Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Propozycja - zmiany w systemie Ekspedycji i KW » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (8): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Propozycja - zmiany w systemie Ekspedycji i KW 79 Ankieta - średnia ocena: 7,8579 Ankieta - średnia ocena: 7,8579 Ankieta - średnia ocena: 7,85
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Azzazel1982
Newbie


Data rejestracji: 30-03-2015
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak tak i jeszcze raz tak


spam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 08-12-2016 22:47.

08-12-2016 07:56 Azzazel1982 jest offline Szukaj postów użytkownika: Azzazel1982 Dodaj Azzazel1982 do Listy kontaktów
Asche
Double Ace


Data rejestracji: 15-04-2008
Postów: 103
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Zary

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie
To by była dobra zmiana jak 90% klanu chodziło na robota teraz każdy chodzi na inną ekspe i 50-100 eksp dziennie nie da rady upilnować sprzętu.
To po prostu będzie nie do ogarnięcia.
08-12-2016 08:18 Asche jest offline Szukaj postów użytkownika: Asche Dodaj Asche do Listy kontaktów
SpeedPL
Viking


images/avatars/avatar-4471.gif

Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 588
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To życie jak sie nie bd dało upilnowac sprzęty cos kosztem czegoś nikt nie każe Ci dobijac do 100exp

Dla mnie pomysł na + bd mial teraz jak nadrobić z runami i expem a o Kw juz nie wspomnę
08-12-2016 09:00 SpeedPL jest offline Szukaj postów użytkownika: SpeedPL Dodaj SpeedPL do Listy kontaktów
Asche
Double Ace


Data rejestracji: 15-04-2008
Postów: 103
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Zary

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mi nikt nie kaze wbijac do 100 eksp ale sam bebe potrzebowal pomocy innych do ubicia moba tak jak kazdy i wszystcy beda musieli pilnowac sprzetu nie tylko ja
a ludzie maja prace/szkole dom dzieci
08-12-2016 09:04 Asche jest offline Szukaj postów użytkownika: Asche Dodaj Asche do Listy kontaktów
Bobsonq3
Triple Ace


Data rejestracji: 16-04-2007
Postów: 164
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nic nie dają, źle. Chcą dać coś co przyśpieszy rozwój, też źle bo bidulki eq nie ogarną....
Niektórym płaczkom nigdy nie dogodzisz.

Ja jestem jak najbardziej za licznikiem 24h. Pofarmi się runy a później można expić i palna nie będzie płakać bo duo smerfa da radę ogarnąć

__________________

08-12-2016 09:14 Bobsonq3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobsonq3 Dodaj Bobsonq3 do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za - expy ogarnąć się da.
Jedyny problem będą mieć na necro, gdzie się lata w pożyczonym eq, ale nawet jeśli się nie ogarnie wszystkich exp, i tak ogarnie się więcej ;p

Ja od 3 miesięcy jakoś chodzę tylko na smerfa, chociaż praktycznie nie mam run, bo kamyki na wbijanie potrzebuję, to boli Frown
No i jak by nie patrzeć, expy i kw są naistotniejszym elementem gry obecnie, nie godzi się, by co 2 dni były - jedyne, co mnie martwi trochę, to skracanie Big Grin
Będzie pochłaniało więcej, dla ułatwienia można by zmniejszyć koszt skrótu w repce, i dodać usługę premium, coś na zasadzie "darmowe skracanie przez 1 miesiąc za 15 dni premium" - ofc wolałbym za darmo, no ale na to nie liczę ;p
Jak by nie patrzeć, skrót pozwala zaoszczędzić czas, nie daje jakiejśtam przewagi, jedyne co, to łatwiej by było poogarniać expy, a po dodaniu ulepszania umagów repa stała się towarem deficytowym, wiem, że są tacy, co mają jej miliony, ale bardzo dużo ludzi jej za dużo nie ma Wink

Najbardziej rozgraniczenie 1 i 2 mapy jest dla mnie ważne, wybór między exp a runami to tak, jakby dać wybór: rybki czy akwarium Big Grin

cytat:
Szerlok napisał(a)
jak nie masz czasu przebrać się na inne ekspy lub eq na drzewo nie wystarczy ci na smerfy (what? XD) to stawiaj jedną ekspę dziennie. jaki masz problem w tym, że więcej będzie zależało od zaangażowania w grę? obecnie mamy sytuację "weź szamana, odwróć zaznaczenie, oddaj szamana i nara, do wieczornej karawany" - zero zaangażowania, 100% efektywności


Nic dodać, nic ująć - wiem, że wiele osób narzekało, że bw za dużo czasu pochłania, ale teraz po prostu wieje nudą, raz na 2 dni expa i kw, a tak to tylko karawanka i dobranoc, zero dynamiki.

__________________
[

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 08-12-2016 09:36.

08-12-2016 09:24 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bobsonq3 napisał(a)
Nic nie dają, źle. Chcą dać coś co przyśpieszy rozwój, też źle bo bidulki eq nie ogarną....
Niektórym płaczkom nigdy nie dogodzisz.

Ja jestem jak najbardziej za licznikiem 24h. Pofarmi się runy a później można expić i palna nie będzie płakać bo duo smerfa da radę ogarnąć


Hehe, wtedy palna jest nie tylko do tylu z ekspem, ale i z runami Big Grin
Inna sprawa, ze 70 zwinki z umagow i odpowiedni sprzęt pod zwinke daje możliwość zwinkowania także i palnej, ale lepiej chodzić w śmiercionośnym i narzekać, nie?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Blind-: 08-12-2016 10:08.

08-12-2016 10:06 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ahanaell napisał(a)
Jedyny problem będą mieć na necro, gdzie się lata w pożyczonym eq


Z ciekawości zapytam: na którym serwerze Necro latają w pożyczonym eq?

__________________
R14: D-Wade
08-12-2016 10:11 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem, nie gram na necro, kiedyś jak grałem to na low lvl się latało, ale ja przygodę z nero zakończyłem 100 lat temu Big Grin

__________________
[
08-12-2016 10:59 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ahanaell napisał(a)
Nie wiem, nie gram na necro, kiedyś jak grałem to na low lvl się latało, ale ja przygodę z nero zakończyłem 100 lat temu Big Grin


Aha.

Nie powinieneś się więc wypowiadać na ten temat. Necro już nie pożycza, wszyscy grają na epikach.

__________________
R14: D-Wade
08-12-2016 11:07 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
Trumna
Junior Member


Data rejestracji: 20-09-2011
Postów: 24
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślę że powinno być rozgraniczenie, raz pierwsza mapa a w następny druga. W innym wypadku będzie totalny zamęt. A kw może być codziennie.
08-12-2016 11:44 Trumna jest offline Szukaj postów użytkownika: Trumna Dodaj Trumna do Listy kontaktów
Olicaa
Junior Member


Data rejestracji: 15-01-2013
Postów: 23

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W 100% dobry pomysł, jestem na tak


spam

__________________
R3: olica

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 08-12-2016 22:48.

08-12-2016 12:33 Olicaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Olicaa Dodaj Olicaa do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chwila chwila chwila, czyli co, będzie można założyć >codziennie< KW, ekspę z 1 mapy, i ekspę z 2 mapy?

Podpisuję się obydwiema rękami pod tym Smile Jak trzeba, to zmuszę pół rodziny żeby też się podpisało mimo że nie grają! Smile Wymuszenie większej aktywności nie uważam za wadę.

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
08-12-2016 13:50 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Pani_Zemsta
Junior Member


Data rejestracji: 31-10-2015
Postów: 14
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Największym problemem jest tak naprawdę bezsens asysty na 2-giej mapie. Czemu nie wprowadzić określonego % na zdobycie runy nie tylko dla zakładającego? Do wyboru: asystujesz na wendolu itd - zdobywasz prki, albo idziesz na 2-gą mapę i liczysz na runę.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Pani_Zemsta: 08-12-2016 14:51.

08-12-2016 14:48 Pani_Zemsta jest offline Szukaj postów użytkownika: Pani_Zemsta Dodaj Pani_Zemsta do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pani_Zemsta w sumie słusznie. Z połową tej szansy co ma zakładający. Może wtedy mniej osób by olewało asysty Tongue

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
08-12-2016 16:35 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sumie fakt, na kw asysta ma repkę, na expach pr, a na exp II w zasadzie nic, niby też jakieś tam doświadczenie jest, ale przeważnie niedużo. Jak dla mnie, to można nawet dodać rezygnację z expa w zamian za szansę na runę, bo ja na asysty chodzę tylko by pomóc, z szubi niby jakiś tam exp jest, ale tak naprawdę to też bez szału, jednak do wcześniejszych lokacji równie dobrze można by wbijać tylko na samara.

__________________
[
08-12-2016 17:13 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Carnivor napisał(a)
Pani_Zemsta w sumie słusznie. Z połową tej szansy co ma zakładający. Może wtedy mniej osób by olewało asysty Tongue


Na morii na 2 mapie leci wiecej expa niz na 1

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
08-12-2016 17:49 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Madmen napisał(a)
cytat:
Carnivor napisał(a)
Pani_Zemsta w sumie słusznie. Z połową tej szansy co ma zakładający. Może wtedy mniej osób by olewało asysty Tongue


Na morii na 2 mapie leci wiecej expa niz na 1

ale gdyby wykluczyc morie z tego pomyslu to znowu bedzie plakala, ze ma trudniej niz serwer easy

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
08-12-2016 19:09 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Expa co 24h to zdecydowanie lepszy pomysl, zreszta zawiera w sobie opcje 1 - kto chce pojdzie 2x po runy, a kto bedzie wolal 1 mape + rune postawi na zmiane.
08-12-2016 23:17 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli chodzi o serwer gdzie, gram (R1) to jestem na tak.
Ożywi to i tak już nudną rozrywkę chociaż na tym szczeblu.

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

08-12-2016 23:30 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
mamusiek
Member


Data rejestracji: 23-06-2010
Postów: 32

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

laczyc wymarle serwery r3 i r4 a nie sie pierdolami zajmujecie

spam

__________________
r4-mamuska

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 09-12-2016 21:30.

09-12-2016 02:05 mamusiek jest offline Szukaj postów użytkownika: mamusiek Dodaj mamusiek do Listy kontaktów
Adana
Lord


images/avatars/avatar-5714.jpg

Data rejestracji: 22-11-2007
Postów: 255
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem nieco sceptyczny, skoro DODAJECIE graczom zajec, podczas gdy kazda inna gra stara sie ULZYC w obciazeniu czasowym graczy (tzn skrocic czas potrzebny do wykonania "dniowki growej"),
to wprowadzcie ten 24h licznik z jakas ulga - np karawana atakow (serio, uwierzcie, ojciec rodziny na 2 etatach z chorym dzieckiem NIE daje rady odbebniac tego, co jest do tej pory, a jak dojdzie wiecej, to sie zniecheci, ze za bardzo zostaje w tyle za peletonem i sie skonczy placenie premki).

ogolnie, zmiana fajna - ale tez ogolnie, dowalajac rzeczy do zrobienia, krecicie na siebie bat.

jesli karawana atakow nie wchodzi w gre, zmniejszcie liczbe atakow z 16 do 8, ale punktowanych podwojnie.

I bez farmazonow, ze atak trwa 10 sekund, wiec kazdy zdazy - nie wliczacie czasu potrzebnego na czatowanie, az sie farmy zwolnia, az sie KTOKOLWIEK zwolni dajacy 3 evo. Zeby zaatakowac kogokolwiek, kogo da sie ubic, w godzinach 8-10 to trzeba miec doktorat z farta, a o innej godzinie to sorry Smile nie da rady sie lognac, bo zycie.

pozdrawiam,
A.

__________________
r4, r9: Adana

KUPIĘ r4:
Leg dsk msciwy pierscień szczęścia/szaleńca
leg dsk tytanowy pierscien/amulet lewitacji
dsk czarny lancuch lewitacji

KUPIĘ r9:
nic, biedny jestem
09-12-2016 09:08 Adana jest offline Szukaj postów użytkownika: Adana Dodaj Adana do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiedząc, że i tak pewnie to wprowadzicie mam takie pytania:
1. Kiedy możemy się tego spodziewać teoretycznie oczywiście?
2. Kolejny raz zmieniacie coś co miało się nie zmieniać, czemu jeszcze się przyglądacie co może (nie musi) się zmienić?

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

09-12-2016 13:16 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tak od czapy zadam pytanie.
Jeśli wyjdzie opcja 24h timerow dla eksp i kw, to czy będzie sens wprowadzać dwudniowe eventy?
W pewnym stopniu te elementy się zazebiają i uproszczenie systemu timer pozwoli nie komplikowac innych bytów.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
09-12-2016 14:04 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
abbath
Full Member


Data rejestracji: 04-07-2014
Postów: 64

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja uważam, że to bardzo dobry pomysł.

spam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 09-12-2016 21:32.

09-12-2016 14:10 abbath jest offline Szukaj postów użytkownika: abbath Dodaj abbath do Listy kontaktów
pralinka
Double Ace


Data rejestracji: 07-07-2009
Postów: 103
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NIE dla 'zapychaczy' (latek)


fuzja tak (wszystkie necro i morie (moze bez najmlodszych i tych z innym silnikiem)

Zrobcie fuzje w klanach nie ma ludzi kto ma chodzic na te ekspy, do tego sa limity na s2 i s3

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez pralinka: 09-12-2016 15:57.

09-12-2016 15:51 pralinka jest offline Szukaj postów użytkownika: pralinka Dodaj pralinka do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ma_Jae_Hoon napisał(a)
Licznik 24h jak najbardziej na tak !

Stawianie 2 map naraz, cóż - nie widzę potrzeby stawiania mapy 1 szczerze mówiąc. Ale w początkach byłoby to dobre rozwiązanie umożliwiające i zbieranie run i lvlowanie.

Edyta pyta : czy licznik KW też by się na 24h przestawił ?


Tak, dotyczyło by to też KW dlatego w temacie dodałem o nim info.

Obie propozycje traktuję łącznie czyli patch do ŁPC i ekspedycji/KW dzięki czemu można by załatwić oba problemy.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


09-12-2016 22:45 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arius napisał(a)
Ja tak od czapy zadam pytanie.
Jeśli wyjdzie opcja 24h timerow dla eksp i kw, to czy będzie sens wprowadzać dwudniowe eventy?
W pewnym stopniu te elementy się zazebiają i uproszczenie systemu timer pozwoli nie komplikowac innych bytów.


Masz rację i jeżeli wejdzie system 24h nie będzie trzeba przy eventach grzebać.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


09-12-2016 22:56 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
Wiedząc, że i tak pewnie to wprowadzicie mam takie pytania:
1. Kiedy możemy się tego spodziewać teoretycznie oczywiście?
2. Kolejny raz zmieniacie coś co miało się nie zmieniać, czemu jeszcze się przyglądacie co może (nie musi) się zmienić?


Zależy w jakiej formie. Maks to ok 1,5 miesiąca pracy.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


09-12-2016 22:56 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Ma_Jae_Hoon napisał(a)
Licznik 24h jak najbardziej na tak !

Stawianie 2 map naraz, cóż - nie widzę potrzeby stawiania mapy 1 szczerze mówiąc. Ale w początkach byłoby to dobre rozwiązanie umożliwiające i zbieranie run i lvlowanie.

Edyta pyta : czy licznik KW też by się na 24h przestawił ?


Tak, dotyczyło by to też KW dlatego w temacie dodałem o nim info.

Obie propozycje traktuję łącznie czyli patch do ŁPC i ekspedycji/KW dzięki czemu można by załatwić oba problemy.


Ja z kolei proponuję rozdzielić (wreszcie) ten oraz każdy kolejny temat propozycji na osobne podtematy - jeden dla Necro, jeden dla Morii. To typy serwerów o zupełnie innej mechanice i problemach.

Z punktu widzenia osoby grającej na Morii, jedyny problem jaki widzę w ekspach, to Glaaki i Andras. Pierwszy kompletnie nieopłacalny, drugi prawie niemożliwy do przejścia bez NB.
KW - Spasione pomioty oraz punkty ŁPC przed pulą 2k ŁPC.
I wreszcie, największy obecnie problem - na aukcjach jest jak za komuny. Półki puste, szczególnie jeśli chodzi o towar luksusowy, tj. biżuterię. Co mamy dostać w zamian? Jeszcze większy przyrost kamieni z ekspedycji, ponieważ w top klanach wzrośnie jedynie częstotliwość stawiania swoich ekspedycji, będzie to drzewo trio/czwórka lub smerf duo (jeśli będzie wymóg wybierania między mapami).

Sushi, wiesz, że ludzie zbierają sobie po 10k kd byle tylko mieć minimalną szansę choćby zalicytowania przedmiotu z loterii - jeśli ten zostanie oczywiście sprzedany? 99,9% że będzie to biżuteria - sufowane słonko, pająk lub jastrząb.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Blind-: 10-12-2016 00:32.

10-12-2016 00:13 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
Strony (8): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Propozycja - zmiany w systemie Ekspedycji i KW

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH