Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Święta oraz Nowy Rok 2017 - aktualizacja 30 grudnia! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (8): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Święta oraz Nowy Rok 2017 - aktualizacja 30 grudnia! 52 Ankieta - średnia ocena: 5,71
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Rozważymy podmianę Pamiątek na Hojność Pana Ciemności jak również stałe bonusy za codzienne logowania (ale te ostatnie raczej nie wcześniej niż od początku lutego).
Wesołych Świąt!


I teraz zdejmiecie ten event i mali, bez repy, nie będą mogli jej zdobyć, by brać udział w loterii... Tak, tak, wiem. każdemu nie dogodzisz... Ale, w takim razie, może warto pomyśleć o włączeniu Patchu antynajemniczego na każdym serwerze (mającym ileś tam lat, na nowych to jednak może być jeszcze ok)? Rozumiem, że kiedyś on miał sens, ale teraz?

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
19-12-2016 22:17 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Z`agar
Member


Data rejestracji: 02-06-2016
Postów: 31
Kraina: Necropolia XI
Skąd: BH

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Carnivor napisał(a)

Bonus za codzienne logowanie świetny. Można 55 srebra za samo logowanie się zgarnąć, a cały klan jak się postara to nawet 200 złota.


Ja się doliczyłem 165 srebrnych

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Z`agar: 19-12-2016 22:28.

19-12-2016 22:25 Z`agar jest offline Szukaj postów użytkownika: Z`agar Dodaj Z`agar do Listy kontaktów
SIEPACZ
Forum Ace


images/avatars/avatar-12210.jpg

Data rejestracji: 26-04-2008
Postów: 97
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i jak zwykle płacz po co robić event skoro zawsze jest bee
19-12-2016 22:47 SIEPACZ jest offline Szukaj postów użytkownika: SIEPACZ Dodaj SIEPACZ do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi, Konrad. Spoko, niech będą te bonusy, tylko prośba- niech losów będzie tyle, ile jest nagród, ani jednej losu więcej, żeby nie było że na cały czas trwania loterii będą osoby, co wylosują góra 1 rzecz. Niech loteria chociaż będzie taką rzeczą, że każdy los coś daje Smile Nawet jak to ma być dziennie 10x 50k ludzi. Wpadnie więcej epików, więcej łpc, będzie mniej niezadowolonych.

Co do hojności- ja bym to dorzucił do obecnego eventu świątecznego, że skoro są święta, to niech wszystko będzie na wypasie.

Wiem, postuluję o dużo, ale święta są raz, dwa razy do roku, więc raczej to nie zaszkodzi, a chociaż trochę ograniczy nerwy graczy typu "ja nie mam przez cały czas nawet ludzi z loterii, a ten ktoś złapał dwa epiki do wyboru".

Ps. spokojnych świąt Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Wełen: 19-12-2016 23:12.

19-12-2016 22:57 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Również życzę Wesołych Świąt.

Co do waszych prezentów to powiem tyle, że ci co dropią to znając wasz losowator złapią po kilka paczek ŁPC, Run a i jakiś end epik "świąteczny" im się trafi. A ci co nic nie dropią i nigdy im nie wpadł fajny prezent obejdą się jak zwykle smakiem. Ale czego mogę od was wymagać skoro co chwilę w skrzyni kąsające pałki znajduję. Epika na oczy nie widziałem ani w skrzyni ani w czasie eventu. A gram już trochę na r1.

Jak te 100 x 500 mają się do mojej pierwszej lokacji (slamsy) w kw gdzie łapię średnio między 3 a 8 ŁPC??? Ile złapię tych punktów na pierwszej lokacji w 6 miesięcy gry np? Dla mnie to jest katastrofa i tyle. najbardziej sprawiedliwie by było gdyby dochodziło 50ŁPC po każdym przejściu kw niezależnie od lokacji. chytry






Wolałbym byście przyjrzeli się innej nienaturalnej sprawie którą ja i koledzy nazywamy bugiem... Zauważyłem, że więcej wyprawek i lepszych dropów wpada przy lucku max 230 niż przy np 300+. Czy to nie troszeczkę dziwne? I nie jest to teoria wyssana z palca. Wszyscy na r1 o tym wiedzą. A jeśli do tego masz level poniżej 90ciu to już masz istne eldorado.


Nowy rok się zbliża a w grze będzie tak samo. Bieda. chytry


edit: literówki.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grax33: 20-12-2016 00:21.

19-12-2016 22:58 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie no spoko, dużo lepiej niż w tamtym roku.

Wesołych Świąt dla wszystkich graczy BW jak i Teamu, nawet dla smoda, który mnie wyrzucił od was Smile .

Wesołych!
19-12-2016 23:05 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najlepszego dla wytrwałychSmile

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

19-12-2016 23:43 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
batman66
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 168

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam nadzieje że paczek łpc nie będzie dla r19 :V
to by tak serwerem zachwiało że ło matko!
19-12-2016 23:58 batman66 jest offline Szukaj postów użytkownika: batman66 Dodaj batman66 do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wełen napisał(a)
Sushi, Konrad. Spoko, niech będą te bonusy, tylko prośba- niech losów będzie tyle, ile jest nagród, ani jednej losu więcej, żeby nie było że na cały czas trwania loterii będą osoby, co wylosują góra 1 rzecz. Niech loteria chociaż będzie taką rzeczą, że każdy los coś daje Smile Nawet jak to ma być dziennie 10x 50k ludzi. Wpadnie więcej epików, więcej łpc, będzie mniej niezadowolonych.

Co do hojności- ja bym to dorzucił do obecnego eventu świątecznego, że skoro są święta, to niech wszystko będzie na wypasie.

Wiem, postuluję o dużo, ale święta są raz, dwa razy do roku, więc raczej to nie zaszkodzi, a chociaż trochę ograniczy nerwy graczy typu "ja nie mam przez cały czas nawet ludzi z loterii, a ten ktoś złapał dwa epiki do wyboru".

Ps. spokojnych świąt Smile


Podpisuję się wszystkim co mam Smile Niech nadal będzie po jednej głównej nagrodzie, "dużych/średnich nagród" tyle co było lub trochę więcej, ale małych typu kilka paczek złomu, ludzie, krew, czy takie tam, niech będzie po prostu cała reszta. Z powodów takich jak właśnie Wełen napisał. Fajnie by też było gdyby nagrody się resetowały np. co daną ilość czasu, a nie tylko dopiero jak zostaną wygrane główne - bo na starych wyludnionych serwerach czasem po kilka ładnych dni trzeba czekać żeby się zresetowały... Zwłaszcza denerwujące to gdy wpadnie już wybrany epik, a została jeszcze premka do zgarnięcia i po prostu nie ma już kto losować xD

cytat:
Z`agar napisał(a)
cytat:
Carnivor napisał(a)

Bonus za codzienne logowanie świetny. Można 55 srebra za samo logowanie się zgarnąć, a cały klan jak się postara to nawet 200 złota.


Ja się doliczyłem 165 srebrnych


Gdzie? Mi z działania 1+2+3+4+5+6+7+8+9+10, wyszło 55...

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 20-12-2016 00:31.

20-12-2016 00:23 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Z`agar
Member


Data rejestracji: 02-06-2016
Postów: 31
Kraina: Necropolia XI
Skąd: BH

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Carnivor napisał(a)


cytat:
Z`agar napisał(a)
cytat:
Carnivor napisał(a)

Bonus za codzienne logowanie świetny. Można 55 srebra za samo logowanie się zgarnąć, a cały klan jak się postara to nawet 200 złota.


Ja się doliczyłem 165 srebrnych


Gdzie? Mi z działania 1+2+3+4+5+6+7+8+9+10, wyszło 55...


Kurde, a mi 165 - 1x3 +2x3 + 3x3 itd....
20-12-2016 01:18 Z`agar jest offline Szukaj postów użytkownika: Z`agar Dodaj Z`agar do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mi 4 zlote i 33 srebrne
tyle ile na obrazkach......


edit no wiadomo ze mailo byc 4 i 30 - w nocy juz pisalem i ...

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 20-12-2016 10:07.

20-12-2016 01:29 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież na obrazkach w sumie jest tylko 30 srebrnych Roll Eyes

Konrad, rozsądzisz kto ma rację?


cytat:
Grax33 napisał(a)
Zauważyłem, że więcej wyprawek i lepszych dropów wpada przy lucku max 230 niż przy np 300+. Czy to nie troszeczkę dziwne? I nie jest to teoria wyssana z palca. Wszyscy na r1 o tym wiedzą. A jeśli do tego masz level poniżej 90ciu to już masz istne eldorado.

No patrz, ja odkąd wszedłem do a2, wyprawkuję cały czas na lucku między 200 a 235, i jakoś tego dropa nie widzę. Coś ta twoja teoria pokrycia nie ma.

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 20-12-2016 04:28.

20-12-2016 04:25 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
SpeedPL
Viking


images/avatars/avatar-4471.gif

Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 588
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Carnivor napisał(a)
Przecież na obrazkach w sumie jest tylko 30 srebrnych Roll Eyes

Konrad, rozsądzisz kto ma rację?


cytat:
Grax33 napisał(a)
Zauważyłem, że więcej wyprawek i lepszych dropów wpada przy lucku max 230 niż przy np 300+. Czy to nie troszeczkę dziwne? I nie jest to teoria wyssana z palca. Wszyscy na r1 o tym wiedzą. A jeśli do tego masz level poniżej 90ciu to już masz istne eldorado.

No patrz, ja odkąd wszedłem do a2, wyprawkuję cały czas na lucku między 200 a 235, i jakoś tego dropa nie widzę. Coś ta twoja teoria pokrycia nie ma.



Patrz a ja wyorawkuje od 100do 280 i też nie mam dropa wiec jak to się ma do tych wyliczeń? ;/
20-12-2016 07:48 SpeedPL jest offline Szukaj postów użytkownika: SpeedPL Dodaj SpeedPL do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Rozważymy podmianę Pamiątek na Hojność Pana Ciemności

Propozycja dotycząca Pamiątek - czyli rozumiem, że ten pomysł nie zostanie wdrożony jeszcze w tym roku? Paru płaczków zakrzyczało, że pamiątki są be i oto są tego efekty, dzięki bardzo...

Co do premii za zalogowanie się. Jest to fajny dodatek, szkoda tylko, że tak późno wprowadzony.Co do osób co liczą, ile dostaną, myślę, że to jest tylko obrazek poglądowy, NIE ODZWIERCIEDLAJĄCY tego, ile dostaniemy Big Grin

__________________
R14 - Sonny Psycho
20-12-2016 07:54 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
SpeedPL
Viking


images/avatars/avatar-4471.gif

Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 588
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co ciekawego jest ze sklepu z pamiątkami oprócz tego ze maluchy mogły dostać repe?

Bo jak dla mnie to te pamiątki to od samego początku to była porażka.
20-12-2016 08:32 SpeedPL jest offline Szukaj postów użytkownika: SpeedPL Dodaj SpeedPL do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prawidłowa odpowiedź:
cytat:
Carnivor napisał(a)
Mi z działania 1+2+3+4+5+6+7+8+9+10, wyszło 55...


Oprócz tego doprecyzowania wymaga fakt, że dni na obrazku nie odpowiadają dniom kalendarzowym, tylko kolejnym dniom logowania. Przykładowo żeby zdobyć 1+2+3+4+5+6 monet, trzeba w tym okresie zalogować się przez 6 dni, niekoniecznie pod rząd.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




20-12-2016 08:35 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jakbyś mógł rozwinąć watek tych bonusów za logowanie w trakcie swiat ... Co będzie/ co dostane jak się zaloguje raz a co jak 10 razy? To są srebrne i zlote monety czy tylko zbierznosc obrazków z tymi z aren?

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
20-12-2016 09:06 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
suddenanal
Forum Ace


Data rejestracji: 23-09-2014
Postów: 84

Zmieńcie proszę w tytule rok na 2017 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moja pierwsza myśl jak wszedłem: "Coś takiego mnie w zeszłym roku ominęło?! Jak mogłem przegapić?!"
Pzdr

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez suddenanal: 20-12-2016 09:13.

20-12-2016 09:13 suddenanal jest offline Szukaj postów użytkownika: suddenanal Dodaj suddenanal do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedyś bym się bardzo ucieszył z możliwości dodatkowych łpc, teraz jednak mam ich na slumsach 16k i widzę, że znowu czegoś "nie dorobiliście" - powyżej 12500 łpc jest dramat, pojedyncze albo z minusem lecą non stop, a zaraz półtora roku będzie, jak robię jedną lokację...

Fajnie, że w świątecznym okresie dajecie jakieś tam fajne prezenty, ale jeszcze fajniej by było jakbyście te cholerne podstawy ogarnęli, bo chęci do gry loteria ani event z luckiem nie przywrócą, skoro ta gra w tej chwili zwyczajnie nie nagradza cierpliwości i czasu w nią włożonego i jedynie jak masz farta może Ci sprawić trochę frajdy.
20-12-2016 09:16 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Bobsonq3
Triple Ace


Data rejestracji: 16-04-2007
Postów: 164
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
over86 napisał(a)
A jakbyś mógł rozwinąć watek tych bonusów za logowanie w trakcie swiat ... Co będzie/ co dostane jak się zaloguje raz a co jak 10 razy?


Czego ty tam chłopie nie rozumiesz ? Przecież wszystko jak byk jest napisane
"24-2.01.2017 Bonusy za logowanie.
W okresie od 24 grudnia do 2 stycznia logując się każdego dnia zdobędziecie kolejny poziom nagrody."

cytat:
To są srebrne i zlote monety czy tylko zbierznosc obrazków z tymi z aren?

Nie, to żetony do automatu z batonami.....

Ja nie wiem ale niektórzy to są chyba ułomni albo jeszcze gimnazjum nie skończyli. Jedni nie potrafią liczyć a drudzy czytać....

+1, proszę o stonowanie swoich wypowiedzi

__________________

20-12-2016 09:16 Bobsonq3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobsonq3 Dodaj Bobsonq3 do Listy kontaktów
suddenanal
Forum Ace


Data rejestracji: 23-09-2014
Postów: 84

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Z`agar napisał(a)
cytat:
Carnivor napisał(a)

Bonus za codzienne logowanie świetny. Można 55 srebra za samo logowanie się zgarnąć, a cały klan jak się postara to nawet 200 złota.


Ja się doliczyłem 165 srebrnych


Nie wiem jak dziś uczą matmy w szkole ale ja widzę tylko 30 sreber i 4 złota.
Pzdr
20-12-2016 09:32 suddenanal jest offline Szukaj postów użytkownika: suddenanal Dodaj suddenanal do Listy kontaktów
Bobsonq3
Triple Ace


Data rejestracji: 16-04-2007
Postów: 164
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
suddenanal napisał(a)
cytat:
Z`agar napisał(a)
cytat:
Carnivor napisał(a)

Bonus za codzienne logowanie świetny. Można 55 srebra za samo logowanie się zgarnąć, a cały klan jak się postara to nawet 200 złota.


Ja się doliczyłem 165 srebrnych


Nie wiem jak dziś uczą matmy w szkole ale ja widzę tylko 30 sreber i 4 złota.
Pzdr


No właśnie ja też nie wiem bo tam jest 55 sreber i 4 złota.....
Linijką po łbie powinniście dostawać, może wtedy coś by wlazło do tych pustych mózgów

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bobsonq3: 20-12-2016 09:39.

20-12-2016 09:39 Bobsonq3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobsonq3 Dodaj Bobsonq3 do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł z nagrodami za logowanie fajna sprawa ;]

Ja przy pamiątkach bardziej bym proponował wywalić najsłabsze afixy i podstawy - zostawić od średniej "półki" i zobaczyć co się będzię działo według mnie nic wielkiego ,a być może wpadnie kilka lepszych itemów na rynek ,bo posucha jest ,akurat Święta idą to możecie przetestować czy zmiana ilosći "przedmiotów" możliwych do wylosowania zmieni nastawienie do tego eventu ;P

Co do samej Hojności Pana Ciemności to wolałbym ten event na zasadzie eventu z luckiem >

pojawia sie event Hojność Pana Ciemności dostajemy przykładowo +5000 lpc w tym dniu ,bo teraz dostajemy troszkę lpc a wiadomo lpc trzeba od groma to ja jednak wolałbym w tym dniu zwiększyć chociaż szanse i liczyć na farta na lepszego umaga Tongue no i wiadomo więcej lpc [lepszy pułap startu] to lepszy umag czyli finalnie i tak więcej lpc dostaniemy ,a zwłaszcza jak na lokacji mamy mało bazowych :p

i

Wesołych Świąt Smile

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

20-12-2016 09:44 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zaktualizowaliśmy pierwszy post. Główne zmiany dotyczą:
- doprecyzowania informacji o bonusach za logowanie
- zmian w loterii
- zmian w pamiątkach
- serwera R19

Proszę o zapoznanie się z nimi przed dalszym opiniowaniem Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




20-12-2016 10:10 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i super, miło że doszliśmy do porozumienia Smile Teraz wygląda ok


edit- wredne literówki

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Wełen: 20-12-2016 10:44.

20-12-2016 10:36 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

uuu, zmiany w loterii i pamiatkach nie wygladaja zle

ktos wyzej jeszcze zauwazyl, ze nowy rok bedzie 2017, nie 2016 Wink

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
20-12-2016 10:54 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
brzoza
Viking


images/avatars/avatar-15409.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 604
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Slaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Zaktualizowaliśmy pierwszy post. Główne zmiany dotyczą:
- doprecyzowania informacji o bonusach za logowanie
- zmian w loterii
- zmian w pamiątkach
- serwera R19

Proszę o zapoznanie się z nimi przed dalszym opiniowaniem Smile


Dziennie 1 los? slabo to juz lepiej dzwignac te 9% na wieksza ilosc...
20-12-2016 11:15 brzoza jest offline Szukaj postów użytkownika: brzoza Dodaj brzoza do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja rozumiem, że bonusy na R19 by były trochę przegięte, ale czy naprawdę taki syf musi być? O.o
Potrójna wizja kaina? Serio...?
Cały serv się na rep nastawił, a wy dajecie takie coś?
Ja mam repę, bo sobie wziąłem z pamiątek za pad serwera, ale większość nie ma, bo sobie zaplanowała, że weźmie za święta...
Może takie coś następnym razem trochę wcześniej ogłosić, co?
Rozumiem ucięcie run, czy łpc(choć jak macie 50łpc dawać, to lepiej chyba w ogóle wywalić i dać coś użytecznego) ale po jaką cholerę tego repa ruszacie, teraz pozostanie klepanie sparringów albo marnowanie pkt skarbu na ochłapy repa, bo inaczej się nie da tego nazwać...;p
A rep z oblegów to system ułomny do bólu, nudny, a jeszcze trzeba się ustawiać, żeby któraś strona czasem dmg za dużo nie zrobiła...
Jestem rozczarowany takimi bonusami na największe święta w roku, nowy serw czy nie.

Jeśli chodzi o całokształt, zmiany w loteri etc, to wygląda fajnie Smile
Trochę mnie usunięcie itemu z pamiątek rozczarowało, miałem nadzieję, że zostanie to ulepszone, by coś lepszego dało się trafić, a nie wywalone, teraz z.pamiątek nie będzie poza evo nic użytecznego, bo kto bierze surowce? ;p
A rep tylko na nowych serwerach się bierze, tylko, że...
No właśnie ;p

__________________
[

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 20-12-2016 11:25.

20-12-2016 11:18 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ahanaell, na nowo otwartym serwerze nigdy nie dawaliśmy pamiątek. Tzn raz daliśmy i od tamtej pory nie dajemy Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




20-12-2016 11:23 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
PsychoParty
Forum Ace


Data rejestracji: 08-11-2013
Postów: 94
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad... Jeden los??? ok 100% szans ale to nie lepiej ten jeden los z gwarantowana 100% nagrodą dodać jako bonus ???


jak coś zmieniać to na lepsze Smile a nie poprostu iść po całości na łatwizne Smile

__________________

20-12-2016 11:24 PsychoParty jest offline Szukaj postów użytkownika: PsychoParty Dodaj PsychoParty do Listy kontaktów
Strony (8): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Święta oraz Nowy Rok 2017 - aktualizacja 30 grudnia!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH