Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R10 Premia dzienna i błędny opis rasy ssak » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Premia dzienna i błędny opis rasy ssak
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
DiAM
King


images/avatars/avatar-22238.jpg

Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 774
Kraina: Necropolia

Premia dzienna i błędny opis rasy ssak Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: DiAM
Przeglądarka internetowa: każda

Opis problemu:

1. Proszę administrację o sprawdzenie czy dostałem dziś premię za zalogowanie się do gry. Powinienem dostać Runę Duszy a wydaje mi się, że ich stan się nie zmienił. Na 100% miałem 2 runy Szczęście i na 80% runę Ból.

2. Wydaje mi się, że w opie rasy ssaka jest błędnie podany % obniżenia wymagań atrybutów postaci.



__________________
R10: DiAM - konto skasowane 2.01.2013 r.
i jedziemy od nowa


27-02-2017 19:50 DiAM jest offline Szukaj postów użytkownika: DiAM Dodaj DiAM do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od jakiegos czasu tak to juz jest z tym ssakiem, ze podaje Ci Twoj aktualny poziom latwosci 5%+za lvl(nie jestem pewien jak z evo, bo nie mam). Myslalem w sumie, ze administracja to celowo zmienila jakis czas temu jak mialem przerwe z bw. Ale jezeli to blad to na r19 takze wystepuje.

__________________

27-02-2017 20:15 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

latwosc za lvl jest traktowana jako bonus rasowy i wyswietlana w sali tronowej wlasnie w tym miejscu

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
27-02-2017 21:06 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
o.O
Lord


images/avatars/avatar-17902.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2009
Postów: 331
Klan: White Dragons
Kraina: Necropolia II
Skąd: P-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co do runy to nie sprawdziłem, ale też mam wrażenie jakby nie dodało, ale to chyba tylko przeczucie Big Grin

__________________


GG 12815242


Wszystkie moje aukcje trwają 24h chyba ,że pisze inaczej.

R3 Nefth
27-02-2017 22:39 o.O jest offline Szukaj postów użytkownika: o.O Dodaj o.O do Listy kontaktów
Labrusca
Lord


Data rejestracji: 17-08-2011
Postów: 333
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Senti- napisał(a)
Od jakiegos czasu tak to juz jest z tym ssakiem, ze podaje Ci Twoj aktualny poziom latwosci 5%+za lvl(nie jestem pewien jak z evo, bo nie mam). Myslalem w sumie, ze administracja to celowo zmienila jakis czas temu jak mialem przerwe z bw. Ale jezeli to blad to na r19 takze wystepuje.


To nie błąd. Wprowadzono, żebyśmy nie musieli liczyć na piechotkę. Wszystkie rasy widzą ilość łatwości, ale nie obejmuje ona ewolucji.
28-02-2017 00:55 Labrusca jest offline Szukaj postów użytkownika: Labrusca Dodaj Labrusca do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eq tez nie obejmuje. jest tam tylko bonus za lvl oraz rasowe 5% sysaka

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
28-02-2017 00:58 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1.
2017-02-27 01:00:06 :: Twoja premia za dzisiejsze zalogowanie się do gry! 1 x Ból poz. 1
Za dodanie runy odpowiada ten sam kod, który dodaje runy na ekspedycji, sprawdziłem go przed chwilą ponownie oraz przetestowałem samo zdobycie tego bonusu za logowanie - nie widzę tam możliwości, by runa nie została dodana.

2.
Tak jak ktoś napisał wcześniej - jest to bonus rasowy Ssakapostaci i jest pokazywany w tym miejscu bez ograniczeń. Końcowa wartość po zsumowaniu jest ucinana do 50% i z tego co pamiętam nie jest nigdzie wyświetlana.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




28-02-2017 07:29 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
DiAM
King


images/avatars/avatar-22238.jpg

Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 774
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez DiAM
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
1.
2017-02-27 01:00:06 :: Twoja premia za dzisiejsze zalogowanie się do gry! 1 x Ból poz. 1
Za dodanie runy odpowiada ten sam kod, który dodaje runy na ekspedycji, sprawdziłem go przed chwilą ponownie oraz przetestowałem samo zdobycie tego bonusu za logowanie - nie widzę tam możliwości, by runa nie została dodana.

2.
Tak jak ktoś napisał wcześniej - jest to bonus rasowy Ssaka i jest pokazywany w tym miejscu bez ograniczeń. Końcowa wartość po zsumowaniu jest ucinana do 50% i z tego co pamiętam nie jest nigdzie wyświetlana.


Ślicznie dziękuję za odpowiedź, temat do zamknięcia.

__________________
R10: DiAM - konto skasowane 2.01.2013 r.
i jedziemy od nowa


28-02-2017 07:48 DiAM jest offline Szukaj postów użytkownika: DiAM Dodaj DiAM do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmm a ja nie wiedziałem o tej łatwości podliczonej, i chcąc sprawdzić znalazłem coś innego - na poziomie 120 (WZ, r4, żadnego EQ łatwości, nawet evo Lekkość Bytu nie wykupiłem ani jednego poziomu) pokazuje mi 55% "obniżonych wymagań atrybutów", mimo że max niby wynosi 50%. Jednak w Placu Budowy widzę że wszystko się jednak zgadza, i wymagania są poobcinane o 50%, z zaokrągleniem wyniku w górę - więc to pewnie tylko błąd kosmetyczny.

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 01-03-2017 02:00.

01-03-2017 01:57 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Carnivor,
faktycznie to bonus rasowy nie tyle Ssaka, co każdej postaci powyżej pewnego poziomu doświadczenia.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




01-03-2017 08:23 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiem, ale chodzi mi o te dodatkowe 5%, ponad maksymalne 50% Tongue

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
02-03-2017 12:44 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak samo jak z critem... u mnie pokazuje 97% a systemowo jest obcinane do 85%

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
02-03-2017 13:17 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Labrusca
Lord


Data rejestracji: 17-08-2011
Postów: 333
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Twardy, ale kryt może być ucięty w walce, więc dobrze, że pokazuje całą sumę, a łatwości nie nijak uciąć się nie da
02-03-2017 17:48 Labrusca jest offline Szukaj postów użytkownika: Labrusca Dodaj Labrusca do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeszcze

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
02-03-2017 18:49 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Sceptog
Ex-Team


images/avatars/avatar-5596.jpg

Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 2.411
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyjasnione, zamykam

__________________



Jak ktoś ma do mnie jakieś uwagi/pytania/prośby to proszę o PW lub kontakt poprzez GG: 5697654



Nick w grze (r10): Sceptog



03-03-2017 13:07 Sceptog jest offline Szukaj postów użytkownika: Sceptog Dodaj Sceptog do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R10 Premia dzienna i błędny opis rasy ssak

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH