Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Loteria » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Loteria 9 Ankieta - średnia ocena: 6,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Loteria Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taka drobna refleksja, nie wiem, czy inni ze mną się zgodzą, czy dostanę hejta stulecia, ale uważam, że jeśli loteria ma tak wyglądać, to lepiej, by jej nie było w ogóle.
Klika sobie człowiek tą loterię, liczy na coś fajnego, nawet nie główną, ale coś przydatnego chociaż, a dostaje kopa w ryj za przeproszeniem, jakim jest pieprzone 5 sztuk złomu.
Ja rozumiem, że nie może każdy czegoś mega dostać, ale 5 sztuk złomi?
Albo ludzie czy krew?
Srsly?
I to jeszcze na święta?
To przecież jest w zasadzie wręcz obraźliwe, nawet na R19 te 5 złomu to nagroda tak żałosna, że się płakać chce.
Choć jak już o tym wspomniałem, to warto dodać, że R19 został potraktowany kompletnie po macoszemu, nie ma tam nic wartego uwagi - oczywiście farciarze podostawali hi-endowe itemy, ale pająki słonka i inne z bliskich też powpadały, i co w związki z tym?
Fart to fart, tego się nie przeskoczy, jednak jeśli organizowane jest coś takiego w ramach prezentu na święta, to chyba każdy powinien zyskać - a zyskanie 5 złomów to potwarz jak dla mnie.
Co do itemków jeszcze;
Ja trafiłem na R19 item 2 razy, oba były kompletnym syfem, a że na R19 dużo śmieci ma jakąś wartość, to chyba irytacja jest adekwatna? ;p
Do tego usunięto runy i dowolny item, zostały tylko najgorsze.możliwe barachła, ofc jak ktoś.ma farta, to ie tak zyska, ale czy o to aby na pewno chodziło? Frown

Tak że mam apel, następną taką loterię dajcie bez złomu, ludzi i krwi, bo takie nagrody to tylko do łez doprowadzają, albo nie organizujcie tej loterii w ogóle, skoro nie jest ona dla wszystkich, a tylko do malutkiej garstki graczy - jest to dla mnie tym bardziej nie zrozumiałe, że daliście 100% na wygraną, ale nagrody są tak nędzne, że nic to nie zmieniło na lepsze,.po co więc było o robić?

Gdyby można było wugrać ten dowolny item, item losowy albo runę to ok, trafi się runa cóż, może bez szału ale zawsze coś, ale złom czy zasoby to naprawdę porażka, zazwyczaj mnie nie rusza, że ktoś dropnął a ja nie, ale to mnie dobiło, czego nie ukrywam.

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 30-12-2016 00:34.

30-12-2016 00:31 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Terax
Junior Member


Data rejestracji: 21-11-2016
Postów: 21

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgadzam sie w calosci z przed mowca - ile razy mozna dostawac 5 szt. zlomu i nic przydatnego.

Akurat Szerlock gram na 5 serwach

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Terax: 30-12-2016 00:45.

30-12-2016 00:35 Terax jest offline Szukaj postów użytkownika: Terax Dodaj Terax do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Terax napisał(a)
ile razy mozna dostawac 5 szt. zlomu i nic przydatnego.

napisala po wyciagnieciu 2,5k lpc z loterii

mi obecna forma loterii pasuje, lepsze 5 zlomu niz 10 pustych losow

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
30-12-2016 00:38 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
BadBoy190
Lord


images/avatars/avatar-25406.jpg

Data rejestracji: 19-05-2011
Postów: 373
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V; Necropolia XI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokladnie teraz loteria ma jakis sent 5 zlomow przez kilka dni daje duzego bufa tez dostalem 2 itemy legendarne zlomy bo zlomy ale ciesza oko nie ma sensu nic zmieniac

__________________


R15-Bumblebee (oddane)
R19-Tony Stark (skasowane)
cytat:

Dwim napisał(a)
Konrad żarty żartami ale kiedy otworzycie ten sklep? kupiłbym parę epików Big Grin

30-12-2016 00:46 BadBoy190 jest offline Szukaj postów użytkownika: BadBoy190 Dodaj BadBoy190 do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niby tak, ale z drugiej strony jak pusty los wyciągałem, to pecha miałem, trudno, ale teraz za każdym razem wiem, że coś trafię, i za każdym razem jest to złom, to szlag trafia ;p
Dodatlowo na R19 nawet tych 500+(nie mogłem się powstrzymać ;p) nie ma, a te 50 łpc to śmiech na sali, gdyby trafić z każdej loterii, to jeszcze ok, ale ja trafiłem tylko złom, no i 2 absolutnie śmieciowe itemy, nie warte nawet 1kk.
Dlaczego run i dowolnego itemu nie ma?
I tak na R19 powpadało z bliskich więcej itemów z wyższej półki, niż na takim R5 przez ostatni rok, z loterii też potrafiało kilka osób.
Chodzi mi tylko o to, że drzaźni mnie, że w tej grze nawet prezent zależy od farta.
Gdybym te runy czy łpc dostawał to kij, niech tam sobie ktoś trafi coś mega, na zdrowie mu, bo sam bym coś tam zyskał, ale te 5 sztuk złomu to dosłownie nic.

__________________
[
30-12-2016 00:48 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale to nie jest prezent, to jest loteria. prezentem sa eventy (nie mow, ze nie wziales 300 czy tam 450 evo z pamiatek? w przypadku r19 repy, bo pewnie tam jest ona na wage zlota chytry ) oraz bonusy za logowanie

Zniesienie 45 dni premki jako nagrody glownej

edit; przecinek

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 30-12-2016 00:52.

30-12-2016 00:52 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Norma.

Team zrobił święta tylko sobie i taka jest prawda.
Co ma 95% graczy?

1. 50k krwi - (kiedy za 1 atak można złapać 10kk)
2. 5 szt złomu? - rotfl rotfl rotfl nie będę komentował...
3. premium? - rotfl rotfl rotfl powaga?
4. runa? - jak dostanę to uwierzę, że są w ogóle w puli. Roll Eyes
5. leg dosk item z pref lub suf? rotfl rotfl rotfl - ludki wyzywają na cały klan bo mają dość leg dosk kąsających pałek! Big Grin

O składaniu przedmiotu szkoda kolejny raz strzępić język. Zawsze wypaczało to grę i nawet po tym jak wprowadziliście ograniczenia w wyborze uważam, że niszczy to grę bo ustawia gracza do jej końca na topowym miejscu.

W sumie to lepiej skorzystalibyśmy na tym " świątecznym evencie" gdyby każdy gracz dostał pod choinkę paczuszkę z pakietem pkt evo, runkami 1 poziomu i woreczkiem z ŁPC. I to wszystko. Tylko tyle i aż tyle.

ALE KAŻDY A NIE TYLKO WYBRAŃCY, ZNAJOMI I RODZINA! Mad

Pozdrawiam.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
30-12-2016 00:55 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Stary Gracz
Double Ace


Data rejestracji: 28-07-2016
Postów: 117
Kraina: Moria
Skąd: Ciechanów

RE: Loteria Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ahanaell napisał(a)

Klika sobie człowiek tą loterię, liczy na coś fajnego, nawet nie główną, ale coś przydatnego chociaż, a dostaje kopa w ryj za przeproszeniem, jakim jest pieprzone 5 sztuk złomu.
Ja rozumiem, że nie może każdy czegoś mega dostać, ale 5 sztuk złomi?
Albo ludzie czy krew?
Srsly?


hmm

Patrząc pod kątem nowego r19 i nowej loterii:

5 szt. złomu przez 5 dni = 25 złomów - wystawiam i mam 25kk
25 paczek złomu to 500 000 PLN - mam na budowę, moje itemy smiało przetapiam zbędne

Patrząc pod kątem nowego r19 i starej loterii:

- pierwsze dni nie uczestniczę w niej bo nie mam repki
- jak już mogę uczestniczyć to tylko kilka dni ( 1 los - 100 repki) 1000 repy marnuję i nie mam z tego nic bo coś będzie lub nie.

-------------------

Loteria jest teraz jak najbardziej na plus, kiedyś "ktosie" płakali, weźcie 3 dni i 3k repki w pupe i wszystkie puste losy , ja p.... itd itp.

Teraz płaczecie bo zawsze macie COŚ i nazywacie to śmiesznym > Gdzie tu logika ?

Reasumując:

Wolałeś jak była stara loteria ?
Gdzie po 10 dniach trafiłeś hmm nic, bo różnie bywało?

Ja uważam że loteria teraz przypomina prawdziwą loterię z Wesołych miasteczek i tym podobnych.

Ciągniesz los i zawsze coś wygrywasz, przysłowiowego "głupiego lizaka"

Pozdrawiam


--------------------

CO do starych serwerów, tu zgorszenie większe, ale nowi gracze ucieszą się z 5 złomów free ( w szczególności złomiarze )

A co do starych graczy to raczej różnicy nic by im nie zrobiło
5.10.15.30 złomów
czy tam 10k 100k krwi
lub 100,500k ludzi.

Loteria jest dobra teraz. Lepsza niż kiedykolwiek

__________________
Nobody knows who i really am.
30-12-2016 03:09 Stary Gracz jest offline Szukaj postów użytkownika: Stary Gracz Dodaj Stary Gracz do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aktualna loteria jak najbardziej na plus wole 1 pewną nagrode nawet jesli to ma byc zlom niz 10 szans na nagrode gdzie zazwyczaj mialem 10 pustych losów teraz przynajmniej zawsze cos mam

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

30-12-2016 12:26 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Loteria jest w obecnej formie ok, ale na następny raz rozważyłbym przeliczenie nagród, np. nie 5 złomu, a tyle ile wpada z najlepszego skarbu i byłoby ok.
30-12-2016 12:37 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wełen napisał(a)
Loteria jest w obecnej formie ok, ale na następny raz rozważyłbym przeliczenie nagród, np. nie 5 złomu, a tyle ile wpada z najlepszego skarbu i byłoby ok.

143 zlomu dziennie? nagle zrobilaby sie z tego top3 wygrana, a przeciez jest ich prawie 60% puli...

moze sie myle, ale w loteriach trzeba miec szczescie, zeby cos wartosciowego wygrac, a nie zeby tego nie wygrac

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 30-12-2016 13:16.

30-12-2016 13:15 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1,5k złomu to mało. Poza tym w takim układzie zawsze można zmienić ilość nagród danego typu.
30-12-2016 19:07 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no dobra a jak ja aktywnie nie gram na r2, mialem 5 lvl a akurat bylo 47 losow dobilem w 2godziny 10 lvl zalosowalem i trafilem glowną nagrode to co ja mam teraz zrobic oO

wszystko regulaminowo ale na postaci na ktorej nie gram aktywnie jestem sklonny wystawic item na aukcje a konto 10 lvl oddac jakiemus maluczkiemu albo jak bedzie WOSP to losowy nowy gracz moze na nim zaczac gre z tona kamieni lub moge je skasowac ....

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
30-12-2016 19:43 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wylosowałeś los o numerze 650. GRATULACJE! Oto Twoja wygrana: 5 szt złomu!

Ok, złom za kolejny dzień loterii odebrany.

jak człowiek widzi dobry samochód to rozumie konstrukcję dojścia do majątku by takowy posiąść. Nie zawsze jest to łatwe, ale jednak możliwe. Na BW wszystko jest na opak, no wszystko. Loteria daje TYLE NAGRÓD. A ja ciągle losuje złom. Jeden wziął runkę, potem ŁPC, a to jakiś przedmiot...

A innym non stop złom. I nie ma zmiłuj. Słuchanie o tym jakiego epika wybrac na sb, od jakiegoś nupa, to jest już nawet zabawne. Ale dlaczego, dlaczego od początku gry wylosowałem z loterii albo puste losy albo teraz ten cholerny idiotyczny złom


Oto co ludzi wkurza - świadomość, że losuje się zawsze najgorzej, że dostaje najgorsze g. Loteria ciągle się resetuje, ciągle ktoś bierze premkę, epika, cały czas schodzi po kilkadziesiąt nagród z ŁPC, od początku chyba już z 300 zeszło na R14, a może i z 400...ile osób tu gra? 400? Uczucie, że każdy zgarnia nagrodę, a ja nic jest okropne, te święta na BW były wyjątkowo przykre i BW jawi mi się bardzo przykro, dobrze, że nie zrobiłem prezentu BW na święta w postaci cyklicznego przelewu.

A chrzanić to, 2 miesiące grałem bez premki i teraz też sobie pogram.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
31-12-2016 01:49 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Stary Gracz
Double Ace


Data rejestracji: 28-07-2016
Postów: 117
Kraina: Moria
Skąd: Ciechanów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hornet ? Idąc do lotka tak samo reagujesz? Przecież możesz iść z kolegą/żoną etc.

Kupicie po 10 zdrapek po 2 złote ( 20 złoty na osobę )

I Ty w swoich 10 nie trafisz dosłownie nic albo 2 zł Ci wpadnie jak to czasem bywa
a kolega/żona etc. w 10 zdrapkach trafi 100 zl lub 1000 zł.

Pamiętaj że to co piszesz nie spotkało tylko Ciebie, was/nas jest tysiące Wink , a nie każdy jakoś o tym płacze bo to bo tam to, lubią grę, akceptują to jakie zmiany w niej zachodzą i gitara.

Loterii nie traktuj poważnie (wtedy się trafia) ja wchodzę klikam i nawet nie zerkam czasami co wpadnie.

__________________
Nobody knows who i really am.
31-12-2016 03:17 Stary Gracz jest offline Szukaj postów użytkownika: Stary Gracz Dodaj Stary Gracz do Listy kontaktów
bujak
Lord


images/avatars/avatar-4720.gif

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 338
Kraina: Moria V
Skąd: Qtno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up

Co wy z tym lotkiem ?? tam losy/kombinacje idą w milionach a nie 1000szt.

Pozatym jeśli już mowa o LOTTO to minimala wygrana to równowartość losu.

Ja od początku 99% to złom, 1x krew 1x ludzie 1x 500ŁPC ( 4 serwery gdzie losy brane).

Wprowadzić, tak jak już ktoś proponował, nagrody w postaci złomu/ludzi/krwi skalowane z lvlem.

__________________
r13/15:Siratha
ID: 3696 / 94
31-12-2016 10:04 bujak jest offline Szukaj postów użytkownika: bujak Dodaj bujak do Listy kontaktów
king137
Triple Ace


Data rejestracji: 05-08-2009
Postów: 176

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wywalić loterię, zamiat tego dać sklep z pamiątkami i dołaczyć opcję +100łpc
złom/ludzie/krew to taki bonus że szkoda gadać, nagroda główna za 9 zł a losowania itemów wcale nie powinno być (najbardziej poroniony pomysł bw)
31-12-2016 10:30 king137 jest offline Szukaj postów użytkownika: king137 Dodaj king137 do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Stary Gracz napisał(a)
Hornet ? Idąc do lotka tak samo reagujesz? Przecież możesz iść z kolegą/żoną etc.

Kupicie po 10 zdrapek po 2 złote ( 20 złoty na osobę )

I Ty w swoich 10 nie trafisz dosłownie nic albo 2 zł Ci wpadnie jak to czasem bywa
a kolega/żona etc. w 10 zdrapkach trafi 100 zl lub 1000 zł.

Pamiętaj że to co piszesz nie spotkało tylko Ciebie, was/nas jest tysiące Wink , a nie każdy jakoś o tym płacze bo to bo tam to, lubią grę, akceptują to jakie zmiany w niej zachodzą i gitara.

Loterii nie traktuj poważnie (wtedy się trafia) ja wchodzę klikam i nawet nie zerkam czasami co wpadnie.


Jak bardzo można nie mieć racji?

Po pierwsze wygrana w lotka [3] to więcej niż los, po drugie, ludzie którzy grają w totka nie wygrywają, a oto fragmenty z chatu z mojego klanu:

Wylosowałaś los o numerze 6395. GRATULACJE! Oto Twoja wygrana: +500 pkt ŁPC dla każdej lokacji Króla
O to już 3 raz
A ja dzisiaj złom
no i dobrze, losuj złom, zwiększasz szansę na łpc dla mnie
wylosowałeś ŁPC i kpisz z gościa
Wylosowałaś los o numerze 4484. GRATULACJE! Oto Twoja wygrana: Runa Siła!
xxx, tak samo jak wczoraj kpiłem z siebie. Taka loteria
a tu nic po za zlomem kpina
Epicka elfa zbroja warstwowa...
Wylosowałaś los o numerze 6268. GRATULACJE! Oto Twoja wygrana: +500 pkt ŁPC dla każdej lokacji Króla
Fajne ... mi tez sie trafilo, zeby to zlapac to trzeba pod koniec puli kliknąć jak zlom zejdzie
eszcze 39 takich zostało
no ja niestety 10k juchy dziś :/

****************************

W klanie już niemal wszyscy wygrali w totka, albo mieli 4-5, także twoje porównanie jest z czapy, na serwer [świat] każdy już coś tam sobie wygrał i to na przestrzeni wszystkich loterii, a może kilku, ma kilkunastu graczy nie wygrało nic.

Jeszcze gdyby to było tak, że wygrana to runy, trochę złomu, krew, może kilka przedmiotów losowych, to by to tak nie bolało, ale wygraną jest coś, co praktycznie odsadza tych graczy na lata wprzód przed innymi w grze. I dlaczego? Bo mieli farta w losowaniu, "najlepsi" u nas już 3 razy wyciągnęli ŁPC, to +1500 na każdej lokacji, wiesz ile to jest czy nie zdajesz sobie sprawy co to daje?

Sushi jest [tutaj stek słów za które można by {acz niekoniecznie} dostać +1] i nie rozumie, że trochę losowości jest ok w grze, ale Necro i BW, które w zasadzie opiera się już TYLKO I WYŁĄCZNIE na losowości, to jak granie 6 lat w wojnę na karty z komputerem. Ile się da? No ile?

*Drop - nic wspólnego z eq [nic, serio], ilością wypraw na przestrzeni czasu.
*Umagi - no, tutaj pomogło ŁPC, ale drugi czy 3 umag - losowość, siła postaci zależna od szczęścia
*Arena? Tutaj można mieć pecha i co drugą walkę trafiać na build akurat nie pod nasze eq
*staty z parzystego - losowość
*Runy jakie wypadają? Losowość, jeden ma już 3 talizmany na 4 lvl, innego zalewają runy wody i nie ma żółtych

Ta głupia loteria zaczyna przeważać szalę goryczy, zamiast prezentu dla wszystkich BW dostało bubla i popatrz sobie na forum, to nie jest śmieszne, nikomu niemal to się nie podoba. Ile razy o sile postaci ma decydowac ślepy los? Ja rozumiem, że w niektórych aspektach, ale we wszystkich?

Tak, tak, przenieś się na Morię.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
31-12-2016 11:20 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a czemu nie 50szt złomu ????? zrobić 10cio krotność surowców będzie mniejszy płacz o to że surowce się wylosowało Smile

ogólnie ja bym wszystkie surowce wywalił z loterii w zamian dał jakieś runy 1 lvl (sporo) mniej na 2 i 3 lvlu a do tego zamiast złomu dać choćby po 5 evo mniej będzie płaczu Smile

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka
31-12-2016 11:27 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie tez ta losowosc dobija po 8 latach gry bede 6 lat do tylu z umagami bo nie mialem farta i tylko zlom losuje; ja rozumiem losowosc ale to jest przegiecie; 9rok gry dzien w dzien i bede w czarnej dupie bo nie nadrobie do tych co wylosowali 2 lub 3 razy 500 lpc
31-12-2016 14:21 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
Martha12345
Triple Ace


Data rejestracji: 09-12-2012
Postów: 159

RE: Loteria Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też mi się wydaje że z tymi punktami łpc to lekkie przegięcie jeden ma 2 k a drugi 30 paczek złomu i 50k ludków... No ale to pewnie jak z fair dropem niektórzy go widzieli a inni nie...

__________________
r14 Martha
31-12-2016 15:34 Martha12345 jest offline Szukaj postów użytkownika: Martha12345 Dodaj Martha12345 do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Problemem imho są duże dysproporcje między wygranymi.
Wolałbym raz 500łpc trafić, niż 1000 sztuk złomu nawet, a co dopiero 5.
Wolałbym raz trafić runę, nawet ta premka, choć imho na miano nagrody głównej nie zasługuje jest 1000 razy lepsza, niż złom, na starych serwerach zasobów być w ogóle nie powinno, bo 1 atakiem można więcej zdobyć, niż przez cały czas loterii, gdyby tylko zasoby trafiać.

__________________
[
31-12-2016 16:05 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
mlesniak
Viking


Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 673
Klan: Bractwo Nocnych Kruków, Night Mare
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nic, nie daja źle, daja cos żle, teraz to jest prawdziwa loteria gdzie kazdy moze cos wygrac, wczesniej bylo lotto gdzie naprawde sczesciarze mieli szczescie to trafili, a teraz 5 szt zlomu masz za free, wszczesniej plakaliscie ze 40 losow i nic nie wpadlo albo wpadli ludzie i coi to za loteria,

moim zdaniem jest super teraz, tylko jeszcze ukrócić to cwanictwo co robi resety to bedzie fajnie sie gralo.

__________________
Mlesniak i wszystko jasne Tongue
31-12-2016 16:36 mlesniak jest offline Szukaj postów użytkownika: mlesniak Dodaj mlesniak do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie chodzi o wygrywanie złomu, tylko dysproporcje.
Teraz jest to samo, co wcześniej, farciarze trafiają kosmosy, pechowcy złom, tym mi mówisz, że mam się cieszyć z tego?
Niech każdy trafia złom albo zasoby, to nie będzie problemu, teraz te nagrody z jednej skrajniści w drugą przechodzą, te dolne typu złom to trudno chociaż symboliczną nagrodą nazwać, te z górnej rozpieprzają system, jak zwykle ktoś musi nie mieć nic, by ktoś mógł mieć coś, w tej grze i tak już prawie nic nie zależy od umiejętności, tylko od farta, to jest frustrujące.
Ktoś wygrywa dowolny item? I ok, ale niech każdy inny trafi chociaż tą runę czy łpc, a nie złom, równie dobrze mogło by to być 50pr jest to tak mała nagroda, że kompletnie NIC ona nie zmieni, nie przyspieszy rozwoju, nie przyda się, niby czym to się różni od pustego losu?
To jak rzucić biednemu 1 grosza i pouczyć, by się cieszył z tego, co ma, bo mógł nic nie dostać.

__________________
[

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 31-12-2016 16:47.

31-12-2016 16:46 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
mlesniak
Viking


Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 673
Klan: Bractwo Nocnych Kruków, Night Mare
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak by nie bylo cwaniactwa co kupowali po 40+ losow to by bylo cos normalnego ze na wiaksza ilosc graczy by przypadlo 5 szt zlomu, czy tam tobie by sie trafilo 500 lpc ale nie lepiej niech cwaniaki robia co chca i bronmy ich bo przeciez w reg nie bylo napisane ze tak nie mozna.

__________________
Mlesniak i wszystko jasne Tongue
31-12-2016 16:49 mlesniak jest offline Szukaj postów użytkownika: mlesniak Dodaj mlesniak do Listy kontaktów
SephiorX
Lord


images/avatars/avatar-19271.jpeg

Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 279
Kraina: Moria IV
Skąd: Suwałki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak ta loteria ma tak wyglądać to lepiej aby była ona ostatni raz.

Reasumując, 1/3 dostała jedną wielką kupę, 1/3 dostała po 1,2 normalnych nagrodach, a reszta nachapała się ŁPC.

Sprawiedliwe to to nie jest, tym bardziej że taki los nic nie kosztował.

Jedynym miłym aspektem tej loterii, dla mnie była runka. Jak to się ma do słonka koncy, pająków młodości, 1000-2500łpc? Z jakiej racji jedni dostali takie nagrody a reszta nic?
Rodzajów nagród powinno być tyle ile jest dni loterii. Jak wylosuje się jedną to już drugi raz nie można - tak byłoby sprawiedliwiej.

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez SephiorX: 01-01-2017 07:57.

01-01-2017 07:54 SephiorX jest offline Szukaj postów użytkownika: SephiorX Dodaj SephiorX do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Swieta racja Sephi dla mnie ta loteria to poczatek konca dysproporcje w lpc sa nie do przeskoczenia; ponad 8 lat gry poszlo sie j...c przez te glupia loterie
01-01-2017 13:16 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
NaSiR
Lord


images/avatars/avatar-13096.gif

Data rejestracji: 04-04-2007
Postów: 370
Klan: r1: LeT, AD | r4: PHX, LeT
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Preussisch Holland

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chcialem poczekac z wyrazeniem swojego zdania do konca loterii, ale widze ze nic sie juz nie zmieni.
A wiec ja jestem w tym odsetku ludzi, ktorzy od Charona nie dostali w sumie nic Frown
Chyba 6x zlom, do tego ludzie, krew i 2 itemy, ktore byly najzalosniejsze z mozliwych Tongue

Z obserwacji wynika, ze faktycznie sa ludzie co dostali wiecej LPC niz na urodzinach!
O pojawieniu sie kolejnych 8? demonicznych pil nawet nie bede sie rozpisywal...
Bardzo glupi i nieodpowiedzialny pomysl administracji z tym wyborem przedmiotu!
Trzeba bylo wycofac sie z tego po pierwszej loterii...
Boicie sie zrobic delikatnego balansu czegokolwiek, a w pare dni wrzucacie na serwer
10 itemow o tak przegietych statystykach? Serio?!

Wg mnie loteria jest na prawde slabo zbalansowana.. Dlaczego idziecie na latwizne?
Jaki byl problem dorobic wiecej losow/mozliwosci i zmienic nagrody glowne zeby
tak czesto nie resetowala sie ta cala loteria? Tylko dzis rano wpadly na r4 dwie kolejne pily,
bo jedna zostala i po zresetowaniu, ktos od razu trafil druga!

Ja bym dal wiecej nagrod w postaci LPC typu 100x 500LPC, 200x 250LPC, 300x 100LPC.
Do tego mozna bylo dodac runy np 50x 1lvl, 25x 2lvl, 10x 3lvl czy nawet pakiety pkt ewo!
Te gwarantowane itemy to porazka totalna - 5 zlomow bylo lepsza nagroda choc wg mnie
tez powinno byc pare roznych progow nagrod.

Reasumujac - ta loteria wprowadza tylko dysbalans na serwerach i na dodatek irytuje
wieksza ilosc ludzi, bo zamiast dostac prezenty na swieta to tylko zniecheca do dalszej gry!
Problem z wasza gra jest taki, ze to co na poczatku bylo fajne tj LOSOWOSC to teraz
wepchane w kazdym aspekcie doprowadza do sytuacji, ze komus sie gra latwo i przyjemnie,
a innemu gra ciagle rzuca klody pod nogi i po paru latach gry gracz zdaje sobie sprawe jak
duzo traci czasu, kasy i nerwow na cos, na co zupelnie nie ma ZADNEGO wplywu.

PS. Dla mnie ten 10 rok z wami na pewno jest juz ostatnim Smile
Pozdrawiam cieplo i zycze wszystkim szczesliwego nowego roku!

__________________
..:: r4: NaSiR (zloz oferte) ::..
01-01-2017 14:09 NaSiR jest offline Szukaj postów użytkownika: NaSiR Dodaj NaSiR do Listy kontaktów
Yato
Double Ace


images/avatars/avatar-25577.jpg

Data rejestracji: 18-11-2013
Postów: 111
Klan: Raven
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Loteria jest najgorszym pomysłem jaki kiedykolwiek był e demo pił ludzie do tej pory wydropili,że zaniedlugo powstaną same klany gdzie ludzie maja same samograje.


Według mnie to oszustwo i każda expa czy kw gdzie był samograj powinna zostać anulowana

__________________
R4 Nameczanin


Konto premium=drop

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Yato: 01-01-2017 20:20.

01-01-2017 15:35 Yato jest offline Szukaj postów użytkownika: Yato Dodaj Yato do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kompletnie nie rozumiem tej wypowiedzi, zwłaszcza tego fragmentu z kwietniem XD
Co do drugiej części, to jak ktoś kilka dni po rozpoczęciu gry wydropi słońce koncy, to co, bana powinien dostać? rotfl
Loteria nie jest zła, problemem jest to, że niszczy balans, bo nagrody są do bani, tzn te gorsze, nijak się mają do głównej ;D
To tak, jakby za 3 w totka płacili 20zł, a za 4 już 100k pln ;p
Część osób dostanie koks item, albo łpc w skrajnych przypadkach więcej, niż na urodziny, a inni dostaną 5 sztuk złomu, o czym każdy zapomni 5 minut po fakcie, a w każdym razie będzie się starał, koedy jiż przełknie gorycz rozczarowania, loteria jest niesprawiedliwa, daje zbyt dużą przewagę jednym względem innych.
Minimalna nagroda to powinny runy być, a nie taki syf.
Zwłaszcze mnie te 100% na wygraną zirytowało, jak takie coś mam wygrywać, to już puste losy wolę, bo chociaż nikt mi nie mówi, że się mam z tego cieszyć XD

W każdym razie team powinien imho zmienić zasady loterii i jeszcze na.min tydzień odpalić, bo teraz niektórzy dostali tak kosmicznego boosta za nic, że się grać odechciewa.
Albo na stałe wprowadzić raz w tygodniu, to w końcu każdy coś trafi...
Choć pewnie znaleźli by się tacy, co po miesiącu mieli by w zvrojowni 20 pająków lewity XD

__________________
[

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 01-01-2017 19:14.

01-01-2017 19:08 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Loteria

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH