Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R19 Problem z graniem przez telefon » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Problem z graniem przez telefon
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
aliasko
Newbie


Data rejestracji: 27-09-2010
Postów: 3
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: medalikowo

Frown Problem z graniem przez telefon Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Gipsy
Przeglądarka internetowa: na telefonie mini opera

Opis problemu: Cały tydzień gram z telefony nokia 112 doniedawna się dało bez żadnych problemów od tygodnia nie mogę pobrać rzeczy z zk czy dołączyć do ekspy co ciekawe mogę założyć ekspe i przyjąć chętnych ale nie mogę zaprosić. Np.: zaznaczając przedmioty w zk są odznaczone jako te do pobrania przy kliknięciu pożycz wyskakuje komunikat "zaznacz przedmioty..." analogicznie jest z dołączeniem do ekspy gdzie wszystko idzie gładko do momentu kliknięcia magicznego przycisku dołącz do wybranej ekspy wyskakuje komunikat "wybierz ekspedycje do której chcesz dołączyć". nie wiem kto co namieszał ale historie mam czyszczoną co tydzień więc problemów z ciasteczkami nie powinno być a nawet gdyby z tego miał wynikać ten problem to nie mógł bym też korzystać z własnej zbrojowni a ze sprzedażą czy ekwipowaniem wybranych gratów nie mam problemu. To też bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu który pojawił się dokładnie dnia 19 lutego br.
26-02-2017 17:46 aliasko jest offline Szukaj postów użytkownika: aliasko Dodaj aliasko do Listy kontaktów
PamiętamC
Triple Ace


Data rejestracji: 30-07-2016
Postów: 186
Kraina: Necropolia XI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wina Twojego telefonu - ja też gram z telefonu i problemu nie widzę. Smile
Przed chwilą nawet 1x sprawdziłem.
Ja bym próbował zreinstalować opere (kilka sekund), ew. pobrać np. google chrome, lub najzwyczajnej usunął tzw "ciasteczka" Smile
26-02-2017 18:21 PamiętamC jest offline Szukaj postów użytkownika: PamiętamC Dodaj PamiętamC do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na czym to to lata, symbian jakiś?
Zobacz, czy jest na to opera, a jak już masz, to zobacz, czy aktualizacji nie ma.
Generalnie, to tego typu sprzęty średnio się nadają do internetu, zwłaszcza do stron z licznymi skryptami, też miałen problemy, więc znam ten ból, teraz mam smartfon z androidem i nie mam problemów ;p

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 26-02-2017 20:59.

26-02-2017 20:58 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
marizek
Lord


images/avatars/avatar-24728.jpg

Data rejestracji: 14-09-2011
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyłącz grafiki w ustawieniach konta i zaznacz tryb komórkowy

__________________
r14, r18 - marizek



Pomóż, bądź filantropem
27-02-2017 01:45 marizek jest offline Szukaj postów użytkownika: marizek Dodaj marizek do Listy kontaktów
Trumna
Junior Member


Data rejestracji: 20-09-2011
Postów: 24
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapewne grasz na Noki 112.
http://www.telepolis.pl/telefony/nokia-112,4,2,2218.html
27-02-2017 07:28 Trumna jest offline Szukaj postów użytkownika: Trumna Dodaj Trumna do Listy kontaktów
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamykam Smile

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


11-03-2017 08:52 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R19 Problem z graniem przez telefon

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH