Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Aplikacja mobilna BW, Patche 2017, nowy serwer r19 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (36): « pierwszy ... « poprzednie 33 34 [35] 36 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Aplikacja mobilna BW, Patche 2017, nowy serwer r19 164 Ankieta - średnia ocena: 4,97
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Borszczu
Viking


Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 584
Klan: SG
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
CRUZ123 napisał(a)
a ja Wam powiem tak... propozycja co do zmian....
MOŻE TAK DO JASNEJ CIASNEJ JAK MAM CIAGLE 90% SZANS NA UDANY ATAK< TO DLACZEGO ZNÓW KOLEJNY RAZ NA 7 ATAKÓW WESZŁY MI TYLKO 3, A 4 TO ATAK NIEUDANY? TO MOZE ZMIEŃCIE< ŻE JAK JEST 90% SZANSY NA UDANĄ ZASADZKĘ, TO DO JASNEJ CIASNEJ NIECH WCHODZI 9 NA 10.


Wklej linki z ostatnich 500 atakow i policzymy.

__________________
r1: mark

r2,r5,r7,r19: Borszczu
26-06-2019 13:43 Borszczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Borszczu Dodaj Borszczu do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
CRUZ123 napisał(a)

a ja Wam powiem tak... propozycja co do zmian....
MOŻE TAK DO JASNEJ CIASNEJ JAK MAM CIAGLE 90% SZANS NA UDANY ATAK< TO DLACZEGO ZNÓW KOLEJNY RAZ NA 7 ATAKÓW WESZŁY MI TYLKO 3, A 4 TO ATAK NIEUDANY? TO MOZE ZMIEŃCIE< ŻE JAK JEST 90% SZANSY NA UDANĄ ZASADZKĘ, TO DO JASNEJ CIASNEJ NIECH WCHODZI 9 NA 10.

dziwnym trafem tylko jak ktoś mnie atakuje, to zawsze mu atak sie udaje, nie ważne czy ma 40, 50 czy 90%. zastanawiające. a przecież premke mam. Ostatni raz na szczescie kupiłem.



Z tego co kojarze kiedyś MoP pisał że paski itd. mają podnosić % na udany atak.
Zauważ że masz 90% szansy na dany atak a nie na wszystkie ataki :p
27-06-2019 08:33 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Busby
Junior Member


Data rejestracji: 20-02-2019
Postów: 22

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Serio kogoś obchodzi to, że post został wrzucony na fb a nie na forum? Spinacie się o takie pierdoły, zamiast cisnąć adminów o konkrety - datę albo info o nowym patchu.

Rzeczywiście jest to bardzo istotne, że info nie pojawiło się na forum tylko na fb. Teraz będziemy czekać kolejny rok na patcha, a Wy dalej spinajcie się o to, że info było "źle podane". Śmieszni jesteście.

Dlatego ja się pytam adminów: Kiedy planujecie wprowadzić patch? Możecie podać przybliżoną datę? Albo chociaż za miesiąc/rok/nigdy?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Busby: 27-06-2019 10:23.

27-06-2019 10:22 Busby jest offline Szukaj postów użytkownika: Busby Dodaj Busby do Listy kontaktów
Borszczu
Viking


Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 584
Klan: SG
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No przeciez oczywiste jest, ze planuja wrzucić patch na urodziny BW, 1 sierpnia. Jesli sie nie wyrobią to bedzie na Boże Narodzenie, Wielkanoc lub kolejne urodziny.

Ja mam 2 pytania.
1. Czy nowa aktywność zwana przez niektórych nowymi wyprawami bedzie niezalezna od starych wypraw czy bedziemy musieli wybrać czy idziemy po stare palki czy po nowe rękawice, ktore jak to MoP kiedys zasugerował nie wnosza nic znaczącego do rozgrywki?

2. Czy planujecie "oddać" karawanę bez usługi premium jak to bylo kiedys? W tym momencie jedyne po co moge robic wyprawy to pkt skarbu, ktore jak sie domyslam moga sie przydac przy zadaniach dziennych. Klikanie wypraw tylko po to zeby naznosic kolejnych pałek mija sie z celem i jest mocno frustrujące. W tym momencie nie mam możliwości wykorzystania wypraw bez płacenia janosikowego.

__________________
r1: mark

r2,r5,r7,r19: Borszczu
27-06-2019 11:00 Borszczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Borszczu Dodaj Borszczu do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Busby napisał(a)
Serio kogoś obchodzi to, że post został wrzucony na fb a nie na forum? Spinacie się o takie pierdoły, zamiast cisnąć adminów o konkrety - datę albo info o nowym patchu.


Dlatego ja się pytam adminów: Kiedy planujecie wprowadzić patch? Możecie podać przybliżoną datę? Albo chociaż za miesiąc/rok/nigdy?


Nie chce mi sie szukać,ale na szybko to ze nie podają terminów to taka polityka bwt, taką przyjeli i nic tego nie zmieni, to ze mop nie podaje terminów to nie znaczy ze nie wie lub nie moze , a to czy sie spyta 4 czy 4444 razy nic nie zmieni. Wszytko to słowa MOPA do znalezienia na forum.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

27-06-2019 11:21 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Busby napisał(a)
Serio kogoś obchodzi to, że post został wrzucony na fb a nie na forum? Spinacie się o takie pierdoły, zamiast cisnąć adminów o konkrety - datę albo info o nowym patchu.

Rzeczywiście jest to bardzo istotne, że info nie pojawiło się na forum tylko na fb. Teraz będziemy czekać kolejny rok na patcha, a Wy dalej spinajcie się o to, że info było "źle podane". Śmieszni jesteście.

A całkiem istotne, bo pokazuję mizerię BW. Kolorowi standardowo odwracają kota do góry nogami równie standardowo słabo im to wychodzi. CM to "menadżer społeczności". Menadżer zajmuje się zarządzaniem czyli CM to ZARZĄDZANIE społecznością BW. W praktyce to zarządzanie (z multum narzędzi pod ręką) sprowadza się do wstawienia marnej jakości postu na FB i jeszcze wysłaniem kolorowych na tłumaczenie, że na forum nie trzeba nic pisać. A to w poście na FB powinno być napisane "więcej informacji *tutaj*" (czyli na forum, bo blog dla CMa to już w ogóle chyba kosmos). TT i Insta? Też nie mam ale jak najbardziej bo popularyzacja musi być. Problem w tym, że na każdym medium trzeba mieć strategię, a wrzucenia zdawkowego posta i zamilknięcie strategią na FB nawet nie jest. I o to właśnie chodzi. MOP rozpętał kolejną g-burzę (aczkolwiek community, którym zarządza się skurczyło to i g-burza mniejsza) i tyle go widzieli. I pewnie w ogóle BWT nie zastanawia, że fora dyskusyjne na każdej grze, którą znam tętnią życiem. Bo fora nie są przeżytkiem. Są świetnym i wdzięcznym narzędziem do ZARZĄDZANIA społecznościami (FB, TT, INSTA mają zupełnie inną rolę).
W głowie mi się nie mieści jak "Prezes forum" może pozwolić na to, żeby najważniejsza (mam nadzieję...) informacją od nie wiem już jakiego czasu pojawiła się w żenujący sposób w jakimś przypadkowym temacie, w którym akurat jakaś tam dyskusja się toczy. Żenada.
I tu masz odpowiedź Bushby dlaczego nie ma więcej info. Nie mają pomysłu jak je podać, w jakim stopniu, kiedy, komu i gdzie.
28-06-2019 00:42 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolega wyzej chyba sie nawdychal za duzo powietrza w jakies korpo...
bw to mala firma, po paru wpadkach postanowili dawac malo lub wcale iformacji o zmianach i datach, dali CMa zeby sami nie musieli zagladac na forum a nie zeby zarzadzal forum
jka bym musial siedziec po pare godzin dziennie i odpisywac co poniektorym osobom to obawiam sie ze dlugo bez bym nerwowo nie pociagnal
to ze komunikacja mogla byc lepsza to fakt ale powyzej sa tez powody
co do posta na fasie - coz, na bw CM parokrotnie o tym juz wczesniej wspominal wiec to nie byla wcale taka nowosc, do tego kto inny zarzadza komunikacja na forum i moze akurat zdecydowali podciagnac frekfencje na forum i nabic pare likow postem


ps @down

ale ja sie w pelni zgadzam ze CM moglby ogarnac sama organizacje forum troszke lepiej
zbiorcze tematy odnosnie roznych rzeczy itd - ja sie bardziej odnioslem do pozostalych aspektow o ktore jest ciagly placz a tak poprostu mialo byc - adminow wizja i tyle (tak wiem powinni sluchac klienta itd ale moze patrza na tzw big picture i wg nich jest ok jak jest)

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 28-06-2019 08:18.

28-06-2019 07:35 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
kolega wyzej chyba sie nawdychal za duzo powietrza w jakies korpo...
bw to mala firma, po paru wpadkach postanowili dawac malo lub wcale iformacji o zmianach i datach, dali CMa zeby sami nie musieli zagladac na forum a nie zeby zarzadzal forum
jka bym musial siedziec po pare godzin dziennie i odpisywac co poniektorym osobom to obawiam sie ze dlugo bez bym nerwowo nie pociagnal
to ze komunikacja mogla byc lepsza to fakt ale powyzej sa tez powody
co do posta na fasie - coz, na bw CM parokrotnie o tym juz wczesniej wspominal wiec to nie byla wcale taka nowosc, do tego kto inny zarzadza komunikacja na forum i moze akurat zdecydowali podciagnac frekfencje na forum i nabic pare likow postem


w zasadzie nic nie zrozumiałem, ale odniosę sie do jednego.

dali CMa zeby sami nie musieli zagladac na forum, czyli to jego praca za którą dostaje wynagrodzenie tym czasem zagląda raz na jakis czas napisze w zasadzie przepisze 2/3 zdania dyktowane przez SM i znika tłumacząc sie 40 godzinnym systemem pracy. Wiec po co jest CM? który obiecał stworzyć nowy temat coś na kształt MAPY DROGOWEJ i do tej pory nic nie ma. Nie mówię o terminach, itp. bo to jedna śpiewka, nie powiemy. Ale skoro SM zatrudnił CM-a to chyba w jakimś celu a nie tłumaczenia bo gdybym jak był CM...POM chyba wiedział co go czeka.

edit up...a cały dowcip polega na tym ze tylko gracze przeszkadzają w tych wszystkich zmianach nowościach i paczach...

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jarex: 28-06-2019 10:20.

28-06-2019 07:53 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Letek
Full Member


Data rejestracji: 12-12-2015
Postów: 69

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MoPson, uchyl chociaż rąbka tajemnicy, czy te podróże to wejdą na urodziny, czy raczej są na etapie jak apka ?
Wiem, że mają wejść w najbliższej aktualizacji, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby była ona w prztszlym roku

No i kopsnij jakieś info o tym, to będzie walka, czy liczenie procentów stat? Obudź gownoburze bo nuda wieje
02-07-2019 08:58 Letek jest offline Szukaj postów użytkownika: Letek Dodaj Letek do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Letek napisał(a)
MoPson, uchyl chociaż rąbka tajemnicy, czy te podróże to wejdą na urodziny, czy raczej są na etapie jak apka ?
Wiem, że mają wejść w najbliższej aktualizacji, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby była ona w prztszlym roku

No i kopsnij jakieś info o tym, to będzie walka, czy liczenie procentów stat? Obudź gownoburze bo nuda wieje


Mop nic nie uchyli, nic nie odkryje bo milion razy pisał ze nie podają dat, faktów czy czegoś tam jeszcze bo nie.

Wprowadzą coś na urodziny BW? pewnie to samo co roku 50 lucka, runy nagrody za logowanie, Charona i tyle będzie. Ale oczywiście będzie jak co roku ,,masa niespodzianek,, Wink

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jarex: 02-07-2019 09:44.

02-07-2019 09:43 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Letek
Full Member


Data rejestracji: 12-12-2015
Postów: 69

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak nie podają jak na FB podali xd
Zamiar wprowadzenia podróży to fakt xd

Chodziło mi bardziej o to czy ten patch ma szansę wejść na urodziny, skoro ogłosili to na FB to pewnie są na ukończeniu

A bonusy za logowanie, no cóż, nic nie wnoszą ale niech będą skoro to tradycja

Nowy serwer też by się przydał, bo na obecnych to już wyścigu szczurów nie ma
02-07-2019 12:16 Letek jest offline Szukaj postów użytkownika: Letek Dodaj Letek do Listy kontaktów
Eleishar
Lord


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 276
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Eventy na urodziny są już ustawione, zobaczymy jakie będą prezenty.

__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym to był ja.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Eleishar: 02-07-2019 12:33.

02-07-2019 12:32 Eleishar jest offline Szukaj postów użytkownika: Eleishar Dodaj Eleishar do Listy kontaktów
Eelkam
Junior Member


Data rejestracji: 01-12-2009
Postów: 12

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do whatever you want with this informations but as far as we know it, the new quest system will be ready for the anniversary of BW in August.

New items won't be implemeted yet, but will come before the end of the year.

Two apps are being developped currently, one by another company and another one by a BW programmer.

That's it.

__________________


I don't speak polish, sorry. But Google Trad is my friend !

02-07-2019 15:43 Eelkam jest offline Szukaj postów użytkownika: Eelkam Dodaj Eelkam do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Eelkam napisał(a)
Do whatever you want with this informations but as far as we know it, the new quest system will be ready for the anniversary of BW in August.

New items won't be implemeted yet, but will come before the end of the year.

Two apps are being developped currently, one by another company and another one by a BW programmer.

That's it.


Two apps are being developped? What do you mean by that? Who told you this? What is the app developed by bw team ?

__________________
r18: Asmiran
02-07-2019 15:57 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
Eelkam
Junior Member


Data rejestracji: 01-12-2009
Postów: 12

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

The french operator told us on the french forum. I can't say more because he did not either. Wink

I found it funny at the beginning that we have more infos than you have here, but a bit unfair too.

__________________


I don't speak polish, sorry. But Google Trad is my friend !

02-07-2019 16:49 Eelkam jest offline Szukaj postów użytkownika: Eelkam Dodaj Eelkam do Listy kontaktów
Borszczu
Viking


Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 584
Klan: SG
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tlumaczenie szalu nie robi ale tyle wygrzebalem z francuzkiego forum.


cytat:
Witam wszystkich

Przyznaję, że podczas mojej podróży do Polski byłem w stanie bardzo zaawansowanego upadku, a upał na miejscu niczego nie zorganizował.

Mogę ci powiedzieć, że ta nowa funkcja będzie bezpłatna.
Będzie polegał na walce z kolejnymi przeciwnikami za pomocą środków, które będą zależały bezpośrednio od twoich statystyk. Na każdym kroku Twoje zasoby zmniejszą się. Im dalej przyjdziesz, tym większy będzie zysk.

W przeciwnym razie oczywiście dużym oczekiwaniem jest wydanie aplikacji:
- firma, która je opracowała, zapewniła, że ​​aplikacja zostanie ukończona z okazji rocznicy, ale ponieważ nie są na pierwszej obietnicy, wystawię aplikację na sierpień z dużym znakiem zapytania ,
- Dobrą wiadomością jest to, że Kamil, który jest drugim koderem BW, pracuje od jakiegoś czasu w aplikacji domowej. To postępuje dobrze i teraz próbuje konkurować o wydanie aplikacji domowej przed aplikacją 1 (wiem, brzmi to trochę jak streszczenie świetnych klasyków szpiegostwa Johnny'ego angielskiego).

Na koniec roku możemy skończyć z 2 aplikacjami w Google Play.

W przeciwnym razie nowe obiekty (pasy, rękawice, buty ...) są nadal planowane, a inne dodatki powinny obowiązywać przed końcem roku.

Wiem, że to nie są wiadomości, ale nadal są brane.

Z poważaniem


Chodzi o to Maeelk Smile


Podaję więcej informacji niż na Facebooku, ponieważ Sushi pozwoliło mi to zrobić.


Ale przyznaję, że tym razem zostałem spłukany Smile


Lubię dynamiczne questy ... kliknij na klatkę piersiową, aby zobaczyć, że łup jest przechowywany w porządku malejącym!
Kiedy zobaczyłem dynamiczne walki, które dąsałem się i byli rozczarowani. Więc nie robiłem komentarzy, które denerwują. Powiedzmy, że te walki nic nie wnoszą do gry.



Wychodzi na to ze questy są gotowe. Nawet jest opisane jak działają ale jakość google translatora pozostawia wiele do zyczenia.

__________________
r1: mark

r2,r5,r7,r19: Borszczu
02-07-2019 18:12 Borszczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Borszczu Dodaj Borszczu do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi pozwolił mu udzielić więcej informacji, a u nas cisza?

Nieźle...

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
02-07-2019 18:18 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sil123 napisał(a)
Sushi pozwolił mu udzielić więcej informacji, a u nas cisza?

Nieźle...


no i MOP dziś był na forum udzielił się w skargach, a tu dalej cisza.

oraz cytat złoto Big Grin

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Odkręcenie tego to kilka godzin pracy Konrada, które normalnie poświęciłby na kodowanie kolejnego patcha.


takze wicie , rozumicie jak to cholernie czasu brak.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

02-07-2019 18:21 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Borszczu
Daj linka do org posta jeśli możesz.

@sil
@jarex
Serio dziwi Was to, że nie wstawiają tu informacji?

Z takim podejściem jak wyżej widać to wstawienie czegokolwiek i tak spowoduje fale hejtu, bo Jasiek chciał pasy, Edek apke, a Staś balans.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

02-07-2019 19:29 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
@Borszczu
Daj linka do org posta jeśli możesz.

@sil
@jarex
Serio dziwi Was to, że nie wstawiają tu informacji?

Z takim podejściem jak wyżej widać to wstawienie czegokolwiek i tak spowoduje fale hejtu, bo Jasiek chciał pasy, Edek apke, a Staś balans.


z takim podejściem? czyli jakim? przepraszam ze śmem(Y) pytać o co kolwiek, mamy czelność krytykował i nade wszytko zmuszać MOPa do fachowej pracy jaka mu została przypisana.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

02-07-2019 19:45 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie jesteś pracodawcą MoP'a nie Ty rozliczasz go z wykonywanej pracy. To, że płacisz lub płaciłeś premium nie uprawnia Cię do niczego, zapisane jest to w regulaminie, który zaakceptowałeś.
Mów za siebie, część użytkowników na prawdę chce się czegoś dowiedzieć. Jak choćby Borszczu, który nie znając języka zadał sobie trud by odnaleźć omawiany post.
Nie chcę się tysiąc razy powtarzać krytyka TAK, szkalowanie i HEJT nie.
Piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia (no chyba, że masz załączony do umowy o pracę MoP'a zakres jego obowiązków).
Posty skrajnie nie na temat, hejt będę traktował z pełną surowością, bez możliwości uzyskania ostatniej szansy (czyli 3 ostrzeżenia i ban).
Zachowujmy się tak jak sami byśmy chcieli być traktowani.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

02-07-2019 20:10 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
Nie jesteś pracodawcą MoP'a nie Ty rozliczasz go z wykonywanej pracy. To, że płacisz lub płaciłeś premium nie uprawnia Cię do niczego, zapisane jest to w regulaminie, który zaakceptowałeś.
Mów za siebie, część użytkowników na prawdę chce się czegoś dowiedzieć. Jak choćby Borszczu, który nie znając języka zadał sobie trud by odnaleźć omawiany post.
Nie chcę się tysiąc razy powtarzać krytyka TAK, szkalowanie i HEJT nie.
Piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia (no chyba, że masz załączony do umowy o pracę MoP'a zakres jego obowiązków).
Posty skrajnie nie na temat, hejt będę traktował z pełną surowością, bez możliwości uzyskania ostatniej szansy (czyli 3 ostrzeżenia i ban).
Zachowujmy się tak jak sami byśmy chcieli być traktowani.


cóz, nigdy nie powoływałem się na to ze płace premium i w zamian tej opłaty czegoś się domagam. Płacę i będę płacił bo to jest moja kasa i mój wybór. To po 1, po 2 skoro MOP jest od komunikacji a Borszczu zadał sobie trud znalezienia wątku na forum francuskim to tylko dla tego ze ktoś z tego forum tu napisał. Ale rozumiem ze Borszczu czekał na odpowiedni moment. i Po 3 gdzie ja tu szkaluje MOPA i Hejce? napisałem ze był na forum , ale nie odpisał na zadane pytania z tego wątku i miał założyć zamknięty temat co jak i gdzie jest etap prac. Z premką Ci nie wyszło, niestety z hejtem i szkalowaniem tez. I możesz sobie karać jesli to zwiększy Twoje ego . Po za tym melisa i brom bo puszczają Ci nerwy jak kiedys w PUB Wink tyle ze tu masz jakąś iluzje władzy...

@edit
+1 za spam. Tak jak pisałem za 1 edycją moje ego wzrasta. Możesz zwracać się do mnie per Panie Władzo. A w PUB nie puściły mi nerwy bo byłem tam może przez rok przejętym kontem, gdzie nie udzielałem się praktycznie wcale. Walcząc Twoją bronią próbuj dalej.
Kłamstwa powtarzane 1000 razy kiedyś staną się prawdą i zostanie przy Twoim.
Ewentualne odwołania Unger -> MoP
PD


__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Pożeracz Dusz: 02-07-2019 20:37.

02-07-2019 20:23 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
snader
Junior Member


Data rejestracji: 17-04-2015
Postów: 18

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

It is long to have some news here ...

Where is MoP ?
02-07-2019 20:25 snader jest offline Szukaj postów użytkownika: snader Dodaj snader do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
snader napisał(a)
It is long to have some news here ...

Where is MoP ?

MoP was on this forum today. No news? I think he want to prevent from player combinations and frauds. As it was at the information about crafts.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

02-07-2019 20:33 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro na forum niczego nie można się dowiedzieć, na moje pytanie prawdopodobnie nie doczekam się odp, ciekawostki są publikowane na innych forach niż Polskim, to może warto pomyśleć o zamknięciu forum?
Przecież to jest jedna wielka patola co tu się dzieje. Gracze często przesadzają i bez sensu hejtuja, ale kolorowi nie są nic lepsi od nich często, a MoP który powinien być ponadto chyba już się poddał.
02-07-2019 21:18 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jezus Maria, to jest Monty Python w najlepszej formie, a co zabawniejsze - to wszystko na serio. Mam wrażenie, że bierzemy udział w jakimś teście "forum obsługiwane przez małpy - kiedy userzy się zorientują".

Mamy:
-zapowiedź z 2016 co będzie w nowych patchach na 2017
-drugą połowę 2019
-ciągłą dyskusję czy coś z tego wejdzie
-temat będący ciągle jedyną zapowiedzią nowości w grze
-apkę, która jest robiona 5 lat [Konrad i Sushi poświęcili się tylko jej]
-info, że to nie Konrad i Sushi nie mają nic wspólnego z pisaniem apki
-MoP'a, który jedynie potrafi wejść raz w miesiącu i opowiedzieć dlaczego nie może podawać żadnych informacji ani dyskutować o zmianach bo nie daj Boże jak coś podadzą to jeszcze będzie o tym dyskusja i jeszcze nowe pretensje, że patche zapowiedziane w 2019 [te z 2016] w roku 2024 dalej nie zostały wprowadzone.
-moderatorów, którzy jedyny wkład jaki dają w temat to warny

I nagle wchodzi koleś z francuskiego forum i mówi "hej, a my już wszystko wiemy, będzie to i to i to, tak to będzie działać i wejdzie tego i tego dnia"

rotfl

Jak to dzisiaj przeczytałem to wybuchnąłem śmiechem w robocie, jeśli ktoś w ogóle jeszcze miał do mopa i moderów z polskiego forum jakieś resztki szacunku [nie wiem, może ktoś miał, nie mi oceniać] to po tym po prostu już się nie da. Wyszło na to, że MoP olał graczy z którymi miał utrzymywać komunikację, olał podejście do klienta, nie chciało mu się nawet zapytać Sushiego i Konrada co i jak ogłosić i jedyne co robi... no w sumie nie wiem co robi, byle średnio aktywny użytkownik tego forum robi tu większą robotę od niego - a tym nikt nie płaci.

Sushi i Konrad, brawo, doprowadziliście komunikację ze swoimi graczami na samo dno, niżej już zejść się nie da. No chyba, że pewnego dnia zawita tu jakiś gość z tureckiej wersji BW i zapyta "co, a wy jeszcze nie macie apki i epików 2.0, pasów, butów i nowych lokacji? Przecież my od dawna już na tym gramy!" I jeśli 2-3 lata temu ktoś mógłby powiedzieć, że teraz to już poleciałem i pieprzę głupoty, to dzisiaj wydaje się to całkiem realne Big Grin

Tak tak, wiadomo +1, moderatorze czyń swoją powinność, ulżyj sobie.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 02-07-2019 23:09.

02-07-2019 23:07 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Borszczu
Viking


Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 584
Klan: SG
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
@Borszczu
Daj linka do org posta jeśli możesz.

@sil
@jarex
Serio dziwi Was to, że nie wstawiają tu informacji?

Z takim podejściem jak wyżej widać to wstawienie czegokolwiek i tak spowoduje fale hejtu, bo Jasiek chciał pasy, Edek apke, a Staś balans.


https://forum.fr.bloodwars.net/index.php...249089&pageNo=2


Wypowiedzi opa z tego tematu.

__________________
r1: mark

r2,r5,r7,r19: Borszczu
03-07-2019 08:52 Borszczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Borszczu Dodaj Borszczu do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem w stanie zrozumieć frustrację jaką wiele osób z tego forum swoimi atakami i frustracjami wywołało u administracji. Jednakże potraktowanie tego forum po macoszemu i podawanie więcej informacji na fb czy forum francuskim niż tutaj to dla mnie rzecz niezrozumiała.
Jestem głęboko przekonany, że mimo wszystko główne zyski BW Team czerpie z polskich graczy i polskich serwerów, czyli osób, które informacji szukają na tym forum. Tym bardziej takiego podejścia nie rozumiem.

__________________
r18: Asmiran
03-07-2019 09:26 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
część użytkowników na prawdę chce się czegoś dowiedzieć. Jak choćby Borszczu, który nie znając języka zadał sobie trud by odnaleźć omawiany post.


"śmiechłem", czyli żeby czegoś się dowiedzieć trzeba być jakimś partyzantem, działać w podziemiu bw?

nie prościej byłoby po prostu zamieścić te informacje na forach wszystkich serwerów?
tak czy siak zawsze będą ludzie którzy marudzą, a ci którzy chcą się czegoś dowiedzieć, dowiedzieliby się w cywilizowany sposób
03-07-2019 09:56 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
snader
Junior Member


Data rejestracji: 17-04-2015
Postów: 18

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

The new patch is the Portal quest ?

Bonus czasowy - zanim wejdzie Partal z dodatkowymi pkt EVO
03-07-2019 11:40 snader jest offline Szukaj postów użytkownika: snader Dodaj snader do Listy kontaktów
Strony (36): « pierwszy ... « poprzednie 33 34 [35] 36 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Aplikacja mobilna BW, Patche 2017, nowy serwer r19

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH