Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO ignorowanie obrony 100% max czy moze wiecej? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony ignorowanie obrony 100% max czy moze wiecej?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

ignorowanie obrony 100% max czy moze wiecej? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam pytanie - czy ignorowanie obrony ma jakis górny limit? Niektóre przedmioty maja ten wskaźnik ponad 100% ale czy tak jest naprawde? Z góry dziękuję za odpowiedz.

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
19-12-2016 08:50 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
pieczarr
Lord


Data rejestracji: 11-09-2014
Postów: 425
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bylo na forum gdzies wczesniej, w sumie tak dawno ze nie ma co Cie winic za zakladanie tematu

100% max nic nie dzieje sie po 100%.
19-12-2016 08:55 pieczarr jest offline Szukaj postów użytkownika: pieczarr Dodaj pieczarr do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ma górnego limitu, ale nie możesz ignorować więcej jak 100%, bo i jak Tongue
19-12-2016 09:18 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
o.O
Lord


images/avatars/avatar-17902.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2009
Postów: 331
Klan: White Dragons
Kraina: Necropolia II
Skąd: P-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gram epik snajperką, dmg na każdym mobku itp to samo, bez różnicy, jakby dodatkowy ignor dodawał dmg to byłoby trochę bez sensu :/

__________________


GG 12815242


Wszystkie moje aukcje trwają 24h chyba ,że pisze inaczej.

R3 Nefth
19-12-2016 09:47 o.O jest offline Szukaj postów użytkownika: o.O Dodaj o.O do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sala tronowa
ignor. obrony - przeczytaj co się kryje pod znakiem zapytania, czasem warto poczytać Wink

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nosferek: 19-12-2016 10:35.

19-12-2016 10:35 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO ignorowanie obrony 100% max czy moze wiecej?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH