Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Proszę o wyjaśnienie przepłacenia » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Proszę o wyjaśnienie przepłacenia 10 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ElGollas
Double Ace


images/avatars/avatar-20096.jpg

Data rejestracji: 29-11-2009
Postów: 133

Proszę o wyjaśnienie przepłacenia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2903f82b23

Będę na każdym dziale wklejać, ponieważ oczekuję powagi. Z dobrej woli Wam daję pieniądze a Wy nie potraficie mi nawet odpowiedzieć ? Proszę o wyjaśnienie dlaczego ta maczuga została uznana za przepłaconą. Na jakiej podstawie, wyliczenia itp itd. Chcę to wyjaśnić.

__________________
Rzeczy niemożliwe robię od ręki, a cuda do trzech dni ~
SMACZNIE

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ElGollas: 16-01-2017 17:01.

16-01-2017 16:49 ElGollas jest offline Szukaj postów użytkownika: ElGollas Dodaj ElGollas do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 483

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ponieważ cena była zbyt wysoka.
16-01-2017 17:24 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
ElGollas
Double Ace


images/avatars/avatar-20096.jpg

Data rejestracji: 29-11-2009
Postów: 133

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElGollas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro Pan/Pani taka mądra to na jakiej podstawie ?

__________________
Rzeczy niemożliwe robię od ręki, a cuda do trzech dni ~
SMACZNIE
16-01-2017 17:25 ElGollas jest offline Szukaj postów użytkownika: ElGollas Dodaj ElGollas do Listy kontaktów
Baltazar1986
Full Member


Data rejestracji: 14-01-2015
Postów: 51

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo "oni" mają swoje własne widzi mi się. Ustalają ceny Na WSZYTKICH serwerach po swojemu. Mimo , że licytuje X osób - pójdzie o X drożej niż ostatni i już jest przepłacone.
Nie wiedzą na czym aukcje polegają i są takie skutki jakie są ww link.

Handl upadł , aukcje operatorzy serwerów niszczą konkretnie. czyżby bw się już kończyło ? Nieeeee bo pracują nad czymś co jest do 4 liter nie potrzebne, ale wg nich musi wejsć bo gra bez tego nie będzie istnieć rotfl

__________________
cytat:
Gothar napisał(a)
1. Operator ma zawsze racje i miękkie serce.
2. Jak operator nie ma racji to patrz punkt 1.
3. Zawsze możesz sie odwołać od decyzji, ale nie licz na wiele bo patrz punkt 1.

16-01-2017 17:56 Baltazar1986 jest offline Szukaj postów użytkownika: Baltazar1986 Dodaj Baltazar1986 do Listy kontaktów
ElGollas
Double Ace


images/avatars/avatar-20096.jpg

Data rejestracji: 29-11-2009
Postów: 133

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElGollas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Problem w tym, że to pierwszy taki item na aukcji stąd moje zniesmaczenie. Bazując na innych sprzedanych wiedziałbym, że mi zabierze kamyki i bym się na to przygotował a teraz bezpodstawnie jestem goły i niewesoły. Nawet nie chce zargumentować swojej decyzji tylko wprowadza anarchię. W takim wypadku jestem niemile zaskoczony i nie dziwię się, że tak mało ludzi gra i niedługo gra upadnie

__________________
Rzeczy niemożliwe robię od ręki, a cuda do trzech dni ~
SMACZNIE
16-01-2017 18:35 ElGollas jest offline Szukaj postów użytkownika: ElGollas Dodaj ElGollas do Listy kontaktów
batman66
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 168

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja ci odpowiem czemu

Legendarna Wzmacniająca Maczuga Podstępu (+3) 3
551
( 1 / 19 / 10 / 1 / 0 )

item jest 8 w prefiksach 1 w podstawach i 2 w sufixach




z tego cud miód i orzeszki przedmiotu nie zrobi się nawet napro na jeden spaw w opłacalnej cenie a sam item jest bezwartościowy (jesli chodzi o granie nim)

kogoś wyobraźnia poniosła (albo melanż XD ) i przepłacił dużo za dużo

no i jeszcze biorąc pod uwagę że CAAAAAŁE 3 OFERTY BYŁY na ten item...
16-01-2017 18:45 batman66 jest offline Szukaj postów użytkownika: batman66 Dodaj batman66 do Listy kontaktów
ElGollas
Double Ace


images/avatars/avatar-20096.jpg

Data rejestracji: 29-11-2009
Postów: 133

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElGollas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rozumiem jak nie zrobię na jeden spaw ? Spokojnie mozna zrobić na jeden spaw z tanią drugą połówką i potem zabójcę, nie masz racji

__________________
Rzeczy niemożliwe robię od ręki, a cuda do trzech dni ~
SMACZNIE
16-01-2017 19:40 ElGollas jest offline Szukaj postów użytkownika: ElGollas Dodaj ElGollas do Listy kontaktów
batman66
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 168

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hah dobre Big Grin
skoro uważasz że wzmocniony podstęp wart 550kk to mnie ciekawi na ile byś wycenił chociażby opiekuńczą/jadowitą zdradę XDDDD


dobre. tania połóweczka :'D
16-01-2017 20:46 batman66 jest offline Szukaj postów użytkownika: batman66 Dodaj batman66 do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buc sie nie postaral powinien uciac o 200 conajmniej :|

__________________

16-01-2017 20:49 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
batman66
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 168

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Senti- napisał(a)
Buc sie nie postaral powinien uciac o 200 conajmniej :|


raczej do 100kk Big Grin

no dobra, początek serwera etc...
te 150kk max powinieneś mieć za te śmieciową mackę
masz 400kk i płaczesz bo ci mało xD lol Big Grin
16-01-2017 20:52 batman66 jest offline Szukaj postów użytkownika: batman66 Dodaj batman66 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie dało się więcej uciąć - gracz nie miał kamieni. Tak w ogóle, to powinien polecieć ban - nie dość że zawyżono CM, to nie zgłoszono aukcji i wydano kamienie zaraz po zakończeniu licytacji.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

16-01-2017 21:06 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
ElGollas
Double Ace


images/avatars/avatar-20096.jpg

Data rejestracji: 29-11-2009
Postów: 133

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElGollas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NA JAKIEJ PODSTAWIE ? Legendarne zdrady leca po 300 a z prefem za 150 ? Chce zobaczyc jak to obliczasz Buc, popraw mnie i pokaz, ze sie myle

Chcę wejść na poprawną drogę logicznego myślenia, przedstawcie mi jakieś argumenty bo jak narazie to ja mam legendarna zdrade za 300, fakt doskonala ale to bez prefa wiec smiec

__________________
Rzeczy niemożliwe robię od ręki, a cuda do trzech dni ~
SMACZNIE

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ElGollas: 16-01-2017 21:27.

16-01-2017 21:24 ElGollas jest offline Szukaj postów użytkownika: ElGollas Dodaj ElGollas do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

RE: Proszę o wyjaśnienie przepłacenia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ElGollas napisał(a)
Na jakiej podstawie, wyliczenia itp itd. Chcę to wyjaśnić.

No to masz wyliczenia - stan twojego konta - 0 rotfl

cytat:
Buc napisał(a)
Nie dało się więcej uciąć - gracz nie miał kamieni.


Ale musze powiedziec, ze takie ucinanie mi sie nie podoba - Buc, jesli chciales byc mily, to mogles mu dac czas na zebranie kamieni, a nie uciac za malo (bo Twoja odpowiedz na posty wyzej dobitnie to sugeruje) "bo nie dalo sie wiecej" Tongue
16-01-2017 21:26 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
batman66
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 168

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokładnie tak jak nokia pisze
a gołe zdrady za 300 lecą bo są leg. dsk...
16-01-2017 21:36 batman66 jest offline Szukaj postów użytkownika: batman66 Dodaj batman66 do Listy kontaktów
ElGollas
Double Ace


images/avatars/avatar-20096.jpg

Data rejestracji: 29-11-2009
Postów: 133

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElGollas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bez prefa sama zdrada to śmieć zwykły, moze leg dsk noz dowodcy tez warty 300 bo leg dsk ?

__________________
Rzeczy niemożliwe robię od ręki, a cuda do trzech dni ~
SMACZNIE
16-01-2017 21:38 ElGollas jest offline Szukaj postów użytkownika: ElGollas Dodaj ElGollas do Listy kontaktów
batman66
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 168

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

daje 19 wpływów więc na pvp na palników na teraz
poza tym leg. dsk itemy rządzą się swoimi prawami na tym etapie serwera
ktoś zaspał i na gwałt potrzebował

twój item nie był wart tyle kamieni bo po prostu jest słaby

dla przykładu podobne itki:

Legendarny Doskonały Opiekuńczy Łom Zdrady 0 - brak -
(Cena min: 350)
2017-01-14
20:43:59

Legendarna Doskonała Napromieniowana Maczuga Podstępu 20
297
( 7 / 2 / 1 / 2 / 1 )
2017-01-08
18:32:55

Legendarna Ciężka Maczuga Podstępu (+4) 48
85
( 5 / 2 / 0 / 1 / 0 )
2017-01-06
13:35:27

Legendarna Dobra Ciężka Pika Zdrady 1
150
( 0 / 0 / 5 / 0 / 0 )
2017-01-05
14:15:42


wciąż utrzymujesz że item 8 w tabelce jest wart 550? gdy item 11 czy 13 schodzą za 300? (przy czym ten 13 jeszcze na leg. dsk?)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez batman66: 16-01-2017 21:43.

16-01-2017 21:43 batman66 jest offline Szukaj postów użytkownika: batman66 Dodaj batman66 do Listy kontaktów
ElGollas
Double Ace


images/avatars/avatar-20096.jpg

Data rejestracji: 29-11-2009
Postów: 133

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElGollas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli przy moim przedmiocie nie może nikt na gwałt potrzebować ? Kierując się nic nie wartą zdradą wniosłem cm 500 na moją, do tego dostałem a nie ma przedmiotu porównywalnego do tego ażeby stwierdzić popyt na te bronie. Ta napromieniowana to za bezcen zeszla, szkoda, że sam jej nie widziałem, aczkolwiek na jej podstawie już rozumiem dlaczego buc zabrał mi kamyki. Szkoda, że on sam nie umie zargumentować swojej decyzji tylko ktoś musi za niego

__________________
Rzeczy niemożliwe robię od ręki, a cuda do trzech dni ~
SMACZNIE

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ElGollas: 16-01-2017 23:01.

16-01-2017 22:55 ElGollas jest offline Szukaj postów użytkownika: ElGollas Dodaj ElGollas do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Tak w ogóle, to powinien polecieć ban - nie dość że zawyżono CM.

Wut? Ban za zawyżone CM? Czyli rozumiem że na r17 ten co biżuterię wystawia po 999999(..) to już stalkę dostał kilka razy? Jakoś tego w pręgieżu nie widzę.
Zacznij Buc dawać argumenty które mają podstawy a nie jakieś takie...z dupy :/

__________________

Envy

16-01-2017 23:03 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czym innym jest pushing, a czym innym czyszczenie zbrojowni.

W przypadku gdy gracz nie ma kamieni, reszta odbierana jest później.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

16-01-2017 23:10 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
ElGollas
Double Ace


images/avatars/avatar-20096.jpg

Data rejestracji: 29-11-2009
Postów: 133

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElGollas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jaka niby reszta ? Zabierzesz mi 500 kamieni ? Do jasnej ciasnej, Buc, przedstaw w końcu jakieś solidne argumenty oraz klarownie wyjaśnij co mnie czeka ! Ni z gruchy ni z pietruchy sobie odjąłeś mi kamienie, całe życie nic nie dropie a jak dropnę i kupią to mi zabieracie - wy chcecie żebyśmy grali czy stąd spieprzali bo zaczynam się gubić. Po Waszych wybrykach na r15 postanowiłem DAĆ SZANSĘ tej grze i jej operatorom wierząc, że zrozumieliście pewne sprawy. Zaczynam myśleć, że jednak nie. Gra wam umiera a wy na to ciśniecie gdzie tu logika ? Mam wierzyć ludziom, którzy się nią nie posługują ?

__________________
Rzeczy niemożliwe robię od ręki, a cuda do trzech dni ~
SMACZNIE
16-01-2017 23:19 ElGollas jest offline Szukaj postów użytkownika: ElGollas Dodaj ElGollas do Listy kontaktów
batman66
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 168

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gościu
czym innym jest potrzebować leg. dsk macke do ceera (która sama z siebie ma 2 ataki i troche wpływów) a czym innym jest przepłacić za item niskiej klasy którym nawet sie grać nie będzie dało bo nie nadaje sie do grania bez wbicia do na db1 (polecam spróbować wbitki... strasznie śmieszne)

cytat:
Czyli przy moim przedmiocie nie może nikt na gwałt potrzebować ?

wytłumacz do czego
do spalenia opiekuna na napro? czy może inny zwariowany pomysł? Big Grin

cytat:
Ni z gruchy ni z pietruchy sobie odjąłeś mi kamienie

dostałeś za dużo to odjął
proste

patrząc po cenach innych przedmiotów powoli zastanawiam sie czy po prostu nie spushowałeś się swoim multi... jakoś mało realne żeby ktoś kto potrafi popatrzeć w tabele tak dużo zapłacił za takie coś Big Grin
no ale nekro dużo gra na r19...


ps. taki przykładzik dzięki któremu MOŻE zrozumiesz czemu zabrano ci nadwyżke kamieni


jest sobie gracz A i gracz B

gracz A wystawia czapkę adrenaliny
gracz B wystawia czapkę adrenaliny



średnia cena czapki adrenaliny to 30kk
licytacje się kończą
gracz A dostaje 35kk za czapkę adrenaliny
gracz B dostaje 666kk za czapkę adrenaliny

czy gracz B powinien zatrzymać całą kwotę? czy jest to wg ciebie ok?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez batman66: 17-01-2017 00:29.

17-01-2017 00:24 batman66 jest offline Szukaj postów użytkownika: batman66 Dodaj batman66 do Listy kontaktów
ElGollas
Double Ace


images/avatars/avatar-20096.jpg

Data rejestracji: 29-11-2009
Postów: 133

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElGollas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gościu
Ofert było więcej niż jedna, cena minimalna ustalona na podstawie tej macki, która może i teraz przydatna ale NAPEWNO wtedy nie warta 300kk to zwykła strata tych kamulców. Na tej podstawie dałem właśnie CM i dostałem go, była na wet podbitka od innego gracza czyli był popyt - ktoś miał części do klejenia zabójcy. Skoro zdrady może iść za 300 to ta również za kilkaset, 120 kamieni już mi odjęto i Buc zapowiada kolejne włamy na moje konto i wypraszam sobie tego typu akcje. W tej grze mam w miarę zaplanowany rozwój więc jeśli dość nietypowe przedmioty, których jeszcze nie było schodzą w takim zainteresowaniu a nie zostają bez ofki powinienem się cieszyć. NADAL buc nie wypowiada się sensownie i nadal na to czekam, napisałem już do konrada prośbę o ogarnięcie tego człowieka bo ludzie się wykruszają, mało ich zostało i gra padnie jak dalej będzie panować anarchia

edit: Twoje porównanie jest nadzwyczaj śmieszne. Przypominam, że identycznej maczugi NIE BYŁO na aukcji i uważam, że chociaż niesprawiedliwie to dość mi kamieni juz zabrano. Nie będę tolerować dalszych włamów na moje konto

__________________
Rzeczy niemożliwe robię od ręki, a cuda do trzech dni ~
SMACZNIE

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ElGollas: 17-01-2017 00:39.

17-01-2017 00:34 ElGollas jest offline Szukaj postów użytkownika: ElGollas Dodaj ElGollas do Listy kontaktów
Apollno1
Triple Ace


images/avatars/avatar-21997.gif

Data rejestracji: 03-06-2009
Postów: 244
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ElGollas napisał(a)
gościu
Ofert było więcej niż jedna, cena minimalna ustalona na podstawie tej macki, która może i teraz przydatna ale NAPEWNO wtedy nie warta 300kk to zwykła strata tych kamulców. Na tej podstawie dałem właśnie CM i dostałem go, była na wet podbitka od innego gracza czyli był popyt - ktoś miał części do klejenia zabójcy. Skoro zdrady może iść za 300 to ta również za kilkaset, 120 kamieni już mi odjęto i Buc zapowiada kolejne włamy na moje konto i wypraszam sobie tego typu akcje. W tej grze mam w miarę zaplanowany rozwój więc jeśli dość nietypowe przedmioty, których jeszcze nie było schodzą w takim zainteresowaniu a nie zostają bez ofki powinienem się cieszyć. NADAL buc nie wypowiada się sensownie i nadal na to czekam, napisałem już do konrada prośbę o ogarnięcie tego człowieka bo ludzie się wykruszają, mało ich zostało i gra padnie jak dalej będzie panować anarchia

edit: Twoje porównanie jest nadzwyczaj śmieszne. Przypominam, że identycznej maczugi NIE BYŁO na aukcji i uważam, że chociaż niesprawiedliwie to dość mi kamieni juz zabrano. Nie będę tolerować dalszych włamów na moje konto


To z innej beczki. Wg. administratora jak i znacznej większości graczy cena za owy item jest zbyt wysoka.
Jaka pewność ma administracja, że aukcja nie została np. ustawiona, czyli znajomy nie podbija, dal CM dla zachęty itp. - odpowiedz to żadnej. Dlatego aukcja jest korygowana bo administracja nie ma możliwości sprawdzenia czy komuś rzeczywiście tak mocno zależało na tej maczudze, czy może jakiś znajomy np. z innego serwera nie oddał Ci przysługi.
W tym przypadku, może tak nie było, ale nie oznacza to, że w każdym nie będzie. Dlatego, aby uniknąć ewentualnych nieporozumien i maksymalnie zminimalizować szanse wpłynięcia osób trzecich na przebieg aukcji poprzez sztuczne zawyżanie cen, każde odstępstwo jest traktowane tak samo. Albo zabranie nadmiaru kamieni, albo cofnięcie aukcji.

Taka zasada jest stosowana również w życiu realnym, chociażby ostatnia afera, a w zasadzie "ustawka" podczas licytacji koni arabskich w Janowie.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Apollno1: 17-01-2017 01:08.

17-01-2017 01:07 Apollno1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Apollno1 Dodaj Apollno1 do Listy kontaktów
ElGollas
Double Ace


images/avatars/avatar-20096.jpg

Data rejestracji: 29-11-2009
Postów: 133

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElGollas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli znajomy podbijałby mi tak absurdalną według was cenę to by najprawdopodobniej ten przedmiot kupił i byłbym zmuszony go odkupić od niego by nie był stratny. Wystarczy otworzyć oczy i zobaczyć, że nic takiego się nie stało ani nie stanie. Jeśli chodzi o przysługi z innego serwera... to fakt, nie da się tego sprawdzić. Czekaj, napewno ? Obecnie gram tylko na r19 i nie mam możliwości takich transakcji. Ip mam stałe więc bułka z masłem to sprawdzić. Nadal mówimy tutaj o cenie 430kk, bo 120 zostało już odjęte i wiem, że za żadne skarby nie oddadzą mi tego. Nie zgodzę się na dalsze pobieranie, nie złamałem żadnego regulaminu a przedmiot był pierwszym takim na aukcji. Nadal będę się bronić śmieciową maczugą zdrady za 300kk. Jeśli buc zostawi już mnie w spokoju nie będę robić problemów. Jeszcze brakuje tego, że Buc stwierdzi, że za mało dałem za leg dsk strzelbę i cofnie aukcję albo będzie mi zdzierał dodatkowe kamyki z konta. Chcę żeby się odczepił ode mnie + napisał od siebie w końcu dlaczego mi zabrał kamyki. Chcę to przeczytać od niego, bo to on zrobił.

__________________
Rzeczy niemożliwe robię od ręki, a cuda do trzech dni ~
SMACZNIE

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ElGollas: 17-01-2017 01:17.

17-01-2017 01:16 ElGollas jest offline Szukaj postów użytkownika: ElGollas Dodaj ElGollas do Listy kontaktów
batman66
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 168

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to prawda że nie było ŻADNEJ takiej macki
ALE BYŁY PRZEDMIOTY WYŻSZEJ KLASY które po WIELU (a nie 3) podbiciach osiągnęły mniejsze sumy jak ta twoja macka po ścince


Legendarny Doskonały Opiekuńczy Łom Zdrady 0 - brak -
(Cena min: 350)
2017-01-14
20:43:59

Legendarna Doskonała Napromieniowana Maczuga Podstępu 20
297
( 7 / 2 / 1 / 2 / 1 )
2017-01-08
18:32:55

Legendarna Ciężka Maczuga Podstępu (+4) 48
85
( 5 / 2 / 0 / 1 / 0 )
2017-01-06
13:35:27

Legendarna Dobra Ciężka Pika Zdrady 1
150
( 0 / 0 / 5 / 0 / 0 )
2017-01-05
14:15:42


krótko i na temat: w informacji zwrotnej po końcówce aukcji masz jasno i wyraźnie żeby "odczekać 3 dni i kamienie są twoje"
nie odczekałeś tego czasu tylko od razu je wydawałeś i wg precedensów z innych serwerów powinieneś wyłapać bana

ciesz sie że buc ma dobre serduszko i ci go nie dał (chociaż powinien)
przepłacono za twoją aukcję, nie zgłosiłeś jej (zapewne - a nawet gdyby nie zastosowałeś się do informacji zwrotnej z aukcji)

item NIE BYŁ WART ani 550kk, ani 430kk, co jasno pokazują przykłady PODOBNYCH (ale lepszych) przedmiotów z aukcji

tyle w temacie
ps. nie da się czegoś na aukcjach za tanio kupić, można tylko za dużo zapłacić ^^
także nawet jakbyś kupił leg. dsk strzelbe za 1kk to nie byłby push (o ironio Big Grin )
17-01-2017 01:24 batman66 jest offline Szukaj postów użytkownika: batman66 Dodaj batman66 do Listy kontaktów
ElGollas
Double Ace


images/avatars/avatar-20096.jpg

Data rejestracji: 29-11-2009
Postów: 133

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElGollas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdzie mogę klasy przedmiotów znaleźć ? Nie widzę żadnego tematu na forum, nie jest nic oficjalne. Wszystko jest ustalone przez graczy. Fakt, że przedmiot jest z jednego punktu widzenia gorszy od innego zmienia postać rzeczy kiedy gracze mają plan na taki przedmiot. W tym przypadku mieli, ja nie zrobiłem nic złego.

Legendarna Doskonała Maczuga Zdrady 5
302
( 2 / 6 / 2 / 1 / 1 )
2017-01-15
22:33:05

Ja mam wyższy sufix i prefix jako dodatek. Zdrada nawet na tak wysokim poziomie jak leg dsk nie jest tyle warta. Ale ludzie chcieli ją mieć i tyle dali, prawda ? Tak samo jest z moją maczugą.

Nadal Buc milczy.

__________________
Rzeczy niemożliwe robię od ręki, a cuda do trzech dni ~
SMACZNIE
17-01-2017 01:33 ElGollas jest offline Szukaj postów użytkownika: ElGollas Dodaj ElGollas do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Itemy według jakości

Tutaj. Na r17 i r19 lista jakości biżuterii jest zmodyfikowana, nie wiem czy dotyczy to tylko biżuterii, czy też czegoś jeszcze. Im niższa liczba porządkowa przy prefie/sufie, tym gorszej jakości przedmiot.

Obojętnie na jakim etapie serwera (pomijając 10letnie r2, gdzie jak ktoś się z Tobą licytuje, to i 500kk będzie mało) nigdy nie dałbym za ten szrot więcej niż 50kk - ni to do połączenia, ni do używania, złom po prostu.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Blind-: 17-01-2017 01:40.

17-01-2017 01:40 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
Apollno1
Triple Ace


images/avatars/avatar-21997.gif

Data rejestracji: 03-06-2009
Postów: 244
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ElGollas napisał(a)
Jeśli znajomy podbijałby mi tak absurdalną według was cenę to by najprawdopodobniej ten przedmiot kupił i byłbym zmuszony go odkupić od niego by nie był stratny. Wystarczy otworzyć oczy i zobaczyć, że nic takiego się nie stało ani nie stanie. Jeśli chodzi o przysługi z innego serwera... to fakt, nie da się tego sprawdzić. Czekaj, napewno ? Obecnie gram tylko na r19 i nie mam możliwości takich transakcji. Ip mam stałe więc bułka z masłem to sprawdzić. Nadal mówimy tutaj o cenie 430kk, bo 120 zostało już odjęte i wiem, że za żadne skarby nie oddadzą mi tego. Nie zgodzę się na dalsze pobieranie, nie złamałem żadnego regulaminu a przedmiot był pierwszym takim na aukcji. Nadal będę się bronić śmieciową maczugą zdrady za 300kk. Jeśli buc zostawi już mnie w spokoju nie będę robić problemów. Jeszcze brakuje tego, że Buc stwierdzi, że za mało dałem za leg dsk strzelbę i cofnie aukcję albo będzie mi zdzierał dodatkowe kamyki z konta. Chcę żeby się odczepił ode mnie + napisał od siebie w końcu dlaczego mi zabrał kamyki. Chcę to przeczytać od niego, bo to on zrobił.


Ty powinieneś cieszyć się, że nie dostałeś bana 7dniowego za push. Jeżeli nie jesteś pewny ceny to zgłaszasz aukcje poprzez link, czekasz 3dni i masz święty spokój. Kolega wyżej podał Ci wycenę przedmiotu na podstawie innych itemów.
A nie kombinujesz, a później masz pretensje..

Niestety, już zgodziłeś się na dalsze pobieranie - w momencie rejestracji.

cytat:
ElGollas napisał(a)
Gdzie mogę klasy przedmiotów znaleźć ? Nie widzę żadnego tematu na forum, nie jest nic oficjalne. Wszystko jest ustalone przez graczy. Fakt, że przedmiot jest z jednego punktu widzenia gorszy od innego zmienia postać rzeczy kiedy gracze mają plan na taki przedmiot. W tym przypadku mieli, ja nie zrobiłem nic złego.

Legendarna Doskonała Maczuga Zdrady 5
302
( 2 / 6 / 2 / 1 / 1 )
2017-01-15
22:33:05

Ja mam wyższy sufix i prefix jako dodatek. Zdrada nawet na tak wysokim poziomie jak leg dsk nie jest tyle warta. Ale ludzie chcieli ją mieć i tyle dali, prawda ? Tak samo jest z moją maczugą.

Nadal Buc milczy.


Jest tyle warta ze względu na poziom jakości - masa wpływów, znacznie większe obrażeniam, 2ataki z tytułu jakości.

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Apollno1: 17-01-2017 01:48.

17-01-2017 01:41 Apollno1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Apollno1 Dodaj Apollno1 do Listy kontaktów
ElGollas
Double Ace


images/avatars/avatar-20096.jpg

Data rejestracji: 29-11-2009
Postów: 133

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElGollas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za nic w świecie się nie zgodzę. Wpływy mają swoją wartość ale nie 300kk. Mój przedmiot to sklejka do sufixowanego zabójcy a to, że ktoś nie da 50kk bo nie ma reszty do klejenia nie znaczy, że nie dadzą ci, co je mają.

I z jakiej paki miałbym zgłaszać aukcję skoro uznałem, że aukcja była zgodna z regulaminem ? Sprawdziłem, nie było takiego przedmiotu i ktoś pokusił się dać tyle, ile dał. Teraz jest 430kk i uważam że to jest już wystarczające. Zdrada jest ŚMIECIEM w tabeli a tak się o nią opieracie.

Nadal Buc milczy.

__________________
Rzeczy niemożliwe robię od ręki, a cuda do trzech dni ~
SMACZNIE
17-01-2017 01:52 ElGollas jest offline Szukaj postów użytkownika: ElGollas Dodaj ElGollas do Listy kontaktów
Apollno1
Triple Ace


images/avatars/avatar-21997.gif

Data rejestracji: 03-06-2009
Postów: 244
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ElGollas napisał(a)
Za nic w świecie się nie zgodzę. Wpływy mają swoją wartość ale nie 300kk. Mój przedmiot to sklejka do sufixowanego zabójcy a to, że ktoś nie da 50kk bo nie ma reszty do klejenia nie znaczy, że nie dadzą ci, co je mają.

I z jakiej paki miałbym zgłaszać aukcję skoro uznałem, że aukcja była zgodna z regulaminem ? Sprawdziłem, nie było takiego przedmiotu i ktoś pokusił się dać tyle, ile dał. Teraz jest 430kk i uważam że to jest już wystarczające. Zdrada jest ŚMIECIEM w tabeli a tak się o nią opieracie.

Nadal Buc milczy.


W przypadku leg dsk maczugi zdrady chodzi o poziom wbicia - ona ma prawie 2krotnie wieksze bazowe obrazenia niż db+1. Sorry, ale jeżeli ty nie widzisz różnicy pomiędzy krytem za 380, a 680 to brawo. Wpływy są dodatkowym smaczkiem, znacznie ułatwiającym ataki(aż 17 na tym etapie).

Owszem, ale twój przedmiot nie jest nawet połówka, tylko ćwiartką na suffowanego zabójce. I to tą z gorszej półki.

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Apollno1: 17-01-2017 02:12.

17-01-2017 02:03 Apollno1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Apollno1 Dodaj Apollno1 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Proszę o wyjaśnienie przepłacenia

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH