Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH 10 rocznica urodzin pazurzastej » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 10 rocznica urodzin pazurzastej 3 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Minetka
Przodownik zawracania wszystkim głowy 2013


Data rejestracji: 10-03-2014
Postów: 207
Skąd: z recydywy

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Minetka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ad 1...Blabluś to się nazywa prowokacja sondująca...

ad2 ....to ja ci mam dyktować jak ty masz mnie gryżć?...a gdzie inicjatywa męska?

ad.3 ...Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu... prawdziwi mężczyźni żują pszczoły!
czyżby problemy z żuciem?

ad 4...Blabluś stawiam ci mocną trójkę.....starczy czy mam ci postawić coś jeszcze Smile


Cichy.....pamietam cię
to chyba było HTC a nie Date...




kiedy do jasnej cholerki dostanę życzenia od administracji?????????
w końcu to nasz wspólny jubileusz

im to zawsze trza jak krowie na rowie wrrrrrrrrrrrrr
dbałość o klienta gwarantowana
nawet gry pozorów nie ma jak w PISIE wrrrrrrrrrr

jest polewka i olewka

Żal pl szanowna administracjo
kultura się wam zacięła albo skończyła na zaksięgowaniu wpłaty z premium

gracz pazurzasta jest tu pd 10 lat !!!!!!!!

nie ukrywam że ten temat powstał nie tylko z powodu moich sentymentów
powstał po to by obnażyć was moi kochani

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Minetka: 11-11-2016 00:26.

11-11-2016 00:09 Minetka jest offline Szukaj postów użytkownika: Minetka Dodaj Minetka do Listy kontaktów
Ciuszon
Full Member


images/avatars/avatar-1177.jpg

Data rejestracji: 24-12-2006
Postów: 57
Klan: Mini Corvi Tenebris
Kraina: Necropolia
Skąd: UNDERWORLD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eee na życzenia to ja bym nie liczył, ale może dostaniesz prezencik urodzinowy standard: dobra pałka Tongue Tongue
w sumie to mi też nie bawem wypadnie 10latek jak tu zaczynałem Tongue Tongue

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ciuszon: 02-12-2016 01:03.

02-12-2016 01:01 Ciuszon jest offline Strona domowa Ciuszon Szukaj postów użytkownika: Ciuszon Dodaj Ciuszon do Listy kontaktów AIM Screen Name of Ciuszon: BRAK YIM Account Name of Ciuszon: BRAK Zobacz profil MSN Ciuszon
Stary Gracz
Double Ace


Data rejestracji: 28-07-2016
Postów: 117
Kraina: Moria
Skąd: Ciechanów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moje 10 lat padnie 20 grudnia 2016 ;D

Zaczynałem na r1 w Blackwater Wink Pozdrawiam wszystkich gorąco,


Minetka najlepszego ^^

__________________
Nobody knows who i really am.
02-12-2016 11:35 Stary Gracz jest offline Szukaj postów użytkownika: Stary Gracz Dodaj Stary Gracz do Listy kontaktów
AnoRex
Triple Ace


Data rejestracji: 07-01-2009
Postów: 227

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pazur heh
09-12-2016 22:34 AnoRex jest offline Szukaj postów użytkownika: AnoRex Dodaj AnoRex do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i te kropeczki w klanowkach na r1 .......................................... i pazur atakujaca slaby klan Big Grin
i znow kropeczki .................................................a teraz r3 i kasjana Big Grin

Kataryna 100 lat babo Big Grin
11-12-2016 01:04 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

RE: 10 rocznica urodzin pazurzastej Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Minetka napisał(a)
jakkolwiek to brzmi dziś mija 10 lat jak się tu pojawiłam
i jakkolwiek to zabrzmi mam ochotę napisać tylko tyle........ Mad

każdy kto pamięta początki mojej forumowej kariery pewnie jest zaskoczony....ja sama również
a zatem kropki są..a mnie jakby nie...ma a jestem


wstawcie tu cokolwiek...choćby zapaloną świecę..dziwnym trafem jeśli moja zgaśnie chciałabym żebyście o tym wiedzieli Smile Smile Smile


najbardziej mnie jednak interesuje kto pamięta pazurka i kto z tych pamiętających tu jeszcze trwa........
czekam na trwających i ich posty

i na pokwitowanie dodatku do emerytury od administracji gry...

Pazurzasta
Demoniczna Kaśka
Dryndolina
Minetka
Kasjana

Caryca Katarzyna...............

p.s ja osobiście najbardziej lubiłam pazurzastą



Kasia kofam Cie jeszcze 100 lat Tobie życzę tutaj Smile

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

19-12-2016 23:47 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH 10 rocznica urodzin pazurzastej

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH