Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Hardcore » EKSPEDYCJA Andras » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Andras 6 Ankieta - średnia ocena: 10,006 Ankieta - średnia ocena: 10,006 Ankieta - średnia ocena: 10,006 Ankieta - średnia ocena: 10,006 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Andras Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=0925287a1a

Bez NB Smile

__________________
R14: D-Wade
12-10-2016 22:47 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
JelenMaster
Triple Ace


images/avatars/avatar-24413.jpg

Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 174
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pierwsze podejście, czy były wcześniej próby? na R7 wtopy póki co także gratuluję Smile

__________________


12-10-2016 23:01 JelenMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: JelenMaster Dodaj JelenMaster do Listy kontaktów
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez D-Wade
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Były może ze 2-3 próby, ale to dość dawno i na wydrę. To było pierwsze rzetelnie przygotowane podejście.

__________________
R14: D-Wade

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez D-Wade: 12-10-2016 23:04.

12-10-2016 23:04 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
marizek
Lord


images/avatars/avatar-24728.jpg

Data rejestracji: 14-09-2011
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

RE: Andras Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

update:

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=85ccc5f5e0

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=a453c3a094

__________________
r14, r18 - marizek



Pomóż, bądź filantropem
16-10-2016 19:05 marizek jest offline Szukaj postów użytkownika: marizek Dodaj marizek do Listy kontaktów
Nymphetamina
Triple Ace


images/avatars/avatar-17083.jpg

Data rejestracji: 19-10-2009
Postów: 226
Klan: r14: Valhalla [Val]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzisiaj też do przodu:
http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=562d04a09b

nawet 2x Tongue
http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b50abc2e24

__________________


r10: Nymphetamina RIP
r14: Nymphetamina
16-10-2016 19:06 Nymphetamina jest offline Szukaj postów użytkownika: Nymphetamina Dodaj Nymphetamina do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eee ta ostatnia słaba, tak dużo hp zostało Wink
poprzednie fajnie wygladają z tymi 2 osobami, które przy życiu pozostały
Jak widać aura na 4 lvl zaczyna się pojawiać i sumaryczne hp bardzo wzrastają, to chyba jedyna droga do ubicia.
Na r7 sprawdzaliśmy czy ma tak kosmiczny unik też na dystan - niestety też ma, pogrom.
Najbliżej bylismy podchodząc do niego w defie, na sb bez aury, w sumie nie tak wiele zabrakło. W defie też da się pewnie ubić - 1k defa, minimum ignora i najwiekszy możliwy dmg bazowy - swoich się nie ruszy a moba z tym defem, który ma można przeharatać Smile .

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

16-10-2016 19:13 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

17-10-2017 20:58 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Hardcore » EKSPEDYCJA Andras

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH