Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Pożegnanie zza grobu :D (Wicher88 R1) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Pożegnanie zza grobu :D (Wicher88 R1) 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
wicher88
Triple Ace


images/avatars/avatar-25230.jpg

Data rejestracji: 14-05-2009
Postów: 214
Klan: adehade/DA.TE
Kraina: Necropolia
Skąd: Grudziadz

Pożegnanie zza grobu :D (Wicher88 R1) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako że zawsze wolałem się witać niż zegnać umarłem bez słowa zabierając ze sobą cały swój dobytek Smile Jednak po tylu latach gry wypadałoby naskrobać kilka słów a że przeglądarka zaproponowała mi bloodwars to i nadarzyla się okazja.
Chciałbym podziękować wszystkim których miałem okazję poznać podczas wojowania na R1 nie ma co wymieniać po nickach bo trochę tego by było a że w tym wieku pamięć bywa zawodna mógłbym kogoś pominąć.No i oczywiście podziękować najbardziej dwóm osobą które miały cierpliwość przy pomocy stawiania pierwszych kroków na BW. Niktosh (z Twoim nickiem Gosiu miałem zawsze problem mam nadzieję że tym razem dobrze napisałemBig Grin ) Cinek,jesteście wielcy i dziękuję za wszystko.
Pozdrawiam klanowiczy wszystkich klanów z którymi miałem przyjemność dłużej współpracować :
-Dark Empire II (z sentymentem wspominam pierwszy klan pełen nupkow Big Grin )
-Nadpobudliwi (do końca w sercu została ekipa pierwszego ebniecia)
-Veni Vidi Vici (uu tu by dużo pisać)
-Tu mnie zaczyna pamięć zawodzic nie istniejący już klan z nazwy przypominał mi Krwawą Armię Khorna, nazwa klanu na poramańczowo była Smile
-SiH
-Duke (tu już zabawa na poważnie zaczęła się rozkrecać,niestety z powodu zbyt odmiennych poglądów z pewną uroczą kobietą nie miałem cierpliwości więcej...)
-DA.TE (klan znienawidzony przez 3/4 serwera za swoją "wielkość" ale po cichu marzącą aby znaleźć się w ich szeregach na spokojną emeryturę.Do klanu którego wpajano mi nienawiść od początku Big Grin Tak Was nienawidziłem że aż pokochałem Smile Tu zrozumiałem że bez przekretów bez resetów doszedłem do końca Bloodwarsa.Lopezzo dzięki za przyjęcie i wyrozumiałość przy konaniu.
Chyba to by były wszystkie klany w których dłużej gościłem i czasem zdarzało się %on-line Big Grin
Pozdrawiam całe R1 (na innych eRach nie potrafiłem znaleźć swojego miejsca) Życzę wszystkim czerpania radości z gry bo fakt czytając niektórych miałem wrażenie iż zapomnieli że BW to dalej tylko gra,gdzie wchodzisz szukając odskoczni od problemów dnia codziennego Smile

Trzymajcie się cieplutko i gratuluję wytrwałości
Pa.

(z góry przepraszam za błędy ale tak się rozpisałem że nie chce mi się raz jeszcze tego czytać w wyszukiwaniu ich)

Pozdrawiam
Wicher88

__________________
r1-nick z forum
r10-ID:skasowane
r11-ID:skasowane
20-02-2017 10:36 wicher88 jest offline Szukaj postów użytkownika: wicher88 Dodaj wicher88 do Listy kontaktów
Shot91
Lord


images/avatars/avatar-24576.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 287
Klan: SiH
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o masz ci los, anwet nie zauważylem stary hehehe


powodzenia !Wink

__________________
R1 ZabUjczaParUffka Big Grin

20-02-2017 18:09 Shot91 jest offline Szukaj postów użytkownika: Shot91 Dodaj Shot91 do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wrocisz pewno na R1 , mnie checi nachodza wiec i Tobie sie zachce Smile

__________________
Nick na R1: Kedul
25-02-2017 14:28 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

RE: Pożegnanie zza grobu :D (Wicher88 R1) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wicher88 napisał(a)
(z góry przepraszam za błędy ale tak się rozpisałem że nie chce mi się raz jeszcze tego czytać w wyszukiwaniu ich)

cytat:
wicher88 napisał(a)
No i oczywiście podziękować najbardziej dwóm osobą (...)

Ale, tak czy owak, język ojczysty to Ty szanuj (biorąc pod uwagę to, co masz w avku)...
Pytanie całkiem na poważnie: skąd bierze się ten babol? To efekt używania słownika, czy może ludzie zapominają o czymś takim jak "-om" na końcu wyrazów (IMHO, to pierwsze słabo widzę, bo tego byka robią nawet ci, którzy piszą posty bez tzw. ogonków)? Pytam, bo jeszcze nigdy od żadnej osoby pytanej nie uzyskałem odpowiedzi;]

Anyway, powodzenia i nie wracaj (szkoda czasu na BW)Big Grin

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

25-02-2017 14:45 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Speedy Gonzales
Member


images/avatars/avatar-16348.jpg

Data rejestracji: 30-11-2009
Postów: 47

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powodzenia i pozdrowienia z VVV Smile

__________________
R1 - Cisza
05-03-2017 14:50 Speedy Gonzales jest offline Szukaj postów użytkownika: Speedy Gonzales Dodaj Speedy Gonzales do Listy kontaktów
MentheEclad
Full Member


Data rejestracji: 22-11-2009
Postów: 51
Klan: Rootss/gRyLoKi
Kraina: Necropolia V; Necropolia X

RE: Pożegnanie zza grobu :D (Wicher88 R1) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OJ Wicherku Wicherku....dobrze napisałeś taki mialam nick, chyba Wink
A poza tym to wracaj! wszyscy dropią jak szaleni, blachy za pierwszy razem wpadają
a repa strumieniami się leje jest pięknie dosłownie pięknie !



ps
Dziękuję i do przeczytania wiesz gdzie i kiedy Wink
14-03-2017 21:59 MentheEclad jest offline Szukaj postów użytkownika: MentheEclad Dodaj MentheEclad do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Pożegnanie zza grobu :D (Wicher88 R1)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH