Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Święta oraz Nowy Rok 2017 - aktualizacja 30 grudnia! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (8): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Święta oraz Nowy Rok 2017 - aktualizacja 30 grudnia! 52 Ankieta - średnia ocena: 5,71
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skonczcie dyskusje niech kondrad sprecyzuje jakie nagrody bo obrazki mozna policzyc na rozne sposoby
jak dla mnei liczby 1, 2, 3.. to kolejnosc losowania i ja bym liczyl ile i jakie monety sa na obrazkach...

chyba ze tak jak wczesniej w poscie cytowal 55 srebra to prawidlowa

cytat:
Konrad napisał(a)
Prawidłowa odpowiedź:
cytat:
Carnivor napisał(a)
Mi z działania 1+2+3+4+5+6+7+8+9+10, wyszło 55...

problem powstal bo mozna obrazkli na wiele sposobow odczytac...

welen........
pierwszy post byl edytowany jakbys nei wiedzial

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 20-12-2016 15:43.

20-12-2016 14:48 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wystarczy przeczytać posty adminów albo nawet sam pierwszy post, gdzie jak byk stoi:

Łącznie będzie można zdobyć 1+2+3+4+5+6+7+8+9+10 = 55 srebrnych monet + 4 złote monety!

No ale lepiej popisywać się swoją żelazną logiką, bo obrazek i zamiast przeczytać coś, co było już dawno wyjaśnione, to trzeba "błyszczeć"
20-12-2016 15:25 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sparingi są nieuznawanym przez administrację potworkiem graczy, więc jeśli gracze nie chcą się oblegać, to admini powinni wymyślić casus belli lub dać inne źródło repy dla lowlvl

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
20-12-2016 15:53 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
kawa
Member


Data rejestracji: 22-03-2011
Postów: 38
Klan: MASS
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Czarne Wielkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to ja tez wyraze swoje skromne zdanie Smile

ewenty sie skocza minie 28 dni pokoncza sie premie i znowu bedzie dupa ze srebrem.
a co do reszty to slabe i od paru lat to samo z malymi dodadkami.

zamiast loteri i pamiatek powinniscie dac jakis event normalny lepiej by sie na tym wyszlo.
co rok z loteri i pamiatek wpada sam syf albo nic i tak jest z wiekszoscia graczy ze nic nie maja z tego.

pomysleli byscie nad nowymi itmkami jakimis unikalnymi i nie koniecznie epickimi, nad nowymi lokacjami z 1 mapy jakies nowe budynki klanowe i nie klanowe cos zeby sie ruszylo bo jak narazie to odechciewa sie grac.

moze i loteria byla by spoko jak by wszystkie losy byly wygrane nie musi byc to nic wielkiego ale zeby nie byly puste.


pozdrawiamSmile

__________________
Wujek Wojtek - 10/16

20-12-2016 15:55 kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: kawa Dodaj kawa do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
sparingi są nieuznawanym przez administrację potworkiem graczy, więc jeśli gracze nie chcą się oblegać, to admini powinni wymyślić casus belli lub dać inne źródło repy dla lowlvl


Wódki polać ;p
Sparring to jeden z tych elementów gry, który nie ma racji bytu.
Oblężenia są tak naprawdę przeżytkiem, jeśli chodzi o źródło repa, bo są zbyt chaotyczne.
Wygrałeś? Masz rep. Przegrałeś? Tracisz rep.
Ale możesz też wygrać "za bardzo" i wtedy nie masz repa, albo wygrać, ale zadasz za mało dmg w stosunku do straconego hp, i tracisz repa, choć jesteś po stronie zwycięzców.
A do tego obleg trwa 19h, więc jest to lekko mówiąc nużące.

Sparingi są robione na siłę, z konieczności, a bardzo często rep nie wpada pomimo ustawki, ze skarbów repa są ilości żałosne, na R19 na lvl 30 jest to 100 repa...
Przecież to na 1 expę starczy, a i to ledwo, ledwo.
Ofc na białego.
Zbieranie pkt skarbu trwa tydzień, na 100 repy...
Nawet na high lvl dostaje się 1k repy, czyli tyle co nic, powinno być 10k i to lekko licząc, by brał to ktokolwiek na 100+ lvl...

Natomiast jeśli chodzi o "naturalne" zdobywanie repa, czyli wojny, to proszę was, przecież to jest najgorszy element tej gry, zabijający całą przyjemność...
Jeśli nie jesteś w top klanie, to zawsze znajdzie się ktoś lepszy, co innego w dupę dostać, bo jest się nupem albo się nie stara, a co innego dlatego, że ktoś lepszy postanowił cię spustakować ;p
A jak widać po arenach nawet, nie da się klanów chociaż w miarę równo dobrać ;p

Ja wiem, że ta gra nazywa się wojny krwi, ale jak nazwać grę o wampirach, "tęczowe misie"? Big Grin
Niecg o repe trzeba się starać, ale tak, by to jakąś frajdę dało, a nie było wrzodem na tyłku.
Potem z.kw.będzie, ale.low lvl mają pod górkę, nie ma praktycznie żadnego rozsądnego źródła repy...


I podkreślam, ja repkę mam, nie jest to stwierdzenie płaczka, który sobie repy z pamiątek (tych, których nie ma niby na nowych serwerach) nie wziął, a po prostu stwierdzenie faktu.
Nie lubię sparringów, dlaczego mam to robić?
By sprawdzić który klan lepszy? Bzdura, sparry się zawsze.wylicza ile ma być osób, jaka suma lvl etc, czyli dąży do sztucznego wyrównania siły bojowej.
A.wojny, no cóż, zgadnijcie, kto komu klocek kradnie, silniejszy łabszemu, czy na odwrót? ;p

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 20-12-2016 18:33.

20-12-2016 18:30 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Apollno1
Triple Ace


images/avatars/avatar-21997.gif

Data rejestracji: 03-06-2009
Postów: 244
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram komentarz wyżej.

Panie Konradzie, rozumiem, ze nadmiar repy zachwieje balansem gry, ale z drugiej strony jest sporo osób(nie wliczajac mnie), ktore nie wziely sobie repki z wczesniejszych pamiatek i teraz zaluja tej decyzji.. Pamiatki na swieta byly jedna z mozliwosci odkucia sie dla nich. Dlatego mysle, ze mozna byloby wprowadzic ograczenie, ze jak ktos wzial wczesciej repe z pamiatek, teraz juz jej wziasc nie moze.

Decyzja o zamianie eventu mimo iz sluszna, to krzywdzaca dla niedoswiadczonych i nowych graczy, ktorzy wtedy nie wzieli repki tylko cos innego.

Doswiadczeni wzieli repke.. 10k i tak wystaczy do 65lvl spokojnie.

Uprzedzajac pytania. Ja wzialem repke i mi jej nie zabraknie, ale tez trzeba pomyslec o innych graczach i dac im takie same warunki do rozwoju jak reszczie.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Apollno1: 20-12-2016 19:25.

20-12-2016 19:05 Apollno1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Apollno1 Dodaj Apollno1 do Listy kontaktów
Anemia
Full Member


Data rejestracji: 07-02-2010
Postów: 73
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja wziąłem tylko 5000 repa bo uznałem, że to co stoi w tutorialu to jest święte i tyle.
20-12-2016 19:19 Anemia jest offline Szukaj postów użytkownika: Anemia Dodaj Anemia do Listy kontaktów
eagleye
Junior Member


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 19
Klan: 1 piwo
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szkoda że w mikołajki nie było info - bierzcie repa, bo na święta wam go nie damy, czuje że więcej ludzi by to wzięło a nie liczyło na 0,0000000001% na item Big Grin
20-12-2016 19:25 eagleye jest offline Szukaj postów użytkownika: eagleye Dodaj eagleye do Listy kontaktów
mpower
Full Member


Data rejestracji: 28-07-2012
Postów: 69
Klan: Demony Świtu
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sklep z pamiątkami sklepem z pamiątkami, ale w sumie mam pytanie: czemu na R19 ma nie być losowania run z Charona i czemu jest zmniejszone ŁPC?

Dlaczego pytam:
1. Runy
Sprawa jest prosta: zostało jasno kiedyś tam powiedziane, że bodajże po roku funkcjonowania serwera losowanie aren przechodzi z lokalnego na globalny. Jak w takim układzie nowy serwer, jakim jest R19, będzie miało szansę dorównać serwerom, na których runy można zdobywać już od dłuższego czasu? Serwer zostanie pod tym względem daleko z tyłu, co przełoży się na to, że praktycznie każde trafienie na klan stary będzie w praktyce oznaczało zebranie batów. Coś pominąłem? Czy może w późniejszym okresie czasu będzie jakaś próba wyrównania szans, więc nie ma sensu w tej chwili boostować nowego serwera, a potem wsadzić serię eventów pod zdobywanie run (co wg mnie było by całkiem bez sensu, ale kto tam was, droga Administracjo, wie)

2. ŁPC
W zasadzie sprowadza się to do tego, co było wyżej. Stare serwery dostały wcześniej 2k ŁPC na urodziny BW, teraz zbiorą po te 500 ŁPC i za chwilę połowa będzie miała i po 10k (może trochę koloryzuję, no ale...), nawet słabe początkowo umagi podbite na maxa etc i znowu nowy serwer jest w plecy, bo mniej ŁPC, a co za tym idzie słabsze umagi, co znowu sprowadza się do tego, że nawet samymi umagami stare serwery takie R19 prawdopodobnie zrównają z ziemią i nawet tego za bardzo nie zauważą.

Podsumowując, nie widzę powodu, dla którego dla R19 zostały wprowadzone te ograniczenia - chyba po to, żeby jednak zachęcić do powrotu na stare serwery, bo przy odrobinie szczęścia dużo łatwiej będzie dołączyć do topki...

Ale ja gram raptem ok 4 lat, co ja tam mogę wiedzieć...

__________________
R5 - mimoz
R19 - Mimoz
20-12-2016 19:28 mpower jest offline Szukaj postów użytkownika: mpower Dodaj mpower do Listy kontaktów
VitorThePhenom
Forum Ace


images/avatars/avatar-25607.jpg

Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 80
Klan: życie to sztuka wyboru
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hej!

Prawda jest taka,że starym wyjadaczom ciężko dogodzić!
Nie stękać,tylko brać co jest i cieszyć się tym,a jak się nie podoba to tam >>>>>>>>>>> są drzwi.

Najlepiej dać od razu całe eq za premkę...

BloodWars dobra gra! Mówię to po wielu latach grania tutaj.
Wiele rzeczy BW Team już zmieniło,dodało itd. co jeszcze mają zrobić!? Kody do każdej postaci Wam podać? I chulaj dusza..

Wesołych Świąt, udanego 2017 roku!




edit:
literówka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez VitorThePhenom: 20-12-2016 19:52.

20-12-2016 19:51 VitorThePhenom jest offline Szukaj postów użytkownika: VitorThePhenom Dodaj VitorThePhenom do Listy kontaktów
Apollno1
Triple Ace


images/avatars/avatar-21997.gif

Data rejestracji: 03-06-2009
Postów: 244
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Prawda jest taka,że starym wyjadaczom ciężko dogodzić!
Nie stękać,tylko brać co jest i cieszyć się tym,a jak się nie podoba to tam >>>>>>>>>>> są drzwi.


Tylko problem powstanie wtedy, kiedy tych, ktorym to nie spodoba sie jest znacznie wiecej. "Wyjda za drzwi", ale to starzy wyjadacze odczuja tego skutki.
20-12-2016 20:27 Apollno1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Apollno1 Dodaj Apollno1 do Listy kontaktów
Gantar.
Double Ace


Data rejestracji: 24-11-2007
Postów: 125
Kraina: Moria IV

RE: Święta oraz Nowy Rok 2017 - aktualizacja 20 grudnia! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)


21.12.2016 Burza Solarna
Już teraz przygotuj się na nadchodzącą apokalipsę!
Na skutek zakłóceń w magnetosferze spowodowanych aktywnością słońca: budynki, prefixy, sufixy oraz efekty setowe nie będą działały w PvP.
UWAGA! Wymagania przedmiotów pozostaną bez zmian. Może warto zaopatrzyć się w poręczny zestaw pałek i noży?




Jak na PvP ktoś bez żadnych bonusów z pref i suf ma się zbijać w palniaka który ma sposta z umagów??

Jak rozwiążecie temat broni palnej która np leg dsk+5 DE daje całkiem sporo bonusów pomimo braku pref i suf?? wymagania nie są tak drastyczne aby nikt nie był w stanie tego ubrać
20-12-2016 21:23 Gantar. jest offline Szukaj postów użytkownika: Gantar. Dodaj Gantar. do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Droga Administracjo!
Mam wrażenie że tych pamiątek na święta, nie wiezie Mikołaj w swoich saniach tylko dziadek mróz w czarnej wołdze!
Jedyny rozsądny wybór to 150pkt ewolucji ale może warto dać info czy będą nowe ewolucje?
Jeżeli nie będzie to nie będę brał bo już dzisiaj mi zalega niepotrzebne 1950ewo a jeżeli będą to chętnie wezmę bo kiedyś się przydadzą.

__________________
R14 : Brzydall
20-12-2016 21:29 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

RE: Święta oraz Nowy Rok 2017 - aktualizacja 20 grudnia! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Gantar. napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)


21.12.2016 Burza Solarna
Już teraz przygotuj się na nadchodzącą apokalipsę!
Na skutek zakłóceń w magnetosferze spowodowanych aktywnością słońca: budynki, prefixy, sufixy oraz efekty setowe nie będą działały w PvP.
UWAGA! Wymagania przedmiotów pozostaną bez zmian. Może warto zaopatrzyć się w poręczny zestaw pałek i noży?




Jak na PvP ktoś bez żadnych bonusów z pref i suf ma się zbijać w palniaka który ma sposta z umagów??

Jak rozwiążecie temat broni palnej która np leg dsk+5 DE daje całkiem sporo bonusów pomimo braku pref i suf?? wymagania nie są tak drastyczne aby nikt nie był w stanie tego ubrać


problemem to jest kara z grozy i kara z tatka Wink

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
20-12-2016 21:35 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mpower napisał(a)

pozyjemy, zobaczymy. topka r18 juz teraz jest w stanie masakrowac troche-nizej-topki innych necro, a dolaczy do nich dopiero w lipcu

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
20-12-2016 22:06 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mpower, standardowy schemat, przerabiany już z okazji nagród urodzinowych:
- nie zalogowałem się w odpowiednim czasie lub nie wygrałem w loterii,
- inni są mega do przodu, bo się zalogowali/wygrali, a ja jestem mega do tyłu i uważam, że nie mam po co grać.
Zanim R19 wejdzie na globalne areny, to już będziecie mieć całkiem sporo run, także bez paniki Smile

Rozważamy zrobienie jednego dnia pamiątek i dwóch dni potrójnej wizji Kaina na R19 zamiast 3 dni Wizji. W ten sposób jeśli ktoś naprawdę potrzebuje repa, to dostanie całkiem solidną dawkę.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




20-12-2016 23:27 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
batman66
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 168

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
mpower, standardowy schemat, przerabiany już z okazji nagród urodzinowych:
- nie zalogowałem się w odpowiednim czasie lub nie wygrałem w loterii,
- inni są mega do przodu, bo się zalogowali/wygrali, a ja jestem mega do tyłu i nie mam po co grać.
Zanim R19 wejdzie na globalne areny, to już będziecie mieć całkiem sporo run, także bez paniki Smile

Rozważamy zrobienie jednego dnia pamiątek i dwóch dni potrójnej wizji Kaina na R19 zamiast 3 dni Wizji. W ten sposób jeśli ktoś naprawdę potrzebuje repa, to dostanie całkiem solidną dawkę.


porzućcie ten plan
PKT REPUTACJI 4 760
ani razu nie brałem reputacji z eventu a jakoś mi jej nie brak
inni też mają taką magiczną zakładkę w urządź zasadzkę -> przygotuj oblężenie
zwłaszcza że pamiątki zmieniacie i zaraz marudy zaczną zrzędzić że ktoś ma o 150 evo więcej jak oni...
a 150 ataków (czyli ~150 evo) to jednak sporo jak na nowy serwer

dajcie kaina!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez batman66: 20-12-2016 23:48.

20-12-2016 23:37 batman66 jest offline Szukaj postów użytkownika: batman66 Dodaj batman66 do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta, tylko, że nikt prawie się w spary nie bawił, bo liczył na repkę.
Ile osób ma repę, choć nie brało z pamiątek?
A tak w ogóle, to wiesz, że za ten post 99% R19 szczerze cię znienawidziła? ;p
A poza tym, kogo obchodzi, że ty masz repkę, poza tobą samym?
Ja też mam, no i co z tego, ja nie myślę tylko o sobie.

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 21-12-2016 00:00.

20-12-2016 23:56 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SushuMaker i Konrad -> Nienawidzę was Crying

Wylosowałaś los o numerze 59. GRATULACJE! Oto Twoja wygrana: +50 pkt ŁPC dla każdej lokacji Króla Wzgórza!

♫ a miało być tak pięknie, a miało nie wiać w ooooooczy nam ♪

Oddajcie 450 pkt łaski ;< Przecież te 50 to jest jakiś żart a nawet i gorzej to już 5 złomu jest lepsze.
21-12-2016 00:08 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie powiem, ze szkoda (bo po co jest ten event to nie wiem), ale cos nie dziala... speed nadal daje ataki a zdrada daje groze

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
21-12-2016 00:10 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
PuniSherR
Full Member


images/avatars/avatar-14118.png

Data rejestracji: 29-04-2009
Postów: 66
Kraina: Necro Hardcore; Necropolia VI
Skąd: jestem??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kara też blokuje przeciwnika.
21-12-2016 00:24 PuniSherR jest offline Szukaj postów użytkownika: PuniSherR Dodaj PuniSherR do Listy kontaktów
tonieto
Triple Ace


Data rejestracji: 27-11-2016
Postów: 152

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mało że nie wylosowałem LPC, to jeszcze udupiona arena, bo poleciałem w kastetach gołych :|

Organizacja tego eventu to taka kwintesencja aktualnego stanu tej gry :p

__________________
GAME OVER

21-12-2016 00:28 tonieto jest offline Szukaj postów użytkownika: tonieto Dodaj tonieto do Listy kontaktów
Archon
Triple Ace


Data rejestracji: 26-09-2010
Postów: 153
Klan: ex Troll
Kraina: Moria V
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To z Okazji Świąt życzę wszystkim wszystkiego najlepszego
To jest ten dzień i ten moment żeby powiedzieć sobie dość. Dla mnie gra stała się bezsensownym klikadłem i naprawdę szkoda mi już na nią czasu.
21-12-2016 09:29 Archon jest offline Szukaj postów użytkownika: Archon Dodaj Archon do Listy kontaktów
Pani_Zemsta
Junior Member


Data rejestracji: 31-10-2015
Postów: 14
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Każda wyjątkowa, normalna lub nawet niedorobiona gra na androida ma bonus za codzienne logowanie. Nie rozumiem dlaczego dawać go tylko w święta.

Druga sprawa to loteria. Widzę, że ludzie chwalą się kąsającymi pałkami zwinności i podobnymi znaleziskami. Nagrody są naprawdę żałosne. 10k krwi? 50k ludzi? Jaki będę miał z tego pożytek na 110 poziomie?

Czemu nie zrobić świątecznej ekspedycji z fajnymi nagrodami?

Widać, że albo nie macie czasu albo Wam się nie chce, bo propozycji żeby coś rozruszać jest pełno.

A tak ogólnie Wesołych Świąt.

PZ

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pani_Zemsta: 21-12-2016 09:59.

21-12-2016 09:58 Pani_Zemsta jest offline Szukaj postów użytkownika: Pani_Zemsta Dodaj Pani_Zemsta do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cos ta BURZA SOLARNA nie działa.

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
21-12-2016 10:31 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak sie ma trzy sroki to sie nie ma czasu.8h pracy na 3 gry i pewnie jeszcze cos na boku to liczba godzin wychodzi smutnaFrown

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj
21-12-2016 11:41 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
Cronxxx
Viking


Data rejestracji: 02-06-2007
Postów: 508

RE: Święta oraz Nowy Rok 2017 - aktualizacja 20 grudnia! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nic nowego jak widzę, cały czas te same pierdoły jak zwykłe pacze po nowym roku ta już to widzę, strzelam, że te wasze "innowacyjne" zmiany to zostaną wprowadzone sierpień/wrzesień jak dobrze pójdzie rotfl


cytat:
SushiMaker napisał(a)
Mamy nadzieję, że nadal będziemy mogli liczyć na Wasze wsparcie.

Wesołych Świąt!
-ekipa BWTeam-


Na moje wsparcie nie macie co liczyć, elo.
21-12-2016 14:49 Cronxxx jest offline Szukaj postów użytkownika: Cronxxx Dodaj Cronxxx do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wilku2222 napisał(a)
Jak sie ma trzy sroki to sie nie ma czasu.8h pracy na 3 gry i pewnie jeszcze cos na boku to liczba godzin wychodzi smutnaFrown

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale jedynie BW jest cały czas rozwijane. Więc 8+h pracy na jedną grę + nic na boku (chyba, że liczyć tu programowanie API BW do apki komórkowej). Ja wiem, że jak się w czymś nie siedzi, to z boku wszystko wydaje się proste i na 5 minut. Zupełnie inaczej jest jak przychodzi to samemu zrobić Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




21-12-2016 15:04 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
bizonlk
Junior Member


images/avatars/avatar-24090.gif

Data rejestracji: 31-07-2012
Postów: 18
Klan: N_L
Kraina: Moria II; Necropolia IX
Skąd: LEBORK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

*24-26.12.2016 Sklep z pamiątkami.* (nie dotyczy R19)

Sorki ale jestescie zalosni to co najlepsze zescie zabrali (mozliwosc zdobycia repy)

__________________
chytry rotfl
21-12-2016 15:05 bizonlk jest offline Szukaj postów użytkownika: bizonlk Dodaj bizonlk do Listy kontaktów
eagleye
Junior Member


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 19
Klan: 1 piwo
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i wiadomo już panowie z góry co bedzie z tymi świętami na r19?
21-12-2016 15:07 eagleye jest offline Szukaj postów użytkownika: eagleye Dodaj eagleye do Listy kontaktów
Strony (8): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Święta oraz Nowy Rok 2017 - aktualizacja 30 grudnia!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH