Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R19 Problemy z pobieraniem krwi za arkana/budynki/szamany » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Problemy z pobieraniem krwi za arkana/budynki/szamany
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Tiezq
Member


images/avatars/avatar-18865.jpg

Data rejestracji: 14-05-2010
Postów: 43
Kraina: Necropolia II

Problemy z pobieraniem krwi za arkana/budynki/szamany Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Tiezq
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu:
1. Ostatnimi czasy spotkałem się (na czacie klanu niektórzy też o tym pisali), że przy wbijaniu na expy z arkanami nie zawsze pobierało za to krew czyt. mam full hp, full pkt. krwi i 100l krwi, wbijam full arkana i po wbiciu nadal mam nadal wszystko na full i 100l krwi.

2. Może nie dokładnie rozumiem jak działa dodawanie krwi przez "szamany"(set+kościaki) .. rozumiem , że jak je ubieram zwieksza mi się pula punktów krwi przez co schodzi mi krew, ale czy to powinno się też dziać przy sciąganiu szamanów? mialem 2000l krwi, założyłem expę/arenkę zostało mi 1200l, sciągnałem szamany a tu krew zjechała do 1050l(nigdzie arkan nie używałem, ataku tez nie dostałem)

3. Uzbierałem troche ponad 1300l krwi i zaczalem budowe zbrojowni poziom 13 ( 1 298 litrów krwi ) po zbudowaniu mialem 0 krwi a pkt krwi wynosily 192/210 (również nigdzie arkan nie używałem/ataku nie dostałem)

__________________
r4/r15 Tiezq
28-01-2017 17:59 Tiezq jest offline Szukaj postów użytkownika: Tiezq Dodaj Tiezq do Listy kontaktów
Borszczu
Viking


Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 584
Klan: SG
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miałem to samo przy wbijaniu w ekspy. Nie zgłaszałem bo chciałem sprawdzić z czego to wynika.
Niestety nie udało mi się już tego powtórzyć...


Często tez wydaje mi się ze mam za dużo krwi po nocce. Za szybko sie regeneruje bo z przyrostu mi za nic tyle nie wychodzi.

__________________
r1: mark

r2,r5,r7,r19: Borszczu
28-01-2017 19:18 Borszczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Borszczu Dodaj Borszczu do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za zgłoszenie.

1. Sprawdzimy to. Zauważyłeś może jakąś regułę? Np samatytanin/niesamarytanin? Dołączenie do jednej/wielu ekspedycji?

2. Zgadza się, tak to działa od zawsze i raczej nie będzie to zmienione.

3. Raczej nie ma możliwości, by rozpoczęcie budowy powodowało zużycie pkt krwi. Możesz napisać, którego dnia miała miejsce ta sytuacja?

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




30-01-2017 09:27 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Tiezq
Member


images/avatars/avatar-18865.jpg

Data rejestracji: 14-05-2010
Postów: 43
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Tiezq
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Zdarzyło mi się tak parę razy przy zakładaniu swojej expy + od razu wbijaniu do kogoś(bądź na odwrót)

2. Ok, dzięki najwyraźniej wcześniej nie zwróciłem na to uwagi

3. Ta sama data co założenie posta (jakoś mniej więcej pół godziny przed)

__________________
r4/r15 Tiezq
30-01-2017 11:14 Tiezq jest offline Szukaj postów użytkownika: Tiezq Dodaj Tiezq do Listy kontaktów
Wochu
Triple Ace


Data rejestracji: 25-11-2007
Postów: 229
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też tak dzisiaj miałem przy zakładaniu ekspy. Wcześniej ze 2 razy tak miałem od początku serwa, ale myślałem, że to halucynacje Smile

__________________
Nie pytaj co rząd może dla Ciebie zrobić. Zapytaj, czy mógłby tego nie robić.
30-01-2017 11:22 Wochu jest offline Szukaj postów użytkownika: Wochu Dodaj Wochu do Listy kontaktów
Soseniusz
Emperor


images/avatars/avatar-19831.gif

Data rejestracji: 31-03-2009
Postów: 1.083
Klan: NewerLand [-NL-]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ad.2. Po zdjęciu szamanów założyłeś jakieś przyjacielskie czy cokolwiek co podbija bazowe hp?

__________________
R20 - Sosen
R21 - Sosen
30-01-2017 11:52 Soseniusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Soseniusz Dodaj Soseniusz do Listy kontaktów
Tiezq
Member


images/avatars/avatar-18865.jpg

Data rejestracji: 14-05-2010
Postów: 43
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Tiezq
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po tym co teraz powiedziales tak sobie mysle...
tatek cr'a.. tam jest przecież te +5% hp i z czegos musi to pobrac, nawet o tym wczesniej nie pomyslalem.
takze 2 i 3 wyjasniona. 1 wciaz aktualna

__________________
r4/r15 Tiezq

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tiezq: 30-01-2017 12:55.

30-01-2017 12:54 Tiezq jest offline Szukaj postów użytkownika: Tiezq Dodaj Tiezq do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie to slepy zaulek panowie, ja na snajperze mialem to samo Smile czasami nie bralo krwi za arakana, siedzac w szamanie majac 500krwi w zapasie zakladalem expe i nadal mialem ten sam zapas... Zmiany eq nie bylo, tatku cra tez nie mialem, wiec to cos calkiem innego panowie.

__________________

30-01-2017 13:03 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
Tiezq
Member


images/avatars/avatar-18865.jpg

Data rejestracji: 14-05-2010
Postów: 43
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Tiezq
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Senti tatek cr'a wyjasnia mi 2 i 3 punkt zgloszenia, napisane przecież że 1 wciąż aktualny Wink

__________________
r4/r15 Tiezq
30-01-2017 13:26 Tiezq jest offline Szukaj postów użytkownika: Tiezq Dodaj Tiezq do Listy kontaktów
Borszczu
Viking


Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 584
Klan: SG
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie powtórzył mi się bug z krwią.

Na świeżo szybko opisze wszystkie akcje.


1. Miałem ok 400l krwi.
2. Zakładam szamany (Krew spada do 100l).
3. Zakładam expe, pustynia Efermeh, łowy za dzień premium.
4. Krew dalej ejst na poziomie 100l.


Po dołączeniu do kolejnej ekspedycji krew juz była odjęta tak jak powinno być.

__________________
r1: mark

r2,r5,r7,r19: Borszczu
31-01-2017 08:49 Borszczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Borszczu Dodaj Borszczu do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprawdzilem teraz na r16, przy zakladaniu lowow za repe rowniez krew pozostala bez zmian (nie liczac przyrostu z klocka)

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 31-01-2017 08:56.

31-01-2017 08:55 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
mpower
Full Member


Data rejestracji: 28-07-2012
Postów: 69
Klan: Demony Świtu
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U mnie właśnie przed chwilą, przy stawianiu łowów na Pustynię Efermah, nie zabrało mi krwi.

Wbijałem bez szamanów, bez itemów do hp czy pktów krwi (nie wiem, może ma to jakieś znaczenie), nie miałem full pktów krwi.

Edit
O, właśnie mi zdjęło 120l krwi (czyli w sumie tyle, ile powinno) - nie wiem, czy to zrobił ktoś z administracji (chociaż w sumie nie sądzę), czy po prostu pobrało z opóźnieniem

__________________
R5 - mimoz
R19 - Mimoz

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez mpower: 01-02-2017 00:27.

01-02-2017 00:14 mpower jest offline Szukaj postów użytkownika: mpower Dodaj mpower do Listy kontaktów
Wochu
Triple Ace


Data rejestracji: 25-11-2007
Postów: 229
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wbiłem do oblega - krew zabrało. Przy zakładaniu hydry na łowach krew zostawiło.

__________________
Nie pytaj co rząd może dla Ciebie zrobić. Zapytaj, czy mógłby tego nie robić.
01-02-2017 09:18 Wochu jest offline Szukaj postów użytkownika: Wochu Dodaj Wochu do Listy kontaktów
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po prostu nie zabiera krwi jak sie stawia swoja ekspe z tego co slyszalem

umozliwia to odpalenie swojej i dobicie gdzies jeszcze po koszcie krwi za 1 expe tylko
01-02-2017 10:10 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Udało mi się znaleźć potwierdzenie w kodzie, że od niedawna nie była pobierana krew za założenie ekspedycji. Zapewne najbardziej było to widoczne właśnie na R19, gdzie krwi jest jeszcze mało.
Poprawka do tego błędu została już wrzucona na wszystkie serwery.

Wiele osób pisało o dołączeniu, dlatego sprawdziłem również to ale nie doszukałem się niczego nieprawidłowego. Mimo wszystko gdyby u kogoś taka sytuacja wystąpiła, to proszę o zgłoszenie.

Borszczu, mógłbyś zapisać (powiedzmy dla 3-4 dni) stan krwi sprzed wylogowania oraz po zalogowaniu następnego dnia + przyrost jaki miałeś i wkleić na forum?
Ew może ktoś jeszcze zauważył u siebie taki przypadek (zbyt duży przyrost krwi po zalogowaniu się po kilku-kilkunastu godzinach)?

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




01-02-2017 11:56 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Apollno1
Triple Ace


images/avatars/avatar-21997.gif

Data rejestracji: 03-06-2009
Postów: 244
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odnosnie dolaczenia to zauważyłem tylko jedna rzecz. Mianowicie kilkukrotnie nie zabralo mi krwi w momencie nacisniecia przycisku "dołącz do expedycji" tylko w momencie zmiany EQ - zdjęcia szamanów i założenia własnego.


Krew arkana w obronie: W przypadku wykrycia ataku np:
http://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b717935eb5

nie zabralo mi krwi za uzyte arkana. Nie wiem czy tak powinno być. Ostatni raz grałem na R13 i z tego co pamiętam to arkana zostały traktowane jako użyte i była zabnierana krew z tytułu regeneracji.

Podobodnie sprawa wygląda w przypadku wygranych obron: dopóki wygrywam to krew jest pobierana tylko na regen HP, na początku z zapasu, pożniej z pkt krwi.
Jak wygrywam z ilością HP>niż w sali tronowej to w ogole krew nie jest pobierana na regen pkt. krwi mimo użytych arkan.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Apollno1: 01-02-2017 13:29.

01-02-2017 13:19 Apollno1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Apollno1 Dodaj Apollno1 do Listy kontaktów
Borszczu
Viking


Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 584
Klan: SG
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Borszczu, mógłbyś zapisać (powiedzmy dla 3-4 dni) stan krwi sprzed wylogowania oraz po zalogowaniu następnego dnia + przyrost jaki miałeś i wkleić na forum?
Ew może ktoś jeszcze zauważył u siebie taki przypadek (zbyt duży przyrost krwi po zalogowaniu się po kilku-kilkunastu godzinach)?



Spróbuje, problem jeśli w ogóle pojawia się tylko na s4. Przypuszczam ze ma to związek z wygranymi obronami. Tam mam ich zdecydowanie więcej.

__________________
r1: mark

r2,r5,r7,r19: Borszczu
01-02-2017 22:59 Borszczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Borszczu Dodaj Borszczu do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R19 Problemy z pobieraniem krwi za arkana/budynki/szamany

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH