Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING 143840 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 143840 6 Ankieta - średnia ocena: 4,006 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

143840 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 143840
Postać Lothain

pushing
4 dni.


Rubinowa Bransoleta Władzy (+3) 20
33 000
( 0 / 0 / 0 / 550 / 0 )
2016-11-23
13:32:56


Ustawienie zbyt wysokiego CW (ustawienie aukcji pod kupującego, cena powyżej rynkowej)
Brak zgłoszenia aukcji.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

25-11-2016 20:14 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
lothain
Member


Data rejestracji: 06-01-2015
Postów: 48

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Az no prosze, kto by sie spodziewal. Na pw jest tak ciezko odpisac to moze publicznie cos odpowiesz.

Czy moge otrzymac jakies wyjasnienie czemu to jest moja wina? Robie item na zamowienie dla kolegi z klanu, wystawiam po kosztach skladnikow, ktos mu wchodzi w aukcje i to ja dostaje bana? Jak zwykle wchodze na forum zeby poczytac co glupiego wymyslisz to dzisiaj przeszlas sama siebie.

Przypomne takze ze jest tu 20 ofert. DWADZIESCIA. to tyle ile masz palcow lacznie. Ciezko tu o pushing troszke.

Cena minimalna wzorowana na aukcji 5 dni wczesniej z 9 ofertami (palce dwoch rak minus 1) ktorej nie cofnelas w ciagu 3 dni, a byla zgloszona. Czyli jednak nie moge sie wzorowac na poprzednich aukcjach bo nasza krolewna wybiorczo je przeglada?

PS edytowalem post 9 razy zebys mogla zaznajomic sie z tym kalibrem liczb. I tak wszyscy wiemy co sie teraz stanie.
A) mialam zly dzien i weszlam sie poczepiac troszke, ale i tak mam racje
B) brak ci jakichkolwiek argumentów, więc oczywiscie masz racje i moge sie odwolac wyzej

Ten post był edytowany 9 raz(y), ostatnio edytowany przez lothain: 25-11-2016 20:26.

25-11-2016 20:20 lothain jest offline Szukaj postów użytkownika: lothain Dodaj lothain do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Nie odpisałam bo analizowałam twoją drugą aukcję.

2. Cena jest wysoka a kupujący "zamówił" konkretny item - dlatego zależalo mu na nim i go przebijał. W tym momencie ilość ofert nie świadczy o niczym innym poza desperacją. Licytowały 2 (słownie: DWIE) osoby.

3. Wystarczy spojrzeć w zakończone by porównać sobie ceny pomiędzy innymi rubinami - niezależnie od twojego argumentu o cenie klejenia.

Rubinowy Sygnet Urody (+3) 10 504 ( 4 / 2 / 0 / 0 / 4 )
2016-11-22
12:09:08


Dobry Rubinowy Pierścień Urody 17 1 638( 8 / 1 / 0 / 1 / 13 )
2016-11-16
16:10:52

Dobry Rubinowy Sygnet Geniuszu (+1) 8 802 ( 2 / 2 / 0 / 1 / 6 )
2016-11-11
19:45:35

Rubinowy Sygnet Sztuki (+3) 0 - brak - (Cena min: 18 000)
2016-11-10
14:36:22

Dobra Rubinowa Bransoleta Siły (+2) 7 330( 0 / 0 / 3 / 0 / 2 )
2016-11-07
14:26:14

Dobry Rubinowy Pierścień Siły (+2) 29 2 410( 0 / 1 / 0 / 0 / 20 )
2016-11-06
11:38:05

Przykłady z listopada...

4. Ta cofnięta aukcja została zgłoszona dziś - przez osobę trzecią a nie przez strony. Z resztą obie zostały zgłoszone bo ktoś zauważył nieprawidłowość w cenach NIEZGŁOSZONYCH AUKCJI.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

25-11-2016 20:25 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
lothain
Member


Data rejestracji: 06-01-2015
Postów: 48

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
2. Cena jest wysoka a kupujący "zamówił" konkretny item - dlatego zależalo mu na nim i go przebijał. W tym momencie ilość ofert nie świadczy o niczym innym poza desperacją.

3. Wystarczy spojrzeć w zakończone by porównać sobie ceny pomiędzy innymi rubinami - niezależnie od twojego argumentu o cenie klejenia.

4. Ta cofnięta aukcja została zgłoszona dziś - przez osobę trzecią.


2. dostaje bana za czyjas desperacje? dziena!

3. Czyli jak skladniki drozeja to koncowy item nie ma prawa podrozec? To jest powazne? Mamy lekko mowiac pierdzielnik na aukcjach, bizuterii zwlaszcza, jakies plastiki chodza za 5k kd, a ja dostaje bana bo ktos chcial rubina ktorego u mnie zamowil? Co najlepsze ktoś inny tez chcial tego rubina? ktos z kim sie nie umawialem na klejenie? Wiec sie licytowali? jak to na serwerach aukcyjnych? Nie pomylilo ci sie z necro troszke?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez lothain: 25-11-2016 20:30.

25-11-2016 20:30 lothain jest offline Szukaj postów użytkownika: lothain Dodaj lothain do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie dostałeś bana za to, że ktoś chciał - dostałeś bana za zawyżanie CW klejąc dla kogoś i wystawiając konkretnemu kupującemu (co podchodzi pod ustawienie aukcji) i brak zgłoszenia aukcji kiedy się zakończyła.

Z niczym mi się nie pomyliło.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

25-11-2016 20:36 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
lothain
Member


Data rejestracji: 06-01-2015
Postów: 48

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiedz mi prosze czemu porownujesz skladniki do docelowego itemu? (Ktory btw dosc ciezko zlozyc biorac pod uwage ze to 3 suf) Jesli jestem zmuszony kupowac zlote wystepku po 15-18 kd to nagle 6000 jest wygorowanym cw? Od zmiany przelicznikow jest kompletny pierdzielnik na aukcjach, ceny wahaja sie kazdego dnia i ja mam dostawac wpierdziel za to ze nie chce byc stratny jak cos skleje?

Wyjasnij mi tez prosze jakim cudem ustawilem aukcje (czyli zawyzylem cene na tyle ze nikt inny nie mogl licytowac oprocz tej jednej osoby), a jednak na obu aukcjach znalazla sie trzecia osoba ktora tez licytowala?

EDIT

W ramach tego ze juz nie spodziewam sie dzis odpowiedzi to wniose tylko o zmniejszenie bana o 2 dni (czyli polowe), z tego powodu ze tylko jeden z dwoch powodow ktore podalas jest prawdziwy (nie zglosilem aukcji), a drugi zwyczajnie jest nadinterpretacja (nie moglem wykluczyc kogos z licytacji, skoro i tak licytowano do prawie 2x wiekszej sumy niz cm). Co do samego zglaszania, rozumiem ze jak bede zglaszal wszystkie swoje aukcje to nie bedzie juz ryzyka bana?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez lothain: 25-11-2016 21:22.

25-11-2016 20:50 lothain jest offline Szukaj postów użytkownika: lothain Dodaj lothain do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Porównałam biżuterię o tym samym prefie i różnych sufach - jak również pref wyżej i niżej. (Tytan władzy - pref niżej nie kosztuje więcej jak 9kd - sam wiesz bo licytowałeś)
Tytanowa Bransoleta Młodości (+5) 2 12 600
Dobry Tytanowy Pierścień Mądrości (+3) 7 1 606


Czemu dorabiasz ideologię?

cytat:
Wyjasnij mi tez prosze jakim cudem ustawilem aukcje (czyli zawyzylem cene na tyle ze nikt inny nie mogl licytowac oprocz tej jednej osoby), a jednak na obu aukcjach znalazla sie trzecia osoba ktora tez licytowala?


cytat:
Nie dostałeś bana za to, że ktoś chciał - dostałeś bana za zawyżanie CW klejąc dla kogoś i wystawiając konkretnemu kupującemu (co podchodzi pod ustawienie aukcji)


Zawyżona kwota zmniejsza ilość ewentualnych licytujących - nie dorabiaj reszty.


Na aukcji, za którą masz bana rzeczywiście licytowały 3 osoby (nie zauważyłam tej 3 bo były tylko 2 oferty - 1 i 3 dalej już nie brała udziału w licytacji)
Przy tej cofniętej brały udział wyłącznie 2 osoby.


Nie widzę podstaw do skrócenia bana (który i tak jest krótki - ponieważ cofnęłam jedną z aukcji nim dopatrzyłam się pushu, ukarany zostałeś za jedną a nie za dwie aukcje)

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

26-11-2016 18:13 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
lothain
Member


Data rejestracji: 06-01-2015
Postów: 48

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widze ze latwiej nazwac cos dorabianiem ideologii niz przez chwile sie zastanowic. Ustawilem cw na jakies 9k? 9,5k? Aukcja zakonczyla sie na 30k+. CW zostalo przebite ponad trzykrotnie. W sensie 300%. Powiedz mi kogo wyeliminowalem z tej aukcji, kogo nie wyeliminowaloby tych trzech licytujacych?

Przykro mi ale czepiasz sie dla samego czepiania. Znalazlas kruczek po ktorym mozesz sie doczepic, a nie ma to zadnej wartosci praktycznej, ani tez sensu. Tlumaczysz sie osobami ktore ja zly lotek wyeliminowalem zbyt wysokim cw a znalazly sie trzy osoby ktore byly sklonne dac wiecej niz to cw. To jest tak zabawne jak ktos wchodzi na aukcje raz na 2 tygodnie-miesiac i zgrywa eksperta.

Troche mnie takze zasmucilo jak sobie zdalem sprawe ze ciebie nijak nie obchodzi logika. Ciebie obchodzi twoj kruczek.

Rozumiem tez ze czasem moje pytania moga wydawac sie sklomplikowane, wiec zapytam ponownie (zebys pozniej miala chociaz troche problemow z wypieraniem sie). Rozumiem ze jak bede zglaszal wszystkie swoje aukcje to nie bedzie juz ryzyka bana?
26-11-2016 20:19 lothain jest offline Szukaj postów użytkownika: lothain Dodaj lothain do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ponowne wystawienie cofniętego itemu z jeszcze wyższym CW
dodatkowo 3 dni bana.

Razem 7 liczone od wczoraj.

Proponuję zluzować z tonu, bo dogryzkami wiele nie zdziałasz. Jedyny argument który przez ciebie przemawia to zdzieranie z innych kamieni. Jeśli uważasz, że operator jest zły bo nie pozwala ci dorabiać, tylko wymyśla sobie że masz sprzedawać po cenach rynkowych to jest metoda - nie składaj na zamówienie. Proste a ile nerwów oszczędza.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

26-11-2016 20:29 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
lothain
Member


Data rejestracji: 06-01-2015
Postów: 48

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
Ponowne wystawienie cofniętego itemu z jeszcze wyższym CW
dodatkowo 3 dni bana.

Razem 7 liczone od wczoraj.

Proponuję zluzować z tonu, bo dogryzkami wiele nie zdziałasz. Jedyny argument który przez ciebie przemawia to zdzieranie z innych kamieni. Jeśli uważasz, że operator jest zły bo nie pozwala ci dorabiać, tylko wymyśla sobie że masz sprzedawać po cenach rynkowych to jest metoda - nie składaj na zamówienie. Proste a ile nerwów oszczędza.


W sensie dogryzkami wiele nie zdzialam wiec dolozysz mi bana za cos co zrobilem jeszcze przed banem? Proponuje rozmawiac w ten sposob w domu, bo na forum i tak malo kogo twoje grozby obchodza. Tak uwazam ze operator jest nierozsadny i nieracjonalny banujac mnie za to ze ktos przelicytowal trzykrotnie moje cw.

Do tego jeszcze musisz klamac zeby ktos kto czyta forum mogl ci uwierzyc. Nie wystawilem z wyzszym cw niz poprzednio, polecam sprawdzac swoje info. Ale tego nie musisz robic bo tylko sie odgrywasz za to co ci tutaj pisze prawda?

Rozumiem ze wlasciciel rubina wystawionego przedwczoraj za 9600 (wiecej niz ja za wszystkimi trzema aukcjami) takze dostal 3 dni bana za zawyzanie cw? Nie? Kurcze, ta legendarna obiektywnosc sephi.

Co do aukcji ktore tez wybierasz ktore ci pasuja, zlote wystepku kupowalem po 15-17 kd.

Polecam przejrzec jeszcze moje aukcje z zeszlego roku. Przeciez ty tylko wykonujesz swoja robote, a nie sobie uzywasz na graczu prawda?

A no i jeszcze: strasznie lubie jak takie osoby jak ty musza cos przeinaczyc zeby wyszlo na ich a potem chodza dumne ze maja racje. Niczym gra w szachy z golebiem. Potrafilabys uzasadnic swoje stwierdzenie "zdzieranie" kamieni? Bo nie przypominam sobie zebym kazal komukolwiek licytowac trzykrotnosc cw (co zabawne nie bylem wtedy nawet online). Ale kto by tam sprawdzal jak klamiesz.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez lothain: 26-11-2016 21:52.

26-11-2016 21:23 lothain jest offline Szukaj postów użytkownika: lothain Dodaj lothain do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:

Do tego jeszcze musisz klamac zeby ktos kto czyta forum mogl ci uwierzyc. Nie wystawilem z wyzszym cw niz poprzednio, polecam sprawdzac swoje info. Ale tego nie musisz robic bo tylko sie odgrywasz za to co ci tutaj pisze prawda?






Wystawiłeś
1. Za 6k
2. cofnęłam go z adnotacją zbyt wysokie CW/CM co każdy gracz może sobie sprawdzić
3. Wystawiłeś ponownie ten sam item za 9k niemal od razu po cofce i na chwilę przed banem za drugą aukcję za CW9,5k -> wylicytowane za 33k.


cytat:
Rozumiem ze wlasciciel rubina wystawionego przedwczoraj za 9600 (wiecej niz ja za wszystkimi trzema aukcjami) takze dostal 3 dni bana za zawyzanie cw? Nie? Kurcze, ta legendarna obiektywnosc sephi.


http://r2.bloodwars.interia.pl/index.php...temClass=99&t=2

Nie widzę takiego za 9,600 (poza twoimi) chyba że jego aukcja jeszcze się nie zakończyła.


cytat:
A no i jeszcze: strasznie lubie jak takie osoby jak ty musza cos przeinaczyc zeby wyszlo na ich a potem chodza dumne ze maja racje. Niczym gra w szachy z golebiem. Potrafilabys uzasadnic swoje stwierdzenie "zdzieranie" kamieni? Bo nie przypominam sobie zebym kazal komukolwiek licytowac trzykrotnosc cw (co zabawne nie bylem wtedy nawet online). Ale kto by tam sprawdzal jak klamiesz.


Proszę cię.... Najpierw robisz komuś na zlecenie konkretny item, ustawiasz CW znacznie ponad cenę rynkową i mówisz, że nie zdzierasz???

Co do samej licytacji, w sumie rzeczywiście nikogo nie zmuszasz - ale skoro już ktoś chciał item i bardzo go potrzebuje z jakiegoś sobie wiadomego powodu to logicznie idąc dalej - będzie go licytował do kwoty którą może. I wcale nie musisz do tego być online by go zmuszać. Wystarczy że na zamówienie zrobiłeś item i dałeś cenę wyższą niż rynkową. To już jest wyłudzanie kamieni. I bez dodatkowych elementów typu licytacja do upadłego z kimś.

Nie rób ani z graczy ani ze mnie idiotów.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

27-11-2016 13:01 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
lothain
Member


Data rejestracji: 06-01-2015
Postów: 48

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)


Nie rób ani z graczy ani ze mnie idiotów.


Ogolnie nigdy nie widziałem takiej konieczności. Bardzo bym prosił bys spuscila z tonu mosci opanowana operatorko oszczedzajaca mi nerwow. (ale ja lubie zbierac czyjes cytaty z calej dyskusji w jedno zgrabne zdanie)

Ciesze sie tez, ze wiadomo ze kierujecie sie tylko zakonczonymi aukcjami, a jak ktos usunie przedmiot pomiedzy zakonczeniem aukcji a aktualizacja serwera to nagle jest juz czysty. Celna uwaga na przyszlosc.

Podobno do trzech razy sztuka, wiec spytam i trzeci raz:

Czy jak bede zglaszal wszystkie swoje aukcje to nie ma ryzyka bana? bo jak dobrze wiemy nasz wspanialy rynek ma jakies 3 miesiace, co dosc utrudnia oszacowanie "sredniej" ceny przedmiotu. Oczywiscie mowie juz o ogole aukcji, nie tylko o tanich pierdzionkach.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez lothain: 27-11-2016 14:40.

27-11-2016 14:39 lothain jest offline Szukaj postów użytkownika: lothain Dodaj lothain do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:

Ciesze sie tez, ze wiadomo ze kierujecie sie tylko zakonczonymi aukcjami, a jak ktos usunie przedmiot pomiedzy zakonczeniem aukcji a aktualizacja serwera to nagle jest juz czysty. Celna uwaga na przyszlosc.


Nie od dziś wiadomo, że system nie widzi itemów póki ich aukcje się nie zakończą i nie wykonają (znikną ze statusu "Oczekujące").

Przedmiot wycofany z licytacji siłą rzeczy nie ma nic do wyników. Bo ty w tym momencie też nie potrafisz udowodnić, że był taki na aukcji.... Zwłaszcza mając zablokowane konto.... Wink



Nie zamierzam odpowiadać na pytania, które są oczywiste lub na które odpowiedź znajduje się na forum lub w adnotacjach w grze.
Oszustwa w grze są karane. Spam też.

cytat:
bo jak dobrze wiemy nasz wspanialy rynek ma jakies 3 miesiace, co dosc utrudnia oszacowanie "sredniej" ceny przedmiotu.


- można dać bez cw
- można ustawić cenę zbliżoną do ostatniego podobnego itemu
- to że ma 3 msc, nie oznacza że przedmioty nie były sprzedawane - a co najwyżej, że ktoś jest zbyt leniwy by posłużyć się zakładką "aukcje zakończone".

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

27-11-2016 15:01 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
lothain
Member


Data rejestracji: 06-01-2015
Postów: 48

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)

Przedmiot wycofany z licytacji siłą rzeczy nie ma nic do wyników. Bo ty w tym momencie też nie potrafisz udowodnić, że był taki na aukcji.... Zwłaszcza mając zablokowane konto.... Wink



Wszyscy zawsze lubią osobę, który odpowiada "i tak mi nic nie udowodnisz" i troszke sie powyzlosliwia na koniec. Wszyscy tez wiemy co mozna o kims takim sadzic Wink

Pozdrowionka i do piateczku!
28-11-2016 18:23 lothain jest offline Szukaj postów użytkownika: lothain Dodaj lothain do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING 143840

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH