Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R17+R19 » PUSHING 21793 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 21793 7 Ankieta - średnia ocena: 10,007 Ankieta - średnia ocena: 10,007 Ankieta - średnia ocena: 10,007 Ankieta - średnia ocena: 10,007 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

21793 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 21793
Postać Xyron

Pushing - wystawianie przedmiotów z zawyżonym CM
14 dni bana

Miedziany Pierścień Szczęścia (+4) 1
4 000
( 0 / 1 / 1 / 0 / 33 )
2016-11-09
11:48:23
Szamańska Kurtka Złodzieja (+3) 1
3 000
( 0 / 0 / 0 / 0 / 25 )
2016-11-05
09:41:28
Legendarny Dobry Twardy Łańcuch Władzy (+4) 1
4 000
( 0 / 1 / 1 / 0 / 33 )
2016-10-22
07:18:54
Legendarne Zwinne Wakizashi Odwagi (+5) 1
30 000
( 0 / 0 / 0 / 0 / 250 )
2016-10-07
06:36:27


Postanowienia porządkowe:
1. Zakazuje się wypowiadania osób postronnych w tym temacie
2. Osoby postronne proszone są o wypowiadanie się tutaj: Dyskusje na temat Pręgierza R17
3. Wypowiedzi osób postronnych będą karane podwójnym ostrzeżeniem za jeden post.
4. Uprasza się, by osoby obwinione wypowiadały się w temacie, a nie w prywatnych środkach komunikacji, tj. GG, PW na forum lub e-mail. Ma to na celu ułatwienie kontroli ze strony Super Operatora i Administracji Gry
5. Uprasza się, żeby osoby obwinione podpisywały swoje posty, tak by Operator wiedział kto się wypowiada
6. Po złożeniu wyjaśnień możliwe jest odblokowanie kont
7. Odwołanie się od blokady w pierwszej kolejności składa się do mnie w formie postu w tym temacie.
8. Możliwość odwołania się przysługuje po 30 dniach w przypadku otrzymania bana stałego lub po odbyciu 1/2 czasu kary przy banach czasowych
9. Od mojej decyzji przysługuje odwołanie do Super Operatora Gry
10. Od decyzji Super Operatora Gry przysługuje odwołanie do Administracji Gry

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

19-11-2016 17:28 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
XyronAkaReVinG
Newbie


Data rejestracji: 19-11-2016
Postów: 7
Kraina: Moria VI
Skąd: Skarżysko-Kamienna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam serdecznie Smile

Teraz ja mam pytanie, gdzie popełniłem błąd proszę mi uzasadnić, bo tępy jestem i nie wiem...

cytat:
Push/pull - to:
a. notoryczne przekazywanie przedmiotów oraz punktów z jednego konta na inne, w efekcie powodujące ponad normalny rozwój danej postaci,

b. atakowanie własnych postaci oraz ustawianie wyniku starcia

c. ustawianie wyników transakcji handlowych. Identyfikowane jako transakcje, w których wartość transakcji znacząco odbiega od rynkowej wartości przedmiotów.

d. Push - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący wyżej w rankingu.e.

Pull - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący niżej w rankingu.


pkt a i b odpada mam milion postaci na r17 ale ich nie znajdziesz, powołujesz się na pkt c ?? Jeśli tak to chce wiedzieć nicki tych graczy, którzy przynosili mi korzyści ?? Zaznaczam,że to byli gracze,którzy są wyżej ode mnie w rankingu i do ceny się dogadywaliśmy, transakcje są uczciwe Wink

Strasznie zjada mnie ciekawość ;D Przyjmuje karę z wielką chęcią, nie robię bólu doopy to nawet fajne być gnębionym za to że człowiek lubi sobie nadmiernie popisać ;D

Teraz Ja poproszę od Ciebie cennik na r17 ,żebym wiedział co ile kosztuje,żeby nie było więcej takich sytuacji w moim wykonaniu,wyślij go na PW, pocztę gdzie tam sobie chcesz. Przewalutowanie nie dawno było nikt tak naprawdę nie wie co ile kosztuje a sprzedają się.....

bandany dsk+1 za 50k masa czapek broni z zawyżona cena 2x-5x-10x ,przeklinają ( ja używam chociaż cenzury ciach) obrażają się a czasem nawet jawnie piszą ,że podbijają przedmioty, nie wspomnę już o aukcjach za przedmiot 11 milionów 900 tysięcy ,a gracze jak grali tak grają nie maja banów jak ja ??Czym to jest spowodowane proszę odpisz mi xD xD

Studni już nie wyzerujesz szkoda tyle kamyczków poszło, ale jak to się mówi raz się ma a drugi raz już nie Big Grin

Jako ,że to jest twój pierwszy raz nie będę robił z tego afery 14 dni odpoczynku dobrze mi zrobi pójdę na basen popływać, zapisze się na siłkę a Ty dalej się denerwuj i myśl jak by mi grę uprzykrzyć,bo napewno jak wrócę będę dużo pisał nawet 2x więcej rzeczy na kanale głównym raz mądrych raz głupich,ale według Regulaminu. Dlaczego bo lubię sobie popisać gaduła jestem Wink

Wyciągnij wnioski i weź się do pracy bo trochę masz jej na tym serwerze bo na dzieńdobry 20 graczy musisz zbanować a setkę przeskanować jak mnie, szukaj prawdziwych oszustów tyle możesz dla mnie zrobić, bo w końcu kto Cie utrzymuje jak nie ja ??

Pozdrawiam, miłego dnia życzę oraz czekam na odp :*:*:*

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez XyronAkaReVinG: 19-11-2016 18:51.

19-11-2016 18:14 XyronAkaReVinG jest offline Szukaj postów użytkownika: XyronAkaReVinG Dodaj XyronAkaReVinG do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Twoja postać odniosła korzyść w wyniku otrzymania zbyt dużej liczby kamieni - na podstawie zbyt wysokiego CM.

Jeśli do otrzymania wysokiej ceny dojdzie w wyniku licytacji, to aukcja jest redukowana i zapominane jest o sprawie. Co innego, jeśli pada jedna oferta i jest to odpowiedź na CM ustawione przez sprzedającego. Tak było w Twoim przypadku.

Ostrzeżenie za wulgaryzmy.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

19-11-2016 19:02 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
XyronAkaReVinG
Newbie


Data rejestracji: 19-11-2016
Postów: 7
Kraina: Moria VI
Skąd: Skarżysko-Kamienna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buc naprawdę ?? To jest to twoje wytłumaczenie ?? Wiesz co Tobie napisze przegiąłeś lepiej się wczytaj w to co jest napisane przegiąłeś rotfl

Ale nie zacznijmy od początku, przeanalizujmy to popiszmy ze sobą Smile

cytat:
Miedziany Pierścień Szczęścia (+4) 1 4 000( 0 / 1 / 1 / 0 / 33 )2016-11-0911:48:23

Szamańska Kurtka Złodzieja (+3) 1 3 000( 0 / 0 / 0 / 0 / 25 )2016-11-0509:41:28

Legendarny Dobry Twardy Łańcuch Władzy (+4) 1 4 000( 0 / 1 / 1 / 0 / 33 )2016-10-2207:18:54

Legendarne Zwinne Wakizashi Odwagi (+5) 130 000( 0 / 0 / 0 / 0 / 250 )2016-10-0706:36:27


Pierwsze 3 itemy wystawiłem w cenach konkurencyjnych mam konto zbanowane przez Ciebie i to wiem, a Ty nie wiesz. Mało tego niektórzy sprzedawali przedmioty gorsze od moich za większe kamyki za większe CM i grają, to nie koniec nie widzę ich w pręgierzu Smile Swoją drogą bardzo poprawiłeś mi humor jak mi zredukowałeś kamienie na szamana za którego dostałem 3k i redukcja też była 3k, hmmm w cenniku możesz pominąć szamany wiem już, ze są bezwartościowe.... czyli musisz zbanować cały serwer bo ja nikogo nie znam co szamanami nie handlowali ;D

Problem jest z zwinną ważka odwagi za 30k tylko powiedz mi ile ona jest warta ?? Nie ma nic w zakończonych, ogłaszałem się na kanale i ludzie mi na PW pisali,że 50k mi dadzą za ten przedmiot, a ja chciałem tylko 30k teraz odpowiedz sobie na to pytanie, czy ona nie jest tyle warta ??

To pierwsza kwestia druga jest taka,że twoja odpowiedź to nie odpowiedz, bo swoje oceny musisz kierować na zasadzie regulaminu,a nie na zasadzie czy mnie lubisz czy nie. Dlatego podaj mi paragraf w regulaminie Handlu,który odnosi się do twojej wypowiedzi potem dasz mi cennik r17 co ile jest warte , nie ustąpię.

Teraz ja Tobie coś napisze od siebie bez złości ubliżania, na pełnym chillku Tongue to że masz władze nie znaczy,że możesz jej nadużywać, bo denerwuje Cię lub twoich znajomych fakt,ze taka osoba jak ja pisze sobie na kanale ogólnym, które są ciężko strawne dla Was. Słyszeliście co to jest tolerancja ?? Wy też piszecie pierdoły od których mi się czasem białka w oczach przerzucają same i pociski mi strzelają z armaty po ścianie, którą mam w gaciach. I co mam wam wystawić rachunek zato,ze mam dziurawą ścianę ?? Nie ja Was toleruje a Wy mnie najwidoczniej nie Big Grin To wasz problem, nie mój.

Teraz mnie posłuchaj zrobimy tak Ty mnie odbanujesz i tyle nie chce kamieni, nie chce żebyś mi nawet tych kilku h premki zwracał spoko ;D Nie musisz mnie nawet przepraszać i zapomnimy o sprawie.

Jeśli natomiast będziesz się upierał przy swoim no cóż będę musiał poklikać z kimś bardziej kompetentnym tylko nie wiem czy z Konradem czy z adwokatem, bo jakby nie było świadczycie usługę macie klarowny regulamin,a się go nie trzymacie, mnie w błąd wprowadzacie premka mi leci,a ja ani wyprawki ani nic nie mogę zrobić Big Grin Słyszałem,że duże są odszkodowania za to ,ale przecież my się dogadamy Wink

PS. Nie ucz mnie o bluzgach bo jak pisze kur.a lub .uj to nie są przekleństwa jeśli chcesz mnie ukarać nie rób tego na siłę bo sobie tylko szkodzisz, bądź cierpliwy znajdź coś na mnie według regulaminu i fajnie oboje będziemy zadowoleni Big Grin

Pozdrawiam ślicznie i całuje :*:*:*
19-11-2016 19:44 XyronAkaReVinG jest offline Szukaj postów użytkownika: XyronAkaReVinG Dodaj XyronAkaReVinG do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podstawy blokady opisane są powyżej.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

19-11-2016 19:46 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
XyronAkaReVinG
Newbie


Data rejestracji: 19-11-2016
Postów: 7
Kraina: Moria VI
Skąd: Skarżysko-Kamienna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Podstawy blokady opisane są powyżej.


Typowy brak argumentu co Ty sobie myślałeś,ze znajdziesz łosia ,który kleknie zrobi ci dobrze i powie jeszcze przepraszam ?? Nie Ty to zrobisz

Punkt regulaminu chce i cennik r17 daje Tobie czas do północy ,żebyś się zapoznał i mi odpisał, bo jakbyś wywód zrobił to bym się nie zdenerwował tylko zrozumiał, powtórzę ostatni raz dużą trzcionką

ŻEBY MI DAĆ BANA MUSISZ MIEĆ PODSTAWĘ nie masz podstawy odbanuj mnie i na tym sprawa się skończy ja naprawdę chce to ugodowo załatwić tylko wytęż oczka naprawdę się staram ;D

także tego zegar tyka a Radziowi cierpliwość znika

Pozdrawiam
19-11-2016 19:58 XyronAkaReVinG jest offline Szukaj postów użytkownika: XyronAkaReVinG Dodaj XyronAkaReVinG do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podstawą jest regulamin gry, jego treść sam przytoczyłeś. Ceny ustala się na podstawie zakończonych aukcji tych samych lub podobnych przedmiotów.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

19-11-2016 19:59 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
XyronAkaReVinG
Newbie


Data rejestracji: 19-11-2016
Postów: 7
Kraina: Moria VI
Skąd: Skarżysko-Kamienna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i ja ustaliłem pierwsze 3 przedmioty sugerowałem się według cen rynkowych w zakończonych aukcjach i wystawiłem CM zgodnie z rynkiem. Przypomniałeś sobie 3 miesiące po aukcjach wtedy były tyle warte a teraz są tańsze bo rynek się stabilizuje bo przewalutowaniu. Ważki nie było w zakończonych to się ogłaszałem na kanale globalnym, że chętnie sprzedam Smile

Buc ludzie się bili o tą ważkę tak jak wspomniałem wcześniej 50k mi gość chciał dać ja wystawiłem za 30k, bo też sam w to nie wierzyłem. Pewnie jakby ta osoba była na kompie to bym 50k dostał i wtedy sam bym Siebie zgłosił.

Odbanuj mnie bo to jest jakieś chore i już straciło smak żartu a w tragedie się przerabia ;D
19-11-2016 20:05 XyronAkaReVinG jest offline Szukaj postów użytkownika: XyronAkaReVinG Dodaj XyronAkaReVinG do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wakizashi tam mocno się nie czepiam, to faktycznie jest to potrzebny przedmiot. Ban jest za wygórowaną cenę pierwszych dwóch przedmiotów. Patrzyłem na cenę Waki na innych serwerach i tam waha się w rejonie 20k. Na R17 ceny są niższe niż na starszych serwerach.

Ze względu na małą liczbę zawyżonych przedmiotów blokada jest czasowa (na niezbyt długi okres). Zazwyczaj w takich sytuacjach daję perma bez możliwości odwołania.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

19-11-2016 20:07 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
XyronAkaReVinG
Newbie


Data rejestracji: 19-11-2016
Postów: 7
Kraina: Moria VI
Skąd: Skarżysko-Kamienna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiesz co jeśli rozliczasz mnie z r17 to mnie rozliczaj z r17 a nie z innych morii ,bo każdy serwer ma swój własny cennik i tego argumentu nie da się podważyć.

Buc wszystko co mam na tym koncie dorobiłem się ciężką pracą ,a nie oszustwami i machlojkami tego też nie podważysz Wink Miej tego świadomość.

Teraz nie musisz mnie już odbanować, nie będę się prosił..... chciałeś dać karę dałeś przyjmuje ją nie mam żalu o to pełen luz Smile

Pozdrwiam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez XyronAkaReVinG: 19-11-2016 20:12.

19-11-2016 20:11 XyronAkaReVinG jest offline Szukaj postów użytkownika: XyronAkaReVinG Dodaj XyronAkaReVinG do Listy kontaktów
XyronAkaReVinG
Newbie


Data rejestracji: 19-11-2016
Postów: 7
Kraina: Moria VI
Skąd: Skarżysko-Kamienna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiesz co zmieniłem zdanie jesteś kawał mięsa trzymanego w gaciach dajesz mi bany i ostrzeżenia bezpodstawnie za edytowany post też mi dasz bana ?? Tak nie będzie zapomnij

Poproszę maila do Konrada, brak odzewu w tej sprawie też będzie odpowiedni w skutkach i to napewno nie ja będę miał z tego powodu nie przyjemności. Koniec mojej dobroci

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez XyronAkaReVinG: 19-11-2016 21:05.

19-11-2016 20:28 XyronAkaReVinG jest offline Szukaj postów użytkownika: XyronAkaReVinG Dodaj XyronAkaReVinG do Listy kontaktów
XyronAkaReVinG
Newbie


Data rejestracji: 19-11-2016
Postów: 7
Kraina: Moria VI
Skąd: Skarżysko-Kamienna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Halo halo Buc jesteś nie musisz mi dawać już maila do Administratora załatwiłem sobie sam do wszystkich, więc sobie banuj dalej ludzi tylko w uzasadniony sposób.

Swoją droga zobaczę czy teraz dasz mi trzecie ostrzeżenie i bana na to konto forum bo jeden post pod drugim to już według Ciebie spam, kij z tym ,że odnosi się do tematu i nie odpisujesz , nie mam z Tobą żadnego kontaktu to sobie mnie zbanuj i na forum, ja cierpliwy jestem Smile Założę następne konto do skutku.

Pozdrawiam :*
20-11-2016 01:34 XyronAkaReVinG jest offline Szukaj postów użytkownika: XyronAkaReVinG Dodaj XyronAkaReVinG do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wedle życzenia.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

20-11-2016 01:43 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Xyron_r17
Newbie


Data rejestracji: 20-11-2016
Postów: 2
Kraina: Moria
Skąd: Skarżysko Kamienna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam ładny dzień dzisiaj był owocny w dobrą pogodę. Wyspałem się rotfl zjadłem dobre śniadanko rotfl nie uwierzysz, ale byłem w kościele u spowiedzi, no i słuchaj gadam księdzu gadam, ale w pewnym momencie patrze ksiądz smutny jest. Przykro mi się zrobiło to go zapytałem co jest nie tak, po dłuższym namawianiu przyznał mi się, że grał w BW na Morii i bana dostał, no to go się pytam czasowy czy stałka i kto dał ?? Patrzy na mnie jak na diabła i prawi stałka od Buca ja mu odpowiadam no ja też mam ale 14 dni i też od Buca. Wtedy spojrzał się na mnie zamarł wzrokiem na moją twarz widziałem jak krwawe łzy mu leciały, czułem jego ból i cierpienie do tego stopnia, że całe plecy mi się zimnym potem zalały a powietrze ciężkie w oddychaniu się zrobiło. Spojrzałem się wryty jak kamień i usłyszałem słowa JESTEŚ SZCZĘŚCIARZEM i po chwili słyszę huk .....BOOM strzelił sobie między oczy [!] to były ostatnie słowa jakie wypowiedział......

Dobra wróciłem kończmy fantazjowanie, przejdźmy do tematu, żeby nie było spamu i podstawy do dania mi ostrzeżenia na nowe konto ,które musiałem założyć. Dostałem bana na 14h za push-owanie

Twoje konto zostało zablokowane czasowo.

Konto zostanie automatycznie odblokowane za 12 d. 23 godz. 2 min. 42 sek.

Powód blokady: [Pushing] 21793

Kopiuj wklej działa bardzo się ciesze z cudów technicznych jakie mi oferuje mój komputer moi dziadkowie tak łatwo nie mieli.

Pushing - wystawianie przedmiotów z zawyżonym CM
14 dni bana

cytat:
Miedziany Pierścień Szczęścia (+4) 1 4 000( 0 / 1 / 1 / 0 / 33 )2016-11-0911:48:23

Szamańska Kurtka Złodzieja (+3) 1 3 000( 0 / 0 / 0 / 0 / 25 )2016-11-0509:41:28

Legendarny Dobry Twardy Łańcuch Władzy (+4) 1 4 000( 0 / 1 / 1 / 0 / 33 )2016-10-2207:18:54

Legendarne Zwinne Wakizashi Odwagi (+5) 1 30 000( 0 / 0 / 0 / 0 / 250 )2016-10-0706:36:27


Już z wcześniejszych postów wiemy,że za ważkę i twardy łańcuch mamy z głowy sam to pisałeś. Problem masz do pierścionka i szamańskiej kurtki. Teraz chce wiedzieć czy faktycznie moje ceny minimalne są tak zawyżone, jeśli zakończone aukcje pokazują, że nie ?? Czy Faktycznie są tak wygórowane jeśli ja ogłaszam się ,że sprzedam i obcy gracze sami mi piszą, że tyle dadzą. O czym to świadczy ?? O tym, że są warte tyle o ile nie więcej, pewnie sam sobie zdajesz z tego sprawę,ale musisz na SIŁĘ postawić na swoim. Zaznaczam,że dalej nie dostałem od ciebie cennika r17, którym się sugerowałeś, byłby to bardzo przydatna rzecz dużo osób uniknęło by bana a o to chodzi ,żebyśmy grali,kupowali Premium a Ty i administracja zarabiali. Jednak Ty postanowiłeś zrobić odwrotnie wiele osób po banowałeś niesłusznie, ale żeby nie robić z Ciebie zła absolutnego przyznaje,że bywało dużo przypadków,ze miałeś racje. Brawo Gratulacje ;D

To teraz patrz uważnie, bo księdza masz na sumieniu ale mnie nie będziesz miał Smile
Wyjaśniłem i będę wyjaśniał do skutku, aż zrozumiesz ten błąd z pushowaniem mnie, szkoda ,że tutaj nie ma opcji paint narysowałbym może było by łatwiej. Czytasz to pewnie myślisz,ze uważam Cie za idiotę, dlatego tak zażarcie upierasz się na swoim. Mylisz się uważam,że mamy odmienne zdanie, ale odpisz mi jak mam do Ciebie dotrzeć, żebyś zrozumiał Smile

Poza tym Wasz regulamin handlu nie zabrania mi wystawiania przedmiotów z CM odpowiadającą górnemu progowi wartości rynkowej, sam stwierdziłeś:

cytat:
Ban jest za wygórowaną cenę pierwszych dwóch przedmiotów. Patrzyłem na cenę Waki na innych serwerach i tam waha się w rejonie 20k. Na R17 ceny są niższe niż na starszych serwerach.


słowo wygórowana to takie słowo, które oznacza,ze mieści się w górnej granicy jest akceptowalne, jakbyś użył słowa zawyżony lub jakiegoś synonimu to okey Alright kula się kreci kapela gra Buc tańczy ja podpieram ścianę.

Teraz pokaże Tobie i ludziom, ze na siłę chcesz mnie zbanować i że masz ku temu motywy. Wszystko zaczęło się wczoraj kiedy napisałem na kanale ogólnym, że będę operatorem r19 i dziewczynki piszcie do mnie załatwię Wam przedmioty Smile Po tym poście napisałeś ,że tego nie da się czytać, nie dałeś mi znaku, że według Ciebie "spamuje". Mało tego żaden z graczy nie dał mi konkretnej odpowiedzi, ze przeszkadzają im moje posty na kanale, więc spam wykluczamy. Pisałem zgodnie według regulaminu Smile Po krótkiej chwili wkleiłem link szamana za którego odjęto mi tyle samo co dostałem, nerwy puściły Tobie i napisałeś ,że zaraz mi pokażesz , tak było nie wyprzesz się. Ja dobry i trzcinowy człowiek nawet chciałem tobie pracy zaoszczędzić napisałem o ważce co się okazuje jestem czysty.

Przejdźmy teraz do dalszej części twoich działań zasypałem cię argumentami dałeś mi ostrzeżenie za bluzgi w tym temacie , proszę Cie k....a lub .uj to są bluzgi ;D Dużo graczy otwarcie pisze bluzgi jesteś na kanale i nic z tym nie robisz tylko do mnie się doczepiłeś jak rzep psiego ogona, motywem twoich działań jest złość a może miłość jeśli to drugie wiedz,że jestem 100% hetero. Nie oceniam Cię , nie posądzam nie wnikam w twoje życie prywatne zgodnie z regulaminem, dalej nie masz podstawy do bana. Potem postanowiłeś dać mi bana za spamowanie , udało Ci się zirytowałeś mnie ,ale widać gołym okiem, ze mnie prowokujesz chcesz wymusić na mnie zachowanie karygodne i dać Tobie okazje do zbanowania mnie. Ostatni ban dałeś mi za napisanie 2 postów jeden pod drugim, co mam zrobić jeśli od 20:00 do 20:30 edytuje post 3x ty jesteś w pręgierzu, dowody są w temacie BUC TU BYŁEM napisałeś post 00:44 i poza tym byłeś przez dłuższy czas użytkownikiem przeglądającym forum, ale żeby mi bana dać lub ostrzeżenie robiłeś to z prędkością światłowodu. Gdy poprosiłem maile do Administracji przez 1.5h nie miałeś czasu mi napisać mimo, że cały czas tutaj byłeś. twoje działania to typowa prowokacja, którą potwierdziłem ostatnim postem tutaj nie prosiłem Cie o bana a Ty mi go dałeś.

Dowody są jednoznaczne i teraz wytłumacz się z wszystkiego tylko nie odpowiedziami typu:

cytat:
Podstawy blokady opisane są powyżej.


bo to potraktować można jako spam, a właśnie co do spamu co powiesz na swoje wypowiedzi na kanale ogólnym typu blablabla!! lub ban pisane między postami graczy, zwracali tobie uwagę żebyś przestał mi nie Smile

Wytłumacz się, chce przeczytał konkrety a nie bzdety.

PS. Swoją drogą pozdrawiam operatora Twardy z którym bez problemu się dogadałem i uzyskałem potrzebne mi informacje z prędkością uderzającego pioruna w Ziemię, a nie musiałem czekać łaskawie ,aż Buc mi odpisze.
20-11-2016 19:19 Xyron_r17 jest offline Szukaj postów użytkownika: Xyron_r17 Dodaj Xyron_r17 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Podstawy blokady opisane są powyżej.


Nie widzę potrzeby się powtarzać. Tak samo, nie mam obowiązku użerać się z userami w dzień wolny od pracy.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

20-11-2016 21:26 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Xyron_r17
Newbie


Data rejestracji: 20-11-2016
Postów: 2
Kraina: Moria
Skąd: Skarżysko Kamienna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam twój opór to chyba jakiś kult albo religia, jak fanatycy jeden drugiemu nie ustąpi Smile Słuchaj problem nie leży już w tym,że dostałem bana od Ciebie na 14 dni, że mi premium leci i jestem w jakiś sposób rabowany tylko leży w kwestii kto ma racje.

Zobacz sam napisałeś to i tego się uparcie trzymasz:

Twoja postać odniosła korzyść w wyniku otrzymania zbyt dużej liczby kamieni - na podstawie zbyt wysokiego CM.

cytat:
Jeśli do otrzymania wysokiej ceny dojdzie w wyniku licytacji, to aukcja jest redukowana i zapominane jest o sprawie. Co innego, jeśli pada jedna oferta i jest to odpowiedź na CM ustawione przez sprzedającego. Tak było w Twoim przypadku.Ostrzeżenie za wulgaryzmy.


Twoja zarzuty już dawno obaliłem, wystawiłem przedmioty według zakończonych aukcji. Ustaliłem górny próg CM i dostałem tyle ile mi się należało nie zawyżyłem aukcji, nie ustawiłem aukcji, nie odniosłem większej korzyści tylko wziąłem tyle ile miałem dostać Smile Nadal mi nie wytłumaczyłeś wielu kwestii czemu cofnąłeś mi aukcje o kwoty mojego zarobku to jakiś bezsens, kamieni miałem na tyle ,że spokojnie mogłeś mi cofnąć te aukcje jak to sam napisałeś zrobić redukcje i zapominamy o sprawie Smile A Ty nie zrobiłeś redukcji tylko wyczyściłeś mi Studnie Dusz z kamyków do zera ba śmiem wątpić że i za ważkę mnie policzyłeś, bo śmiechy śmiechami ale jakby była możliwość posiadania minusowego stanu kamieni miałbym srogi debet. Teraz pozostaje pytanie bawisz się w operatora czy w bank pytam, bo ja żadnej pożyczki na kamienie nie brałem rat spłacać nie muszę Big Grin Dla mnie to jest jedna wielka sprzeczność, to samo tyczy się weryfikacji cen przedmiotów r17 do innych morii, no śmiech na sali, nigdzie tak nie ma tylko tutaj. Jak byłem mały i na wycieczce z Budapeszcie ukradłem loda to mam być sądzony w Polsce,bo jestem Polakiem, może jeszcze w polskim sądzie ?? No ehhh nie wprowadzaj własnych rządów Smile

Odbije teraz troszkę piłeczkę bo mam pytań wiele wręcz ogrom, ale skupie się tylko na jednym najbardziej mnie nurtującym, okey ??

Powstaje nowy serwer na zasadach rodzinnego, ja mam przykładowo 6 sióstr i 5 braci oraz 4 komputery w domu, no słuchaj tata był jurny a mamusia nie pękła jak złota rybka w kawale Smile Zakładamy wszyscy konta na nowym serwerze bo kochamy grać BW, świata poza nim nie widzimy Smile Chcemy grać uczciwie dlatego zgłaszamy operatorowi serwera co i jak , dostajemy pozwolenie hurra gramy. Co się stanie jeśli tak los nas splata,że rodzeństwo będzie chciało ode mnie kupić przedmioty ,które będą im potrzebne do rozwoju swoich klas ?? Potraktujesz to jako oszukiwanie gry i zbanujesz czy ,tak jak w moim przypadku poczekasz jakiś okres wykupimy premium a potem bezpodstawnie i tak zbanujesz ??

Zastanów się dobrze nad tym pytaniem, odpisz mi w godzinach pracy jeśli nie pracujesz odpocznij sobie bo jednak masz dużo na głowie, ja to bym asystentkę zatrudnił lub dwie do pomocy.
Buc nie chce mi się już tutaj pisać odpisz mi za co tak naprawdę mam tego bana ja wiem za co wszyscy wiedzą chce to tylko tutaj przeczytać, nie powołuj się na to co wcześniej pisałeś, bo tego już nie ma zniszczyłem to Smile Odpisz mi jakbyś dopisał jeszcze odpowiedź na tą sytuacje co przestawiłem też byłoby fajnie.

Radzio pozdrawia i życzy samych sukcesów Smile
20-11-2016 23:01 Xyron_r17 jest offline Szukaj postów użytkownika: Xyron_r17 Dodaj Xyron_r17 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R17+R19 » PUSHING 21793

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH