nie wiem o co kaman , ale ten utwór który wam puściłem jest wolny jak keczap w klozecie , więc posłuchajcie tego https://www.youtube.com/watch?v=WYQb77VIZ0Q

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Winda: 10-01-2017 06:55.

09-01-2017 19:48 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kraków .któryś tam , czyli Mocher stawia i najgorsze pomelo świata , tak mi się wydawało, cześć 2

Leżę na wozie , jem to pomelo najgorsze , a ten telefon dzwoni non stop , okresowo , cyklicznie https://www.youtube.com/watch?v=C--CuGfRNcY
Lopek wyłącza go w końcu https://www.youtube.com/watch?v=7iiANZvz8Tg
Rano dowiadujemy się że Kermasa po 2 godzinach szwędania się po Krakowie na mrozie trafił w końcu do hostelu
ale nie wiedział jak drzwi otworzyć i dzwonił do Lopa bezskutecznie , ale skoro to BW
to cały pluton był w wozach do rana
tyle pamiętam ze zlotu ,
więc teraz konfabulacja :
A może prawdziwy wjazd Windą na najwyższe piętro niesie za sobą:
Kermasa błąkał się po Krakowie do rana z kolegami , dzwonił bezskutecznie do Lopa , a ten jadł pomelo
Ezgo pił ciepłe piwo
Mocher chciał walczyć za Ojczyznę gdzieś tam
BW jest beznadziejne ale skoro gram 9 lat to będę grał dalej
żeby czytać Grę w Klasy w tramwaju trzeba mieć 50 lat i okulary
ps. https://www.youtube.com/watch?v=m5TwT69i1lU

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Winda: 12-01-2017 05:53.

11-01-2017 19:55 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czas na Poznań numer i na razie jedyny

Jadę po raz pierwszy do Pyr, Ja , Drimka , Emenems , śpimy u jakiejś laski , poznaję dwóch małolatów , coś mi się zdaje że są teraz w Date ,
albo w konkurencji , ników jak zwykle nie pamiętam , ale mieli taki szał gry że muszą coś znaczyć teraz , tu dawać niki , https://www.youtube.com/watch?v=KvL0tXRmQw4, tego słucham teraz , lokal zajebisty , piwnica i park naprzeciw , wejście do piwnicy masakra ,
nawet ja się schylałem , prawie jak w Krakowie, drewniane stoły , cegła na ścianach, bar w rogu , na początku niewiele osób , potem się zebrało,
wychodzimy do parku na dymka , jakiś pomnik stoi , tańcząca para jak na żywcu?, wracamy i Gips przedstawia mi kolegę - lidera Rumuńskiej Morii
gość z aparatem na zębach w okularach , mówi że jest jedynym graczem na tym serwie , natychmiast zakładam wirtualne konto na rumuńskiej morii
i zaczynamy 2 godzinną rozgrywkę pomiędzy dwoma graczami, oblegi, pustaki, jasne że wychodzimy do parku pod żywca na dymka, w między czasie
wchodzą skrzydełka https://www.youtube.com/watch?v=XKbtZ0y3hgk ale nie te i frytki , ląduje na materacu , ale będzie powrót z Poznania i łopata z ziemią
19-04-2017 19:49 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
apostata
Double Ace


images/avatars/avatar-11284.jpg

Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 111
Klan: Provider [Cry], Decados, C_D
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia
Skąd: Melina

Wink Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ech... To były czasy... Raz Poznań. Innym razem z ADHD się schlaliśmy. Potem 2x Katowice. Jeszcze moim starym czarnym mercem z Cyraxem jechałem. Za drugim razem już bez auta i było grubo (ponoć kwiaty dla zacnych Pań z BW kupowałem) xD
Tutaj już niestety nie dotarłem Zlot w Poznaniu 31 Stycznia 2014 Frown
Polecam każdemu kto jeszcze nie był. Trzeba czasem wyjść do ludzi w realu, odejść od kompa i razem wychylić jakiegoś "dynksika". Pogadać o głupotach lub o życiu i śmierci-jak, kto woli.
Pozdrawiam.

__________________
Nick: Apostata
Dynks dla wszystkich!
17-05-2017 17:11 apostata jest offline Szukaj postów użytkownika: apostata Dodaj apostata do Listy kontaktów
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Będzie zlot w Krakowie to dajcie znac na pw. Chetnie sie dołączę.

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
17-05-2017 17:48 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wracamy z Poznania
Ja, Drimka i Emenems , zaliczyliśmy wcześniej Aqua park , ilość saun mnie powaliła , szkoda że lodowa była odmrażana
Na dworcu kupujemy KFC i cieszymy się życiem aż do chwili gdy okazuje się że trzeba biec na pociąg
wskakujemy w ostatniej chwili i zajmujemy zajebiste miejsca na podłodze w przedziale dla rowerów,
idziemy w Emenemsem do kibla ( bez podtekstów ) wracamy bardzo radośnie nastawieni do świata i życia , ktoś otwiera przysnaki bekonowe (polecam wszystkim) każdy ma inny smak w zależności od kształtu , kto jadł ten wie,
rurka eksploduje w ustach , jak oreo z bąbelkami , szukajcie chipsa o wyglądzie popielniczki , ale nie
ten z ostrymi rogami ,to ten z z zaokrąglonymi jest najlepszy i w końcu łopata z ziemią - chips przypominający część roboczą łopaty, jakbyś wyjął trzonek, nie pomoże zapijanie piwem , niczym
Robiłem za eksperta , Emenems wyciągał chipsa a ja określałem smak , podróż minęła błyskawicznie
No to doszliśmy do Łodzi we Wrocku , czyli wódki ze smalcem
23-05-2017 20:03 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pojechałem do Łodzi na zlot , zajebiści ludzie , czułem się jak w domu , spałem u Goku po zlocie jak dziecko i uwielbiam Pitrkowską ,
tu historia mi się przypomniała : pojechałem kiedyś do Łodzi na koncert Rammsteina z synami ......... https://www.youtube.com/watch?v=W3q8Od5qJio ,
sorki zapędziłem się , to opowiadam tylko na zlotach , a więc w Łodzi poznałem całe towarzystwo Elzę , Goku , Pepskiego , Lisiczkę , Bociana , Midasa , reszta niech wybaczy , pamięć już nie ta,
zlot był zajebisty do tego stopnia że zaprosiłem całe towarzystwo do Wrocka , czyli do mnie
Przyjechali całą ekipą - Goku, Elza, Keit no i Midas , odebrałem ich z dworca , zainstalowałem w kawalerce, Goku dostał materac powietrzny , ale wolał pić zamiast dmuchać, więc spał po zlocie
na dętce kiszcze , przywieźli ze sobą zapasy na cały weekend , ja tez byłem przygotowany , więc zaczęło się ostro a mieli zajebiste plany odwiedzić rynek Wrocławski w niedziele po zlocie i pójść do Zoo , ale jak to Łódź z Wrockiem ,nawaliliśmy się u mnie przed zlotem , Elza twoje mielone
są jak u mamy, zlot musi mi ktoś przypomnieć , wiem że było wszystkiego w bród i wszystko poszło , skończyliśmy nad ranem , na odchodne dostałem od Yubego
to co zostało po imprezie , reklamówkę https://www.youtube.com/watch?v=_3kfNrnVVZs , a w niej moje 07 nietknięte i pudełko smalcu zajebistego , Łódź chciała do domu ale patrząc na ich stan poprowadziłem ich przez rynek , bo wiedziałem że nazajutrz nie ma szans na zwiedzanie , po drodze wpadłem na pomysł jak zagospodarować 07 i smalec , odwiedziłem lokal , dawna Bieriozka ( znana z filmu Złote Koło ) był to obecnie lokal znacznie lepszej kategorii
ale jak powiedziałem kelnerowi że zamierzamy spożywać wódkę ze smalcem , wysypał mi do serwetki całą solniczkę , tuz przed placem Solnym , taki mniejszy rynek , 07 poległo z gwinta , zdecydowanie smalec należy zalewać wódką , topią się bąbelki wtedy , takie oreo dla dorosłych , film mi urwał przy pomniku Hr Fredry , resztę znam z opowiadań , podobno w nocy pokazywałem im żółwie w fosie miejskiej ( żyją na serio ) , oczywiście Zoo nie było w odwiedzane w niedzielę , nie ma to jak Łodziaki , https://www.youtube.com/watch?v=EDpKIb3eGk0
29-06-2017 19:14 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Reszta to Matrix , czyli tajemnice Date
Pierwsza - Motywacja
O której bym się nie zalogował z rana , a wstaje wcześnie
mam pw od lidera
https://www.youtube.com/watch?v=_zS2o4VOsk0
29-06-2017 20:15 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Dlaczego zloty umarły ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tajemnica druga - rozwój postaci
Budzisz się rano i masz 20 ataków , nagłe otrzeźwienie , kurde nie logowałem się od 3 dni ? jestem na pustaku ? TAK , byłem Date a nie jestem już , no cóż https://www.youtube.com/watch?v=yHikHQk67qU , spost sponsorowany przez Putina
04-07-2017 18:55 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
YubY
Lord


images/avatars/avatar-21669.jpg

Data rejestracji: 06-11-2008
Postów: 258
Klan: THE CURSED FOREVER! R1 SiH, R3 Saints
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Piaseczno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zabawię się w archeologa (przepraszam, ale tak chyba trzeba) i dotrzymam towarzystwa windzie, bo tu samotność w sieci widzę Frown

__________________

Jeść albo nie jeść - oto jest pytanie.
Jeść - to tak prosta odpowiedź na nie.
Jedzenie życia rozkosz, więc jedzmy, czemu nie!?
Bez jedzenia ja przecież zabije się!!!


Wyrozumiały T-Mod Pożyczę/Najmę R14 | Sprzedam R15 oraz Sprzedam R16


TIN na PWR

R1 i R3 - nick YubY

29-04-2019 21:04 YubY jest offline Strona domowa YubY Szukaj postów użytkownika: YubY Dodaj YubY do Listy kontaktów
Cinokid
Lord


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 441
Kraina: Necropolia V; Necropolia VIII
Skąd: masz te placki?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może wreszcie Warszawa? Tyle, ze mnie bardziej interesuje rozmowa i delikatne piwo, a nie chlańsko ;-)

__________________

06-05-2019 16:01 Cinokid jest offline Szukaj postów użytkownika: Cinokid Dodaj Cinokid do Listy kontaktów
wachoscil
Member


Data rejestracji: 06-06-2019
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cinokid napisał(a)
Może wreszcie Warszawa? Tyle, ze mnie bardziej interesuje rozmowa i delikatne piwo, a nie chlańsko ;-)



To co? Diamek ogarnia coś w stolicy? Smile
06-06-2019 22:26 wachoscil jest offline Szukaj postów użytkownika: wachoscil Dodaj wachoscil do Listy kontaktów
jabko
Double Ace


images/avatars/avatar-1579.jpg

Data rejestracji: 25-12-2006
Postów: 144
Klan: Gildia DerGastor
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Pielgrzymowice(RIO)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No panie tak czytam i szkoda ze nie miałem czasu na te zloty Tongue
Często byłem w Kato i bodajże w Lublinie? nocowanie u Ce Tongue
Gdzie ci ludize Kiera luki atha ? Mroczna wiem ze poza pl
Szkoda ze to umarło Crying

__________________
nick w grze jabko

jabko zadaje cios krytyczny z broni Doskonała Zwinna Maczuga, Mitos zostaje zraniony za 463 PKT ŻYCIA.
05-12-2019 23:23 jabko jest offline Szukaj postów użytkownika: jabko Dodaj jabko do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no widzisz , zestarzałeś się w koszyczku i nikt cię nie wpierdolił ( zjadł dla Opa ) ktoś mnie zaprosił do Krakowa , ale nie widzę tematu zlotu ( chyba że ustawka z CD , jadę pandolino ) , czekam na Kraków , sorki za ten tekst ale będzie Kraków 5 po nim więc mam alibi
21-02-2020 18:26 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Enchantress
Junior Member


Data rejestracji: 24-09-2017
Postów: 17
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Od mamy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie to zloty umarły bo głównie takie coś robiło się w klanach. A bw w sumie mogłoby zrobić takie coś
22-02-2020 07:48 Enchantress jest offline Szukaj postów użytkownika: Enchantress Dodaj Enchantress do Listy kontaktów
moherofeles
Snajper


images/avatars/avatar-20055.jpg

Data rejestracji: 02-01-2011
Postów: 101
Klan: PhOeNiX
Kraina: Necropolia
Skąd: Zamość-->Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Winda, nawet nie wiesz jak fajnie wspominać jest te czasy ,szczególnie jak opisujesz je ,czyje się prawie jak bym czytal książkę o BW, grasz jeszcze Winda???

__________________
Nick w grze :
R1 moherofeles -postać usunięta
R14 DarkDevil -postać usunięta
22-11-2020 13:28 moherofeles jest offline Szukaj postów użytkownika: moherofeles Dodaj moherofeles do Listy kontaktów
konon
Triple Ace


images/avatars/avatar-13313.gif

Data rejestracji: 12-04-2008
Postów: 185
Klan: NM
Skąd: Świdnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja również bardzo często wspominam stare czasy BW i do tej pory staram się jeździć na zloty do Warszawy (bo na Lublin nie ma już chętnych)...
myślę, że jakby każdy zlot byłby reklamowany w grze przez administrację BW to na każdym z nich pojawiałoby się więcej ludzi, a może nawet z czasem gra by odżyła? Bo czy w głównej mierze nowi gracze nie pojawiają się z rekomendacji innego gracza? a do tego jak jeszcze powie, że prócz fajnej gry można się czasem fajne pobawić to jest przynajmniej dla mnie dużym plusem.

__________________

...WANDALZ...
22-11-2020 23:25 konon jest offline Szukaj postów użytkownika: konon Dodaj konon do Listy kontaktów
BUNIO
Lord


images/avatars/avatar-22745.jpg

Data rejestracji: 18-12-2007
Postów: 330
Klan: UKOJENI
Kraina: Necropolia V
Skąd: OPOLE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja upnę temacik


Wiem że to straszna archeologia

Ale może ktoś kiedyś przeczyta


Jak będzie jeszcze jakiś zlot we Wro to bankowo się zjawię

__________________
R7:antonio_montana

R10:Ten_Maniek








Wypadki nie zdarzają sie ludziom , którzy uważają je za osobistą zniewagę ;-)
20-08-2023 01:05 BUNIO jest offline Szukaj postów użytkownika: BUNIO Dodaj BUNIO do Listy kontaktów
Kwinto
Double Ace


images/avatars/avatar-25510.jpg

Data rejestracji: 02-07-2014
Postów: 135
Klan: AK LA Revolution
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wątpię, że znajdzie się aż taka grupa osób by opłacało się organizować jakiś zlot - w końcu to są koszty. Ktoś musiałby się podjąć organizacji itd. nie mówiąc już o ustaleniu daty tak, by każdemu pasowała...
Obecnie gra zdecydowanie mniej osób, co świadczy o fuzjach serwerów i pustkach więc i chętnych na zlot jest mniej.
23-08-2023 08:55 Kwinto jest offline Szukaj postów użytkownika: Kwinto Dodaj Kwinto do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA Dlaczego zloty umarły ?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH