Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » UnMod Pack Forum » Bug Wybieranie jednorazu a wyprawki » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Wybieranie jednorazu a wyprawki
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
o.O
Lord


images/avatars/avatar-17902.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2009
Postów: 331
Klan: White Dragons
Kraina: Necropolia II
Skąd: P-wa

Wybieranie jednorazu a wyprawki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć, dziś zobaczyłem funkcję z jednorazem, chciałem sprawdzić czy działa na wyprawkach (tzn. kupuje) ale gdy mam ustawiony jednoraz do kupna, nie mogę puścić wyprawki :o
Po kliknięciu idź na wyprawę, strona się odświeża, w lewym dolnym rogu powiadomienie o jednorazie i dalej jestem na ekranie wypraw, ale wyprawa nie została rozpoczęta.

__________________


GG 12815242


Wszystkie moje aukcje trwają 24h chyba ,że pisze inaczej.

R3 Nefth
09-01-2017 15:29 o.O jest offline Szukaj postów użytkownika: o.O Dodaj o.O do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

stac cie na tego jednoraza w momencie kupna?

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
09-01-2017 15:30 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
o.O
Lord


images/avatars/avatar-17902.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2009
Postów: 331
Klan: White Dragons
Kraina: Necropolia II
Skąd: P-wa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez o.O
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
stac cie na tego jednoraza w momencie kupna?


jasne, 1kk pln mam

__________________


GG 12815242


Wszystkie moje aukcje trwają 24h chyba ,że pisze inaczej.

R3 Nefth
09-01-2017 15:34 o.O jest offline Szukaj postów użytkownika: o.O Dodaj o.O do Listy kontaktów
juen
Viking


Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia
Skąd: KRK

RE: Wybieranie jednorazu a wyprawki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na wyprawach nie wybiera sie jednorazu automatycznie. na wyprawe jednoraz kupuje sie w sklepie Smile
nowa funkcja dotyczy automatycznego wybierania jednorazu na liscie " Automatycznie kup przedmiot jednorazowy: " (expy, kw, areny), w innym przypadku byloby to niezgodne z regulaminem..

funkcja ta oszczedza nam ciaglego zmieniania z "brak" na np zab ghula czy jablko..

__________________
http://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=433 mody do bw!



Amiga Rulez!
09-01-2017 21:02 juen jest offline Strona domowa juen Szukaj postów użytkownika: juen Dodaj juen do Listy kontaktów
o.O
Lord


images/avatars/avatar-17902.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2009
Postów: 331
Klan: White Dragons
Kraina: Necropolia II
Skąd: P-wa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez o.O
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no tak, ale jeśli mam włączony (na ekspy itp) to wyprawki nie mogę puszczać więc bez sensu

__________________


GG 12815242


Wszystkie moje aukcje trwają 24h chyba ,że pisze inaczej.

R3 Nefth
09-01-2017 21:33 o.O jest offline Szukaj postów użytkownika: o.O Dodaj o.O do Listy kontaktów
juen
Viking


Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia
Skąd: KRK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy ktokolwiek ma jeszcze taki blad? ja tam robie normalnie wyprawy, nie wiem czemu masz taki blad, napisz chociaz jakiej przeglaradki uzywasz i trybu graficznego itd, cokolwiek co mogloby mnie nakierowac, bo u mnie wszystko dziala prawidlowo i u innych chyba tez skoro nie zglaszaja Smile

__________________
http://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=433 mody do bw!



Amiga Rulez!
10-01-2017 10:00 juen jest offline Strona domowa juen Szukaj postów użytkownika: juen Dodaj juen do Listy kontaktów
o.O
Lord


images/avatars/avatar-17902.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2009
Postów: 331
Klan: White Dragons
Kraina: Necropolia II
Skąd: P-wa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez o.O
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
juen napisał(a)
czy ktokolwiek ma jeszcze taki blad? ja tam robie normalnie wyprawy, nie wiem czemu masz taki blad, napisz chociaz jakiej przeglaradki uzywasz i trybu graficznego itd, cokolwiek co mogloby mnie nakierowac, bo u mnie wszystko dziala prawidlowo i u innych chyba tez skoro nie zglaszaja Smile


Już naprawione, działa. Używam firefoxa, graficzny to gothic i bloodsoul. dzięki za okienko z jednorazami, tego brakowało Big Grin

__________________


GG 12815242


Wszystkie moje aukcje trwają 24h chyba ,że pisze inaczej.

R3 Nefth
10-01-2017 19:39 o.O jest offline Szukaj postów użytkownika: o.O Dodaj o.O do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » UnMod Pack Forum » Bug Wybieranie jednorazu a wyprawki

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH