Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING 262373; 247021 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 262373; 247021 3 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

262373; 247021 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 262373
Postać bronislawek

ID 247021
Postać shang

Legendarna Doskonała Kamizelka Orchidei 1 500 000 2016-11-23

Ustawienie aukcji, push, brak zgłoszenia

9 dni.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

13-12-2016 14:00 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
shang
Newbie


Data rejestracji: 02-02-2007
Postów: 7
Klan: N_C_C_N
Kraina: Necropolia

Re: 262373; 247021 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie bardzo wiem o co chodzi taka orche kupiłem nie pamiętam za ile a nie sprzedawanej zakupów nie zgłaszam
13-12-2016 20:19 shang jest offline Strona domowa shang Szukaj postów użytkownika: shang Dodaj shang do Listy kontaktów
shang
Newbie


Data rejestracji: 02-02-2007
Postów: 7
Klan: N_C_C_N
Kraina: Necropolia

Re: 262373; 247021 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na pewno nie za taką kwotę chyba połowę taniej
13-12-2016 20:20 shang jest offline Strona domowa shang Szukaj postów użytkownika: shang Dodaj shang do Listy kontaktów
shang
Newbie


Data rejestracji: 02-02-2007
Postów: 7
Klan: N_C_C_N
Kraina: Necropolia

Re: 262373; 247021 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już widzę co jest po pierwsze na aukcji nie wiem od kogo kupuję gościa nie znam. Niewiem sakd ci się wziela ta jedynka kupiłem ją za 500 000 chodziły od 500 000 do 700 000 morze jak jeszcze byliśmy razem w klanie to był rarytas teraz spidy są w cenie sprawdź jeszcze raz ta aukcje a wszystkie moje aukcje są zgłoszone

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez shang: 13-12-2016 20:55.

13-12-2016 20:39 shang jest offline Strona domowa shang Szukaj postów użytkownika: shang Dodaj shang do Listy kontaktów
AkiraPl
Newbie


Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam

Nie jestem w stanie teraz sprawdzić przez tego bana, ale wydaje mi się, że za podobną cenę poszła wcześniejsza aukcja lub nawet dwie. Zauważywszy, że cena podskoczyła postanowiłem nieużywany przeze mnie przedmiot wystawić na aukcję. Zapewniam, że nic nie było ustawione - nie wiem skąd w ogóle się owo podejrzenie wzięło. Gracza, który zakupił przedmiot nie znam, nigdy z nim nie rozmawiałem. Proszę jeszcze raz o przemyślenie tej decyzji.
13-12-2016 21:33 AkiraPl jest offline Szukaj postów użytkownika: AkiraPl Dodaj AkiraPl do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@shang

ta jedynka to ilość ofert Wink i tak, kwota była całkiem spora - więc należało zgłosić aukcję do operatora.

@AkiraPl

Owszem ceny poprzednich dwóch były podobne, jednak aukcje były zgłoszone do operatora (X)



poprzednie wynosiły dużo mniej i ew trzeba było zgłosić aukcję, lub zapytać operatora, czy podana cena wywoławcza była ok.

Odwołać się można po 3 dniach.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

13-12-2016 21:49 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
AkiraPl
Newbie


Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie masz sporo racji, ale widzę, że moje rozumowanie też poniekąd przyjmujesz. Jak wystawiałem aukcje poprzednie nie były zgłoszone. Gram ostatnio z doskoku, nie mam czasu na monitorowanie aukcji. Po prostu zauważyłem, że jest popyt - wystawiłem, sprzedało się, zapomniałem o sprawie - nie sprawdzałem czy aukcje są pozgłaszane i czy cena nadal się na tym poziomie utrzymuje czy nie.

Gdybym to zgłosił, to coś by to zmieniło? (Moim zdaniem zgłaszanie własnej aukcji ma sens jak się człowiek pomyli, a tym przypadku tak nie było, wydawało mi się wszystko ok lub gdy aukcja zakończy się ceną znacznie przewyższającą spodziewany zarobek sprzedającego, a nie osiągnięcie ustalonego cw).

Przyznam szczerze, że nawet mi przez myśl nie przeszło, że za takie coś mogę dostać bana. Nawet teraz jak patrzę na sprawę to sam bym raczej aukcje cofnął lub ściął cenę przedmiotu.

Mam rozumieć, że jak się odwołam za 3 dni to może zostać podjęta jakaś inna decyzja?

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez AkiraPl: 13-12-2016 22:14.

13-12-2016 22:07 AkiraPl jest offline Szukaj postów użytkownika: AkiraPl Dodaj AkiraPl do Listy kontaktów
shang
Newbie


Data rejestracji: 02-02-2007
Postów: 7
Klan: N_C_C_N
Kraina: Necropolia

orcha Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wcześniej terz chciałem wylicytować na 500 000ale moje oferty były przebijanie bo aukcje kończyły się zanim wracam z pracy ta kwota to wydaje mi się że była ok nie wiedziałem że zakup też muszę zgłosić:-) :-) :-) :-)
13-12-2016 22:10 shang jest offline Strona domowa shang Szukaj postów użytkownika: shang Dodaj shang do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:

Jak wystawiałem aukcje poprzednie nie były zgłoszone.


Istnieje taka możliwość, chociaż pierwsza została zgłoszona 22. Warto jednak było się upewnić.

Gdybyś zgłosił - to aukcję bym cofnęła albo obcieła do konkretnej kwoty. Tak jak zrobiłam to np z tą za 650k.



Shang - jeśli kwota była podejrzana (a z racji poprzednich była) to tak - należy zgłosić taką aukcję (nie czekać aż zrobi to sprzedający czy ew obca osoba)

Ogólnie swego czasu stworzyłam temat: Aukcje od kuchni.... właśnie po to by graczom rozjaśnić wiele aspektów aukcji.



cytat:
Mam rozumieć, że jak się odwołam za 3 dni to może zostać podjęta jakaś inna decyzja?


Tak.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

13-12-2016 22:27 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
shang
Newbie


Data rejestracji: 02-02-2007
Postów: 7
Klan: N_C_C_N
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie obserwowojac poprzednie byłem przekonany że kwota jest ok aż byłem zaskoczony że tak tanio udało mi się kupić teraz widzę potanialy ale jeszcze pół roku temu chodziły po1000 000

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez shang: 13-12-2016 22:54.

13-12-2016 22:53 shang jest offline Strona domowa shang Szukaj postów użytkownika: shang Dodaj shang do Listy kontaktów
AkiraPl
Newbie


Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozumiem.

Sephiroth - nie zazdroszczę Ci piastowania funkcji operatora.

Swoją drogą trochę to za bardzo zagmatwane. Albo inaczej trzeba się pilnować na każdym kroku, nawet na bw. Ban za głupią aukcję. Nawet jak się skończy na 3 dniach to sam dzisiejszy 2 dniowy event daje po kieszeni (własna expa we 2-3 na wendiego i towarzystwo na expach klanowiczów to jakieś 500k w plecy).

Może przez 3 dni mi poddenerwowanie tą sprawą przejdzie, a może się wyleczę od bw (żona się ucieszy, parę stówek w portfelu zostanie nie wydane na premke itp. ).

Dobranoc.
13-12-2016 23:21 AkiraPl jest offline Szukaj postów użytkownika: AkiraPl Dodaj AkiraPl do Listy kontaktów
max.andy
Junior Member


Data rejestracji: 27-06-2012
Postów: 10
Kraina: Necropolia
Skąd: VVV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sorki że w temat wpadam.
Ale rada dla wszystkich.
ALBO zgadzać wszystkie aukcje, ALBO nic nie wystawiamy.
Wiem. Warn. Sorki.
16-12-2016 19:11 max.andy jest offline Szukaj postów użytkownika: max.andy Dodaj max.andy do Listy kontaktów
AkiraPl
Newbie


Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
cytat:
Mam rozumieć, że jak się odwołam za 3 dni to może zostać podjęta jakaś inna decyzja?


Tak.


To jak robimy?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez AkiraPl: 17-12-2016 11:55.

17-12-2016 11:53 AkiraPl jest offline Szukaj postów użytkownika: AkiraPl Dodaj AkiraPl do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konta oblokowane. Kwota nadmiarowa ścięta z aukcji.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

17-12-2016 12:27 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
shang
Newbie


Data rejestracji: 02-02-2007
Postów: 7
Klan: N_C_C_N
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja dalej mam blokadęB-) B-) B-) B-)
18-12-2016 00:04 shang jest offline Strona domowa shang Szukaj postów użytkownika: shang Dodaj shang do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam, wydawało mi się że odblokowałam. Teraz na pewno.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

18-12-2016 02:02 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING 262373; 247021

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH