Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Czyli tak sie ucisza gracza?,,zamykam temat,,i juz? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Czyli tak sie ucisza gracza?,,zamykam temat,,i juz? 11 Ankieta - średnia ocena: 7,5511 Ankieta - średnia ocena: 7,5511 Ankieta - średnia ocena: 7,55
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Pandemoniium
Member


Data rejestracji: 16-07-2015
Postów: 36

Czyli tak sie ucisza gracza?,,zamykam temat,,i juz? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie odpuszcze. Spojrz sobie Bucu na zakonczone aukcje. Po ile zeszly dsk5 slonko madrosci,to moje cm bylo za wysokie? Dobry zart.... I nigdy nie manipulowalem niczym w tej grze. Prosze kogos kto tez ma cos do powiedzenia (oprocz Buca) o spojrzenie w zakonczone i powiedzenie mi czy zawyzylem cm. Golym okiem widac ze NIE. I nie odpuszcze. Bo nie moze byc tak ze ktos kto ma wladze robi sobie co chce i juz.
Witam. Prosze o zwrot kamieni za 2 aukcje,kamienie zostaly zabrane mi za 3 aukcje. Ale 2 to duuuze kamienie a ta trzecia to powiedzmy ze nieistotna w porownaniu z dwiema innymi. Studnie Buc mi wyczyscil doslownie do zera. Co do kamyczka,pewnego dnia wszedlem na BW a studnia puuusta.
Śmiercionośna Peleryna Siewcy Śmierci (+5) 1
240 000
( 0 / 0 / 0 / 0 / 2000 )
2016-09-30
16:33:11
To byla pierwsza taka pela po denominacji kamieni. Wczesniej chodzily po 90k. Wiec skoro kd zostalo obciete z 500 do 120 to cena za ktora wystawilem jest totalnie adekwatna. Kurcze,przeciez nie zazadalem ani wiecej ani mniej tylko tyle ike warta po przeliczniku. Pozniej dsk5 chodzily w takiej lub podobnej cenie ale to rynek zaczal sie normowac, podejrzewam ze moze bo Buc wlasnie obcial moja to ludzie wystawiali za mniej. Kurcze,obcial mi dla przykladu czy co? Bo nie rozumiem.
I ilekroc pisalem do Buca z prosba o oddanie kamieni to bylo tylko ,,nie,,. Inny gracz by sie poprosty skasowal. Kurcze,rok,albo 2 ciulania kamieni i bam,zabrane co do kamyczka...

A druga aukcja toto

Słoneczna Bransoleta Mądrości (+5) 1
240 000
( 0 / 0 / 0 / 0 / 2000 )
2016-10-04
23:38:03

I ta sama historia,jak wszedl patch to dks5 schodzily za 320k+ a moj nie wbity za 240k,no kurcze....
I tez zabral mi wszystko,nie to ze cos,tylko wszyyystko. Ogolocil mi Buc studnie do zera.

Napraw prosze o zwrot tych kamieni.
Pisalem do opów i Konrada kilkukrotnie i BEZ ODZEWU.
27-01-2017 15:05 Pandemoniium jest offline Szukaj postów użytkownika: Pandemoniium Dodaj Pandemoniium do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Super Operator (sop) - wyższa forma OP. Szkoli i zastępuje OP (gdy OP jest na urlopie), pomaga w rozstrzyganiu szczególnie kontrowersyjnych spraw. Przyjmuje skargi na Operatorów.
Nie można łączyć funkcji SOP i OP na tym samym serwerze.

Skargi na Buc'a należy składać do Super Operatora C47.

Moim zdaniem zawyżyłeś CM, a teraz celowo zasłaniasz się "denominacją"...


cytat:
dks5 schodzily za 320k+ a moj nie wbity za 240k,no kurcze....

Poziom wbicia również jest istotny przy ustalaniu CM

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

27-01-2017 15:30 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
Pandemoniium
Member


Data rejestracji: 16-07-2015
Postów: 36

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pandemoniium
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No wlasnie,dsk5 slonko madrosci za 320k zeszlo. To niby zwykly nie jest wart o 80-100k mniej?
I skoro kazdy kto mial powiedzmy na koncie 1500kd (jak ja) przed dominacja a raptem sie zrobiko z tego 4000kd.... To kazdy kogo pytalem jakie sa teraz ceny pisal ze cm sie mnozy 2,7 (mowa teraz o nie wbitej peli) tez byla tyle warta.

Przedmówca jesli ma wglad w zakonczone to prosze spojrzec sobie na to i tam widac czarno na bialym ze nic nie zawyzylem. Owszem po jakims czasie i ceny spadly i sie ,,unormowaly,, ale to przez to ze ludzie rozmieniali kamienie na potege na wbijanie i sie im uszczuplily zasoby. Ja za skladniki krocie wydalem to co za darmo mialem wystawic? A moze jeszcze doplacic i poprosic by ktos wzial?????
27-01-2017 15:42 Pandemoniium jest offline Szukaj postów użytkownika: Pandemoniium Dodaj Pandemoniium do Listy kontaktów
lothain
Member


Data rejestracji: 06-01-2015
Postów: 48

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lides napisał(a)
Poziom wbicia również jest istotny przy ustalaniu CM


Obecnie koszt pelnego rytka to 86k kk z groszami. Akurat tutaj kompletnie nie masz racji broniąc buca.
27-01-2017 15:48 lothain jest offline Szukaj postów użytkownika: lothain Dodaj lothain do Listy kontaktów
Apollno1
Triple Ace


images/avatars/avatar-21997.gif

Data rejestracji: 03-06-2009
Postów: 244
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pandemoniium z całym szacunkiem, ale błędnie interpretujesz denominacje kamoli.

Spadła wartość KD, ale nie wzrosła ich ilość, także item nie może być warty tyle samo co dawniej , nie tyle samo KK bo ucięto wartość tylko najwyższych kamieni.

W mojej opini, CM zostało zawyżone - dobrze, że kamole są ucinane. To, że ktoś tyle zapłacił nie oznacza, że item jest tyle wart.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Apollno1: 29-01-2017 05:35.

27-01-2017 18:42 Apollno1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Apollno1 Dodaj Apollno1 do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie to tyly bledy nie graczy tylko adminow.wszyscy mieli kamieni tysiace sam chyba z 2k kd przepalilem na budowe

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj
27-01-2017 19:36 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
Apollno1
Triple Ace


images/avatars/avatar-21997.gif

Data rejestracji: 03-06-2009
Postów: 244
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapomnialem dodać, że właśnie takie aukcje są jednym z powodów dla których nowi gracze nie garną się do gry na starych serwerach. Nawet jak będą itemy to i tak nie maja szans ich kupić bo po prostu ich nie stać.
27-01-2017 21:47 Apollno1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Apollno1 Dodaj Apollno1 do Listy kontaktów
Pandemoniium
Member


Data rejestracji: 16-07-2015
Postów: 36

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pandemoniium
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To nie mogl Buc mi napisac (wytlumaczyc) o co chofzi i obciac jakies gam kamienie lub cofnac aukcje, ale NIE,lepiej na latwizne,poprostu osuszyc studnie do zera,a najlepsze ze mi zabral chyba wiecej kamieni niz dostalem za aukcje,zreszta juz sam nie pamietam. Ale nie potraktowal mnie jak normalnego gracza tylko jak gowniarza. Wiem ze Buc i cala reszta ma pelne rece roboty(chyba) ale sorki,to nie moj problem. Place nie malo za ta gre bo co chwile dokupuje PREMIUM. Wiec za samo to powinno byc traktowanie gracza z szacunkiem. To nie chinczyk czy bierki. Za ta gre SIE PLACI wiec powinni traktowac ludzi powaznie.
Chodzi o to ze i moje nie wbite slonko i nie wbita pela byly jako pierwsze (w swoim gatunku)na aukcji po denominacji. I jasnej ciasnej,serio wystawilem za tyle bo bylem przekonany ze jest ok. Ja sam dalem za 1 skladnik na slonko madrosci 1200kd,nie mowiac a zakupieniu jeszcze kilku innych.
To pytam ponownie
Skoro samo zlozenie slonka madrosci mnie kosztowalo 1700-1800 kd i dostalem za nie 2000kd. To do cholery chyba cos jest nie tak co. Szlak mnie zaraz trafi. Pewnie zaraz bana wylapie (ku uciesze niektorych). Ale nie dam sobie pluc w twarz i jeszcze mi ktos powie ze to deszcz pada. Nie mam 15 lat tylko 40 za calkiem niedlugo.

Powtorze jeszcze raz.

Bede pisal na forum temat za tematem i wysylal pw do kogo sie da. Uwazam ze w twj sytuacji zostalem zle potraktowany. I do tego ,ze tak powiem 2 letnia praca poswiecona w tej grze jednym ruchem zostala skopana...
27-01-2017 22:44 Pandemoniium jest offline Szukaj postów użytkownika: Pandemoniium Dodaj Pandemoniium do Listy kontaktów
Apollno1
Triple Ace


images/avatars/avatar-21997.gif

Data rejestracji: 03-06-2009
Postów: 244
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W przypadku uznania przez admina aukcji za nieprawidłową może on:
1) Obciąć liczbę uzyskanych kamieni to wartości, ktora wg. niego jest adekwatna za dany item
lub
2) Cofnąć aukcje - z konta kupującego zabierane są wszystkie kamienie, ktore uzyskał on ze sprzedaży, ale item wraca do jego zbrojowni.

Admin nigdy nie zabiera większej ilości kamieni niż uzyskane za dany item, więc stwierdzenie "ogołocił" mi studnie jest błędne. Najprawdopodobniej wydałeś już część uzyskanych kamieni, admin zabrał nadwyżkę i w efekcie czego zostałeś bez kamieni.
Innej możliwości nie ma. Jeżeli jesteś absolutnie pewny, że zabrał on zbyt dużą liczbę kamieni wyślij mu PW - może zwyczajnie w świecie się pomyił lub napisz do C47, SM z prośbą o wyjaśnienie sprawy.

To, że złożenie słonka mądrości kosztowało Cb 1700-1800kd nie oznacza, że item jest wart 2000KD - ważne są pozostałe aukcje bo to one definiują wartość itemu, zwłaszcza te gdzie była walka, a nie 1dna ofka.
27-01-2017 23:23 Apollno1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Apollno1 Dodaj Apollno1 do Listy kontaktów
Pandemoniium
Member


Data rejestracji: 16-07-2015
Postów: 36

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pandemoniium
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok podam na przykladach bo widze ze czesc ludzi nie wie o czym mowa.
Doskonała Słoneczna Bransoleta Mądrości (+5) 5
437 582
( 2 / 0 / 0 / 1 / 3646 )
2016-09-02
15:29:00
To nir moja aukcja ale aukcua po wejsciu patcha. I ta aukcja zostala tez uznana za nieprawidlowa i zostalo zabrane

Aukcja została uznana przez operatora za nieprawidłową!
Data unieważnienia: 2016-11-13 15:54:42
Powód unieważnienia: Przepłacone.
Redukcja ceny o: 0/0/0/0/840

Czyli zeszlo za 2800 kd.

Moja aukcja

Słoneczna Bransoleta Mądrości (+5) 1
240 000
( 0 / 0 / 0 / 0 / 2000 )
2016-10-04
23:38:03

Aukcja została uznana przez operatora za nieprawidłową!
Data unieważnienia: 2016-11-13 13:54:05
Powód unieważnienia: Przepłacone.
Redukcja ceny o: 0/0/0/222/889

Czyli wychodzi na to ze sprzedalem za 1000kd nie wbity... A wbity za 2800kd ten powyzszy. Inne za 2500kd. Czy mam rozumiec ze to jest OK ??????

Jeszcze pokaze z Smierc Pela Ss

Śmiercionośna Peleryna Siewcy Śmierci (+3) 3
91 800
( 0 / 0 / 0 / 406 / 562 )
2016-08-14
14:15:34
To jest ostatnia aukcja przed patchem takiej peli (nie moja).

A teraz moja aukcja po patchu i pierwsza taka pela po patchu

Śmiercionośna Peleryna Siewcy Śmierci (+5) 1
240 000
( 0 / 0 / 0 / 0 / 2000 )
2016-09-30
16:33:11

Aukcja została uznana przez operatora za nieprawidłową!
Data unieważnienia: 2016-11-13 13:57:03
Powód unieważnienia: Przepłacone.
Redukcja ceny o: 2832/36/1001/1135/0

Kolejna Smierc Pela Ss pojawila sie miesiac po mojej,wbita i zeszla za

Doskonała Śmiercionośna Peleryna Siewcy Śmierci (+5) 2
252 000
( 0 / 0 / 0 / 0 / 2100 )
2016-10-22
08:07:14
I owszem po taj aukcji widac ze cena za nie wbita jest nieadekwatna.
Ale powtarzam. Moja byla pierwsza po denominacji i bylem przekonany ze jest ok. A kolejna miesiac pozniej ,wbita,zeszla za tyle bo;
-ludzie sie wyprztykali z kamieni ???
-bo zobaczyli ze Buc tyle i tyle obcial za moja????

Powtarzam,co ja bylem ukarany dla przykladu,i zostalo mi zabrane tyle kamieni?????
Prosze sie przyjrzec.....
27-01-2017 23:53 Pandemoniium jest offline Szukaj postów użytkownika: Pandemoniium Dodaj Pandemoniium do Listy kontaktów
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat nie nadaje się do danego działu, przenoszę do Misz-Maszu.

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


28-01-2017 00:32 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

standardowe bagno na BW

teraz wychodzi na to ze wg operatora wbicie itemu na dsk5 wycenia sie na aukcji 2x drozej niz wbicie rytkiem - caly BUC

chyba zaswedzialo co nieco po tym jak musial graczy przeprosic (fajne rozwiazanie, narobic gnoju a na koniec napisac przepraszam i zostawic wszystko [cenz]) z cofaniem aukcji na r19

to teraz macie sfochowanego BUC'a ktory sie odgrywa na czym tylko moze

nikt jeszcze z ta banda tutaj nie wygral, takze sa 2 rozwiazania miec ich gleboko w 4 literach i robic swoje, albo sie skasowac

przykro mi, ale tak jest

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pożeracz Dusz: 29-01-2017 14:35.

28-01-2017 11:39 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
Apollno1
Triple Ace


images/avatars/avatar-21997.gif

Data rejestracji: 03-06-2009
Postów: 244
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odnośnie pelki - rynek wycenił jej wartość. Sądzę, że kupiła ją osoba, która jej potrzebuje na swój własny użytek. A ucięcię kamini znięchiło soby, które chciała ją kupić i drożej sprzedać za kilka miesięcy - wg mnie tak powinno być. Zysk z handlu powinno generować spawanie i sprzedawanie, a nie spekulacja cenami, kogoś kogo stać aby zamrozić na dłuższy okres pewna liczbę kamieni i sprzedać później.

Odnośnie słonka - podejrzewam, że mechanizm jest podobny. Jak widać po liczbie ofert, popytu w tej cenie na ten item nie ma. Jedna zainteresowana osoba, która pewnie było stać.

Może to zniechęci graczy do manipulacji i sztucznego blokowania rynku dla kilku bogatych osób. Wystarczy dać mniejsze CM, Ci których stać przepłacą, ale jeżeli będą go potrzebować. W innym przypadku nadmiar kamieni zostanie zabrany - droższe odsprzedanie po pewnym czasie może nie być aż tak opłacalne. Kupi ten kto potrzebuje itemu, a nie ten co chce zarobić na nim - kamienie mogą zostać obcięte w efekcie czego dana osoba straci na takim biznesie. A jak kupuje na swój własny użytek to z pewnością interesuje go item, a nie ilośc zapłaconych kamieni - to czy obetną 10 czy 500 kd jest mu obojętne.

Wracając do tematu, przyznaję, jest to niesprawiedliwe względem graczy, ale raczej nie spodziewałby, sie zwrotu kamieni. Wygląda na to, że poszedłeś na pierwszy ogień. Nie wiem, czy taka praktyka jest dalej kontynuowana. Jeśli nie to faktycznie, można się wkurzyć i to mocno i na pewno coś z tym zrobić trzeba. Ale jeśli tak(czyt. kolejne aukcje są ucinane), to trzeba przeboleć i grać dalej - kamienie można odrobić.

Ten post był edytowany 11 raz(y), ostatnio edytowany przez Apollno1: 29-01-2017 06:48.

28-01-2017 22:16 Apollno1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Apollno1 Dodaj Apollno1 do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Vilgeforz2
+1 za wulgaryzm

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

29-01-2017 14:38 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Pandemoniium
Member


Data rejestracji: 16-07-2015
Postów: 36

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pandemoniium
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spoko. Warna sie spodziewalem. Juz kij tam nawet z ta pela. Ale zobacz sobie slonka. Czhli wbite slonko 2500 kd bylo minimum. A nie wbite 1000? Czy wedlug Ciebie to normalne. Za slonko bankowo powinno byc mi oddane.

Ps. Warny-bany to dajecie na prawo i lewo i wtedy znajduja sie odpowiednie osoby do tego,ale zeby pomoc graczowi to wszyscy wode w usta (raczka raczke myje) . Polska.....
29-01-2017 21:06 Pandemoniium jest offline Szukaj postów użytkownika: Pandemoniium Dodaj Pandemoniium do Listy kontaktów
Apollno1
Triple Ace


images/avatars/avatar-21997.gif

Data rejestracji: 03-06-2009
Postów: 244
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dostałeś odpowiedź na swoje pytanie.
Jeżeli uważasz, że zostałeś skrzywdzony to złóż zażalenie do przełożonych admina.

Patch zmieniający wartośc kamoli wszedł 1.09, a aukcja słonka kończyła sie 2.09.

Po prostu albo pogódź się z faktem, że cena została ustalona na poziomie 1000kd i odpuść, albo zrezygnuj z gry - może wtedy coś się zmieni - jak ludzie otwarcie wyrażą sprzeciw w postaci konkretnych działań, a nie pisania.
To jest tylko i wyłącznie gra, żadna gra nie jest doskonała - nie zapominaj o tym.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Apollno1: 29-01-2017 22:15.

29-01-2017 22:13 Apollno1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Apollno1 Dodaj Apollno1 do Listy kontaktów
Pandemoniium
Member


Data rejestracji: 16-07-2015
Postów: 36

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pandemoniium
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to od tego chyba jest sztab ludzi. Nie tylko od zmieniania gry,ale cale to forum i tematy chyba po cos są ?

Ogolnie mam,, w wysokosciach,, te kamienie,ale chodzi o sam fakt lekceważenia ludzi swoim podejsciem. Raz jest ok a raz takie numery. Zreszta nie pierwsze bo sporo ludzi sie skarzy,ale graja ( tak jak ja ) bo lubia ta gre......

Zreszta....nie chce mi sie produkowac bo to ja walka z wiatrakami..... Tylko to przykre troche....
30-01-2017 03:30 Pandemoniium jest offline Szukaj postów użytkownika: Pandemoniium Dodaj Pandemoniium do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Czyli tak sie ucisza gracza?,,zamykam temat,,i juz?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH