Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Te wszystkie płacze o KW i ŁPC » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Te wszystkie płacze o KW i ŁPC 15 Ankieta - średnia ocena: 5,80
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Te wszystkie płacze o KW i ŁPC Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Administracjo!
chytry

Jesteście twardzi tam, gdzie potrzeba trochę elastyczności i elastyczni tam gdzie trzeba twardo powiedzieć "NIE!".
Daliście 2k ŁPC na urodziny - suuuuper sprawa, potem daliście patch i można ulepszyć umagicznienie, koszty były jakie były i ludzie zawsze mogli od tych 2k ŁPC budować sobie w dobrym tempie te punkty [dość powiedzieć, że na jednej lokacji od poziomu 2,5k ŁPC, przebijam 4k, więc dobrze to idzie].

Potem zmniejszyliście koszty, przyznam, że to było nie fair, miałem 1-2 umagi, które uznałem, że są endowe i nie będę czekał na ulepszenie bo to zajmie kilka lat, dzisiaj widzę, że zrobiłem błąd i mogłem poczekać, no cóż, pozbyłem się na 2 lokacjach tych ŁPC i nie płakałem, trudno.

"Pomysły" gonią pomysły...

Dajcie więcej ŁPC, ŁPC się nie kasują, ŁPC się kumulują, pierwszy umag nie kasuje, bla bla bla bla bka


Chciałbym usłyszeć od Sushiego i Konrada jak bardzo są miękcy, że zaraz ulegną temu zmasowanemu wyciu tych kunktatorów, którzy zamiast grać w grze ciągle chcą coś ugrać na forum. Ile razy będą robione takie wałki, że jedni przystosują się do nowego patchu i zaczną na nim grać, a inni zaczną płakać na forum i wyjdą na tym lepiej - malkontencji, kontestujący wszystko.

Apeluję do administracji o WRESZCIE jakieś twarde stanowisko, bo szczerze mówiąc nie wiem czy jest sens grać w tak ciągle zmieniającym się środowisku, gdzie nie ma żadnych zasad, żadnych reguł tylko ciągłe "zobaczymy co zaraz wprowadzą/zmienią". Wpadł mi dobry umag i bym go nawet wziął, ale teraz nie wiem, zresetuje sobie kolejną porcję ŁPC, a jutro płaczki dostaną to na talerzu.

Można prosić o jakiś odzew, czy znowu trzęsienie ziemi na oceanie, meteoryty we wnętrzu ziemi, atak dinozaurów w sosnowcu czy L4 albo 500+ na 10 dziecko, ta ciągła nieobecność coraz to kolejnymi tekstami jest męcząca, najlepiej powiedzieć: nie ma nas, a nie zbywać ludźmi taką ściemą. Bądźmy poważni i traktujmy się z szacunkiem.

How!

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 29-10-2016 17:03.

29-10-2016 17:03 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Yato_Kami
Triple Ace


Data rejestracji: 22-04-2016
Postów: 222

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram Wink tak już imo dużo za dużo ułatwili z umagami
29-10-2016 18:03 Yato_Kami jest offline Szukaj postów użytkownika: Yato_Kami Dodaj Yato_Kami do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wodki muuuuuuuuuuu dac

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
29-10-2016 18:10 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystkie płacze o darmochę można swobodnie traktować jako spam!
Nie uważam jednak że zmiany który zmniejszają wpływ losowości są złe. Możliwość odpłatnego ulepszania umagów to zdecydowanie pozytywny pomysł. Niestety zanim zaczniemy ulepszać musimy liczyć na farta w postaci umaga z 2 lub 3 pozytywnymi statystykami. Na to nie ma rady i tylko farciarze jak zwykle będą mieli dobre umagi.

__________________
R14 : Brzydall
29-10-2016 18:23 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale ostatni patch nie rozwiazal zadnych prawdziwych problemow z umagami i kw
mozesz sobie ulepszyc srednie umagi i tyle (pod warunkiem, ze masz lpc z urodzin)

czas potrzebny na farmienie 12500-25000lpc zamieniles na czas potrzebny na wyfarmienie repa - pewnie, ze niektorzy maja kilka (kilkanascie) mln repa... ale na pewno nie wiekszosc

lapiesz umaga, ktory wymaga 12500lpc do wymaksowania, aktywujesz go i lecisz lokacje od poczatku... ile bedziesz siedzial na tej lokacji zanim dobijesz do tych 12500lpc? 2 lata? 4 lata w przypadku targ+++? lokacji jest 8...

Hornet juz tyle razy pisales, ze przestaniesz grac albo nie bedziesz pisac na forum - podejrzewam, ze jak w koncu przestaniesz grac to ani nikt nie zauwazy ani tym bardziej plakac nie bedzie rotfl

najlepiej poczekac na informacje, ktore byly obiecane na przelomie pazdziernika/listopada, moze sie wtedy czegos dowiemy

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 29-10-2016 18:37.

29-10-2016 18:37 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 824
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)

lapiesz umaga, ktory wymaga 12500lpc do wymaksowania, aktywujesz go i lecisz lokacje od poczatku... ile bedziesz siedzial na tej lokacji zanim dobijesz do tych 12500lpc? 2 lata? 4 lata w przypadku targ+++? lokacji jest 8...


To jest główny problem ! Chociaż bardzo ale to bardzo jest tez irytujące ze mi wpada 20 lucka 1 atak 6/4 def a innym potrójne dodatkowe.... Evil

__________________
Tonąca_rybka
29-10-2016 19:08 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
Archon
Triple Ace


Data rejestracji: 26-09-2010
Postów: 153
Klan: ex Troll
Kraina: Moria V
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Normalnie czytając te wypociny rzygać się chce. Jak wy do jasnej ... chcecie przyciągnąć nowe osoby na stare serwery? Kto przy zdrowych zmysłach będzie chciał grać w grę bez zakończenia gdzie wszystko zależy od losowatora albo rynku na mori? Na R15 dwa dni temu było na aukcji: 1 amulet i 4 pierścionki ...
Wszystko wam nie pasuje, nowego serwera nie bo nie, jakieś przyspieszenie rozgrywki nie bo ja miałem ciężko, łączenia serwerów nie bo przyspawalem się do swojego klocka. Ile ta gra jeszcze tak pociągnie? Można by jeszcze wymieniać pomysły które mogłyby nadać dynamiki grze i ten maluch miałby szansę dojść do takiego nazwijmy to endowego poziomu ale nie ja miałem ciężko więc mi się należy żeby on też miał ciężko. Niestety ten gracz po 2-3 miesiącach będzie miał dość tej gry.
29-10-2016 20:34 Archon jest offline Szukaj postów użytkownika: Archon Dodaj Archon do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

UP @

a nie widzisz ze narazie to admini daja ciala wiadomo jakiego bo fuzja powinna nastapic juz dawno i do tego zakonczenie bety
a narazie to jest ciupcianie sie z jakimis duperalami z kazdym kolejnym paczem a nie balans
jak nie zrobia fuzji to zadni nowi napewno nie zaczna grac
a tak powaznie to sadze ze nawet z fuzja i tak bedzie ich malo bo jak tylko wejda na forum i zobacza jaki jest hejt na adminow bo albo nie robia nic albo robia wsyztsko tylko nie to co trzeba - ja jak bym zobaczyl takie dyskusje na forum gry bym sie powaznie zastanawial nad kontynuacja dalszej gry dopiero co zaczynajac (teraz jest dla mnie za pozno - jak juz to sie skasowac tylko przyjdzie)

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
29-10-2016 21:39 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Hornet87
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Archon napisał(a)
Normalnie czytając te wypociny rzygać się chce. Jak wy do jasnej ... chcecie przyciągnąć nowe osoby na stare serwery? Kto przy zdrowych zmysłach będzie chciał grać w grę bez zakończenia gdzie wszystko zależy od losowatora albo rynku na mori? Na R15 dwa dni temu było na aukcji: 1 amulet i 4 pierścionki ...
Wszystko wam nie pasuje, nowego serwera nie bo nie, jakieś przyspieszenie rozgrywki nie bo ja miałem ciężko, łączenia serwerów nie bo przyspawalem się do swojego klocka. Ile ta gra jeszcze tak pociągnie? Można by jeszcze wymieniać pomysły które mogłyby nadać dynamiki grze i ten maluch miałby szansę dojść do takiego nazwijmy to endowego poziomu ale nie ja miałem ciężko więc mi się należy żeby on też miał ciężko. Niestety ten gracz po 2-3 miesiącach będzie miał dość tej gry.



A wiesz co ci powiem? Chrzanisz waść jak pijany szwagier. Żałosny tekst, wręcz ociekający skrajnym infantylizmem. Tak, bo to co hamuje napływ nowych graczy jest to, że ludzie nie chcą oddawać klocków czy nie chcą łączenia serwerów. Nie o tym jest temat, wiadomo, ale płaczek, co nie chce mu się grac i robić ataków musi zmienić temat na coś innego. Nowy gracz nawet nie wie co to jest klocek czy aukcja...w zasadzie nowy gracz to jest jakiś fetysz pieniaczy takich jak ty, bo nowy gracz...nie istnieje, są tylko goście, którzy robią reset bądź wędrują z serwera na serwer. Nasz serwer się wyludnił bo wojna zniszczyła ludziom - WŁAŚNIE KLOCKI. Weszły areny 1vs1 i 3vs3 i klan top2 się rozpadł, z czego 50% ludzi się skasowało, byli pustakowani przez top1. Inni odchodzą, bo "nowi gracze" mają lepszy fair drop i lepsze treny, a ich konta są badziewne - idą na inny serwer.

"Kto by chciał zaczynać grę"

może zdziwi cię to [czytając te badziewne teksty zakładam, że dużo rzeczy cię dziwi], ale bardzo wiele osób zaczęło tę trudną i straszną grę, o dziwo i ja i ty. Wcale nie zacząłem grać na początku serwera na którym teraz gram [a w zasadzie zacząłem, ale długo by o tym mówić], tylko 2 lata później i dobiłem do elity, są i tacy, którzy grają od 1,5 roku i mają kosmiczne treny i świetne konta. Da się, wystarczy grać aktywnie, a jak "nowego gracza" zniechęca to, że trzeba grać, to to nie będzie żaden gracz tylko taka płaczliwa niedojda jak ty, która nie umie załapać prostej idei tematu:

- nie róbcie takiego zamieszania-

Może właśnie takie ciągłe mieszanie w grze zniechęca graczy, bo i po co podejmować jakiekolwiek decyzje - zachować drop czy nie, przypisać umag czy nie,- skoro administracja może płaczem takich jak ty, odwrócić grę do góry nogami i jednych okpić, a płaczków nagrodzić.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
30-10-2016 01:22 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Problemem jest to, że co chwilę są zwroty o 180 stopni, nie wiadomo na czym się stoi.
Trafiłem umag 15 ignora, z możliwością wbicia na 30, wymagane 10k łpc.
I co mam zrobić?
Ignor mi jest potrzebny, ale 15% mnie nie urządza, mam niecałe 4k łpc, a wbijałem je jakieś 3 miesiące, urodzinowe łpc mam, zaczęcie od początku zajmnie mi rok, o ile będę miał farta, ma się rozumieć.
Tracić rok ma 15 ignora? Bezsens.
Więc w efekcie muszę skasować całkiem fajnego dla mnie umaga, bo system jest kaleki.
Tak że akurat każdy, kto twierdzi, że jest ok, moim zdaniem pieprzy głupoty, bo nie jest ok, jest źle.
Rozumiem, że trzeba pracy, by mieć dobre umagi, ale obecnie całkowitym bezsensem jest zachowanie jakiegokolwiek umaga, który nie jest hi-endowy.
Początkowo zamysł był taki, by szukać coraz to lepszych umagów, teraz się nie da, bo straty przewyższają zyski, po prostu nie opłaca się ustawiać potencjalnie dobrego umaga i go ulepszać, zbierając łpc od nowa, bo łatwiej trafić już wbity.

Zgodzę się natomiast, że ciągłe zmiany są złe, na takie coś powinien być serwer testowy ze zdjętym licznikiem kw, tak by zobaczyć, jak to wygląda realnie.
Wyzerowanie łpc sprowadza się do męczenia się po raz drugo z daną lokacją, nim uzbiera się dość łpc, by ulepszyć, w dodatku w tym czasie nie można szukać kolejnego umaga na innej lokacji, mimo wszystkich tych zmian, by mieć komplet nawet nie najlepszych, ale chociaż dobrych umagów, trzeba poświęcić przynajmniej z rok na lokację, nie licząc czasu na znalezienie tego umaga, więc wciąż trzeba 10 lat, przy dobrych wiatrach.
Tak więc moim zdaniem kw trzeba raz a dobrze zbalansować a potem zostawić w spokoju.

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 30-10-2016 18:34.

30-10-2016 18:30 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up

30% ignora w jednym slocie, TRZYDZIESCI PROCENT - pewnie ze bezsens, ale dlatego ze takiego czegos nie powinno byc. Jak dla mnie ogromne wymagania do niektorych umagow to wlasnie taki zawor bezpieczenstwa i jest ok.

Powinno byli wprowadzic mozliwosc ulepszania tylko bonusowego umagicznienia - problem by byl marginalny, bo najlepsze tam prawie nie wystepuja, a jak juz to w malym odsetku.
30-10-2016 18:54 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jesteście twardzi tam, gdzie potrzeba trochę elastyczności i elastyczni tam gdzie trzeba twardo powiedzieć "NIE!".

A czyżbyś to ty, samozwańczy omnibusie, miał być wyznacznikiem tego kiedy jacy powinni być? Big Grin Big Grin Big Grin Bo po mojemu to co napisałeś mówi jedynie "zbyt często wchodzą zmiany których bym nie chciał, a nie wchodzą takie jakich bym chciał" - może to ty masz nieodpowiednie oczekiwania co do tej gry? Smile

Jak ja "uwielbiam" u co niektórych mentalność typu:
* weszła zmiana która mi się podoba lub nie weszła ta której nie chciałem = świetny krok, administracja wreszcie wzięła się za robotę i nie słucha płaczków, tak trzymać!
* weszła zmiana która mi się NIE podoba - administracja ugięła się pod płaczkami, niszczo to gre!
* nie weszła zmiana o którą prosiłem - administracja się oślo upiera i nic nie robi, majo nas gdzieś! Nie znajo swojej gry!

Masz tyle tematów o kw, repie, umagach, ŁPC, to tam dorzuć swoje trzy grosze... Zamiast w kolejnym temacie wałkować "ogólniki" które na dobrą sprawę nic a nic nie znaczą.

Wiesz co by było naprawdę katastrofą? Sytuacja (na szczęście mam nadzieję jedynie hipotetyczna) w której administracja przestałaby wprowadzać zmiany "bo napisaliśmy monsieur Hornetowy że już nie będziemy nic zmieniać".

Masz wg ciebie dobry pomysł jak rozwiązać dany problem? To załóż temat i zaproponuj, zobaczysz co na to inni, i może sama administracja. Może będzie odpowiednio dobry, żeby wejść w którymś patchu? Tylko pamiętaj że nie grasz sam w tą grę. Admini pewnie wprowadzają zmiany kierując się własną wizją gry, zmodyfikowaną o prośby graczy (nie ciebie jednego, ani nawet nie tylko tych którzy mają podobne zdanie do twojego - są też inni). Jeśli dany pomysł zostanie odrzucony przez nich, to pewnie nie zgrał się z którymś z tych dwóch elementów (pomysł "braku modyfikacji" też się liczy). Więc wystosowywanie jakichś przemówień jakbyś był tutaj przedstawicielem ludu, nic ci nie da.

cytat:
Apeluję do administracji o WRESZCIE jakieś twarde stanowisko, bo szczerze mówiąc nie wiem czy jest sens grać w tak ciągle zmieniającym się środowisku, gdzie nie ma żadnych zasad, żadnych reguł tylko ciągłe "zobaczymy co zaraz wprowadzą/zmienią". Wpadł mi dobry umag i bym go nawet wziął, ale teraz nie wiem, zresetuje sobie kolejną porcję ŁPC, a jutro płaczki dostaną to na talerzu.

To idź na urlop, i poproś kogoś żeby dał ci znać jak skończą te bety itp. i zmiany przestaną znowu być takimi wielkimi przewrotami. Sytuacja dotyczy nie tylko ciebie a całej gry. I myślę że nikomu nie pasuje - ale nie sądzisz chyba, że admini robią te przewroty dla zabawy? Duże zmiany = dużo rzeczy może wyjść nie tak jak się zakładało = dużo rzeczy trzeba będzie zmienić. Got it? Wink Trzeba po prostu to zrozumieć. Te przewroty, na których jedni korzystają, inni nie, a jeszcze inni tracą, są raczej koniecznością do uzyskania wreszcie odpowiadającej formy końcowej.

cytat:
Zgodzę się natomiast, że ciągłe zmiany są złe, na takie coś powinien być serwer testowy ze zdjętym licznikiem kw, tak by zobaczyć, jak to wygląda realnie.

Zgadzam się. Ale czemu go nie ma? Zapytaj Konrada czy Sushiego, to się dowiemy - bo raczej przez tyle czasu już na to wpadli, tylko coś stało na przeszkodzie.

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 31-10-2016 03:02.

31-10-2016 02:51 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hornet87...



twoj temat popieram w 100%... mnie również męczą słabiaki, którym ciągle się coś podsuwa, żeby przestali płakać. Szkoda tylko, że niestety jakakolwiek zmiana nastąpi w tej grze, to te osoby ciaglę bedą niezadowolone...i ciągle będą słabe, lamentujące o zmiany.

A administracja chcąc nie tracić w oczach podaje im na tacy ułatwienia gry.

__________________
r14 ---- > mts
31-10-2016 09:01 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Omg przecież jak wchodziły talizmany, to każda rasa miała zarówno temat w którym twierdzono że została przegięta, jak i taki w którym twierdzono że została poszkodowana :F

A ty stm, pamiętam jak jeszcze niedawno się również ładnie udzielałeś w temacie lewiatana i chciałeś zmian, tak samo z ulepszeniem ambicji. Postulowałeś też zdaje się o możliwość wymiany epik za epik. Czyżby znowu mentalność typu "mi się podoba = świetna zmiana; mi się nie podoba = płaczki wypłakały"? Smile

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
31-10-2016 14:57 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

CARNIVOR... jest różnica pisania o czymś co każdemu się przyda ( ambicja i lewiatan ) od płaczu wymuszającego.


pisałem o tych 2 talizmanach z myślą, że mogą być grywalne... a nie płakałem, że natychmiast chce mieć turbo super eq z niesamowitymi umagami i fullem ewolucji..najlepiej w 3 dni.


a jakbyś poszukał to zobaczysz ze dość często staram się walczyć właśnie z płaczkami, którzy ciągle proszą o łatwiejszą grę. A ta już jest bardzo przewidywalna i automatyczna. Uważam, że jest to spowodowane mało bystrymi graczami, z którymi niestety twórcy również musi się liczyć. Bo oni również finansują ta grę.


ale sami tego chcieliście prawda? prostej gry, z której będą usuwać się kolejne osoby?


a co to twojej wypowiedzi, że nie chciałbyś, aby administracja przestałą zmieniać. To powiem Ci, że w moim przekonaniu wiele poruszanych problemów ... po prostu nie są problemami. Płaczki wmawiają i sobie i innym, że coś jest problemem. Musisz zrozumieć jeszcze jedną rzecz, że pewne wprowadzone zmiany zawsze będą niedogodne dla innych... i wtedy ci inni i kolejni będą płakać. tym sposobem nie ma końca zmianom i fali niezadowolenia.

przykładem mogą być postulaty odnośnie nerfienia wielu arkan i talizmanów czy też całych ras... No i teraz ciężko o alternatywę do skóry i wzeta na ekspach i arenach. Sam autor tematu zamienił się w władcę zwierząt. Narazie płaczu o to nie będzie bo każy sie cieszy, że może zaliczać ekspy. Rzeczywiście cudownie wymuszone zmiany.

__________________
r14 ---- > mts

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez stm: 31-10-2016 15:42.

31-10-2016 15:19 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
Archon
Triple Ace


Data rejestracji: 26-09-2010
Postów: 153
Klan: ex Troll
Kraina: Moria V
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

stm podsumuję Cię tak ... albo i nie bo mnie zbanują.

Tej grze potrzeba dynamiki a nie gry na lata. Kto będzie w to chciał grać od zera jak po kilkunastu dniach stwierdzi, że aby zaistnieć to trzeba w pip czasu i ... kasiory. Nie piszcie mi tylko, że to gra pay to free bo sturlam się pod stół. Im starszy serwer to ta dynamika powinna być większa.
Tu innego wyjścia nie ma albo połączy się serwery albo zrobi sezonowość i końcówkę gry. Wtedy jest kilka serwerów i masz możliwość dołączenia w trakcie i wiesz, że za jakiś czas masz szansę zacząć równo z każdym.
31-10-2016 15:47 Archon jest offline Szukaj postów użytkownika: Archon Dodaj Archon do Listy kontaktów
Kylin
Moderator


images/avatars/avatar-25491.jpg

Data rejestracji: 21-11-2009
Postów: 300
Klan: Uroboros
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przenoszę do misz-maszu bo w temacie zrobiło się spamowisko ( a nie chcę dawać ostrzeżeń).

__________________
R1 : Kylin

Moderator:

System gry


Pytania/zażalenia/uwagi/pomysły/propozycje - wiadomości kierować na PW

Zamknąłem temat, który chcesz reaktywować/uzupełnić pisz wiadomość najlepiej z linkiem do tematu

31-10-2016 17:08 Kylin jest offline Szukaj postów użytkownika: Kylin Dodaj Kylin do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
CARNIVOR... jest różnica pisania o czymś co każdemu się przyda ( ambicja i lewiatan ) od płaczu wymuszającego.


Stm pojmij wreszcie, że twoja opinia nie jest tu jakąś objawioną prawdą ani wyznacznikiem Roll Eyes Pewnie zdecydowana większość tych których nazwałeś "płaczkami", też jest przekonana że to o co "płaczą", każdemu się przyda (nie mam zamiaru tu oceniać czy mają rację czy nie - tak samo i tego czy ty ją masz/miałeś, czy nie).

cytat:
To powiem Ci, że w moim przekonaniu wiele poruszanych problemów ... po prostu nie są problemami.
Nadal jest to właśnie po prostu "twoje przekonanie" i nic więcej. A widać w przekonaniu wielu osób jest to jakiś problem. Włącznie z administracją nieraz. Nie możesz po prostu wrzucać wszystkich do wora "mało bystrych" dlatego że widzą problem tam gdzie ty go nie widzisz.

cytat:
Płaczki wmawiają i sobie i innym, że coś jest problemem.
Czemu zaraz "wmawiają"? A może ty też w swoich postulatach właśnie "wmawiałeś" że coś jest problemem albo coś się przyda?

cytat:
Musisz zrozumieć jeszcze jedną rzecz, że pewne wprowadzone zmiany zawsze będą niedogodne dla innych... i wtedy ci inni i kolejni będą płakać. tym sposobem nie ma końca zmianom i fali niezadowolenia.
No cóż, na koniec wypowiedzi miałem napisać niemal dokładnie to samo do ciebie Smile Tyle że moim zdaniem sytuacja nie jest tu czarno-biała, to nie warcaby. Wierzę że w końcu uda się osiągnąć taki punkt (pomiędzy dwiema skrajnościami), który będzie do zaakceptowania zarówno dla jednej jak i drugiej strony (bo zawsze są przynajmniej dwie).

cytat:
Narazie płaczu o to nie będzie bo każy sie cieszy, że może zaliczać ekspy. Rzeczywiście cudownie wymuszone zmiany.
Ależ oczywiście, że będzie, i nie zdziwiłbym się gdyby JUŻ były jakieś tematy na ten temat.

Podsumowując - przyjmij po prostu do wiadomości, że nie jesteś żadnym wyznacznikiem, że akurat twoje postrzeganie sytuacji nie jest z automatu "tym właściwym" a kto tego nie widzi to jest mało bystry, oraz że jak ktoś nie zgadza się z tym co byś chciał/nie chciał, to nie musi być z automatu płacz głupiego płaczka który nie umie myśleć ani grać...

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 31-10-2016 20:00.

31-10-2016 19:59 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety z tego co można zauważyć to zdecydowana większość graczy nie do końca rozumie co klika Smile . A skoro nie rozumie tego...zaczyna się to nie podobać i następuje myśl o konieczności zmiany tego. Zmiany, które często bardziej psują niż naprawią. Ale to jest moje zdanie i nie musicie go akceptować...Zauważ i przeanalizuj na spokojnie założone tematy w Systemie Gry. Według mnie 90 % tematów to właśnie płaczę ludzi, którzy nie czają o co chodzi. A im więcej takich tematów to tym większą globalna BW opinia, że to jest do zmiany i jest problemem. reasumując... jest więcej płaczu niż konstruktywnego pisania. A wiesz dlaczego? Bo ci mądrzejsi po prostu wolą się nie odzywać... bo jak coś napiszą to od razu następuje fala hejtu, z którym nie da się wygrać. I bardzo często ten hejt właśnie wymusza głupie zmiany Smile



ja również wierzę, że uda się ogarnąć w koncu te wszystkie zmiany... chociaż najbardziej nie mogę doczekać się fuzji serverów Smile

__________________
r14 ---- > mts
01-11-2016 11:52 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kylin napisał(a)
Przenoszę do misz-maszu bo w temacie zrobiło się spamowisko ( a nie chcę dawać ostrzeżeń).


Czyli zamiast wlepic warny tam gdzie sie naleza, wolales przenies jeden z SENSOWNIEJSZYCH tematow (wiem ze autor czesto pisze bzdury, ale tu akurat ma 100% racji) podsumowujacy ostatnie placze o umagi do dzialu gdzie sobie zniknie, gratuluje logiki.
01-11-2016 15:31 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Te wszystkie płacze o KW i ŁPC

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH