Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE EVO do statystyk "treningowych" » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony EVO do statystyk "treningowych" 9 Ankieta - średnia ocena: 8,009 Ankieta - średnia ocena: 8,009 Ankieta - średnia ocena: 8,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Labrusca
Lord


Data rejestracji: 17-08-2011
Postów: 333
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia S

EVO do statystyk "treningowych" Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiedzieć, że mam propozycję, to za dużo.
Bardziej ciekawi mnie, co sądzi społeczność forumowiczów na temat oraz czy ktoś wie skąd brak ewolucji podnoszących pozostałe wartości z treningu?

Wydaje mi się, że nie byłyby przesadzone evo w takiej formie (Wartości Necro v2, dla Morii pewnie można zrobić to analogicznie):
    Siła - 2/4/6/8 [jak wiedza w oświeconym]
    Wygląd - 7/14/21/28 [jak pancerz]
    Charyzma - 4/8/12/16 [jak skrzydła]
    Wpływy - 5/10/15/20 [jak ścięgna]


Natchnęło mnie, gdy zacząłem podnosić pancerz, żeby zwiększyć % na wypkach.
Zarówno na 74, jak i na 104 poziomie dorzuciłbym i siłę i wygląd, bo daleko im do 65% (nie marząc nawet o 70%).
Charyzmę i wpływy głupio byłoby zostawić bez evo, a i tak byłyby używane.


Ostatecznie to kolejne 6k evo do wydania (oraz 8dmg dla białej, 9dmg z ambicji i kolejne podbicie hp w pvp).
07-11-2016 19:17 Labrusca jest offline Szukaj postów użytkownika: Labrusca Dodaj Labrusca do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jasne, czemu nie. tylko po normalnych kosztach

przy okazji mozna nawet i trzykrotnie wzmocnic pancerz i krew demona, bo obecnie sa to tylko evo "nie ma nic lepszego a runowe mam wbite"

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 07-11-2016 19:54.

07-11-2016 19:49 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Crosss
Lord


Data rejestracji: 18-01-2009
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szerlok, szósty zmysł i mutacja DNA szałowe też nie są.

__________________
R14
07-11-2016 20:16 Crosss jest offline Szukaj postów użytkownika: Crosss Dodaj Crosss do Listy kontaktów
Labrusca
Lord


Data rejestracji: 17-08-2011
Postów: 333
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia S

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Labrusca
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiście, że koszta i wymóg lvl, jak w dotychczasowych.

Dlatego napisałem o 6k evo, po 1,5 na ścieżkę Wink
07-11-2016 20:33 Labrusca jest offline Szukaj postów użytkownika: Labrusca Dodaj Labrusca do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A które maja teraz jakis szał.wszystkie sa jakues takie niejakie

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj
07-11-2016 20:34 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Crosss napisał(a)
Szerlok, szósty zmysł i mutacja DNA szałowe też nie są.

są tak bardzo nieszałowe, ze w ogole zapomnialem o ich istnieniu

mamy wzmocnione itemy, tren, talizmany i arkana jakos dopasowane do realiow 2 mapy - czas na poprawke evo

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
07-11-2016 20:37 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tym się zgodzę, na większość evo szkoda obecnie zachodu, w dobie umagów i talizmanów wartości typu 7 lucka są śmieszne wręcz, tym bardziej, że robiiłem wyprawki dla sprawdzenia na różnych wartościach lucka, jakąkolwiek zmianę zauważyłem dopiero, jak robiłem na zestawach z różnicą ~100 lucka ;p
Niby zawsze coś, ale jednak jakoś tak smutno się dla takich wartości męczyć Frown

__________________
[
07-11-2016 21:01 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE EVO do statystyk "treningowych"

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH