Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Dyskusja. Rebalans przedmiotów na klatę » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Dyskusja. Rebalans przedmiotów na klatę 4 Ankieta - średnia ocena: 2,504 Ankieta - średnia ocena: 2,504 Ankieta - średnia ocena: 2,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Dyskusja. Rebalans przedmiotów na klatę Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najpierw pytanie - czy ktokolwiek w swoim buildzie uwzględnia inną klatę niż peleryna? Jeżeli tak to śmiało, zaprezentujcie się, chciałbym się dowiedzieć o was czegoś więcej Smile
Gra ma ponoć być nieschematyczna i faktycznie na nogi mamy kilky i spódnice a na głowy bandany i opaski (ponoć ktoś chodzi w koronach i maskach). Natomiast na klatę jest tylko jeden item - peleryna. Na głowę używany 4 z 10 itemów, tutaj 1 z 10... więc chyba coś jest nie tak?
proponowałem już kilka sposobów ulepszenia innych itemów - gorsety, zbroje pełne, warstwowe, kolcze. Ale jakoś nic nie przemawia do administracji, mimo, że gracze zgadzają się, że różnorodność by się przydała.
Więc może odwrotnie, zamiast ulepszać cięższe itemy, osłabi się pelke? Bo jak nie w jedną, to może w drugą? Zabrać z niej bonus do zwinki i wpływów, oraz dmg. A żeby na tym nie poprzestać, to dodać jej umiejkę = maksymalna obrona tego przedmiotu =0 i wtedy niezależnie czy będzie runiczna czy inna, nie będzie używana tak często.

Osobiście nie jestem za nerfieniem dobrych przedmiotów, szczególnie jak cała reszta idzie do góry, ale jeżeli nie można dodać innych bonusów np do zbroi pełnej, to jak inaczej osiągnąć różnorodność?

Podpisałem temat jako "dyskusja" a nie jako "propozycja", może w ogólnej burzy mózgów pojawi się tu jakiś post, który zainteresuje adminów i zaspokoi graczy. No chyba, że nikogo nie interesuje różnorodność...
02-03-2017 14:29 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm no wiec problem jest taki ze gra sie w pewnym momencie za bardzo rozwinela w strone maxowania dmgu bo moze nie wiesz ale np niektore cr ki ktorych juz prawie nie ma lataly w smiercionosnych zbrojach xxx bo peleryna nie spelniala tatka...

jest duzo wiecej rzeczy do naprawy zbalansowania -fuzje - ze balans klat mozna narazie sobie odposcic ft5656656

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
02-03-2017 14:39 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak to "uwzględnia inną niż" Roll Eyes Jeśli nie mam epik speeda, a dropnę epik koszulkę szybkości, to nie zezłomuję "bo to nie peleryna" tylko będę w tym biegać. Chyba że mówisz tylko o Morii to sorry, napis "OGÓLNY" mnie zmylił.

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 02-03-2017 15:36.

02-03-2017 15:35 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak o morie chodzi zapewne. Archu nerfienie pelki ktora w różnych pref sufach jest używana przez 95% graczy ... wywolaloby prawdziwe powstanie Smile

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE
02-03-2017 16:02 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Archael
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Carnivor napisał(a)
Jak to "uwzględnia inną niż" Roll Eyes Jeśli nie mam epik speeda, a dropnę epik koszulkę szybkości, to nie zezłomuję "bo to nie peleryna" tylko będę w tym biegać. Chyba że mówisz tylko o Morii to sorry, napis "OGÓLNY" mnie zmylił.


Pytałem o eq docelowe. To że wydropisz akurat koszulkę i będziesz używał to ok, ale czy w docelowym eq masz pele czy zbroję? czy jak będziesz miał pelę to dalej będziesz rozglądał się za zbroją, czy to już będzie ostateczny item? Albo inaczej - jak trafisz na pele szybkości, a potem na pełną zbroję szybkości, to którą zachowasz? O to chodzi.
03-03-2017 10:36 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
gob
Triple Ace


Data rejestracji: 13-10-2006
Postów: 222

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jesli na nekro to ja osobiście definitywnie wolalbym miec epicka krwawa pelna zbroję orchidei niz pelke.

__________________
http://rtoip.ovh.org/trash/ktl.swf
03-03-2017 11:01 gob jest offline Szukaj postów użytkownika: gob Dodaj gob do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Dyskusja. Rebalans przedmiotów na klatę

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH