Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Aplikacja mobilna BW, Patche 2017, nowy serwer r19 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (36): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Aplikacja mobilna BW, Patche 2017, nowy serwer r19 164 Ankieta - średnia ocena: 4,97
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
batman66
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 168

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Katerina_80 napisał(a)
cytat:
Będzie to w pełni działająca aplikacja dla telefonów z systemem android. Jeżeli okaże się, że zostanie ona dobrze przyjęta to w późniejszym terminie pojawi się także wersja na iOS.



A co z innymi systemami ?

Dyskryminacja ?


przecież napisali że jak zrobią jeden i się sprawdzi zrobią i inne
trzymanie trzech srok za ogony nigdy na + nie wychodzi

ps. Panowie ekipa BWT macie u mnie wielkiego + za r19 Big Grin
14-11-2016 17:06 batman66 jest offline Szukaj postów użytkownika: batman66 Dodaj batman66 do Listy kontaktów
pik300
Double Ace


images/avatars/avatar-24654.jpg

Data rejestracji: 27-04-2013
Postów: 117
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jak maja wyglądać epiki na morii ?

Będzie się ulepszać z Doskonałego +5 na epicki i potem dalej na epicki +5 czy epicki to już max ?

I kiedy można spodziewa się tych zmian ?
14-11-2016 17:06 pik300 jest offline Szukaj postów użytkownika: pik300 Dodaj pik300 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Katerina_80 napisał(a)
cytat:
Będzie to w pełni działająca aplikacja dla telefonów z systemem android. Jeżeli okaże się, że zostanie ona dobrze przyjęta to w późniejszym terminie pojawi się także wersja na iOS.



A co z innymi systemami ?

Dyskryminacja ?


jakie inne systemy?



__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 14-11-2016 17:07.

14-11-2016 17:07 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Twardy to z polski ???? bo nie wydaje mi się by iOS miał aż taki udział Smile fakt sporo ludków kupuje jabłka ale patrząc na ceny to raczej skłaniam się doandroida i wp Smile
te z net market które dajesz sąglobalne

W Polsce mniej więcej tak to wyglądało


Android 86%, Windows ponad 7%, a iOS niespełna 3%. Wartości te jednak nie są takie w praktyce, co pokaże zaraz według danych z Google Analytics.

więc zdaję sobie sprawę że android wygrywa i to normalne najwięcej tabletów i telefonów z tego korzysta

ale jak już mają firmę wynająć to niech zobaczą czy np w paczce appka nie wyjdzie ich taniej jak na 3 systemy wezmą Smile do tego proponuję zrobić ją płatną np 1-3zł netto

nie jest to dużo a pozwoli zwrócić się części kosztów poniesionych na wydanie te appki.

a jeżeli chodzi o samą appkę to pamiętamy ile wersji androida mamy ile to razy gra czy appka nie była zgodna z "Twoim" sprzętem Tongue wiem bo mam taki tv i szukanie czegokolwiek na ten sprzęt przez play to porażka i tyle Tongue

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka
14-11-2016 17:21 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no niby na PL, nie wiem, ale nie ma co marudzic, skoro apke mobilna robia juz 3 czy 4 rok a wy robicie problem dlaczego tylko na androida... jak nawet na androida jeszcze nie wyszlo

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
14-11-2016 17:36 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

RE: Aplikacja mobilna BW, Patche 2017, nowy serwer r19 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Zmiany w punktach ŁPC tak by gracz nie był zmuszony za każdym razem przechodzić ciężkiego etapu zbierania ŁPC w zakresie 0-2000 punktów." - brawo to trzeba koniecznie ulepszyć (ułatwić), bo zbieranie po +3 czy +5 punktów ŁPC jest masakryczne. Przy okazji proponuję jeszcze trochę obniżyć koszt ulepszania umagicznień tak np. o 50% tego co jest teraz. Obecnie np. żeby podnieść obronę postaci z +15 do +70 muszę zapłacić 1 170 000 repy... to pół roku zbierania...

Fajnie że ciągle tą grę urozmaicacie,

pozdrawiam BW Team

Cichy

__________________
R1 : ID 21327


14-11-2016 17:50 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cichy jak Ci źle to rób jak dawniej klep kw i może Ci wpadnie ten umag bez repy,

masz możliwość ulepszenia umagicznienia a wciąż płacz,

kiedyś miałeś 1 umag i tyle i w ciemno brałeś umagi a nie jak teraz że od razu widzisz co masz i czy chcesz przypisać czy nie

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka
14-11-2016 18:02 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
aSsaSinO
Lord


Data rejestracji: 09-04-2008
Postów: 274
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Apka wgl. nie potrzebna dlaczego? hmmm bo tyle lat gramy bez niej i nikt problemu nie ma żeby z przeglądarki na telefonie korzystać..... zmiany i urozmaicanie gry zawsze na + tylko te ciekawe tematy co są w systemie gry powinny zostac wprowadzone w pierwszej kolejności ale zawsze od pupy strony trzeba zacząć


a co do tematu dropa to już chyba można zapomnieć o nim xd

po co wprowadzać kolejny poziom itemkow? jest tyle nie wydropionych kombinacji itemkow na poziomie leg dsk ze to głowa boli
epiki 2.0 jeszcze bardziej aukcje zabija wtedy legendy nie beda miały prawa bytu
14-11-2016 18:06 aSsaSinO jest offline Szukaj postów użytkownika: aSsaSinO Dodaj aSsaSinO do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

RE: Aplikacja mobilna BW, Patche 2017, nowy serwer r19 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cichy46 napisał(a)
"Zmiany w punktach ŁPC tak by gracz nie był zmuszony za każdym razem przechodzić ciężkiego etapu zbierania ŁPC w zakresie 0-2000 punktów." - brawo to trzeba koniecznie ulepszyć (ułatwić), bo zbieranie po +3 czy +5 punktów ŁPC jest masakryczne. Przy okazji proponuję jeszcze trochę obniżyć koszt ulepszania umagicznień tak np. o 50% tego co jest teraz. Obecnie np. żeby podnieść obronę postaci z +15 do +70 muszę zapłacić 1 170 000 repy... to pół roku zbierania...

Fajnie że ciągle tą grę urozmaicacie,

pozdrawiam BW Team

Cichy


W 3 dni da sie tyle repy zebrac, jakie pol roku? ...
14-11-2016 18:10 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1 170 000

w 3 dni?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
14-11-2016 18:16 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no w 3 przesadził ale w 2 tygodnie już tak jak ma się odpowiednie eq i sporo mięsa armatniego Big Grin

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka
14-11-2016 18:19 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

3 dni to byla odwrotnosc tego wymyslonego "pol roku" Tongue

A na powaznie - miesiac na niecale 2 miliony repy jest jak najbardziej realny, zakladajac aktywnie grajaca osobe, z evo, runami i eq.
14-11-2016 18:34 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
Tandaradei
Double Ace


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 136
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja mam jedno pytanie odnośnie tej apki. Czy od teraz każda nowość będzie wymagała dodania osobnego API dla aplikacji mobilnej (a co za tym idzie - Konrad będzie miał jeszcze mniej czasu)? Czy może BW będzie korzystało z tego co będzie udostępnione aplikacji mobilnej? A jeżeli to drugie, to czy reszta BW będzie (a może już jest) przerobiona/przygotowana pod takie rozwiązanie?


@aSsaSinO - jak dla mnie aplikacja mobilna jest bardziej dla mitycznych 'nowych graczy' niż starych wyjadaczy.
14-11-2016 19:38 Tandaradei jest offline Szukaj postów użytkownika: Tandaradei Dodaj Tandaradei do Listy kontaktów
brzoza
Viking


images/avatars/avatar-15409.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 604
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Slaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Epiki 2.0? ...ciekawe czy bedzie lepsze niz epiki zwykle gdzie jedni po 4 epik speedy itp a inni ledwo nawet 1 nie potrafia dropnac...
14-11-2016 19:40 brzoza jest offline Szukaj postów użytkownika: brzoza Dodaj brzoza do Listy kontaktów
SephiorX
Lord


images/avatars/avatar-19271.jpeg

Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 279
Kraina: Moria IV
Skąd: Suwałki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak tak. Zabjijcie r17.

__________________

14-11-2016 19:40 SephiorX jest offline Szukaj postów użytkownika: SephiorX Dodaj SephiorX do Listy kontaktów
Lutek0108
Member


Data rejestracji: 04-11-2016
Postów: 37
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X
Skąd: z najgorszych twoich snów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nowa moria rodzinna w stylu multi itd dla niektórych jak znalazł ;-)
po za tym reszta info jestem zniesmaczony ale nic czekamy na rozwój sytuacji do nowego roku jak i po nowym roku
14-11-2016 19:48 Lutek0108 jest offline Szukaj postów użytkownika: Lutek0108 Dodaj Lutek0108 do Listy kontaktów
aSsaSinO
Lord


Data rejestracji: 09-04-2008
Postów: 274
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
brzoza napisał(a)
Epiki 2.0? ...ciekawe czy bedzie lepsze niz epiki zwykle gdzie jedni po 4 epik speedy itp a inni ledwo nawet 1 nie potrafia dropnac...



oczywiście ze będę lepsze, Ci co po 4 speed znaleźli to znajdą kolejne 4 tylko ze beda 2.0
14-11-2016 19:49 aSsaSinO jest offline Szukaj postów użytkownika: aSsaSinO Dodaj aSsaSinO do Listy kontaktów
TorreadorTM
Forum Ace


Data rejestracji: 05-05-2016
Postów: 77

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolejne nabieranie wody w usta, jest post, który daje tyle co nic.

tyle zmian w 14 miesięcy, dodając że wciąż talki to beta.
Dodając że takie zmiany juz dawno powinny być.

Teraz płać olejny rok premki, aby doczekać się ów z mian, gdzie przez ten czas wysypię się kolejnych 20, z czego 19 zostanie przeniesione do "magicznej" skrzynki "5. W pozostałych. "

śmiechłem mocno na ten patch, a fuzja to juz 2 lata się ciągnie.

ta gra ma ponad 10 lat a opcji i możliwości ma tyle ile podrzędna gra na fejsbuku z oceną 2/5
Nie twierdze że ów gra na fb jest lepsza, ale możliwości jakie prowadzacie w takim JEBITNYM okresie czasu, jest poprostu o 500% za mała to już nie lata 90-ąte.

Takie obiecanki już nawet zwykłego szarego kowalskiego nie zadowolą.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez TorreadorTM: 14-11-2016 20:08.

14-11-2016 19:58 TorreadorTM jest offline Szukaj postów użytkownika: TorreadorTM Dodaj TorreadorTM do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miesiąc się nie odzywał i po tym czasie oczekiwałem, że będzie napisany post na minimum 2 strony. A jest napisane nic.
To, że kiedyś będzie nowy serwer, apka, inne bzdety było dawno wiadomo....

A coś nowego?

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE
14-11-2016 20:07 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl


Po miesiącu czasu dowiedzieliśmy się, że będzie nowy serwer - fatalna wiadomość dla większości graczy.

Aplikacja BW...ale prace nad nią jeszcze nie ruszyły.

Fuzja 2 serwerów [TYLKO?!], ale to kiedyś tam

Zadania dzienne - mężnie, dzielnie i ochoczo cały tydzień - roboczo

I co tam jeszcze? Epiki 2.0 też już były zapowiedziane

Umagi - będzie łatwiej zbierać 2k ŁPC, jak? Aaaaa szkoda się rozpisywać, jeszcze nad tym myślicie. Ogólnie balans talizmanów leży, areny średnio działają, niektóre rasy są już po prostu niegrywalne w stosunku do reszty. Ludzie stoją z umagami i mają niezłego zgryza.


Czyli właściwie wiemy niewiele więcej, poza tym, że kiedyś tam coś powstanie, a na razie nowy serwer [to akurat nie wymaga zbyt dużo pracy], mimo, że użytkownicy nie chcieli. Jasne robicie co chcecie, ale i gracze mogą jakoś zareagować. Po miesiącu i 2 dniach nieobecności, nieodpisywania na cokolwiek.

GDYBYM był nieaktywnym graczem i ktoś by mi pokazał ten post to bym się ucieszył:
"wow coś się dzieje, już niedługo, już pracują, zaraz coś będzie".
Ale ja doskonale już znam te zapowiedzi i czas na ich realizację, myślę, że nie będzie niczego nowego poza kosmetyką przez około 1-2 lata.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
14-11-2016 20:26 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oprócz większości z tego co zostało tu wymienione mam pytanie czy przewidujecie coś takiego jak beta testy aplikacji? Ponieważ na androida bardzo szybko powstaje wiele modyfikacji i "hack'ów" aplikacji i nawet nie chodzi o to, że oni wzbogacą się na krótka, tylko o to że my stracimy.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

14-11-2016 20:29 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SHAD79 napisał(a)
cichy jak Ci źle to rób jak dawniej klep kw i może Ci wpadnie ten umag bez repy,

masz możliwość ulepszenia umagicznienia a wciąż płacz,

kiedyś miałeś 1 umag i tyle i w ciemno brałeś umagi a nie jak teraz że od razu widzisz co masz i czy chcesz przypisać czy nie


Ale co to w ogóle za argumentacja?
Że "kiedyś było gorzej a teraz jest tak fajnie to jak śmiesz wymagać więcej/inaczej?"
Gdyby gracze i adm przedstawiali taką właśnie mentalność i zamknięcie na zmiany/remodelowanie pewnych opcji to dalej byśmy siedzieli z KW bez możliwości zbierania punktów ŁPC.
Co do kosztów podbijania umagów w repie - 10xkrotne zwiększenie kosztów w repie było moim zdaniem przesadzone. Myślę, że spokojnie można ściąć aktualne koszty o połowę, dalej będzie to wymagało od gracza aktywności, szczególnie jeśli chciałby podbijać umagi z 2-3 cechami.

A fanem nowych serwerów nie jestem, szczególnie przy takiej ich liczbie na chwilę obecną. Zdaję sobie jednak sprawę, że przy aktualnym modelu gry jest to prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie jeśli gra ma zarabiać na siebie.

__________________

14-11-2016 20:33 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale na prawdę nie róbmy już takiej łatwizny bo zaraz będziemy mieli prośby abyśmy sami sobie wybierali jakie umagi chcemy bo tak będzie łatwiej i szybciej i tak ma być, na prawdę myślę że taki układ jak jest teraz z kw jest ok a do tego pozmieniają coś żeby lpc lepiej leciały więc na prawdę nie idźmy już na większą łatwiznę

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka
14-11-2016 21:00 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SHAD79 napisał(a)
ale na prawdę nie róbmy już takiej łatwizny bo zaraz będziemy mieli prośby abyśmy sami sobie wybierali jakie umagi chcemy bo tak będzie łatwiej i szybciej i tak ma być


I taki pomysł już padł.
I byłem mu zdecydowanie przeciwny. Wciąż jednak nie uważam żeby sztuczne zawyżanie ceny podbicia umaga w repie było dobrym rozwiązaniem.
Już sama kwestia znalezenia dobrego 2cechowego umaga wymaga bardzo dużej ilości czasu (kilka miesięcy w moim przypadku),
więc nie uważam żeby była potrzeba utrudniania tego przez zawyżenie kosztów w repie.
Chyba że wejdzie dobre rozwiązanie kwestii ponowego zbierania punktów ŁPC po wrzuceniu "tymczasowego dobrego umaga":
cytat:
Zmiany w punktach ŁPC tak by gracz nie był zmuszony za każdym razem przechodzić ciężkiego etapu zbierania ŁPC w zakresie 0-2000 punktów.


ale jak widzimy, na chwilę obecną 0 konkretów. Co nie oznacza, że po wprowadzeniu zapowiadanych zmian wbicie 2k ŁPC ma trwać tylko np. 2 tygodnie.
Jednak zdecydowanie krócej niż 9-10 miesięcy.

__________________

14-11-2016 21:21 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajnie, że coś się dzieje.
Płacze tylko z powodu, że częstotliwość zmian jest niestety śmieszna.

Nowy serwer? A na co to potrzebne, to trochę zapraszanie nowego DJa na imprezę, na której ludzie średnio się bawią i mimo wszystko z niej wyjdą

Apka mobilna - fajnie, ale znowu "na iOS później".


No i zmiany, zmiany, zmiany - fajnie, ale jak piszę 85% ludzi tutaj.
Wypadałoby uporządkować bubel, który jest obecnie.
Dopieścić maksymalnie to co jest i dopiero potem dokładać do pieca.

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

14-11-2016 22:07 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
Nutria
Viking


images/avatars/avatar-8026.jpg

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 522
Klan: -Saints-,Mass,PHX
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No tak.. nie chce byc uszczypliwy albo jakis zebym byl niecierpliwy ale to co wyzej wymienione wiekszosc graczy wyczekuje od dawien dawna Red Face

konkrety?

to kiedy ten fuzja? epiki? grudzien 2017? rotfl

__________________

chytry

r4- N_u_t_r_i_a

14-11-2016 22:08 Nutria jest offline Szukaj postów użytkownika: Nutria Dodaj Nutria do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miesiąc czasu Cię nie ma, a jedyne co dostajemy to...to? Czuje się jak prostytutka, której dano 20 zł, żeby kupiła masło i chleb dla dzieciaków. Proszę, abyś odniósł się do tych punktów. Błagam, po prostu proszę Cię bardzo. Co o tym myślisz, czy znajduje się na liście, jeśli nie to DLACZEGO NIE. Proszę, uważam, że jesteś nam to po prostu winny.

cytat:
1. evo, za duzo kosztuja, za malo daja ataki, szczegolnie nowe ściezki są do obcięcia, albo bonus od evo większy
2. nerf glaakiego, andrasa - te moby sa totalnie niezbalansowane i wymagaja poprawki w trybie z 3 miesięcznym opóźnieniem minimum
3. dodatkowe itemy na aukcjach - to napisał buc nawet, boże serwery umieraja, na aukcji sa 2-3 przedmioty na krzyż, po co mamy w to grać, moby zablokowane, itemy nie istnieją, po co? Chyba tylko dlatego, ze MOZE BEDZIE LEPSZE JUTRO.
4. droprate itemow BIZU - podniesc w natychmiastowym trybie, dlaczego tego jeszcze nie ma? Dlaczego ktos kto ma endgejmowy wyprawkowy build nie ma wplywu na to co mu leci, przeciez nikt nie mowi, zeby to bylo za DARMO
5. dlaczego w pamiatkach nie ma do wyboru jeszcze runy? To chyba rok temu pisalem o tym i wypowiadaliście się, że spoko zmiana?
6. Jak będą wyglądać epiki na morii?
14-11-2016 22:13 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
repe
Lord


Data rejestracji: 13-05-2007
Postów: 462
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko spoko ale r19 na zasadach serwera rodzinnego ? STANOWCZE NIE.
Ni cholery nie zagram na serwerze gdzie cwaniactwo będzie w cenie.
Nastawiałem się na ten serwer ale widzę, że na próżno, wole już skończyc grać Smile
14-11-2016 23:11 repe jest offline Szukaj postów użytkownika: repe Dodaj repe do Listy kontaktów
Shadow 7
Double Ace


images/avatars/avatar-21090.jpeg

Data rejestracji: 15-04-2010
Postów: 100

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem trochę zielony więc może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi epikami 1.0 i 2.0 (2 rodzaje epików, czy 2 sposoby zdobywania epików czy co tam jeszcze?)?
14-11-2016 23:36 Shadow 7 jest offline Szukaj postów użytkownika: Shadow 7 Dodaj Shadow 7 do Listy kontaktów
GreedFire
Junior Member


images/avatars/avatar-25575.gif

Data rejestracji: 05-05-2013
Postów: 13
Kraina: Moria VI
Skąd: Głogów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hornet87 napisał(a)
rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

GDYBYM był nieaktywnym graczem i ktoś by mi pokazał ten post to bym się ucieszył:
"wow coś się dzieje, już niedługo, już pracują, zaraz coś będzie".
Ale ja doskonale już znam te zapowiedzi i czas na ich realizację, myślę, że nie będzie niczego nowego poza kosmetyką przez około 1-2 lata.


No ja czekałem 2 lata na serwer. I w sumie przez te 2 lata dodali jakieś areny, ewo, umagi, runy(może troche wcześniej bo grałem też z tym ale nie było mi dane tego dokładnie przetestować).
Tyle, że obserwuje forum BW i jak widzę jaki jest płacz, a jak wolno idzie postęp z czymkolwiek to w sumie zastanawiam sie czy zaczynać wgl grę... W sumie apka BW to coś na co od dawna czekałem ale jak ma wyjść w 2018 to do tej daty jak coś porzadnego sie nie wydarzy to nikt w to nie będzie już grał(też znam te zapowiedzi) Wink
Ja jestem za fuzją nawet wielu serwerów. Nie dość że zrobi się porządek to stare jakoś odżyją. Poświęcić na to te pół roku.
I słuchać się community. Najwyżej ludzie sami sobie popsują grę jak wpadną na zły pomysł, a jak na razie to widze same dobre.
14-11-2016 23:47 GreedFire jest offline Strona domowa GreedFire Szukaj postów użytkownika: GreedFire Dodaj GreedFire do Listy kontaktów
Strony (36): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Aplikacja mobilna BW, Patche 2017, nowy serwer r19

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH