Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA R19 - Zmiana kosztow ekspedycji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony R19 - Zmiana kosztow ekspedycji 14 Ankieta - średnia ocena: 2,9314 Ankieta - średnia ocena: 2,9314 Ankieta - średnia ocena: 2,93
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a jakby kw na nekro dawalo tez ludzi, razem z jucha i szeklami?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
19-02-2017 13:08 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Senti-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
a jakby kw na nekro dawalo tez ludzi, razem z jucha i szeklami?


Ale przepraszam co ma kw do 40-55 lvli na mlodym serwie?

__________________

19-02-2017 13:31 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a po co ludzie z kw na necro? tam pośredniak kosztuje grosze, u mnie się właśnie buduje 58 a widziałem jeden nawet wyższy

Koszty: 1 441 276 PLN, 28 826 ludzi
Wymagania: INTELIGENCJA: 68 (118)
Czas budowy: 29 d. 10 godz. 31 min. 5 sek.
Efekt: +54773 ludzi / h, skraca czas budowy wszystkich budynków o 80 %

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
19-02-2017 13:33 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Senti-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No nic upne bo dzisiaj dostalem kilka kolejnych klanowek + pw z prosba o ludzi bo "nie mam jak na eskpe uzbierac bo kazdy kogo siegam i jestem w stanie pokonac nie ma ludzi"

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -Senti-: 09-03-2017 12:01.

09-03-2017 12:01 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
uszu
Full Member


Data rejestracji: 29-08-2010
Postów: 61
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To mają kolejną furtkę do zarabiania na premce. Klepanie uczestnika do expy mimo braku ludzi, ale za to za jeden dzien premki od łebka Smile

a tak na marginesie. Od wczoraj nie stac mnie nawet na wybudowanie posredniaka na poziom 16 , wczoraj tylko scisla topka miala ludzi ( setki skanow ).
Teraz wez postaw expe ...
10-03-2017 10:06 uszu jest offline Szukaj postów użytkownika: uszu Dodaj uszu do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Senti-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
uszu napisał(a)
To mają kolejną furtkę do zarabiania na premce. Klepanie uczestnika do expy mimo braku ludzi, ale za to za jeden dzien premki od łebka Smile

a tak na marginesie. Od wczoraj nie stac mnie nawet na wybudowanie posredniaka na poziom 16 , wczoraj tylko scisla topka miala ludzi ( setki skanow ).
Teraz wez postaw expe ...


mozesz wrzucic te skany? nie topki oczywiscieSmile

__________________

10-03-2017 11:22 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
uszu
Full Member


Data rejestracji: 29-08-2010
Postów: 61
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=5dbd6590bc
http://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=64fc777256
http://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b67edc2237
http://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=1b187eb711
http://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=21859adacb
http://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=5ae004022a

to kilka z tych co mi zostalo , bo zasmiecaly mi skrzynkę. Jak widac ludzi prawie nie ma , kilkoro jedynie mialo po 13 k ludzi i to uwazalem za strzal w 10 ( sic ) .
ale topce tez sie mocno nie przelewalo

http://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=04dd9a01bb
http://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=721eac7916

owszem , moglby, szpiegowac kolejna setke i moze bym trafil ale kto ma caly dzien na szpiegowanie ??
a na kw jeszcze dla mnie za wczesnie , a nawet gdyby to musi sie przeciez udac Tongue
10-03-2017 11:45 uszu jest offline Szukaj postów użytkownika: uszu Dodaj uszu do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rozumiem was ;d jak nie macie surki, to nie stawiacie expy i tyle ;d

od KW dzieli was naprawdę malutko, a jak zaczną się kw i łapanie codziennej surki, to się problemy rozwiążą ;d

Choć tego nie rozumiecie, to surowców ma brakować, na morii ściślej mówiąc, SM powtarza to od wielu lat

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
10-03-2017 11:50 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
uszu
Full Member


Data rejestracji: 29-08-2010
Postów: 61
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tylko ze teraz brakuje je dwa razy szybciej.Smile
jest takie powiedzenie " najedzony głodnego nie zrozumie " . Ci którzy surke maja , troche im sie poszczescilo i sa wsród tych co ataki robia z palca , mają tak zwany " krótki wzrok " . Widzą że oni surke posiadają , atakują inna topke ktora to surke ma i jest gitara .
Ale kilka stron w ranku ponizej , juz nie maja pojecia co sie wyrabia wiec przychodza tu glosic swoje mądrości i piać o tym że tak musi być !
Owszem , gdybym był w topce to też bym penie tak reagowal . Nawet by mi było to na reke że kolesie z dolu nie maja nawet na expe , poniewaz za szybko by sie nie wybili do góry .
AA jeszcze bezczelnie rzucilbym im pociskiem w twarz " nie masz surki ? nie stawiaj expy " proste ...
ale sie usmialem
10-03-2017 12:08 uszu jest offline Szukaj postów użytkownika: uszu Dodaj uszu do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Senti-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trova jestem top1 mam multum surowcow krwi ludzi kw leci mi z palca jak strzelil 2 pierwsze lokacje czyszcze za 1 podejsciem cale... Mi nie brakuje ale jak kolega wyzej pisal kilka stron nizej w rankingu jest bieda... Straszna bieda, a nie widzi mi sie dostawac xx wiadomosci dziennie z prosba o podlozenie sie bo nie mam na expe... Ba nawet leca klanowki, wiec problem jednak istnieje. Problem, ktory nie istnial przed patchem ekspedycyjnym, problem ktorego nie rozumiesz bo cie nie dotyczyl nigdy, bo nigdy na starcie serwera nie bylo takiego zapotrzebowania na ten surowiec NIGDY! Na zadnym wczesniejszym serwie po prostu nie bylo takiego zapotrzebowania...

Zobrazuje Ci to tak...

Nagle rosnie cena pradu, mediow, zywnosci ogolnie wszystkiego na co wydajesz pieniadze w celu zapewnienia sobie bytu. I to dwukrotnie... idizesz do szefa o podwyzke ale siedzi tam zgred ktory jest kierownikiem i mimo wzrostu cen go stac... Prosisz szefa o to aby to rozwazyl to wpiernicza sie zgredek "Ale tak ma byc, nie dostaniesz wiecej, musisz sobie poradzic" chociaz go sytuacja nie dotyczy i jej nie rozumie, i niestety tym zgredem jestes tutaj Ty.

__________________

10-03-2017 13:50 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
idanielmi
Triple Ace


Data rejestracji: 18-01-2011
Postów: 190
Klan: SMILE
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
a jakby kw na nekro dawalo tez ludzi, razem z jucha i szeklami?


a jakbyś zauwazył ze mowimy o r19 a to moria?

__________________
nick w grze: danielm
10-03-2017 13:54 idanielmi jest offline Szukaj postów użytkownika: idanielmi Dodaj idanielmi do Listy kontaktów Zobacz profil MSN idanielmi
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Senti- napisał(a)
Mi nie brakuje ale jak kolega wyzej pisal kilka stron nizej w rankingu jest bieda... Straszna bieda


Za miesiąc im też nie będzie brakować, jak oni zaczną masakrować kw

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
10-03-2017 15:11 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
uszu
Full Member


Data rejestracji: 29-08-2010
Postów: 61
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

może i nie będzie , ale ta stagnacja to ma być kara jakaś ? kwarantanna ?
podczas gdy topka strzela w góre ja mam ciułac ziarnko do ziarnka ?

By kw robic , potrzebuje exp z których mam perki , a które przeznaczam na rozwój by dzwigac sprzet wyzej i w rezultacie moge " masakrowac " kw. A do tego potrzebuje minimum surki , ktorej na serwie ogolnie brakuje , tak ciezko to pojąć ?

Prosze... nie kompromituj sie juz takimi odpowiedziami.
10-03-2017 15:22 uszu jest offline Szukaj postów użytkownika: uszu Dodaj uszu do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ty się nie kompromituj tym płaczem i lamentem

Ze skarbu sobie wyciągaj ludzi, tyle ile w skarbie jest spokojnie wystarczy żeby poogarniać sobie expy

Wy chcecie mieć wszystko za darmo na już, teraz, bo tak i już

A żeby włożyć w to choć trochę pracy, to zaraz płacz i lament na forum, że za mało, że źle i nie dobrze i chce więcej i oh i ah

Tragedia ten temat i wasze podejście do tego

Kiedyś ludzie musieli sobie radzić, a też ludzi nie było, skarbów też nie było, kw też

mimo iż expy były co dwa dni problemy były straszne, ochronki to była podstawa każdego dnia i to z 5-6 razy dziennie i ciułanie grosz do grosza

w ten sposób wyrosła dzisiejsza topka, która na ogół na forum nie płacze i nie prosi o to, żeby administracja dawała za darmo

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
10-03-2017 15:32 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
uszu
Full Member


Data rejestracji: 29-08-2010
Postów: 61
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze primo . Gram w bw juz tyle lat że pamiętam każdego Patcha , więc nie rób mi wykładów na temat co było kiedyś, bo bym Cie jeszcze zaskoczył.

Po drugie primo . Ludki ze skarbu nie wystarcza, ponieważ klepiąc same bliskie ( na srednie w a2 trzeba miec nieco wyzsze staty , nawet z klanowym eq ) dostajesz za udana , podkreslam UDANA wypke 2 pkt skarbu. Nawet przy udanych wypkach 30 dziennie daje to dopiero 60 pkt, a odebrac nagrode mozna dopiero przy 100 . co daje dwa dni klepania UDANYCH wypek , by zdobyć zabójcze 6k ludzi w moim przypadku . co nie starcza nawet na 3 ludzi do expy.Tym samym podwazylem sens Twojej sugestii ( jakze bzdurnej zreszta )

Po trzecie primo. Problem jest bo sie czesciej wydaje surke , niemal codziennie a nie co dwa dni i to tylko na expy , a nie mowie juz o budowie klocka . Kiedyś problem zniknie zapewne , ale w obecnej sytuacji jest brak migracji ludzi do innych graczy , bo jest poprostu deficyt .
My chcemy jedynie by ktoś z administracji pochylił sie nad tym i sie temu przyjrzał, co nic nie ma wspolnego z placzem czy jakims tam lamentem bo ja za stary na to jestem.

W związku z tym . Jesli jesteś tu tylko po to, by podważać kazdy podany ci argument nie okazujac nawet odrobiny wysiłku by sie temu przyjrzec , to po prostu wyjdz.
Bo Twoje posty nic nie wnosza do rozmowy
10-03-2017 16:35 uszu jest offline Szukaj postów użytkownika: uszu Dodaj uszu do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po 4 primo skasuj sie ps nie zartowalem

ludzie badzcie powazni
ja dokladnie pamietam jaki byl problem zeby postawic ekspe i przyjac ludzi na poczatku kazdego serwera na ktorym zaczynalem wiec ten nagly placz r19 jest znacznie przesadzony
rowniez pragne zauwazyc ze sporo osob zacznie robic kw wciagu 2-4 tygodni a to spowoduje ze tez i ci co nie robia beda mieli wiecej ludzi - proste top 100 atakuje top 50 a top 150-200 atakuje top100 i tak redystrybucja nastepuje od zawsze (na ekspy na pewno straczy i jescze na waciki zostanie)

badzcie ludzie powazni ta gra to nie simsy ty masz poswiecic troche czasu (i nie mowie o duzej ilosci wcale) i pomyslec pokombinowac zeby cos osiagnac - a jak jestes len to zakladaj ekspe co 2 dni i tyle

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 10-03-2017 17:20.

10-03-2017 17:19 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Borszczu
Viking


Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 584
Klan: SG
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Senti- napisał(a)
Problem, ktory nie istnial przed patchem ekspedycyjnym, problem ktorego nie rozumiesz bo cie nie dotyczyl nigdy, bo nigdy na starcie serwera nie bylo takiego zapotrzebowania na ten surowiec NIGDY! Na zadnym wczesniejszym serwie po prostu nie bylo takiego zapotrzebowania...

Mylisz się Senti. To nie patch ekspedycyjny, a budowa siedziby klanu wyczyściła serwer z surowców.

Do kw nie było krwi, złomu szkoda wiec Sala Większych run poleciała z ludzi.
Do momentu kiedy Foto i reszta liderów nie osiągnęła 68 lvl miałem na koncie 1mln+ ludzi. Teraz? 20-50k. Na expe zawsze mi starczy.

__________________
r1: mark

r2,r5,r7,r19: Borszczu
10-03-2017 17:23 Borszczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Borszczu Dodaj Borszczu do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Senti-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
-Senti- napisał(a)
Mi nie brakuje ale jak kolega wyzej pisal kilka stron nizej w rankingu jest bieda... Straszna bieda


Za miesiąc im też nie będzie brakować, jak oni zaczną masakrować kw


Wiesz o czym jest temat? Raczej nie dla osob co chodza i zakladaja kw...


"Ze skarbu sobie wyciągaj ludzi, tyle ile w skarbie jest spokojnie wystarczy żeby poogarniać sobie expy"
czy SM nie pisal w innym temacie, ze skarb jest pod mlotki?

"Tragedia ten temat i wasze podejście do tego"

Tragedia to jest to iz nie chcialo Ci sie nawet przeczytac propozycji i gadasz od rzeczy... Rozumiem, ze Ty kiedy chodizles na kw zakladales biale,czarne, feniksy ale uwierz mi, chodza ludzie na to takze na 40 poziomie gdzie kw jeszcze nie ma.

@borszczu
budowa czysci surowce w topce a nie okolice poziomow graczy, ktorzy chodza na te lokacje : )

__________________

10-03-2017 18:24 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
Melodrama
Lord


images/avatars/avatar-25527.jpg

Data rejestracji: 14-03-2016
Postów: 254

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Schizo.

bądźmy szczerzy... Czy SM to obchodzi?- NIE
zacznie go to obchodzić gdy topka będzie miała po milion ludzi a maluszki się pokasują bo nie będą mieli ludzi na expedycje. OT tyle będzie z tego serwera.

Vuko- sobie daruj. Miales problem na r17 by postawić expe i jakoś przeżyłeś? - x2(codzienne expy) i dodaj do tego młotki. GRATULACJE tak wygląda r19.
I nie p ..... przypominaj ,że kw jest codziennie bo KW produkuje 20-30k x 30 osób a ludzi potrzeba dla 400-500.

Ale surowców miało brakować!
Nie prawda. Młotki są tylko po to by się pozbyć surowców ze starych serwerów. OT TYLE.


I nie chce słyszeć TO SOBIE POSKANUJ I POSZUKAJ.

ludzi NIE MA. Poprostu NIE MA. Ludzi posiada dokładnie 20 osób. KTORE JAK SIE NIE ROZBIORA TO NIE DOSTANIESZ. Spowodowane jest to tym ,że są w TOpce i nikt ich nie klepnie....

Ot taka prawda. Nie ma co strzępić się i denerwować jak SM i tak będzie miał to głęboko i napisze coś w stylu "ale surowców ma brakować"

Ja rozumiem ,że zeskanuje 5-6 osób i zgarne 50k ludzi. Ale nie 18 ataków po to by mieć 10k ludzi.


Co do skarbów:
Wszystko ma być ze skarbów! KREW, LUDZIE,MLOTKI,REPA. I co jeszcze? eq mam ze skarbów dropic?!

Nie ma tyle pktów skarbu by ogarnąć....

__________________

10-03-2017 22:10 Melodrama jest offline Szukaj postów użytkownika: Melodrama Dodaj Melodrama do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA R19 - Zmiana kosztow ekspedycji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH