Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Aplikacja mobilna BW, Patche 2017, nowy serwer r19 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (36): « pierwszy ... « poprzednie 20 21 [22] 23 24 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Aplikacja mobilna BW, Patche 2017, nowy serwer r19 164 Ankieta - średnia ocena: 4,97
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Melodramata, niestety znając ich to raczej będzie tylko apka Smile
16-12-2018 11:31 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeśli sama apka i zmiany po jej wejściu będą miały takie tempo i poziom ogarnięcia jak obecna, ponad 3-letnia beta to nie ma szans na nowych graczy

najzwyczajniej w świecie apka zginie w sklepie
17-12-2018 09:12 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
klarcia
Full Member


Data rejestracji: 20-10-2017
Postów: 70
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Heroyna napisał(a)
Aplikacja mobilna będzie w 2018? Nie istotne w ktorym kwartale tylko czy w tym 2018 czy nie??

Dzieki!


Tak, o ile firma ją wykonująca "nie wybuchnie" to tak.



Chyba jednak "wybuchła" Shocked

Naprawdę wstyd z tą apką , przestałam grać rok temu a juz wtedy apka była na ukończeniu. Po roku wróciłam zobaczyć czy " dropi" i od razu weszłam do sklepu , byłam pewna ze po roku na 100% będzie . A tu nic. I dalej obietnice... już prawie... za niedługo.... bo firma...

Po takim czasie kazde tłumaczenie wyglada głupio.

__________________
"Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".
17-12-2018 09:56 klarcia jest offline Szukaj postów użytkownika: klarcia Dodaj klarcia do Listy kontaktów
spool
Full Member


Data rejestracji: 15-05-2012
Postów: 67

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
klarcia napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Heroyna napisał(a)
Aplikacja mobilna będzie w 2018? Nie istotne w ktorym kwartale tylko czy w tym 2018 czy nie??

Dzieki!


Tak, o ile firma ją wykonująca "nie wybuchnie" to tak.



Chyba jednak "wybuchła" Shocked

Naprawdę wstyd z tą apką , przestałam grać rok temu a juz wtedy apka była na ukończeniu. Po roku wróciłam zobaczyć czy " dropi" i od razu weszłam do sklepu , byłam pewna ze po roku na 100% będzie . A tu nic. I dalej obietnice... już prawie... za niedługo.... bo firma...

Po takim czasie kazde tłumaczenie wyglada głupio.



grudzień 2018 i nic smutne a miało być tak pięknie - szkoda ze nikt nie napisze jak idą postępy co i jak a nie +1 za spam - jednak bw posiada jeszcze graczy wiernych mimo wszystko ale szlak człowieka trafia jak nie dostajemy konkretnej na poziomie odpowiedzi a jedynie wspomniane +1 spam
17-12-2018 20:34 spool jest offline Szukaj postów użytkownika: spool Dodaj spool do Listy kontaktów
Letek
Full Member


Data rejestracji: 12-12-2015
Postów: 69

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Haaaallllllo
Dacie coś na początek roku ? Jakieś info co mamy, nad czym pracujemy, kiedy to wprowadzimy?
Jak inaczej mamy później narzekać skoro nic nam nie obiecacie ?

A tak na serio to wieje nudą, więc napiszcie że za 3 MSC mój berek będzie mógł buty ubrać to mi się zachce.
A jak wrzucicie info że będą epiki 2.0 ale jakieś mądrzejsze niż to co obecnie na morii to już w ogóle chyba was na fejsie polubie
07-01-2019 08:44 Letek jest offline Szukaj postów użytkownika: Letek Dodaj Letek do Listy kontaktów
LegolasXXX
Junior Member


Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 15
Klan: Klanowy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podpisuje sie pod pytaniem. Apka nadal w trakcie tworzenia czy projekt zostal porzucony?

Ostatnia wzmianka na temat apki w tym temacie przez kogos z administracji pojawila sie w kwietniu 2018, co pozwala nam myslec, ze apka nie pojawi sie nigdy...
07-01-2019 23:26 LegolasXXX jest offline Strona domowa LegolasXXX Szukaj postów użytkownika: LegolasXXX Dodaj LegolasXXX do Listy kontaktów AIM Screen Name of LegolasXXX: neither YIM Account Name of LegolasXXX: wut Zobacz profil MSN LegolasXXX
wolf12
Junior Member


Data rejestracji: 19-11-2018
Postów: 16
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chcialo by sie powiedziec cicha woda brzegi rwie, cusza przed burza czy rozne takie ,kupy, na pocieszenie ale tutaj tyle razu sie jest/bylo/i bedzie dmuchanym w pupala ze brak slow.
Chociaz na jakies info czy temat stoi czy cokolwiek.. ale co tam placili i placa to sie liczy.
Moze wolanie o info da jakies odpowiedzi chociaz..
08-01-2019 11:36 wolf12 jest offline Szukaj postów użytkownika: wolf12 Dodaj wolf12 do Listy kontaktów
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapewniam, że niebawem pojawi się informacja w dziale "nowości i ogłoszenia" odnośnie planów administracji...

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

08-01-2019 22:32 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GreSs napisał(a)
Zapewniam, że niebawem pojawi się informacja w dziale "nowości i ogłoszenia" odnośnie planów administracji...


Niebawem? czyli za? mc, dwa, trzy? co i tak nic nie zmienia bo najpierw rozdacie kilkanaście warnów, a potem tradycyjnie, będzie jak będzie...

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

08-01-2019 23:05 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
wolf12
Junior Member


Data rejestracji: 19-11-2018
Postów: 16
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odnosnie planow Big Grin
Dostaniemy takich ,planow, ot co jeszcze pare i nas szlag trafi chytry
Ale coz nam zostalo jak poczekac Pleased
08-01-2019 23:18 wolf12 jest offline Szukaj postów użytkownika: wolf12 Dodaj wolf12 do Listy kontaktów
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Administrator wypowiedział się tutaj: Bw team - co wy teraz robicie ?? nad czym pracują i co będzie wprowadzane w grze

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

09-01-2019 18:22 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
Tablet
Newbie


Data rejestracji: 04-09-2018
Postów: 2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dostep zabroniony
09-01-2019 19:52 Tablet jest offline Szukaj postów użytkownika: Tablet Dodaj Tablet do Listy kontaktów
Reaname
Junior Member


Data rejestracji: 04-02-2018
Postów: 18

kiedy naprawicie rewo? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak w temacie
16-01-2019 20:35 Reaname jest offline Szukaj postów użytkownika: Reaname Dodaj Reaname do Listy kontaktów
BrianX
Member


Data rejestracji: 28-07-2013
Postów: 30
Kraina: Moria III; Necropolia X

RE: Aplikacja mobilna BW, Patche 2017, nowy serwer r19 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
[*]Zmiany w punktach ŁPC tak by gracz nie był zmuszony za każdym razem przechodzić ciężkiego etapu zbierania ŁPC w zakresie 0-2000 punktów.


Osobiście polecam nie zerowanie licznika a zmiejszenie ilości punktów na danej lokacji o 50%.

przykład.

mam obecnie 11636 ptk na slamsach gdzie dzielnie wbijam 12500 żeby ulepczyć średni aczkolwiek lepszy niż nic umag: +1.6dmg +35wpływów. do +2/6dmg +35 wpływa.

i załóżmy że wpadnie mi lepszy umag czyli zamiast wpływów będę miał +spost lub wiedza bom snajper.

i w tej sytuacji po zmianie umaga jakby mi zostało ponad 5k ptk na slamsach satysfakcjonuje mnie w pełni... szukanie od nowa i przedzieranie się przez "słabe bonusy" o wartości poniżej 50ptk dziennie.

ps. tak wyrywkowo tu trafiłem i przeczytałem ostatni i pierwszy post. jakby był gdzieś oddzielny temat to proszę o link. dobranoc


EDIT. max ptk to 24999 więc połowa to 12499.5 więc w sumie wystarczy jedno kw by móc losować znowu wśród "docelowej półki umagów" licząc na podwójny lub potrójny. a takie poszukiwania i tak trwają miesiącami.

__________________
R9: BrianX

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez BrianX: 18-01-2019 00:11.

18-01-2019 00:07 BrianX jest offline Szukaj postów użytkownika: BrianX Dodaj BrianX do Listy kontaktów
reallny
Lord


Data rejestracji: 23-08-2018
Postów: 335
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@BrianX nawet dobry pomysl jesli ktos szuka mocnych bojowych ale co jesli ktos szuka umaga do budowy? bo niby mozna by znow zapisac umag i sciac lpc o kolejne 50% ale wtedy stracimy umaga, ktorego dopiero co wylosowalismy lub tego z glownego slota..

__________________
'Wełen ale anubis zawsze wygrywal więc co za roznica. No chyba taka że dobija szybciej.' xD - SPFY
19-01-2019 12:31 reallny jest offline Szukaj postów użytkownika: reallny Dodaj reallny do Listy kontaktów
wolf12
Junior Member


Data rejestracji: 19-11-2018
Postów: 16
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To nie temat do tamkich rzeczy no serio.
Fakt z 2 miejsc zrobili 3 potencjalne, teraz jeden to krew, drugi bojowy, i umagi do innych rzeczy trzeba kabinowac. I tak powinno byc.
Umagi wieczna walka ale nie przesadzajmy Wink
Gdyby podwyzszyli bazowe lpc bylo by wystarczajaco.
Ale jak mowilem, temat nie do tego, zalozcie i tam walczcie.
19-01-2019 14:16 wolf12 jest offline Szukaj postów użytkownika: wolf12 Dodaj wolf12 do Listy kontaktów
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z wszelkimi propozycjami zmian w grze zapraszam do działu system gry

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

19-01-2019 15:03 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
Polanka123
Newbie


Data rejestracji: 21-08-2018
Postów: 4
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GreSs napisał(a)
Administrator wypowiedział się tutaj: Bw team - co wy teraz robicie ?? nad czym pracują i co będzie wprowadzane w grze


W tym temacie zero odpowiedzi,tu widzę jakąś namiastkę aktywności Smile
20-01-2019 20:53 Polanka123 jest offline Szukaj postów użytkownika: Polanka123 Dodaj Polanka123 do Listy kontaktów
Letek
Full Member


Data rejestracji: 12-12-2015
Postów: 69

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na początku stycznia pojawiło się info że wkrótce dostaniemy jakieś szczegóły co nas czeka i minął miesiac.
Wiadomo pany na co czekamy ?

Dacie te buty co by nogi nie marzły?
Albo rękawiczki ?
Albo apke? Czy apka umarła ?
Albo te epiki 2.0?
08-02-2019 13:48 Letek jest offline Szukaj postów użytkownika: Letek Dodaj Letek do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja bym prosił o proste info. Czy aplikacja na urządzenia mobilne nadal jest sprawą aktualną? Z uwagi na brak komunikatów w tej sprawie można mieć co do tego wątpliwości. Czy faktycznie pracuje nad nią nowa firma? (coś takiego było chyba jakiś czas temu wspomniane). Nie wymagam, abyście podali datę jej ukończenia ale może małe info mniej więcej w jakim stopniu (procentowo) jest przygotowana.

__________________
r18: Asmiran
08-02-2019 14:02 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z tego co słyszalem to ma wejść na św. Dygdy Big Grin

podejście do graczy jest karygodne. kpina w żywe oczy.

podstawą powinien być temat na forum, w którym by były bieżące informacje, nawet raz na tydzień nad czym pracują i jakie są postępy tych prac.

na chwile obecną czuje się oszukany bo apka miała być 2 lata temu. a na chwile obecną nawet nie ma na jej temat żadnego infa, więc nie zdziwiłbym się, gdyby nie istniała. pozdrawiam

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

08-02-2019 18:38 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
wolf12
Junior Member


Data rejestracji: 19-11-2018
Postów: 16
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No tez niby nam dali info male ze buty, pas, rekawice i ze 3mape cos tam kroją ale sam nie zwrocilem uwagi ze o apce nie wspomnieli per se, jedynie ze nowe serwery bede jak wbije apka, cos tam plotki chodza ze na kwiecien ma byc, oraz ze 3mapa sie ,szykuje, ale od panow wszechmocnych to same takie strzepy mamy i w sumie ledwo co psom rzucone z laski xD
Zreszta co maja zrobic, dostaja guziki od Szefa ktore my juz nie kupujemy, w sumie jak ludzie malo spamowali o temat to co sie beda spieszyc by nam cos dac Tongue
09-02-2019 00:29 wolf12 jest offline Szukaj postów użytkownika: wolf12 Dodaj wolf12 do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wolf12 napisał(a)
No tez niby nam dali info male ze buty, pas, rekawice i ze 3mape cos tam kroją ale sam nie zwrocilem uwagi ze o apce nie wspomnieli per se, jedynie ze nowe serwery bede jak wbije apka, cos tam plotki chodza ze na kwiecien ma byc, oraz ze 3mapa sie ,szykuje,


Zapowiedzieli tez w njustlerze ze sie przyglądają balansowi i wyjdziemy z bety, co powinno zając nie więcej niz mc. A było to jakoś w listopadzie chyba...Tym czasem MOP pisze jak będe wiedział datę to napisze, po czym plus 1 za spam, obrazę i inne taki co tam sobie umyśli. Zadaj pytanie . Odpowiedz nie wiem, ale jak tylko będe wiedział...i tak od chyba juz 3 lat.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

09-02-2019 10:12 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
qtas
Member


Data rejestracji: 29-01-2019
Postów: 28

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asmiran123456 napisał(a)
A ja bym prosił o proste info. Czy aplikacja na urządzenia mobilne nadal jest sprawą aktualną? Z uwagi na brak komunikatów w tej sprawie można mieć co do tego wątpliwości. Czy faktycznie pracuje nad nią nowa firma? (coś takiego było chyba jakiś czas temu wspomniane). Nie wymagam, abyście podali datę jej ukończenia ale może małe info mniej więcej w jakim stopniu (procentowo) jest przygotowana.


Taką informację dostałem od MoP :
-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: MasterOfPuppets
Data: 08-02-2019 13:53
Do: qtas
Temat: Ostrzeżenie

Witam,
Zedytowałem post więc teraz powód jest 1:1.

Shoutbox był wprowadzony 7 lat temu, może będzie to szokiem co teraz napiszę ale wtedy technologia była trochę inna. Dla języków programistycznych 7 lat to wieczność. Silnik na którym został zrobiony nie jest w stanie obsłużyć takiego podświetlania. Myślę że gracze bardziej ucieszą się z nowych wypraw lub Portalu, niż z shoutboxa który radzi sobie z podświetlaniem nicków ze spacją.

Pozdrawiam


Czyli teraz Konrad robi wyprawy lub Portal jakis
09-02-2019 14:16 qtas jest offline Szukaj postów użytkownika: qtas Dodaj qtas do Listy kontaktów
Veridos
Forum Ace


images/avatars/avatar-19922.jpg

Data rejestracji: 13-12-2010
Postów: 91
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: r14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GreSs napisał(a)
Zapewniam, że niebawem pojawi się informacja w dziale "nowości i ogłoszenia" odnośnie planów administracji...


Dzień dobry, mam pytanie, ile w świecie BW trwa "niebawem", "niedługo" itp.? Czy w pierwszym kwartale 2019 roku poznamy jakiś plan na rok 2019, czy raczej mamy spodziewać się takiej zapowiedzi bliżej grudnia?

Pozdrawiam.

__________________
...
10-02-2019 16:30 Veridos jest offline Szukaj postów użytkownika: Veridos Dodaj Veridos do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Veridos napisał(a)
cytat:
GreSs napisał(a)
Zapewniam, że niebawem pojawi się informacja w dziale "nowości i ogłoszenia" odnośnie planów administracji...


Dzień dobry, mam pytanie, ile w świecie BW trwa "niebawem", "niedługo" itp.? Czy w pierwszym kwartale 2019 roku poznamy jakiś plan na rok 2019, czy raczej mamy spodziewać się takiej zapowiedzi bliżej grudnia?

Pozdrawiam.


Dostałeś już na to odpowiedzieć:

cytat:
GreSs napisał(a)
Administrator wypowiedział się tutaj: Bw team - co wy teraz robicie ?? nad czym pracują i co będzie wprowadzane w grze
10-02-2019 17:01 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Veridos
Forum Ace


images/avatars/avatar-19922.jpg

Data rejestracji: 13-12-2010
Postów: 91
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: r14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczekiwałbym poważnego podejścia, czyli przynajmniej założenia odrębnego wątku przez administratora i rzetelnego odpowiedzenia na pytania o plany na 2019 rok, uważam, że należy się graczom także oficjalny komunikat ws. aplikacji, bo udawanie że nie było tematu to trochę dziecinada. To chyba nie tak dużo... Smile

cytat:
SimonKSD napisał(a)
cytat:
Veridos napisał(a)
cytat:
GreSs napisał(a)
Zapewniam, że niebawem pojawi się informacja w dziale "nowości i ogłoszenia" odnośnie planów administracji...


Dzień dobry, mam pytanie, ile w świecie BW trwa "niebawem", "niedługo" itp.? Czy w pierwszym kwartale 2019 roku poznamy jakiś plan na rok 2019, czy raczej mamy spodziewać się takiej zapowiedzi bliżej grudnia?

Pozdrawiam.


Dostałeś już na to odpowiedzieć:

cytat:
GreSs napisał(a)
Administrator wypowiedział się tutaj: Bw team - co wy teraz robicie ?? nad czym pracują i co będzie wprowadzane w grze


__________________
...
10-02-2019 17:11 Veridos jest offline Szukaj postów użytkownika: Veridos Dodaj Veridos do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konto od 2010 r i jeszcze nie nauczony działań adminów?Big Grin

Na moje to apka stoi w miejscu min od roku i raczej w przeciągu 2 lat nie wyjdzie. Chociaż chciałbym się mylić :p
11-02-2019 11:12 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Veridos
Forum Ace


images/avatars/avatar-19922.jpg

Data rejestracji: 13-12-2010
Postów: 91
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: r14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety nauczony, ale może da się ich jakoś zmotywować Big Grin

__________________
...
11-02-2019 11:42 Veridos jest offline Szukaj postów użytkownika: Veridos Dodaj Veridos do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zanim zrobią apkę to jej sens się zdezaktualizuje... Jaki teraz jest problem klikać na normalnych stronach na dzisiejszych telefonach.
Umagi, dropy, nowe itemy, nowe sety, levelowanie to jest priorytet. Zaraz potem endgame czyli portale buty i inne dziwne rzeczy.

A oczywiście komunikacja z graczami to dno i metr mułu.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kaagular: 11-02-2019 11:44.

11-02-2019 11:43 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Strony (36): « pierwszy ... « poprzednie 20 21 [22] 23 24 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Aplikacja mobilna BW, Patche 2017, nowy serwer r19

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH