Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Aplikacja mobilna BW, Patche 2017, nowy serwer r19 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (36): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Aplikacja mobilna BW, Patche 2017, nowy serwer r19 164 Ankieta - średnia ocena: 4,97
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Widziałem te testy i tam były naprawdę mega podwójne i potrójne umagi.



tak?? to ja gram na 3 serwerach, jadę od urodzinek systematycznie kw - uwaga potrójnych umagów - 0, słownie zero!. Podwójne umagi - 14 zwinki 10 szczęścia (podbite do 15, brak łpc), 14 zwinki 100 pkt krwi (podbite do 150 - były łpc). To statystyka na 3 serwerachWink .

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

14-11-2016 14:46 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przyznam, że w grze też nie widziałem potrójnych umagów. Wyniki losowania, jakie pokazał mi SM obfitowały głównie w podwójne umagi, jak był trzeci, to taki byle jaki, ale dający się ulepszyć do solidnej wersji.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

14-11-2016 14:49 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
Kiedyś Konrad napisał, że epiki to kolejny próg do wbicia, z epik na epik +5(dsk+5 -> epik +0)

Także pewnie tak będzie wyglądać epik 1.0, a natomiast 2.0 to już coś innego, pewnie nowe efekty do przedmiotów wejdą


Zdecydowanie na NIE jeśli chodzi o wbijanie na dsk5+++++, pokasuje się z 20% graczy którym itemy z dsk+5 pospadały.

Epiki na morii niech działają w systemie jak na necro i tyle.

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
14-11-2016 14:51 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Przyznam, że w grze też nie widziałem potrójnych umagów. Wyniki losowania, jakie pokazał mi SM obfitowały głównie w podwójne umagi, jak był trzeci, to taki byle jaki, ale dający się ulepszyć do solidnej wersji.


Wytłuszczony tekst jest kluczem do zrozumienia zdziwienia graczy na post Sushiego.
Sushi, nie wiem jakie założenia przyjąłeś dla tych testów ale to ma się nijak do tego co Konrad wrzucił do kodu rotfl
2 lata to 365 kw. Załóżmy, że wszystkie będą udane. To daje 45 prób na jedną lokację. I rozumiem, że w ciągu tych 45 prób mam wylosować potrójny umag i do tego mieć tyle łpc żeby podbić wszystko na maxa?????????????

Houston, mamy problem...
Straciliśmy kontakt z Ziemią

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
14-11-2016 14:55 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi, czy mógłbyś cos więcej powiedzieć o tych ŁPC? Bo podałeś wcześniej 3 różne opcje. U mnie już na prawie każdej lokacji się kiszą umagi, bo BARDZO duży wpływ na to czy/które zamienić czy szukać dalej, ma właśnie to która opcja wejdzie... Przydałoby się info która wejdzie i kiedy mniej więcej, bo nie wiem co mam robić, albo czy w ogóle się tym teraz przejmować Tongue

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
14-11-2016 14:58 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie lepiej zlecić robienie podstaw apki, resztę można dodać później, odratować fuzja stare serwery i dopiero wypuścić nowe? Fakt, że apka przyciągnie paru chętnych to jedno, ale mało kto będzie chciał zaczynać na "starym" serwerze.

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

14-11-2016 15:12 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

phi apka na androida???? a na windoze czemu nie ??? lumie i microsofty coraz bardziej popularne są Tongue

co do epików to na morii ??? a jak będzie to wyglądać lds +6 i +7?

edit jak już epiki to mam pomysła takiego żeby leciały tylko z exp a nie z wyprawek im mocniejszy mob tym większa szansa na afixy, lub jak w mmorpgach niech z tych bosów lecą odpowiednie epiki, np wendol da jastrzębie a Kronek np słonka itp.

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SHAD79: 14-11-2016 15:24.

14-11-2016 15:13 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
Mirabeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-25644.jpg

Data rejestracji: 06-07-2013
Postów: 387
Klan: Misie
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dołączam się do pytania Sherlocka - na czym będzie polegał crafting na necro?

__________________
R14+16 Mesjasz

Tmod:
Kupię - Moria
Sprzedam - Moria
Wymiana kont

14-11-2016 15:14 Mirabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mirabeth Dodaj Mirabeth do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 823
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Widziałem te testy i tam były naprawdę mega podwójne i potrójne umagi.


Bardzo,bardzo mnie ciekawią wyniki tych testów bo testy testami a gracze widza jak jest... pojedyncze high umagi to wpadały i bez tych 2k a podwójne/potrójne dodatnie (albo podwójne i trzeci ujemny) to nadal loteria...jednym wpadnie na 3k a innym i na 15k nie....

__________________
Tonąca_rybka
14-11-2016 15:15 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
pik300
Double Ace


images/avatars/avatar-24654.jpg

Data rejestracji: 27-04-2013
Postów: 117
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja mam pytanko do umagów czy można trafić umag z 3 dodatkowymi atakami czy 1 atak dodatkowy to max i nie da się mieć więcej lub taki z dmg co można ulepszyć do 6/4 ?

Czekam na odpowiedz Wink

I KIEDY WEJDZIE
Zmiany w punktach ŁPC tak by gracz nie był zmuszony za każdym razem przechodzić ciężkiego etapu zbierania ŁPC w zakresie 0-2000 punktów.

mam rozumieć ze od razu po przypisaniu umagu dostaniemy 2k łpć ?
czy jak ma to wyglądać ?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pik300: 14-11-2016 15:26.

14-11-2016 15:21 pik300 jest offline Szukaj postów użytkownika: pik300 Dodaj pik300 do Listy kontaktów
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pik300 napisał(a)
A ja mam pytanko do umagów czy można trafić umag z 3 dodatkowymi atakami czy 1 atak dodatkowy to max i nie da się mieć więcej lub taki z dmg co można ulepszyć do 6/4 ?

Czekam na odpowiedz Wink

nie da się

__________________

14-11-2016 15:24 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
NEKRO_1979
Newbie


images/avatars/avatar-14734.jpg

Data rejestracji: 21-07-2008
Postów: 8
Kraina: Necropolia III

Aplikacja mobilna Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1) A coz użytkownikami Windows Mobile? Nie będzie dla nich apikacji???

2) Zamiast tworzyć kolejny serwer pomyślcie o fuzji więcej ilości serwerów już lepsze to niż kolejny server odciągający graczy ze starych.

3) i poprawcie drop rate na starych serwerach.

__________________
Evil R4: NEKRO_1979
14-11-2016 15:24 NEKRO_1979 jest offline Szukaj postów użytkownika: NEKRO_1979 Dodaj NEKRO_1979 do Listy kontaktów
Schu
Junior Member


Data rejestracji: 31-07-2008
Postów: 19

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
System zadań dziennych – biorąc pod uwagę Wasze uwagi, pracuję nad bardziej rozbudowanym i urozmaiconym systemem zadań i questów.

A mnie tam by się marzyły bardziej zróżnicowane i zaawansowane zadania nie koniecznie dzienne ale z elementami losowości oraz zmuszające graczy do wykonania czegoś więcej niż codzienne klepanie 16 ataków, 24 wyprawek oraz postawienia czy dobicia do expy.

Na przykład zadania tygodniowe w stylu:
  • Wykonaj 10 udanych ataków na wampiry z bronią palną (ze swojej strony rankingowej).
  • Odzyskaj starożytny artefakt skradziony przez wampira z twojej strony rankingowej (loso 5% szans na znalezienie artefaktu podczas ataku).
  • Odszukaj mędrca na wyprawie i przejdź pomyślnie test wiedzy. (wyprawy bliska+ albo daleka+ albo pielgrzymka - tak aby ktoś kto robi same pielgrzymki nie musiał wracać do bliskich).
  • Wykonaj udany "Zwiad fotograficzny" wampirów i zidentyfikuj łączną kwotę 350 tys PLN.
  • Odszukaj artefakt "smoczej jajo" w dowolnej lokacji z drugiej mapy.
  • Wesprzyj 5 przyjaciół w ekspedycjach w nieznane.


cytat:
Możliwość wycraftowania przedmiotu powiązana z systemem zadań dziennych tak by gracz z absolutnym pechem miał także możliwość rozwoju. (Głównie dotyczy to serwerów Necro ale opcja będzie dostępna także dla Morii).

Kiedyś założyłem taki temat (w sprawie Necro) i zostałem ostro wygwizdany (przez graczy i administrację), że jak chcę sobie składać przedmioty to won na morię, a tu proszę jaka niespodzianka, ciekawe kto ma taką siłę przekonywania Smile Niemniej jednak bardzo się cieszę, a czy można gdzieś zobaczyć jakieś założenia do tego systemu?

cytat:
Przedmioty epickie 2.0 – zarówno dla Morii (1.0 i 2.0) jak i dla Necro wydane zostaną epiki 2.0

Czekam z niecierpliwością Smile zapewne trzeba będzie stare epiki zezłomować i szukać nowych? Smile

cytat:
Zmiany w punktach ŁPC tak by gracz nie był zmuszony za każdym razem przechodzić ciężkiego etapu zbierania ŁPC w zakresie 0-2000 punktów.

Super pomysł! Choć sam przychylam się do płaczu innych graczy, chcąc pozyskać end game umagi trzeba w to wpakować bardzo dużo czasu. Od 1 sierpia czyli od patcha urodzinowego szukam umaga z cytadeli, mam już przeszło 6k ŁPC a ciągle nie znalazłem umaga, który chciałbym zostawić Smile Poprzednio szukałem ze slamsów i zajęło mi to około roku aby znaleźć fajny jednoczłonowy umag = 1/4 dmg Smile Wydaje mi się, że najprostszym rozwiązaniem mogło by być wyłączenie resetowania ŁPC w momencie zamiany umagów. Skoro ktoś sobie wypracował 12 tys ŁPC i poświęcił na to rok to czemu musimy mu to zabrać? Niech przejmie nowy umag i szuka dalej lub rozwinie ŁPC do 12 500 aby móc dokonać ostatecznego podniesienia statów których przy 12 tys nie dał rady podnieść.

__________________
R10 Schu
14-11-2016 15:27 Schu jest offline Szukaj postów użytkownika: Schu Dodaj Schu do Listy kontaktów
neerczys
Double Ace


Data rejestracji: 19-05-2010
Postów: 136
Klan: Pogromcy
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie lepiej zainwestować w jakąś reklamę (Adwords, DoubleClick) zamiast stawiać nowy serwer?Próbowaliście tego?
14-11-2016 15:29 neerczys jest offline Szukaj postów użytkownika: neerczys Dodaj neerczys do Listy kontaktów
Dwayne
Lord


Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 440
Klan: mój
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
78dyzio napisał(a)
cytat:
Buc napisał(a)
Przyznam, że w grze też nie widziałem potrójnych umagów. Wyniki losowania, jakie pokazał mi SM obfitowały głównie w podwójne umagi, jak był trzeci, to taki byle jaki, ale dający się ulepszyć do solidnej wersji.


Wytłuszczony tekst jest kluczem do zrozumienia zdziwienia graczy na post Sushiego.
Sushi, nie wiem jakie założenia przyjąłeś dla tych testów ale to ma się nijak do tego co Konrad wrzucił do kodu rotfl
2 lata to 365 kw. Załóżmy, że wszystkie będą udane. To daje 45 prób na jedną lokację. I rozumiem, że w ciągu tych 45 prób mam wylosować potrójny umag i do tego mieć tyle łpc żeby podbić wszystko na maxa?????????????

Houston, mamy problem...
Straciliśmy kontakt z Ziemią




po niecałych 6 tygodniach:
14-11-2016 15:31 Dwayne jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwayne Dodaj Dwayne do Listy kontaktów
Alfa
Newbie


Data rejestracji: 25-08-2015
Postów: 8
Skąd: Polska

RE: Aplikacja mobilna BW, Patche 2017, nowy serwer r19 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za super Smile
14-11-2016 15:34 Alfa jest offline Strona domowa Alfa Szukaj postów użytkownika: Alfa Dodaj Alfa do Listy kontaktów AIM Screen Name of Alfa: zxxxxx YIM Account Name of Alfa: zxxxxx Zobacz profil MSN Alfa
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

brawo dwayne, jestes jednym z trzech wlascicieli porzadnych potrojnych umagow o jakich do tej pory czytalem

sushi, czy moglbys nam udostepnic wyniki swoich testow? moze zobaczymy czy te umagi losowane tobie sa faktycznie takie mocne albo czy w ogole maja cos wspolnego z tym, co my widzimy u siebie

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 14-11-2016 15:36.

14-11-2016 15:34 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skoro w 2 lata zdobede 8 super umagow podwojnych i potrojnych

to skad wezme 16-24mln repa na ich ulepszenie? ;D problem z kw na lokacjach 4-8 nadal mocno ignorowany przed administracje

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
14-11-2016 15:37 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Bau
Lord


images/avatars/avatar-25600.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 340
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam pytanie odnośnie epickich przedmiotów na Morii.
Jak to sobie wyobrażacie?
a) Wbijamy legendarny ds5 item wyżej
czy
b) Dropimy epicki przedmiot na jakimś tam poziomie i wbijamy go na ds5?

Pytam z ciekawości, bo nie wiem i chciałbym się po prostu dowiedzieć.

Ponadto czy epickie przedmioty będą miały dodatkowe bonusy czy jest to ulepszona wersja przedmiotów legendarnych? Czyli bonusy te same tylko mocniejsze?


Pozdrawiam
14-11-2016 15:40 Bau jest offline Szukaj postów użytkownika: Bau Dodaj Bau do Listy kontaktów
Dukov
Junior Member


Data rejestracji: 03-09-2016
Postów: 12
Klan: Nosferatu Fan Club
Kraina: Necropolia XI
Skąd: /dev/null

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja uważam, że to swietny pomysł. Ale przy tak poważnych zmianach sugeruję przy okazji zwiększyć funkcjonalność czatu, tj wykasować przynajmniej na klanowym limity znaków i czas, a do kwestii lidera i z-cy oddać decyzje o blokowaniu czatu klanowego za spam.

W widoku miasta bym nieco zmienił na kształt areny, po kliknięciu zamiast przejść do profilu gracza mógłby się taki profil wysuwać lub tylko opcje "napadnij, szpieguj, obleg" tak jak podejrzenie kilku graczy na arenie. To naprawdę nie jest dużo kodu. Bardziej skomplikowany mógłby być czat.

__________________
Well, I been driving all night
Devil by my side
I used to call him Jekyll
Now I call him Hyde
Teeth like granite
Fingers of gold
Are we getting ugly or are we getting old?
14-11-2016 15:58 Dukov jest offline Szukaj postów użytkownika: Dukov Dodaj Dukov do Listy kontaktów
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

RE: Aplikacja mobilna BW, Patche 2017, nowy serwer r19 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Witajcie,

wielu z Was czekało na to co zamierzamy ogłosić w listopadzie i z niemałą przyjemnością mogę przed Wami uchylić rąbka tajemnicy.

Jak przynajmniej część z Was wie lub się domyśla, od ok marca 2016 intensywnie pracujemy nad zmianami w BW. Część się Wam podoba inne mniej jednak usilnie je forsujemy.
Jest to związane z tym iż od marca kod BW jest dostosowany do obsługi aplikacji mobilnej. Wymagało to od Konrada nie lada wysiłku by stworzyć kompleksowy interfejs pozwalający na niezakłócone łączenie się aplikacji zewnętrznej z serwerami BW.
Na chwilę obecną jesteśmy w końcowej fazie tworzenia tego interfejsu. Trwają także ostatnie rozmowy w celu wyłonienia firmy zewnętrznej, której powierzone zostanie zadanie stworzenia aplikacji dla BW. (Miałem nadzieję dać to info w momencie gdy już będziemy mieli podpisaną umowę jednak nie chciałem Was trzymać dalej w niepewności).
Przewidujemy, że będzie ona gotowa na koniec przyszłego roku. Będzie to w pełni działająca aplikacja dla telefonów z systemem android. Jeżeli okaże się, że zostanie ona dobrze przyjęta to w późniejszym terminie pojawi się także wersja na iOS.


W związku z tym jeszcze w przyszłym roku (2017) wydane zostaną następujące dodatki do BW:
  • System zadań dziennych – biorąc pod uwagę Wasze uwagi, pracuję nad bardziej rozbudowanym i urozmaiconym systemem zadań i questów.
  • Możliwość wycraftowania przedmiotu powiązana z systemem zadań dziennych tak by gracz z absolutnym pechem miał także możliwość rozwoju. (Głównie dotyczy to serwerów Necro ale opcja będzie dostępna także dla Morii).
  • Przedmioty epickie 2.0 – zarówno dla Morii (1.0 i 2.0) jak i dla Necro wydane zostaną epiki 2.0
  • Zmiany w punktach ŁPC tak by gracz nie był zmuszony za każdym razem przechodzić ciężkiego etapu zbierania ŁPC w zakresie 0-2000 punktów.
  • Fuzja R3 i R4


Możliwe że pojawią się inne zmiany, ale na chwilę obecną mocno koncentrujemy się na dodaniu tego co widać powyżej tak by firma robiąca aplikację miała dostęp do pełnej listy funkcjonalności jakie mają być dodane do aplikacji.


Pozostała jeszcze jedna równie ważna rzecz. Wielu z Was zasypuje nas pytaniami o nowy serwer. W związku z tym, że od otwarcia ostatniej Morii minęło już naprawdę dużo czasu postanowiliśmy otworzyć R19 Moria2.
Serwer będzie bez patcha antynajemniczego. Obowiązywać na nim będą zasady serwera RODZINNEGO.
Przewidywana data otwarcia to 21.11.2016r.


Dziękujemy że jesteście z nami,
Wasz BWTeam.


W 2017 a jakiś termin bliższy ? bo rok ma 12 miesięcy.

1. Co do całej reszty, to ja nie rozumiem was, chcecie odrazu wprowadzić kilka trudnych rzeczy i każecie czekać graczom po pół roku albo rok.
2. Nie można po ludzku wprowadzić coś nowego, gracze się tym zajmą a w w spokoju robicie i za jakiś czas kolejne itd. Macie wtedy czas poprawić na bieżąco to co wprowadzacie bo gracze piszą co jest nie tak i jakieś pomysły.
3. Kolejna sprawa, fajnie że wprowadzacie nowe rzeczy ale, wy cięgle coś dajecie nowego, nie zrobicie do końca nie poprawicie i dajecie kolejną rzecz.
Do dzisiaj moby z 2 mapy nie są wszystkie zrobione, a niektóre do dziś nie zbalansowane!
4. Z ŁPC na KW też nie zrobicie w końcu jakiejś jasności tylko czekacie, dużo graczy ma jakieś fajne umagi ale nie wrzucają ich bo nie wiedzą czy za pół roku nie okaże się że są sporo w plecy!!
Weźcie róbcie po kolei a nie tak z kwiatka na kwiatek.
14-11-2016 16:02 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
sushi, czy moglbys nam udostepnic wyniki swoich testow? moze zobaczymy czy te umagi losowane tobie sa faktycznie takie mocne albo czy w ogole maja cos wspolnego z tym, co my widzimy u siebie


^THIS. Jeśli o umagach mowa, przed bonusem w formie 2k ŁPC przez pół roku uzbierałem niecałe 1k ŁPC na Slumsach. Pięciokrotnie w przeciągu 9 miesięcy wpadł mi umag z 3 cechami:
- obrażenia wszystkich broni +7, WYGLĄD +8, ODPORNOŚĆ -1
- ignoruje 4 % obrony przeciwnika, PKT ŻYCIA +25, WPŁYWY -1
- SPOSTRZEGAWCZOŚĆ +14, unik +5 %, SIŁA -1
- szansa trafienia krytycznego +12 %, ZWINNOŚĆ +2, trafienie wszystkich broni -2.
- ZWINNOŚĆ +14, SZCZĘŚCIE +10, WIEDZA -1.

Faktycznie po ulepszeniu 2. i mooooooże 4. (choć też bez szału na chwilę obecną jest zwinka) byłyby trochę lepiej niż dobre. Wiadomo jednak, że po otrzymaniu 2k na lokacje, mało kto będzie chciał zostawiać nie high-endowe jak na aktualne realia umagi (pojedyncze, nawet topowe, bądź podwójne ale nie z topowymi cechami). Oczywiście można te niskie wartości w umagach podbić, tylko wtedy pojawia się problem resetowania ŁPC. A rozwiązania tej kwestii jak nie było tak nie ma i obawiam się, że sam system umagów będzie modyfikowany przez kolejne lata.

Kolejna sprawa - na Slumsach wpadło mi 97 umagów, z czego 53 miały ujemny bonus jeśli umag był 2-3 członowy. Tutaj też widzę problem, ponieważ tylko siedmiokrotnie miałem umagi z dwoma dodatnimi bonusami (5x 3cechowy umag i 2x 2cechowy umag).
Widać dysproporcję? Moim zdaniem to należałoby zmienić.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez KR33P: 14-11-2016 16:03.

14-11-2016 16:03 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajnie, że gra się rozwija i że w końcu dostaliśmy informację o zmianach planowanych. Jednak dla mnie zagadką pozostaje ten pomysł(mojego autorstwa Wink ).
Propozycja dotycząca Pamiątek
Czy mogę poznać docelowy termin wprowadzenia zmian? Nie ukrywam, już kilka sklepów było i ZAWSZE pojawiał się ten problem. Fajnie, że daliście zielone światło, ale chciałbym teraz zobaczyć tego efekty Smile

Z góry dziękuję za odpowiedź.

__________________
R14 - Sonny Psycho
14-11-2016 16:05 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
Toaletor
Lord


images/avatars/avatar-18560.jpg

Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 325
Klan: BLUE DRAGON
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Gliwice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystko fajnie wszystko pięknie ale balans talizmanów dalej leży szczególnie na 4 poziomach
14-11-2016 16:06 Toaletor jest offline Szukaj postów użytkownika: Toaletor Dodaj Toaletor do Listy kontaktów
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi,

1) czemu nie bierzecie pod uwagę fuzji większej ilości serwerów?
2) umożliwcie blokowanie umaga na lokacji do czasu wprowadzenia zmian (i dalszego zbierania ŁPC);
3) błagam, nie wprowadzajcie epików na Morię w takiej formie jak na Necro; padła wyżej propozycja żeby wypadały tylko z exp - super pomysł. Dodajmy do tego możliwość craftowania i robią nam się elitarne przedmioty do sklejania - super sprawa;
4) Apka mobilna - TAK! Wreszcie! Połączcie to z fuzją serwerów i myślę, że sprawę pustek mamy załatwioną i możecie się dalej brać za moby i inne bzdety...
14-11-2016 16:43 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
STR
Member


Data rejestracji: 28-02-2012
Postów: 28
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystko fajnie,ale po co nowy serwer?,może w końcu zrobicie coś dla starych graczy a nie otwierać kolejny,a niby rodzinny ma być?,to dajcie coś do istniejących już kont,w końcu nadawaliśmy imiona naszym synom,nie?
14-11-2016 16:47 STR jest offline Szukaj postów użytkownika: STR Dodaj STR do Listy kontaktów
budy16
Member


Data rejestracji: 18-05-2008
Postów: 39

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A kiedy wejdzie nowa lokacja na drugiej mapie? bo drzewo nudne się robi
14-11-2016 16:48 budy16 jest offline Szukaj postów użytkownika: budy16 Dodaj budy16 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Magico, było pisane wielokrotnie, że fuzja kolejnych serwerów nastąpi po połączeniu R3 i R4.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

14-11-2016 16:48 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja chętnie mogę być beta testerem tej apki Tongue

Szkoda, że r19 nie jest serwerem "fuzyjnym", gdzie gracze mogliby przetrasferować swoje postaci, by w przyszłości zamknąć pozostałe serwery. Ale cóż, może innym razem, chociaż uważam że nowy serwer jako zwykły serw mija się z celem.
14-11-2016 16:57 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Katerina_80
Newbie


Data rejestracji: 05-08-2016
Postów: 2
Klan: Owca Dropi
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Będzie to w pełni działająca aplikacja dla telefonów z systemem android. Jeżeli okaże się, że zostanie ona dobrze przyjęta to w późniejszym terminie pojawi się także wersja na iOS.



A co z innymi systemami ?

Dyskryminacja ?
14-11-2016 17:02 Katerina_80 jest offline Szukaj postów użytkownika: Katerina_80 Dodaj Katerina_80 do Listy kontaktów
Strony (36): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Aplikacja mobilna BW, Patche 2017, nowy serwer r19

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH