Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Wulgaryzm » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Wulgaryzm 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Trumna
Junior Member


Data rejestracji: 20-09-2011
Postów: 24
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Kielce

Wulgaryzm Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

id zgłoszonego: 24577
moje: 23860
Nie życzę sobie takich wiadomości: http://r16.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...96048911&type=1
01-02-2017 17:12 Trumna jest offline Szukaj postów użytkownika: Trumna Dodaj Trumna do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 24577
Postać HAPPY Researcher

48h

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

02-02-2017 12:14 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
BORYGO3w
Member


Data rejestracji: 14-03-2010
Postów: 35
Klan: DROPSY [XDROPSYX]
Kraina: Necropolia X
Skąd: POLSKA

RE: Wulgaryzm Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trumna napisał(a)
id zgłoszonego: 24577
moje: 23860
Nie życzę sobie takich wiadomości: http://r16.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...96048911&type=1


Ciekawy jestem jaki wulgaryzm ? Sam nie wiem o co chodzi , bo nie wyklinam , ani nie daję powodów na bana . Tu na forum powiem , że kompan z Kielc troszkę przesadził . Mógł mi coś napisać , że nie życzy sobie wiadomości od mnie . Ja też nie życzę sobie od niektórych wiadomości , ale mnie to kicha - usuwam i już . Ale dobra dostałem bana - sam nie wiem jakie te wiadomości były , bo wulgaryzmów nie używałem . Nikogo nie przezywałem . Może dawniej miałem jakąś spinkę z kimś i teraz to zgłosił . Dziwne posunięcie ze strony tego gracza jak i operatora .
Przeboleję , ale uleci mi 2 dni premki i w dodatku są bonusy za logowanie się . Frown

__________________
Pozdrawiam wszystkich
02-02-2017 16:14 BORYGO3w jest offline Strona domowa BORYGO3w Szukaj postów użytkownika: BORYGO3w Dodaj BORYGO3w do Listy kontaktów Zobacz profil MSN BORYGO3w
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Wulgaryzm

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH