Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R7+R11 » REG.HANDLU ucięcie pr, temat płacz » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony ucięcie pr, temat płacz
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Siostra E.
Forum Ace


Data rejestracji: 01-03-2013
Postów: 79
Kraina: Necropolia V

ucięcie pr, temat płacz Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e2413dd1d0

Dla jednych są to kwoty bardzo małe, dla innych (w tym wypadku dla mnie jest to sporo)

Coraz mniej osób gra, dsk speedy są złomowane, s3 są poza klanami na których siedzą śpiochy. Jednym słowem kicha.

Link do mojego konta:
http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...ofile&uid=90086

Ciułam grosz do grosza, żeby trzymać tren na maksa. Złom poleciał na łeb na szyję a zdecydowana większość itemów nadaje się tylko do sprzedania do sklepu. Jak już człowiek coś złowi i W KOŃCU znajdą się chętni na zakup (bo coraz mniej na aukcjach) to okazuje się, że za dużo wydali.

Za dużo wydali, bo mogą. Mają PR i jak trafi się w końcu coś na co czekali to gotowi są zapłacić więcej.

Dzień wcześniej też był taki sam item na aukcji, wyglądało to tak:

Doskonały Zdradziecki Pierścień Młodości (14 ofert) 100 000 2016-10-13 15:53:53

Doskonały Zdradziecki Pierścień Młodości (18 ofert) 17 199 2016-10-12 17:35:01

rozumiem, że jest rozrzut, ale mogło być tak, że ktoś kupił jeden i chciał mieć drugi lub
przegrany w pierwszej aukcji chciał mieć pewność, że teraz wygra i wyłożył więcej.

Mniejsza o to. Mało osób gra. Jak już ktoś chce kupić i wyłożyć to jego sprawa.
Takimi akcjami sami sobie dół kopiecie.
15-10-2016 10:54 Siostra E. jest offline Szukaj postów użytkownika: Siostra E. Dodaj Siostra E. do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No dobra, ale o czym jest twój post?
15-10-2016 11:28 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Siostra E.
Forum Ace


Data rejestracji: 01-03-2013
Postów: 79
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Siostra E.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. W tym wypadku o PR.

Widziałem, że item ładnie zszedł, więc wystawiłem taki sam i trafiłem.
Chcę moje uczciwie zarobione PR.
15-10-2016 11:55 Siostra E. jest offline Szukaj postów użytkownika: Siostra E. Dodaj Siostra E. do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PR zostały zredukowane na podstawie poprzednich aukcji. Tej co pokazałaś i tej

Doskonały Zdradziecki Pierścień Lewitacji 3 49 613 2016-10-11
11:49:21

oraz przebiegu Twojej licytacji. Wysokie przebicia i ilość licytujących

__________________

17-10-2016 06:33 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R7+R11 » REG.HANDLU ucięcie pr, temat płacz

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH