Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Ranking obrażalskich » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ranking obrażalskich 8 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Ranking obrażalskich Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wychodząc naprzeciw cięzkiej pracy operatorów zmagających się ze zniewieściałymi facetami ( nie jestem szowinistą , kocham kobiety)
prponuję zalożyć ranking obrazalskich dla których dzeń dobry powiedziene po południu stanowi obrazę kwalifikującą się do zgłoszenia kogoś na bana ,może to ich otrzeźwi ,
można głosować dwa razy ,bo każdy ma swojego Brunera
https://www.youtube.com/watch?v=2xqMEFRGgJI
19-01-2017 20:34 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Wouga
Newbie


Data rejestracji: 15-01-2017
Postów: 9
Klan: GREAT
Skąd: #GERMANDEATHCAMPS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Głosuję na Winde, zawsze się obraża, jak się przy nim powtarza teksty z reklamy Oreo.
Oreeeeo oreo oreo Smile
19-01-2017 21:38 Wouga jest offline Szukaj postów użytkownika: Wouga Dodaj Wouga do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Ranking obrażalskich Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ZAŁOŻYŁEM TEN TEMAT , kurde caps lock , bo chciałbym porozmawiać na forum normalnie , bez strachu że jakiś gość
zgłosi mnie na bana za k... , proponuję Hyde Park , czyli jedziemy po całości , ale .....
nie łamiemy prawa ,no i nie obrażamy Królowej , czyli kierownictwa BW ,no i rodzina jest święta
takie odreagowanie stresów , szykuj się na wojnę jak dostanę zgodę
proszę o akceptację opa , z góry mówię że nikt nie będzie tego tematu kontrolował
ps. jak ktoś mi mówi stary h.... to odpowiadam no tylko nie stary
20-01-2017 19:38 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
druidek
Triple Ace


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 151
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Qraqw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moj typ to Stokrotka. ilekroć kulturalnie zwróce jej uwagę, że nie ogarnia eq, szczela fochem, wychodzi z klanu i wbija urlop rotfl ... po tygodniu przetrawi temat i robi comeback

podejrzewam, widząc cykliczność powtarzających się sytuacji, że może to mieć związek z tzw. kobiecym okresem...ale to tylko moje domysły, diabeł może tkwic gdzies indziej chytry

__________________
Druidek
21-01-2017 06:49 druidek jest offline Szukaj postów użytkownika: druidek Dodaj druidek do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Ranking obrażalskich Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kobieta to niedościgniony wzór dla nas , zero szans na zrozumienie , Mars Wenus niby , problemem w tych czasach są faceci bez jaj , powiesz takiemu https://www.youtube.com/watch?v=6QQ8YGf91iY i masz bana za obrazę , a potem 3 dni kopie w twojej historii Bw żeby ci jeszcze dołożyć , jakby nie miał innych zajęć w życiu
21-01-2017 18:25 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Ranking obrażalskich Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale trafiłem mufinkę dla moich znajomych https://www.youtube.com/watch?v=1ataaLlHWms , oraz perełkę dla mojego ostatnio najlepszego kolegi z bw https://www.youtube.com/watch?v=R8INlW10Kw0 i dla rozrywki dla przyjaciół wtajemniczonych , którzy wytrzymali ze mną lata to i to wytrzymają https://www.youtube.com/watch?v=28IAw8Hq...EgcxAF&index=18 , taki misz masz
23-01-2017 20:09 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Stokrotka.
Full Member


images/avatars/avatar-25480.jpg

Data rejestracji: 08-12-2015
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nóż w kieszeni mi się otworzył jak przeczytałam post Dru.

Windzia to nie tak było. Kultury na pewno nie było. Bluznął do mnie słowem na k... i powiedział, że jestem noop więc rzuciłam fochem i poszłam sobie w świat Wink Wracam, bo zawsze ktoś o to poprosi.

A to wszystko wina Sushiego, Konrada i C47. Jak władca zwierząt może nie mieć konkretnej broni zwinkowej? Po prostu mi nie dropi.

Dru ja jestem twoim typem w każdej dziedzinie Big Grin

__________________

25-01-2017 18:20 Stokrotka. jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotka. Dodaj Stokrotka. do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Ranking obrażalskich Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

żebym ogarnął temat , zgłosiłaś klanowicza do bana ? fuj
25-01-2017 19:02 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Stokrotka.
Full Member


images/avatars/avatar-25480.jpg

Data rejestracji: 08-12-2015
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Coś takiego napisałam? Nie zgłosiłam.

__________________

25-01-2017 19:07 Stokrotka. jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotka. Dodaj Stokrotka. do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Ranking obrażalskich Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak myślałem , więc słuchaj
ten temat założyłem dla inteligentnych
gnębi cię na przykład postać o imieniu Bruner
po mu tutaj puszczasz https://www.youtube.com/watch?v=2xqMEFRGgJI
masz nadzieję ze zrozumie , a jak nie to masz satysfakcję że nie , taki Hyde Park
25-01-2017 19:25 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Ranking obrażalskich Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i jedziesz sobie po nim lub po niej ile dusza zapragnie i zero bana , bo nikt nic nie kuma ,
tylko ty , ale odreagowanie jest , gwarantuję ci że liderzy zgłaszania nic nie skumają
25-01-2017 19:43 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziwne trochę ;d dział po to, żeby poznawać graczy czy robić zjazdy, a nie wstawiać sobie filmiki z przekleństwami czy wyzwiskami, od tego jest PW ;d

a dział to bardziej offtop się nadaje

W ogóle nie rozumiem zamysłu tego tematu
Taki cytat, może się wam przyda

"Nigdy nie rozmawiaj z Debilem, bo najpierw ściągnie Cię do swojego poziomu, potem przegoni w doświadczeniu"

Jak mam do czynienia z takimi ludźmi, to się z nimi nie wyzywam, ani śmiesznych youtubowych filmików mu nie wysyłam, tylko ignoruję, bo na więcej taki nie zasługuje

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
26-01-2017 12:09 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Ranking obrażalskich Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podoba mi się opinia , każdy inaczej reaguje na debila , o to właśnie w tym temacie chodzi , Hyde Park
26-01-2017 19:18 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Ranking obrażalskich Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie do końca rozumiem rolę włóczykija w serialu o muminkach , przychodzi , robi zamieszanie i ucieka ale to podejście do mężczyzn autorki książki chyba , w mieście pełnym muminków , postaci bez płci pojawia się facet na dodatek nieogolony , omamia wszystkich i ucieka , musiała nie lubić facetów
26-01-2017 20:10 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Ranking obrażalskich Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie znam laski która by przeczytała w 80 światów dookoła dnia
27-01-2017 19:48 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Rosaa
Junior Member


Data rejestracji: 10-12-2011
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widać znasz same płytkie, bezrozumne kukły. Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rosaa: 27-01-2017 20:00.

27-01-2017 19:59 Rosaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Rosaa Dodaj Rosaa do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Ranking obrażalskich Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no nie mów że czytałaś , chyba od tyłu
27-01-2017 20:10 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Rosaa
Junior Member


Data rejestracji: 10-12-2011
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A to już będzie moją tajemnicą, czy od tyłu czy od środka czy co drugi esej...
27-01-2017 20:23 Rosaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Rosaa Dodaj Rosaa do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Ranking obrażalskich Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak mi wpadło do głowy w związku ze zmianami na bw które mają przyciągać nowych graczy , to należałoby też nagradzać starych ( bez podtekstów proszę ) którzy płacą premkę od lat , taki staż gry
08-02-2017 17:51 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Ranking obrażalskich Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pogoń za ściągnięciem nowych graczy i ułatwieniem im jak najszybszego dojścia do czołówki przesłoniła kierownictwu balansowanie ras jak widać , łapacz , władca , łapacz , władca , a gdzie reszta ? trochę się zgubiliście co ?
21-02-2017 20:41 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Ranking obrażalskich Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam k... pytanie , jak mam założyć expę skoro okulary zostawiłem w pracy ?
03-03-2017 21:34 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Ranking obrażalskich Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy psy zakopując kości bawią się w chowanego z kolegami ?
bo mój ostatnio zakopał , dwa dni pilnował , a jak mu jakiś
wykopał kostkę (pewnie właściciel zabronił zabrać ) to przeniósł
w inne miejsce
26-12-2017 18:19 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Masz psa i nie wiesz, że robią to celu przechowania żarcia na później?chytry

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

26-12-2017 18:38 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Winda
RE: Ranking obrażalskich Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak myślałem dopóki nie miałem psa (swojego) ale teraz mam
wątpliwości , dzisiaj znowu sprawdzał czy wszystko ok , niczego
co prawda nie wykopał , ale jest stary i nie ten węch
28-12-2017 20:20 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Unger
Super Moderator


images/avatars/avatar-5215.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 529
Klan: Brak klanu
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamykam ten temat, bo nic z niego nie wynika i nie wyniknie.

__________________
Super Moderator


Na gurze rurze
Na dole kszaki
Mam horom curke
Dej mi świerzaki

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Unger: 01-04-2018 06:30.

01-04-2018 06:30 Unger jest offline Szukaj postów użytkownika: Unger Dodaj Unger do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Ranking obrażalskich

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH