Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Propozycja zmian w ŁPC. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Propozycja zmian w ŁPC. 24 Ankieta - średnia ocena: 7,2924 Ankieta - średnia ocena: 7,29
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KanarkiKikkers napisał(a)
Zwiększyłbym % o 50% albo nawet i o 100%, obecnie zaproponowane są za małe moim zdaniem.

8k łaski na slumsach i 2/4 dmg brak Frown



Tak. Te 10-20% to mało. Z umagu wartego 50 pkt wpadnie 5. Gdzie z tym do 12500?

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
09-12-2016 12:14 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z powyższym też się zgadzam, 10% to nic, nawet od lepszych umagów, które wpadają okazyjnie, generowało by to nieistotne ilości łpc, ja przy ponad 5k łpc dostaję umagi warte średnio 80, czasem 125 - 10% to 8-12 łpc/kw więc generowało by to, nawet jeśli wejdzie licznik 24h, max 360 łpc na miesiąc, a realnie pewnie z 200, lepiej dać 50% i ew dodać jakiś limit max. otrzymanych jednorazowo wolnych łpc, dajmy na to 40, wtedy za słabe umagi dostawać się będzie ilość włpc równą połowie łpc, inaczej skorzystają z tego tylko ci, którzy mają dużo łpc na lokacjach, a że raczej nikomu nie wpadają same najwięcej warte umagi, to i tak miesięcznie z 1k max wygeneruje, przynajmniej mi, nie wiem ile warte umagi wpadające przy wyższych progach są.

__________________
[

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 09-12-2016 12:25.

09-12-2016 12:22 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

% na drugi i trzeci umag. z 5-10 na 7,5-15/10-20
09-12-2016 12:33 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
mlesniak
Viking


Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 673
Klan: Bractwo Nocnych Kruków, Night Mare
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

super pomysł wreszcie ludzie ogarnięci będą coś znaczyli na bw a nie, wszystko MAX i do przodu,

zostawić 1 vs1 i 3vs 3 tak jak jest, to jest gra tu MUSI być wybór cos albo cos, albo weźmiesz ninja albo bonus do 2 umaga proste, czemu wszyscy mamy biegać w max premiami w max bonusami itp. w tym samym eq? trochę może wreszcie różnorodność zacznie obowiązywać w grze.

ktoś kto nie umie grac to będzie dalej płakał ze brakuje mu tego i tamtego.

długi czas zdobywania do 2k lpc? teraz podzielcie ten czas na pól bo ekspedycje będą co dziennie.

i ktoś pisał żeby wyrównać bonus urodzinowy dla wszystkich graczy (bo ich ominęła promocja) proszę sie zgłosić dzisiaj do Lidla ze was ominęła promocja i chcecie zwrócić swój produkt, i podzielcie się reakcja pracowników Smile

promocja trwala 10 dni i kto mial i chcial dostal prezent,

__________________
Mlesniak i wszystko jasne Tongue
09-12-2016 17:19 mlesniak jest offline Szukaj postów użytkownika: mlesniak Dodaj mlesniak do Listy kontaktów
TorreadorTM
Forum Ace


Data rejestracji: 05-05-2016
Postów: 77

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie.

spam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 09-12-2016 21:34.

09-12-2016 17:39 TorreadorTM jest offline Szukaj postów użytkownika: TorreadorTM Dodaj TorreadorTM do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mlesniak napisał(a)
super pomysł wreszcie ludzie ogarnięci będą coś znaczyli na bw a nie, wszystko MAX i do przodu,

zostawić 1 vs1 i 3vs 3 tak jak jest, to jest gra tu MUSI być wybór cos albo cos, albo weźmiesz ninja albo bonus do 2 umaga proste, czemu wszyscy mamy biegać w max premiami w max bonusami itp. w tym samym eq? trochę może wreszcie różnorodność zacznie obowiązywać w grze.

ktoś kto nie umie grac to będzie dalej płakał ze brakuje mu tego i tamtego.

długi czas zdobywania do 2k lpc? teraz podzielcie ten czas na pól bo ekspedycje będą co dziennie.

i ktoś pisał żeby wyrównać bonus urodzinowy dla wszystkich graczy (bo ich ominęła promocja) proszę sie zgłosić dzisiaj do Lidla ze was ominęła promocja i chcecie zwrócić swój produkt, i podzielcie się reakcja pracowników Smile

promocja trwala 10 dni i kto mial i chcial dostal prezent,


Problem w tym, że i tak ci, co mają farta będą latali z full bonusami - tak, farta, bo teraz to się liczy na arenie, gram na 2 serwerach, R5 i nowym R19 i BARDZO rzadko na arene obserwuję wyrównaną walkę, przy czym na 1vs1 zawsze, podkreślam, ZAWSZE albo ja roznoszę przeciwnika na strzępy bez jakiegokolwiek problemu, często nawet zaatakować nie zdąży, albo trafiam na takiego, który robi to samo ze mną Big Grin
Szczerze, to nie mam zielonego pojęcia jak działa ranking aren, ale wiem, że jest wadliwy.
Wiem, było kilka dyskusji na ten temat, nie twierdzę, że w losowatorze jest błąd, tylko, że jest on wysoce niedoskonały.

Na r19 ostatnio mając 20 czy 21lvl trafiłem na kogoś z 27lvl, to na tym etapie jest ogromna przepaść, a widziałem, jak ktoś z 20 trafił kogoś na 1lvl, totalny chaos, monety zdobywa nie ten, który się stara i dobrze prowadzi postać, tylko ten, który ma farta i trafi dużo słabszego przeciwnika, z którym nie da się nie wygrać.
Walki praktycznie nigdy nie odbywają się tak, że jedna strona wygrywa o włos, zawsze ktoś ma miażdżącą przewagę, i praktycznie musi wygrać.

I pomijam przypadki, gdy np ja jako cr trafiam na berka 1h, który mnie po prostu zwinkuje, bo to jest po prostu zły balans cr, który zawsze będzie gorszy niż berek, przy porównywalnej jakości sprzęcie, ale nieraz dobiera po prostu przeciwników, z którymi nikt na danym etapie rozwoju nie dałby rady wygrać, to tak jakby gimbusowi kazać spuścić lanie pudzianowi ;p

__________________
[
09-12-2016 22:14 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
problem z bonusami za monety jest taki, ze w przeciwienstwo np do evo... dajecie nowe bonusy ale sposobow na ich zdobycie juz nie


Jednym z nich będą nagrody za zadania dzienne ale nie można wszystkiego zakodować na raz.

Te dwie propozycje to ok 1,5 miesiąca pracy, a "koledzy" z UE i PayPala już dodali Konradowi 2 tygodnie kodowania za free.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


09-12-2016 22:32 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Arter
Double Ace


images/avatars/avatar-4771.jpg

Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 143
Klan: N2L
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
twardy napisał(a)
problem z bonusami za monety jest taki, ze w przeciwienstwo np do evo... dajecie nowe bonusy ale sposobow na ich zdobycie juz nie


Jednym z nich będą nagrody za zadania dzienne ale nie można wszystkiego zakodować na raz.

Te dwie propozycje to ok 1,5 miesiąca pracy, a "koledzy" z UE i PayPala już dodali Konradowi 2 tygodnie kodowania za free.


To najwyzsza pora zatrudnic dodatkowych programistow Wink

Jako zarys ok, ale % za male i to duzo za male... Bazujac na swoich doswiadczeniach Lpc mialem uciulane ok. 3k(na wiecej nie starczylo mi cierpliwosci...) i dalej glownie wpadaly mi z lokacji umagi o wartosci 20-60 lpc, wiec bonus 2-6 przy 10% jest smieszny i jezeli ma to zajac 1,5 miecha kodowania to przyznam szczerze, ze szkoda pradu na to...

__________________
obecnie gram na r16
10-12-2016 02:04 Arter jest offline Szukaj postów użytkownika: Arter Dodaj Arter do Listy kontaktów
Art8534
Member


images/avatars/avatar-25505.jpg

Data rejestracji: 22-11-2015
Postów: 40
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak zwiększycie ilości srebrnych/złotych monet za wygrane areny to będzie dobrze ;] teraz mało kto aktywował by bonusy do kw bo ceny są duże a monet jest mało
10-12-2016 12:23 Art8534 jest offline Szukaj postów użytkownika: Art8534 Dodaj Art8534 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
twardy napisał(a)
problem z bonusami za monety jest taki, ze w przeciwienstwo np do evo... dajecie nowe bonusy ale sposobow na ich zdobycie juz nie


Jednym z nich będą nagrody za zadania dzienne ale nie można wszystkiego zakodować na raz.

Te dwie propozycje to ok 1,5 miesiąca pracy, a "koledzy" z UE i PayPala już dodali Konradowi 2 tygodnie kodowania za free.


za zadania dzienne to ludzie beda sobie item crafcic Wink

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
10-12-2016 12:34 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
pralinka
Double Ace


Data rejestracji: 07-07-2009
Postów: 103
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeciez ilosc monet jest wystarczajaca kto oddpala wszystkie bonusy? Polowa jest zbedna.
10-12-2016 12:42 pralinka jest offline Szukaj postów użytkownika: pralinka Dodaj pralinka do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak najbardziej na tak. Każdy pomysł na przyspieszenie zdobywania ŁPC jest na plus. Proponuję również dać event, który daje 100% wolnych ŁPC, zamiast 10 lub 20%.

Co do pomysłów eventów dwudniowych jestem na nie z punktu widzenia drugiego tematu. Po co to będzie, skoro timery będą obcięte do 24h?

__________________
R14 - Sonny Psycho
10-12-2016 13:01 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do eventów dwudniowych, to zdaje się, że Sushi gdzieś wspomniał, że w przypadku zmiany timerów nie wejdą Smile
Mi by zależało, by coś w losowatorze samych umagów poprawić, z jednej strony ostatnie 4 umagi po 200+ łpc dostałem, z drugiej strony ostatnie 4 umagi byłe IDENTYCZNE - 2k hp bez niczego :p
Tak, wiem, teraz to się po prostu czepiam, ale to tak irytuje, dostaję niby w miarę dobry umag, ale w sumie nieprzydatny, a zmienia mi go na dokładnie taki sam umag ;D
I tak w kółko.
Zaczęlo się to gdy 5k miałem, doszedłem do 6k, losując w sumie tylko 1 z 2 efektów, każdy niby dobry, ale czy wylosowanie tego samego kilka razy pod rząd jest normalne, czy może po prostu takie moje szczęście? Big Grin

Wcześniej zresztą też mi potrafiło po kilka razy to samo losować, ale im więcej mam łpc, tym częściej się to zdarza, mam nadzieję, że zwiększenie szansy na 2 i 3 efekt coś zmieni, ale biorąc pod uwagę, że kolejne efwkty chyba bez progów sąlosowane, obawiam się, że przez najbliższy miesiąc po patchu będę dostawał na zmianę 2k hp i 5 charki, albo 2k hp i 5 wpływów, może jednak łpc też powinny chociaż w minimalny sposób na kolejne efekty wpływać, ale nie na zasadzie progów, a zwiększeniu szansy na lepszy, a zmniejszeniu szansy na gorszy umag wraz ze wzrostem łpc, bo obawiam się, że w przeciwnym razie ci co mają farta dostaną na dzień dobry umag najlepszy możliwy, a inni i tak będą 2 lata spędzali szukając tego umaga, w każdej lokacji ;p

__________________
[
11-12-2016 03:47 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A czy nie lepiej by było, żeby lobbysta był ewolucją zamiast nagrodą za srebro?

Moim zdaniem tak, a Waszym?

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
14-12-2016 06:59 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hm w sumie dobry pomysł dyzio. Tylko pewnie ceny byłyby takie jak i tych runicznych evo Tongue

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
14-12-2016 18:24 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

albo i większe, w końcu to bardzo pożądany bonus Wink

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
14-12-2016 19:13 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślę że i bez tego potrzeba masy evo... Mam gęsią skórkę na myśl że miałbym grać od nowa Tongue Mimo że zacząłem (na nowo) niecałe 2 lata temu (styczeń ubiegłego roku), to nie mam wszystkich evo zebranych i prędko mieć nie będę. Nawet licząc zdobywanie po 45 evo dziennie, absolutnie każdego dnia, zebranie 70 550 evo (tyle wynosi łączny koszt wszystkich ewolucji na max. Przy czym tylko jedna jest bezużytecznym na dłuższą metę zakupem - lekkość bytu), to ponad 4 lata (4 lata i ze 3-4 miesiące jakoś) codziennego zbierania, z genetykiem oczywiście. I w zasadzie te najdroższe są potrzebne ASAP.

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
14-12-2016 22:12 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
78dyzio napisał(a)
A czy nie lepiej by było, żeby lobbysta był ewolucją zamiast nagrodą za srebro?

Moim zdaniem tak, a Waszym?


Zdecydowanie na tak. Dużo lepszy pomysł niż kolejny bonus za srebro

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
14-12-2016 23:26 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też tak myślę, byle bez przeginy z ceną, bo jeśli trzeba będzie rok czasu zbierać, to to się minie z celem trochę, efekt jest bardzo dobry, ale sposób zdobywanie pkt evo to NAJGORSZY element bw, ataki są nudne, na wyprawkach to chociaż można liczyć na dropa, nigdy nic nie wiadomo, a z ataków zawsze tyle samo evo, a jak ktoś ogarnięty, to wygra każdy atak, ja nie mam evo do run nawet, choć to podstawa, ale od 3 miesięcy ani 1 ataku nie zrobiłem, bo mnie to nudzi, gram 4fun, a nie by na siłę postać rozwijać, to mi ma dać przyjemność, a nie zanudzać ;p

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 15-12-2016 00:17.

15-12-2016 00:17 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
PsychoParty
Forum Ace


Data rejestracji: 08-11-2013
Postów: 94
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

% wolnego łpc troche za mały a reszta ok

kiedy to by było wprowadzone mniej więcej ??

__________________

19-12-2016 20:18 PsychoParty jest offline Szukaj postów użytkownika: PsychoParty Dodaj PsychoParty do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
PsychoParty napisał(a)
% wolnego łpc troche za mały a reszta ok

kiedy to by było wprowadzone mniej więcej ??


Najszybciej jak się da, ale ogólnie będziemy starać się trzymać zapowiedzianej listy zmian.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


28-12-2016 20:00 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
asam123
Junior Member


images/avatars/avatar-25625.jpg

Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 21
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajny pomysł ale za co mają gracze to odpalać? Może co do monet dali byście np. 1 srebrną monetę dziennie za logowanie codzienne... i z 2 na miesiąc złote dla klanu za aktywność gracza...

zawsze to coś... pomyślcie też nad tym .

Dodawanie bonusów beż możliwości ich używania to jaka byście dali rybakowi rybę bez możliwości jej samemu złowienia... lepiej dać wędkę Smile

pozdro
30-12-2016 18:19 asam123 jest offline Szukaj postów użytkownika: asam123 Dodaj asam123 do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No, w tym wypadku bardziej porównałbym do dania wędki i wysłania na pusty staw Tongue

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
31-12-2016 18:26 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Carnivor napisał(a)
No, w tym wypadku bardziej porównałbym do dania wędki i wysłania na pusty staw Tongue


Chyba bardziej nad lodowisko

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
01-01-2017 10:56 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
Brodacz
Member


Data rejestracji: 30-12-2008
Postów: 26
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuje by w czasie wprowadzania zmian znowu dać możliwość zmiany umagicznienia bez straty punktów łpc.
ew. Wprowadzić taki event? tylko na 1 lokacje?
Był to super pomysł raz na jakiś czas.
pozdro
ps. Wszystkie zmiany w łpc mogą być tylko na lepsze...
08-01-2017 22:50 Brodacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Brodacz Dodaj Brodacz do Listy kontaktów
Labrusca
Lord


Data rejestracji: 17-08-2011
Postów: 333
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli wolne ŁPC wejdą, to proponuję pakiet startowy tychże wolnych ŁPC w wysokości 1% obecnie posiadanych ŁPC na wszystkich lokacjach

Na loterii trafiłem cztery razy ŁPC (bardziej cieszę się niż gdybym trafił piłę) i teraz w sumie mam ponad 30k ŁPC, więc zakładam, że to jeden z lepszych wyników. Przekładałoby się to w mojej propozycji na 300 wolnych ŁPC, co nie wydaje się być przesadą, a byłoby fajnym prezentem na start Wink
09-01-2017 00:15 Labrusca jest offline Szukaj postów użytkownika: Labrusca Dodaj Labrusca do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Labrusca napisał(a)
Jeżeli wolne ŁPC wejdą, to proponuję pakiet startowy tychże wolnych ŁPC w wysokości 1% obecnie posiadanych ŁPC na wszystkich lokacjach

Na loterii trafiłem cztery razy ŁPC (bardziej cieszę się niż gdybym trafił piłę) i teraz w sumie mam ponad 30k ŁPC, więc zakładam, że to jeden z lepszych wyników. Przekładałoby się to w mojej propozycji na 300 wolnych ŁPC, co nie wydaje się być przesadą, a byłoby fajnym prezentem na start Wink


Dostałeś 4*ŁPC na loterii, gdzie inni dostali równe NIC i jeszcze chciałbyś dostać pakiet startowy. Szczerze? To jest obrzydliwe, ktoś nie załapał się na pakiet urodzinowy [bo np. wylądował na bezludnej wyspie albo utknął na terminalu w Radomiu], potem nie wylosował żadnej nagrody z ŁPC i nie ma nic.

Na głupocie administracji wyrosło pokolenie graczy, którzy chcą dostać wszystko na raz, a jak dostaną, to jeszcze jest im mało, tylko mało.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
09-01-2017 01:26 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehe ale Cie hornet zazdrość żzera ta zazdrość jest właśnie obrzydliwa Big Grin

masz podiose CI trochę poziom zazdrości ja w loteri trafiłem 6 x lpc w sumie mam cos
40 k lpc

na Pakiecie startowym każdy w sumie by skorzystał ,ale wisi mi czy on będzię czy nie ;]

bardziej zależało by mi na pytaniu czy patch będzie wprowadzony na 1 kwartał
osobiście najbardziej się cieszę za % na 2 i 3 składową za monety zawsze to chociaż minimalnie przyśpieszy łapanie end umagów

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

09-01-2017 13:59 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
ZniszczacZ
Member


Data rejestracji: 09-02-2011
Postów: 43

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W takim razie nie ma wyjścia, skoro koledzy Labrusca i raikiri mają dużo łpc to w grę wchodzi pakiet startowy jedynie w formie procentowej od aktualnego stanu posiadania.

W przeciwnym razie opowiedziałbym się raczej za konkretną, stałą stawką dla każdego gracza, ale to już bez znaczenia wobec powyższego.
09-01-2017 23:11 ZniszczacZ jest offline Szukaj postów użytkownika: ZniszczacZ Dodaj ZniszczacZ do Listy kontaktów
Padrezg22
Lord


Data rejestracji: 03-06-2015
Postów: 314
Klan: LEGO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pakiet startowy nie koniecznie. może to być ewentualność ...

Sushi jest szansa na jakiś terminarz dokładniejszy, a w sumie info na które wszyscy czekamy. Kiedy patch do kw wejdzie w życie?

__________________
r17: Papa
r19: papa
12-01-2017 16:06 Padrezg22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Padrezg22 Dodaj Padrezg22 do Listy kontaktów
Strony (5): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Propozycja zmian w ŁPC.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH