Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING 8275, 43, 2186, 6224 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 8275, 43, 2186, 6224 20 Ankieta - średnia ocena: 4,1520 Ankieta - średnia ocena: 4,15
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

8275, 43, 2186, 6224 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 8275
Postać SnakeSnakeSnakeSnake

ID 43
Postać Laylaa1990

ID 2186
Postać Zedarius

ID 6224
Postać Adramelech

Pushing na przedmiocie o id=21552070, czyli Doskonała Elfia Peleryna Siewcy Śmierci (+5)

Sprzedaż leciała tak:

SnakeSnakeSnakeSnake - Laylaa1990:
Doskonała Elfia Peleryna Siewcy Śmierci (+5) 10
336 000
( 0 / 0 / 0 / 0 / 2800 )

Laylaa1990-Zedarius:
Doskonała Elfia Peleryna Siewcy Śmierci (+5) 1
336 000
( 0 / 0 / 0 / 4088 / 756 )
2017-01-31
22:09:11

Zedarius-Adramelech:
Doskonała Elfia Peleryna Siewcy Śmierci (+5) 1
300 000
( 10000 / 5000 / 0 / 2000 / 1000 )
2017-02-01
20:10:44


Legenda:
SnakeSnakeSnakeSnake-Laylaa1990 - pushing między kontami. Celowo zawyżano cenę przedmiotu, by uzyskać jak najwięcej kamieni. No bo w jakim celu kupuje się za wysoką cenę przedmiot, który natychmiast jest sprzedawany słupowi za tyle samo? Tym działaniem oba konta uzyskały dodatkowy zastrzyk kamieni.

Zedarius - konto słup. Z niego zakładane są oblegi, konto jest nieaktywne, wyprzedawany jest za bezcen cały sprzęt, z tego konta kupowane są po zawyżonych cenach przedmioty graczy klanu Keep Trolling. Mam to konto od dłuższego czasu na uwadze i za kolejne aukcje będą nakładane bany w najbliższym czasie. Fakt, że kupiona przez Zedariusa pelka została sprzedana taniej, udowadnia że odkupienie jej od Laylii było celowe.

Adramelech:
Gracz podbijał ceny elfich ss do niebotycznych wartości, by w końcu kupić przedmiot taniej. Na dodatek, przesłał na postać Zedariusa duże ilości drobnych, mimo że mógł zapłacić grubymi kamieniami.

Dla wszystkich ban stały.

Podziękowania dla gracza Kajciu za czujność i chęć współpracy przy analizie powyższej sprawy. Bez Twojej pomocy nie udałoby mi się dojść do powyższych wniosków.


Postanowienia porządkowe:
  1. W tym temacie obowiązuje Regulamin Forum oraz Regulamin Pręgierza.
  2. W tym temacie uprawnione do pisania postów są osoby bezpośrednio związane ze sprawą - zablokowany Gracz oraz Administracja gry.
  3. Administracja gry przedstawiana jest przez:
    a) Operatora gry - Buc
    b) Super Operatora gry - C47
    c) Administratora gry - SushiMaker.
  4. Pozostali Gracze uznani zostają za osoby niezwiązane ze sprawą.
  5. Zablokowany Gracz uprawniony jest do multipostingu (pisania postu pod postem) jeśli ma coś istotnego do dodania do swojej poprzedniej wypowiedzi, z którą Administracja gry już się zapoznała.
  6. Zakazuje się pisania zbędnych postów w tym temacie przez osoby niezwiązane ze sprawą.
  7. Osoby niezwiązane ze sprawą uprawnione są do pisania postów w temacie: Dyskusja na temat Pręgierza R15.
  8. W związku z umożliwieniem prowadzenia dyskusji i komentowania w odrębnym wątku, każdy zbędny post osoby niezwiązanej ze sprawą w tym temacie, który utrudnia wyjaśnienie sprawy, będzie karany podwójnym ostrzeżeniem za spam.
  9. Jeśli osoba niezwiązana ze sprawą ma na koncie chociaż jedno ostrzeżenie, to nie stosuje się „reguły ostrzeżenia ostatniej szansy”.
  10. Forma prowadzenia wyjaśnień powodów blokady odbywa się jawnie za pomocą wymiany postów Operatora gry i zablokowanego Gracza w tym temacie.
  11. Zobowiązuje się zablokowanego Gracza do składania wyjaśnień w formie postu w tym temacie a nie za pośrednictwem środków prywatnej komunikacji.
  12. Zobowiązuje się zablokowanego Gracza do podpisywania swoich postów, tak by Administracja gry nie miała wątpliwości kto się wypowiada.
  13. Jawność tego tematu ma za zadanie ułatwić kontrolę ze strony Administracji gry oraz umożliwienie zaznajomienia się ze sprawą przez zainteresowanych Graczy.
  14. Informacje, które nie powinny być ujawniane publicznie można przekazywać w prywatnych środkach komunikacji.
  15. Osoby niezwiązane ze sprawą posiadające informacje, które mają istotny wpływ na wyjaśnienie sprawy, zobowiązane są do przekazania ich Operatorowi gry za pośrednictwem prywatnych środków komunikacji.
  16. Przez prywatne środki komunikacji z Operatorem gry rozumie się:
    a) korespondencję PW na forum
    b) korespondencję e-mail
    c) rozmowę za pośrednictwem komunikatora Gadu-Gadu pod numerem 2576331.
  17. Przed skorzystaniem z prywatnych środków komunikacji zobowiązuje się wszystkich rozmówców do zapoznania z rozdziałem IV. oraz V. poradnika efektywnej komunikacji.
  18. Po złożeniu wyjaśnień przez zablokowanego Gracza możliwa jest zmiana wymiaru kary lub odblokowanie konta.
  19. Wymiar kary wymierzany jest na podstawie Regulaminu gry oraz Tabeli kar.
  20. Od każdej decyzji Operatora gry przysługuje odwołanie do Super Operatora gry.
  21. Odwołanie do Super Operatora gry składa się za pośrednictwem środków prywatnej komunikacji:
    a) korespondencji PW na forum
    b) korespondencji e-mail.
  22. Super Operator gry weryfikuje poprawność decyzji Operatora. Sprawdzane jest konto Gracza pod kątem naruszeń regulaminu gry oraz oceniana jest wysokość nałożonej kary.
  23. Super Operator gry ma prawo do zmiany każdej decyzji Operatora gry. Może zmienić kwalifikację naruszenia regulaminu, zmniejszyć wymiar kary lub go zaostrzyć.
  24. Zmiana decyzji Operatora gry przez Super Operatora gry jest dla Operatora gry wiążąca - Operator gry nie może podważyć ani zmienić decyzji Super Operatora gry.
  25. Od decyzji Super Operatora gry przysługuje odwołanie do Administratora gry.
  26. Odwołanie do Administratora gry składa się za pośrednictwem środków prywatnej komunikacji:
    a) korespondencji PW na forum
    b) korespondencji e-mail.
  27. Administrator gry weryfikuje powód ukarania Gracza pod kątem formalnym. Sprawdza czy na koncie Gracza doszło do naruszenia zasad gry oraz czy wymierzona kara jest zgodna z regulaminem.
  28. Administrator może wezwać Operatora gry i Super Operatora gry do złożenia wyjaśnień.
  29. Administrator nie zmniejsza wymiaru kary, może w każdej chwili ją podwyższyć.
  30. Decyzja Administratora gry jest ostateczna - nie przysługuje od niej odwołanie.
  31. Skorzystanie z prawa odwołania do Super Operatora gry lub Administratora gry wyczerpuje ścieżkę odwoławczą.
  32. Żaden Operator gry nie ma możliwości zmiany decyzji innego Operatora gry.
  33. Odwołanie od decyzji Operatora o blokadzie konta składa się do Operatora gry w formie postu w tym temacie.
  34. Odwołanie od decyzji o banie stałym składa się po upływie 30 dni od dnia nałożenia blokady.
  35. Odwołanie od decyzji o banie czasowym składa się po upływie 1/3 długości kary.
  36. Złożenie odwołania powoduje ponowne sprawdzenie konta oraz analizę wszystkich czynników mające znaczenie w przedmiotowej sprawie.
  37. Wymiar kary nałożony przez Operatora gry po złożeniu odwołania ma charakter ostateczny.
  38. Z góry wyraża się zgodę na założenie konta tymczasowego na czas blokady. Szczegółowa regulacja opisana jest w Tabeli kar.
  39. Z góry wyraża się zgodę na wspólną grę z innym Graczem, z którym zablokowana postać miała zgłoszoną wspólną grę z jednego IP. Wymagane jest wysłanie zgłoszenia wspólnej gry z jednego IP.
  40. Z góry zakazuje się z wspólnej gry z innymi Graczami oraz jakichkolwiek wymian handlowych.
  41. Przejęcie innej postaci uniemożliwia odblokowanie zablokowanego konta.
  42. Przy składaniu odwołania należy podać nazwę tymczasowego konta w celu sprawdzenia pod kątem naruszeń regulaminu.
  43. W przypadku odblokowania zablokowanej postaci, należy przed zalogowaniem się na konto główne zalogować się na tymczasowe konto, wysłać zgłoszenie wspólnej gry i w szczegółach napisać, że dana postać była używana na czas bana, a następnie skasować konto tymczasowe.
  44. Jakiekolwiek naruszenie zasad dotyczących prowadzenia tymczasowego konta na czas blokady uniemożliwia odblokowanie konta głównego.


__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

22-02-2017 22:11 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
adra
Newbie


Data rejestracji: 22-02-2017
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam tu Adramelech mógłbym wiedzieć z jakiej okazji dostałem bana na stale?Jaki PUSHING .Chciałem od dawana kupić Elfia SS a ze non stop ktoś mnie przebijał i dawał ponad 300k . później znowu ktoś ja wystawiał ,to nie moja wina ze tak to się stało jak możesz zobaczyć ja ją używam cały czas i nie sprzedaje ją.A ze dałem tyle ile dałem to chyba moja sprawa za jakie kamienie ja kupiłem
Jak możesz sprawdz ze na tym koncie niema żadnych przekrętów po prostu zostałem wkopany delikatnie w G.....
22-02-2017 22:37 adra jest offline Szukaj postów użytkownika: adra Dodaj adra do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spoko, wierzę Ci. Dziwiło mnie jedynie, że potrafiłeś licytować te pelki do naprawdę wysokich wartości, co mogło być potraktowane jako windowanie ceny. Ale widziałem też, że licytowałeś pelki od sierpnia zeszłego roku i zależało Ci na kupnie przedmiotu. Konto odblokowane.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

22-02-2017 22:41 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buc,
Zedarius niedawno zmienił własciciela. Skoro widać, że "ban dla adramelecha" był niesłuszny, to na jakiej podstawie banujesz też ZEDA? Gdzie aukcje zawyżał także Adramelech który chciał to kupić/

Nie pomyslaleś, ze Elfa SS dla Zeda ( jeszcze starego) kupila layla bo temu zabrakło kamieni. A po zmianie Własciciela Zedowi odwidziala sie pelka( lub wbil 2 bo miał mnie wbitą).

Ban bardzo bardzo naciągany, biorąc pod uwagę jakie inne wałki szły na aukcjach.

zresztą, sam ten łancuch " pseudo pushu", który wypisałeś wlasnie wykasowałeś, i dodałeś argumenty dlaczego nie było pushu/przerzutu kamieni. Wiec conajmniej Snaku ( na jego pelce 10 ofert- uważasz to za zawyzanie ceny sztuczne? przeciez bylo podbijanie) I Zed powinni być odblokowani. Idąc takim Tokiem rozumowania

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Madmen: 22-02-2017 22:55.

22-02-2017 22:53 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
krzaczek
Triple Ace


Data rejestracji: 28-12-2013
Postów: 154
Klan: BS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buc, z całym szacunkiem do Ciebie ale...

SnakeSnakeSnakeSnake - Laylaa1990:
Doskonała Elfia Peleryna Siewcy Śmierci (+5) 10
336 000
( 0 / 0 / 0 / 0 / 2800 )

Laylaa1990-Zedarius:
Doskonała Elfia Peleryna Siewcy Śmierci (+5) 1
336 000
( 0 / 0 / 0 / 4088 / 756 )
2017-01-31
22:09:11

Zedarius-Adramelech:
Doskonała Elfia Peleryna Siewcy Śmierci (+5) 1
300 000
( 10000 / 5000 / 0 / 2000 / 1000 )
2017-02-01
20:10:44

Nie uważasz, że to troche naciągane ? te pushowanie? (moich pushowanych zlotek ktore zamiast 1kk szly po 3kd jakos nikt banami nie ukarał ale się nie będę czepiał..)

Rozumiem zawyżanie cen i przelewanie kamieni jakby to było tak:
Snake -> Layla -> zed -> Adra -> snake
ale w tym wypadku Snake sprzedaje item Layli która znajduje kupca w postaci Zeda, zed sprzedaje Adrze bo może ma drugą a może wykorzystuje sytuacje rynku i chce zarobić... Kamieni jest sporo na serwerze i z każdym dniem jest ich więcej tak więc ceny wykładniczo rosną...

Ja bym ukarał wszystkich troche inaczej. Zabrałbym im jakąś część kamieni tak żeby była jedna cena. Jak nie ma kamieni to dać tydzień na ich zebranie i ucięcie.

Sam kiedyś mówiłeś że nie regulujesz już rynku i rynek rządzi się własnymi prawami...

Wiadomo, że to twoja decyzja ale przemyśl ją... bo wydaje mi się zbytnio pochopna.

Pozdr
Bombel
22-02-2017 23:28 krzaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krzaczek Dodaj krzaczek do Listy kontaktów
show
Full Member


images/avatars/avatar-11502.gif

Data rejestracji: 09-07-2008
Postów: 63
Klan: PSD
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z tego co widzę to elf był kupiony po licytacji a pozniej sprzedawany za cene taka sama lub bardzo zblizona wiec gdzie tu push ;x? zed konto slup xD? jak wcisnie sie s5 dm to przekazuje klocka innemu klanowiczowi i dalej odpala obleg nic innego za bardzo z s5 w sumie nie mozna robic. Kolejna sprawa po co konto ktore jest jednym z najlepszych palniakow i konto najlepszego bialasa ktory ma od groma kamieni i itemow mialby robic waly xd? sprzedaje sie to co jest na chodzie. wojna wisiala w powietrzu wiec ceny elfich ss czy elfich nocek beda drozsze niz w czasie pokoju. ban idiotyczny i mysle ze warto go raz jeszcze przemyslecSmile
22-02-2017 23:31 show jest offline Szukaj postów użytkownika: show Dodaj show do Listy kontaktów
Skeletor
Junior Member


images/avatars/avatar-25453.jpg

Data rejestracji: 25-08-2015
Postów: 10
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V
Skąd: Złotoryja

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

koledzy byłem u Was w klanie i widziałem że Zedarius jedynie zakładał oblegi ewentualnie ayste komnus jak brakowało i tyle nic nie grał. Zero swoich asyst itp. jakie naciąganie na słupa ? Nic nie jest naciągane. A co do przekładania itemu z nieaktywnego konta na aktywne itp to chyba sami rozumiecie że coś jest nie tak ? Czy nie rozumiecie ?
22-02-2017 23:36 Skeletor jest offline Szukaj postów użytkownika: Skeletor Dodaj Skeletor do Listy kontaktów
Dooms day
Member


Data rejestracji: 23-03-2013
Postów: 29
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wtrącanie się adminów w rynek kiedy ktoś ustala cenę i w sposób celowy zawyża/zaniża i robi drabinkę...za to Rayneven dostał stałego bana na r2 bez możliwości odwołaniaa takich przykładów z monopolizowanie rynku na r2 było więcej. Skoro konto ZEda było nieaktywne nie powinno brać udziału w aukcji -> brak rozwoju z exp i ataków a tylko aukcje i odpalanie obli to trochę dziwny zbieg okolicznośći że ta postać wzięła udział w wałku ;] ciekawe z czego było logowania na postać ? z tora? czy jakiejś innej bramki/modema mobilnego a to nie serwer rodzinny Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dooms day: 22-02-2017 23:41.

22-02-2017 23:39 Dooms day jest offline Szukaj postów użytkownika: Dooms day Dodaj Dooms day do Listy kontaktów
Pingi
Member


Data rejestracji: 27-09-2009
Postów: 46
Klan: Blood Angels
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BUC !!!

BRAWO TY !!!!!

Podziwiam sushiego.

__________________
r10 pingi_reaktiv - konto oddane
r15 Nesta
r17 Pingi- kasacja / jednak tu co nadal robię Smile
22-02-2017 23:44 Pingi jest offline Szukaj postów użytkownika: Pingi Dodaj Pingi do Listy kontaktów
Sssssnake
Junior Member


Data rejestracji: 23-02-2017
Postów: 10
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I po 9 latach na bw zmusiłeś mnie Buc do założenia konta na forum....
Krótko i na temat w czasie o którym mowa wbilem i sprzedalem takie pelki 2 albo 3 jaki mam wplyw na to kto licytuje dany item i do jakiej kwoty a jesli juz go kupi jaka jest moja odpowiedzialnosc jesli ktoś go dalej sprzedaje po drugie jak widze nikt na tym itemie nie zarobil tylko ostatni sprzedajacy stracil po trzecie kto ma wplyw na to ze kupujacy placi drobnymi majac grubsze kamyki w studni.

R15 dziękuje za gre wszystkim

Ps : Nie spamić mi juz na telefon chcieliscie to napisalem więcej nie zamierzam tłumaczyć że nie jestem wielbłądem już raz dostałem stałke pomyłkowo życzę udanej zabawy i jeszcze raz dziękuje za wspólnie spędzony czas nawet Tobie Kajciu :-)
23-02-2017 01:54 Sssssnake jest offline Szukaj postów użytkownika: Sssssnake Dodaj Sssssnake do Listy kontaktów
Sssssnake
Junior Member


Data rejestracji: 23-02-2017
Postów: 10
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I jeszcze jedno Skelet to co zrobiles w grze moznaby jeszcze uznac za sprytne ale to co robisz tutaj to juz poprostu dno. W grze tez mozna byc czlowiekiem pomimo ze jestesmy tu anonimowi a to czy Zed byl nieaktywnym slupem i tylko dobijal na asysty mam nadzieje ze jest do sprawdzenia bo mam od niego kilkadziesiat smsow ze zostawia mi zapke na agre i zapewniam Cie że w oczach wielu graczy na r15 swoim zachowaniem osiagnales calkowite dno.
23-02-2017 02:13 Sssssnake jest offline Szukaj postów użytkownika: Sssssnake Dodaj Sssssnake do Listy kontaktów
Sssssnake
Junior Member


Data rejestracji: 23-02-2017
Postów: 10
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buc jeszcze takie pytanie : Napisaleś że ...
SnakeSnakeSnakeSnake-Laylaa1990 - pushing między kontami. Celowo zawyżano cenę przedmiotu, by uzyskać jak najwięcej kamieni. No bo w jakim celu kupuje się za wysoką cenę przedmiot, który natychmiast jest sprzedawany słupowi za tyle samo? Tym działaniem oba konta uzyskały dodatkowy zastrzyk kamieni.

Jaki Layla miala zastrzyk kamieni skoro kupila za te samą cene co sprzedała idąc dalej może napisz nam jeszcze co Zed kupuje od klanowiczów po zawyżonych cenach jeśli są zawyżone kto brał udział w tych aukcjach może też co z eq wyprzedaje za bezcen ? Na jakiej podstawie sądzisz że to konto słup bo klikanie ataków czy aren z pustaka mija się z celem a kwadrat ktory zdobył w oblegu na polecenie Przechinka oddał Neście ponieważ Zed ma większą przeżywalność na oblegu dlatego je zakłada. Argumenty podane przez Ciebie są nie tyle naciągane co bezpodstawne i nieprawdziwe i w ten sposób możnaby zbanować każdego gracza który brał udział w tej aukcji oraz każdego który bierze udział teraz w licytacji topowych itemów których ceny winduje poziom kamieni na serwie oraz wojna. Takie rzucanie tekstów typu dodatkowy zastrzyk kamieni czy wyprzedawanie eq za bezcen może byś poparł jakimiś przykładami bo jeśli ich nie ma to kiepski argument. Bo ja juz na pierwszy rzut oka widze że Layla nie ugrała tu na tej aukcji nawet 1 kamienia krwi wiec gdzie ten zastrzyk czy z tym wyprzedawaniem eq Zeda za bezcen tez tak jest ? Co sprzedał za bezcen ? Co kupił po zawyżonej cenie ?
23-02-2017 03:16 Sssssnake jest offline Szukaj postów użytkownika: Sssssnake Dodaj Sssssnake do Listy kontaktów
Laylaa1990
Newbie


Data rejestracji: 09-07-2015
Postów: 9
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Skeletor napisał(a)
koledzy byłem u Was w klanie i widziałem że Zedarius jedynie zakładał oblegi ewentualnie ayste komnus jak brakowało i tyle nic nie grał. Zero swoich asyst itp. jakie naciąganie na słupa ? Nic nie jest naciągane. A co do przekładania itemu z nieaktywnego konta na aktywne itp to chyba sami rozumiecie że coś jest nie tak ? Czy nie rozumiecie ?



Dno i wodorosty. Jesteś kompletnym zerem. Nie potraficie grać uczciwie i szukacie dziury w całym. Obleg za oblegiem przegrany. Wiec najlepiej głupim pieprzeniem i powodami które są absurdalne, bo aukcja to nic innego jak transakcja kupna-sprzedaży wykosic rywali - tym bardziej ze nikt na tej aukcji nie zarobił !!!
Siegneliscie kompletnego dna, a Ty skelet razem z kajciem jesteście wrzodem na tyłku bw i R15. 2 lata aktywnej gry na tym serwerze, ładowanie premki, a Buc daje się nabrać jak dziecko na chwyty bandy cieniasow... ZAL.

Dziękuję trollom za grę. Jesteście lepsi od Dm. Ciężka praca wygrywacie wojnę a nie kłamstwem i wrzucaniem innych na fikcyjna minę.

Pozostałe 5 kont na innych serwerach znajdzie innych właścicieli, lub je skasuje.
Nie pozwolę robić z siebie oszusta tylko dlatego ze kilku wyrzutkow społecznych ma problemy psychiczne.

Powodzenia.
23-02-2017 03:21 Laylaa1990 jest offline Szukaj postów użytkownika: Laylaa1990 Dodaj Laylaa1990 do Listy kontaktów
Zedarius
Member


Data rejestracji: 15-02-2008
Postów: 39
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panowie a mi się bardzo nie podoba fakt że przekazałem konto w dobre ręce a teraz widzę że dobre imię mojego nicku zostaje w jakiś sposób zszargane... konto miało być aktywne i taki był mój warunek a już z niejednego źródła słyszę że konto jest faktycznie słupem... więc na miłość boską zacznijcie od zmiany nicku bo aż mnie zalewa.

wybaczcie musiałem to napisać, cholera wie co planowaliście ale ja do tego ręki przykładać nie będę i nie wnikam czy jakiś wałek był czy nie... Ja grałem zawsze zgodnie z regulaminem i nie chce żeby istniał chocby cień wątpliwości że tak nie było. Nawet po dziś dzień uważam że ban jaki dostałem na r9 był wlepiony niesłusznie ale już nie będę tu śmieci wyciągać. Więc jeśli nawet moje stare konto zostanie odblokowane to bardzo serdecznie prosze o zmianę nicku.

Pozdrawiam,
Zed
23-02-2017 03:25 Zedarius jest offline Szukaj postów użytkownika: Zedarius Dodaj Zedarius do Listy kontaktów
mordeczka
Member


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 45
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Skeletor napisał(a)
koledzy byłem u Was w klanie i widziałem że Zedarius jedynie zakładał oblegi ewentualnie ayste komnus jak brakowało i tyle nic nie grał. Zero swoich asyst itp. jakie naciąganie na słupa ? Nic nie jest naciągane. A co do przekładania itemu z nieaktywnego konta na aktywne itp to chyba sami rozumiecie że coś jest nie tak ? Czy nie rozumiecie ?



Nie zgodzę się z kolegą. Ja mamja zed czasami. Nie chce mi się grać to nawet1-2 mies potrafię tylko karawane puścić bo akurat mam bw w tyle. To nie obowiązek grac super aktywnie. A tu akurat kiedy się zaczela wojna i kilka.obli wygranych ban dla kilku bardzo mocnych kont. Dziwne co?
23-02-2017 06:29 mordeczka jest offline Szukaj postów użytkownika: mordeczka Dodaj mordeczka do Listy kontaktów
Amithiell
Junior Member


Data rejestracji: 26-09-2010
Postów: 23

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo dziwne...
Buc z kajciem na piwo chodzisz? Za co ty mu dziękujesz? Co on ma wgląd w historię aukcji? Raczej nie...
BwTeam ogarnijcie się w końcu bo nie kompetencja waszych operatorów niszczy ta grę od środka. Co teraz każdy ma się bać bana bo ktoś z klanu kupił item żebym mógł go okupić jak kamieni dozbieram? Myślałem że nie można spaść niżej ale jednakSmile pozdrawiam i jeszcze raz śmiech na sali co się tu dzieje

__________________
R15
23-02-2017 07:00 Amithiell jest offline Szukaj postów użytkownika: Amithiell Dodaj Amithiell do Listy kontaktów
pryrates
Double Ace


images/avatars/avatar-25393.jpeg

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 126
Klan: Przylądek TI
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Podziękowania dla gracza Kajciu za czujność i chęć współpracy przy analizie powyższej sprawy. Bez Twojej pomocy nie udałoby mi się dojść do powyższych wniosków.

Mi byłoby wstyd przyznawać się że zostałem zmanipulowany.

Zarzuty absurdalne.

__________________
Pryrates r15

23-02-2017 07:55 pryrates jest offline Szukaj postów użytkownika: pryrates Dodaj pryrates do Listy kontaktów
midnajt
Full Member


Data rejestracji: 27-08-2013
Postów: 64
Kraina: Moria; Moria II; Moria IV; Moria V
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

t teraz zeby bylo sprawiedliwie sprawdz klan DM pod katem robienia walkow itp itd

bo jak narazie to jest ewidentne zlecenie zbanowania graczy bo zaczeli przegrywac oblegi i po drugie zaczeli oblegac slabsze klany

tak daj mi +1 ale to nie zmienia faktu ze sie oszmieszyles maksymalnie teraz bucu :|

__________________
Ot midnajt pro nup BW ;d
23-02-2017 08:24 midnajt jest offline Szukaj postów użytkownika: midnajt Dodaj midnajt do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro Laylaa1990 nie potrzebowała przedmiotu dla siebie, tylko dla kogoś innego, to czemu dwa dni później ponownie brała udział w licytacji takiego samego przedmiotu?
Czemu tak często widać, że podbija twoje aukcje Sssssnake? Zresztą wiele osób z klanu robi podobnie.

Kupno przez nią 2017-01-30 wygląda na przypadek, podbiło się za dużo i osoba, która faktycznie chciała przedmiot odpuściła - co zostawiło Laylaa1990 z przedmiotem, przy którym chciała tylko zmanipulować ceną

2017-01-31 chciała odzyskać kamienie, liczyła, że tamta osoba jednak zalicytuje, ale musiała się posiłkować kolegą Zedariusem, który dał ofertę przed końcem aukcji

I później sprzedaż przez Zedariusa wyraźnie pokazała, że cena była zawyżona, a kto dostał nadmiar? ...Snake, z pomocą tych kolegów z klanu


Podobnych aukcji do tych było najpewniej więcej, operator powinien dokładniej przyjrzeć się tym kontom. W sprawę zamieszanych jest więcej osób manipulujących cenami na serwerze

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
23-02-2017 12:23 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Sssssnake
Junior Member


Data rejestracji: 23-02-2017
Postów: 10
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok masz racje milego dnia :-)
23-02-2017 12:36 Sssssnake jest offline Szukaj postów użytkownika: Sssssnake Dodaj Sssssnake do Listy kontaktów
Laylaa1990
Newbie


Data rejestracji: 09-07-2015
Postów: 9
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiście. Skoro uważasz branie udziału w licytacji za push to gratuluję IQ Mrówki. Z racji rozpoczetej wojny licytowalam drugiego elfa zeby dac go do zk gdybym go nie używała do inicjatywy na oblężeniach, ale jak widzę macie wszyscy klapki na oczach. Ta gra zeszła na psy. Buc słucha gracza który rodzona matkę by za kk sprzedał. Bawcie się sami dalej SŁUPY. Ja mam dość.
23-02-2017 14:59 Laylaa1990 jest offline Szukaj postów użytkownika: Laylaa1990 Dodaj Laylaa1990 do Listy kontaktów
Nevahaae
Forum Ace


Data rejestracji: 29-10-2014
Postów: 81
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kajciu uczył się jak widać od najlepszych na r9Tongue

jak sie nie uda pokonać w obleżeniach to sie zbanuje, a coWink

gratuluje KajciuSmile
23-02-2017 15:12 Nevahaae jest offline Szukaj postów użytkownika: Nevahaae Dodaj Nevahaae do Listy kontaktów
Laylaa1990
Newbie


Data rejestracji: 09-07-2015
Postów: 9
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najłatwiej wykończyć topke przeciwnego klanu głupim pieprzeniem. A podziękowanie buca kajciowi dowiodlo ze admini osiągnęli dno w tej grze... na wymioty się zbiera jak to widzę.
23-02-2017 15:16 Laylaa1990 jest offline Szukaj postów użytkownika: Laylaa1990 Dodaj Laylaa1990 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Laylaa1990 napisał(a)
Oczywiście. Skoro uważasz branie udziału w licytacji za push to gratuluję IQ Mrówki. Z racji rozpoczetej wojny licytowalam drugiego elfa zeby dac go do zk gdybym go nie używała do inicjatywy na oblężeniach, ale jak widzę macie wszyscy klapki na oczach. Ta gra zeszła na psy. Buc słucha gracza który rodzona matkę by za kk sprzedał. Bawcie się sami dalej SŁUPY. Ja mam dość.


Aaaaa, drugi miał być do ZK, no to wszystko jasne...
Hmm... zaraz, tylko czemu pierwszy od razu został sprzedany? On nie był potrzebny?
I czemu w drugim nie licytowano dalej? Kamienie miałaś, te same co w pierwszej aukcji, bo je odzyskałaś. Nie chciałaś już tyle płacić za przedmiot?

Zamiast wytłumaczyć się z sytuacji to jeszcze bardziej się pogrążasz...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
23-02-2017 15:26 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Nevahaae
Forum Ace


Data rejestracji: 29-10-2014
Postów: 81
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bau, nie określiłam wcale od kogo sie Kajciu uczył, ogólnie napisałam ze od najlepszych
tylko na r9 tak piskał ze PRX złe bo coś tam skargi poszły a sam cichociemny na r15 takie numery odwalaSmile

to coś jak hipokryzja, tak mi sie wydajeWink

ale to dobrze ze BUc to napisał, każdy zbanowany wie przynajmniej komu zawdziecza banaSmile

jak dla mnie to troche naciągane, te stałki
nie znam cen rynkowych ale wiadome ze jak lecą oblezenia to rynek wariuje a i na r9 NBH wystawiało itemy pod siebie, ceny skakały i na bank niejednokrotnie ktos komu wystawił item, ten ktos nie mial juz kamieni, kupil mu kolega z klanu zeby potem odsprzedać, nie ma bata ze tak sie nie działo

a Layla faktycznie zarobiła na tej aukcji w cholereWink
23-02-2017 15:27 Nevahaae jest offline Szukaj postów użytkownika: Nevahaae Dodaj Nevahaae do Listy kontaktów
Laylaa1990
Newbie


Data rejestracji: 09-07-2015
Postów: 9
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A kto go kupił ode mnie ? Zed. Wiec był dla niego wystawiony Dokładnie za taką samą kwotę za jaką go kupiłam wiec gdzie tu widzisz push ??
23-02-2017 15:28 Laylaa1990 jest offline Szukaj postów użytkownika: Laylaa1990 Dodaj Laylaa1990 do Listy kontaktów
Laylaa1990
Newbie


Data rejestracji: 09-07-2015
Postów: 9
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zed elfa ss nie miał więc wystawilam go dla niego. Nie zawyzylam ceny wiec na prawdę nie rozumiem o co Ci chodzi.
23-02-2017 15:32 Laylaa1990 jest offline Szukaj postów użytkownika: Laylaa1990 Dodaj Laylaa1990 do Listy kontaktów
midnajt
Full Member


Data rejestracji: 27-08-2013
Postów: 64
Kraina: Moria; Moria II; Moria IV; Moria V
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tam gdzie wojna tam sie sypia bany dziwnej tresci ;]

teraz C47 przestan byc stronniczy i sprawdz DM pod katem walkow wystawiania itemow pod siebie z klanu itp itd

jak tego nie zrobisz lub zrobicie z bucem to upewnicie ludzi tylko w przekonaniu ze to bylo zlecenie ze strony DM

__________________
Ot midnajt pro nup BW ;d
23-02-2017 15:34 midnajt jest offline Szukaj postów użytkownika: midnajt Dodaj midnajt do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

-.-
Jak mogłaś wystawić dla niego? Zalicytował pod koniec aukcji, aby ciebie ratować. Później sam wystawił od razu przedmiot (czyli go jednak nie potrzebował), już za niższą cenę, aby się go pozbyć (inaczej nikt by nie kupił)

Wystawiłaś przedmiot za taką samą cenę, cenę która była ZAWYŻONA. A zawyżona była przez TWOJE świadome działanie.

TY nic nie zyskałaś, ale Snake, przez twoje sztuczne podbijanie, dostał nadmiar kamieni - tutaj jest ten pushing

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
23-02-2017 15:37 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Sssssnake
Junior Member


Data rejestracji: 23-02-2017
Postów: 10
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kaźdy może interpretować daną sytuacje na swój sposób i ile ludzi tyle różnych zdań jedno jest jasne jak słońce ban stały jest tutaj zbyt wygórowaną karą pzdr
23-02-2017 15:38 Sssssnake jest offline Szukaj postów użytkownika: Sssssnake Dodaj Sssssnake do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING 8275, 43, 2186, 6224

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH