Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ
/ GROŹBY
Uciazliwy Gracz
» Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Uciazliwy Gracz 11 Ankieta - średnia ocena: 9,1811 Ankieta - średnia ocena: 9,1811 Ankieta - średnia ocena: 9,1811 Ankieta - średnia ocena: 9,18
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Wouga
Newbie


Data rejestracji: 15-01-2017
Postów: 9
Klan: GREAT
Skąd: #GERMANDEATHCAMPS

Uciazliwy Gracz Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgłaszający 266332
Zgłaszany 168663

Wnoszę o ukaranie gracza Tata_Muminek za nadgorliwość w zgłaszaniu raportów za "przewinienia", których sam nawet nie jest pewny byle by wywrzeć presję na mojej osobie.

Przez ostatnich 4 raportów na moją osobę żaden się nie udał, a jedynie pozostawiły we mnie straty moralne w wyniku obawy, że za te oskarżenia dostanę bana. Nie żebym się czuł winny, ale ktoś dostał bana za wklejenie obrazka z muminkami.

Poza tym, jak sam wskazywał ze swojej wypowiedzi to nie był pewny czy coś przeskrobałem, a jak sam pisał "Może Seph znajdzie na to paragraf" 15/01/17 ~19:40 global chat.

Poza tym samo grożenie banem i raportowanie bez podstawne jest istną prowokacja z jego strony jak i większośc wypowiedzi jego skierowane w moją osobę.

Uważam, że nadgorliwe raportowanie, nie mając solidnych dowodów, a jedynie domysły, powinny być także ukarane, jako nieznajomość regulaminu gry. I nie chodzi mi tutaj o ostrzeżenie, których już dostał kilka.

Pozdrawiam.

EDIT: NIE UPOWAŻNIAM UŻYTKOWNIKA FORUM O NICKU ŁOWCA DO WYPOWIEDZI, DO CZASU ODPOWIEDZI OPERATORA

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Wouga: 18-01-2017 01:24.

17-01-2017 15:50 Wouga jest offline Szukaj postów użytkownika: Wouga Dodaj Wouga do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

RE: Uciazliwy Gracz Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie potrzebne zaczepki i prowokacje
Nieproszony gość

Hipokryzja rządzi!


"EDIT: UNIEPOWAŻNIAM UŻYTKOWNIKA FORUM O NICKU ŁOWCA DO WYPOWIEDZI, DO CZASU ODPOWIEDZI OPERATORA"

Hit sezonu póki temat dotyczy mnie mogę się w nim wypowiadać i Ty możesz sobie pisać co chcesz.

Gratuluje. Znowu już nie wiem ,który to raz wykazujesz się nieznajomością regulaminu.

Oczywiście ,że to administrator określa jaki to paragraf i czy się należy.
Ja wiem nie żebym czuł się winny ale pełne pory były.

Z tym ,ze za każdym razem dyskusje zaczynasz Ty ,ja do Ciebie nie pisze bo nie mam po co.


Proszę mi pokazać gdzie otrzymałem kilka ostrzeżeń.
Kara za nieznajomość reg? To już dawno powinieneś siedziec na stalce.
Nie mając solidnych dowodów? Na wpisy na sb trzeba mieć dowody? Odciski palców z klawiatury?

Najciekawszy okaz na r1. Ahh ten wiek sweet16.UNIEPOWAŻNIAM

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Lowca: 18-01-2017 00:30.

18-01-2017 00:14 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
Wouga
Newbie


Data rejestracji: 15-01-2017
Postów: 9
Klan: GREAT
Skąd: #GERMANDEATHCAMPS

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wouga
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rób z tego temau spamerskiego, bo jak na razie to ty wykazujesz brak znajomości regulaminu produkując tone bezpodstawnych skarg, które są odrzucane od ręki przez Seph. Polecam wieczorną lekturę

Edit: Proszę bardzo, na ten samej stronie 3 twoje skargi, które Seph odrzuciła z wytłumaczeniem nie przekraczającym jednego pełnego zdania + dostałeś ostrzeżenie.

Wouga
Prowokacje
Pan Samochodzik

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Wouga: 18-01-2017 00:26.

18-01-2017 00:22 Wouga jest offline Szukaj postów użytkownika: Wouga Dodaj Wouga do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja już Ci wrzuciłem twoje tematy.. Hipokryto
Dodatkowo powiem więcej ilość skarg nie jest limitowana więc nic Ci do tego.


Lekturę a konkretniej słownik to ja polecam Tobie bo skąd to słowo wziąłeś wiesz tylko Ty.

???UNIEPOWAŻNIAM??? Edit2 -> już zmienione żeby nie było ,ze pisać nie potrafisz?

Edit ja dostałem na forum a Ty bana także o czym mi tu pleciesz?

Edit3 oj bardzo istotne łapki djukow/cd/ban

Oj jak Ci nie szkoda twojego klanu.

Edit 4

Literówce? UNIEPOWAŻNIAM CIE

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


Ten post był edytowany 7 raz(y), ostatnio edytowany przez Lowca: 18-01-2017 00:35.

18-01-2017 00:25 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
Wouga
Newbie


Data rejestracji: 15-01-2017
Postów: 9
Klan: GREAT
Skąd: #GERMANDEATHCAMPS

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wouga
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak już wspomniałem w poprzednim poście. Nie rób jak zwykle z tego tematu spamu, tylko czekaj grzecznie na odpowiedź Seph.

aha, zostawię to tylko tutaj. http://imgur.com/a/ot2aB

To mniej więcej pokazuje czyje tematy są bardziej merytoryczne.

P.S gratuluje złapania mnie na literówce, bo przecież LOGICZNEGO argumentu nie miałeś, w porównaniu do mnie. Smile

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Wouga: 18-01-2017 00:36.

18-01-2017 00:30 Wouga jest offline Szukaj postów użytkownika: Wouga Dodaj Wouga do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Problem jest taki,ze Ty nie czytasz ze zrozumieniem.

Argument chcesz?

No to tak kto bana na forum dostal? No Ty.
Wrzuciłeś moje linki szt 3 ,ja wrzuciłem twoje dwa + ten będzie trzeci.

Myślisz nieznajomość reg z interpretacja skargi przez operatora.
Składając skargę składam na to co wg mnie godzi w mój interes a dopiero szefowa mówi czy jest to zgodne z reg.

Ty masz wymieszany reg forum ,skarg i gry ze sobą i taki misz masz puszczasz w swoich postach.

Dodatkowo piszesz ,ze za skargi na forum powinien być ban w grze? Czyli jeśli ktoś nie zna reg powinien być banowany? Chyba długo nad tym myślałeś.

To ostatni mój post tutaj bo nie ma sensu rozmawiać z kimś kto nie potrafi się wysłowić.

Edit

Wiem Seph będzie min +2.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lowca: 18-01-2017 00:45.

18-01-2017 00:44 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
Wouga
Newbie


Data rejestracji: 15-01-2017
Postów: 9
Klan: GREAT
Skąd: #GERMANDEATHCAMPS

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wouga
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ad. 1 ban na forum? Nic o tym nie wiem. Z tamtego konta nie korzystam, bo zapomniałem hasla do maila, a do konta był wygenerowany więc nic już z tym nie zrobie.

Po drugie jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział, że nie odnoszę się konkretnie do skarg na forum, a do presji jaką wywierasz w grze mówiąc, że kolejną skargę na mnie składasz z błahego powodu. Co istotnie prowokuje mnie.

Widać 2 posty dałeś, a dalej nie rozumiesz o co chodzi.
18-01-2017 00:50 Wouga jest offline Szukaj postów użytkownika: Wouga Dodaj Wouga do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamykam.

Ostrzeżenia dla obu za spam. I dodatkowo jeszcze jedno za nieregulaminową skargę.


__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

18-01-2017 12:15 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ
/ GROŹBY
Uciazliwy Gracz

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH