Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Rebalans cr » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « poprzednie 1 2 [3] 4 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Rebalans cr 20 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Lot
Triple Ace


Data rejestracji: 10-07-2017
Postów: 229

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czysta demagogia?xD Sredni CR trafia 200 zwinki+ wyzej bo im wiecej zwinki tym wiecej daje 25% trafienia z 2h. Czyli ciebie irytuje to ze musisz wybrac miedzy trafianiem wszystkiego a niezabijalna puszka? Albo cisniesz zasieg albo cisniesz przezywalnosc. Bo to ze chcesz pod siebie zrobic male god-mode to juz twoja sprawa xD

Obecnie jest ciezko zrobic puszke, wiec super bedzie jak bedzie ku temu jakas fajna mozliwosc. Ale nie moze byc tak ze stworzycie sobie potworka z pelnym zasiegiem na wszystkich ktory dodatkowo ma ignorowanie obrazen.

PS od tego sa umagi zeby uzupelniac to czego ci brakuje, a nie jeczec ze trzeba ich kilka zebrac xD
22-09-2017 10:28 Lot jest offline Szukaj postów użytkownika: Lot Dodaj Lot do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale tu widze strach i krzyk i lament nie crkow zeby przypadkiem crkowie nie mogli zaczac ich bic

normalnie porazka
przez wlasnie takich jak wy zamiast miec balans to co raz admini zmieniaja rasy/tatu z jednego na op na kolejny bo cos wyplaczecie a jak faktycznie gdzies balans potzrebny bo malo kto juz gra ta rasa/tatu to zakrzyczycie ze dalej jest dobre badz zmiany za mocne- porazka

co do cra
gram cr od poczatku gry - i tak wiadomo ze na poczatku latwiej jest ogarnac cr niz berka ale jescze latwiej latac jako snajper w miedzy czasie zbieraj eq pod berka - wiec to ze niby cr jest taki op na poczatku jest tylko pol prawda
co do pozniejszego etapu gry - jedyne crki ktore lataja z pelnym tatu popelnuly blad na poczatku i niechca placic za zmiane tatu..., restza lata badz w poz 3 lub 4, a nawet jelsi by wbijali poz 5 to nie daje on nic nadzwyczajnego co bylo by niezbedne ...
to ze zostalo pare crkow co sobie radza - coz zostali tylko najlepsi i najwytralsi - nazbieralem pelno umagow pos zwinke /sile/spost zeby moc siegac to co siega berek ale to powoduje ze moj dmg jest min 30-50% nizszy od jego dmgu (ja muse lapac zasieg w umagach a on te same sloty 2/4 dmgu bierze/...)
co do pisania ze w runie moga crki latac - probowalem i jak w pvp jescze jakos to wychodzi o tyle na ekspy w zadnym wypadku, rowniez nie sprawdza sie w arenach bo inne rasy/tatu maja duzo wieksze ilosci lucka co powoduje ze ich nie trafiam plus zazwyczaj ich laskocze taki wys dmg mam (teraz jest lepiej ale kosztowalo to duzo pracy)
jestem top 5 na serwie i chyba jedynym cr w top50 - juz dawno bym sie zmienil na berka gdybym nie byl uparty bo berek daje duzo wieksze profity (teraz niby krwiopijca jest niezly bo hp ale nie przesadzajmy z tym)
ogolnie z tatu ktore bylo dosc mocne w czasach bez ignora defa cr stal sie reliktem dla hobbystow i stracencow
i jedynym powodem ze zostalo paru crkow co sobie radza jest to ze dobry gracz da sobi elepiej lub gorzej na kazdym tatu

a i up@
co z tego ze cr ma 25%? berek tez ma wiec nie pisz mi ze to jego przewaga
napsiz mi prosze jak mam konkurowac zadaja po 5-6k dmg majac 8 atakow (48k na runde) z palniakiem 1k zadajacym 3k+ dmg z 30 atakami (90k+ na runde)
biala 2h miala miec malo atakow ale bardzo silne a obecnie to nadaje sie do piesczzenia

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 22-09-2017 10:51.

22-09-2017 10:43 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Satyna
Triple Ace


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 206
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeszcze raz poprosze adminow o jakas deklaracje ws ewentualnych poprawek cra, zeby def znow sie do czegos przydawal



@lot, nie musze miec tony zwinki, jesli 800 defa wystarczy, zeby wziac na klate 2-3 ciosy od agry, prawda? albo jesli wybroni mnie przed bialasem 1h, ktory bedzie potrzebowal zredukowac zwinke, zeby przebic sie przez 800 defa. a czy to wystarczy? nie. wiec obudz sie - CROWIE NIE NOSZA JUZ DEFA, REDUKUJA TATEK DO 3 I BIEGAJA W PELERYNKACH DLA BERKOW


Wiecie od czego zaczela sie ta patologia? Crowie korzystaja z obnizonego tatka od tak dawna, ze nikt nawet nie wyobraza sobie, ze cr moze chciec miec tatki 5 i miec z tego jakis pozytek!

__________________
r9 - nick: Kamea
22-09-2017 11:59 Satyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Satyna Dodaj Satyna do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

taa ścięcie ignora do 0 i nagle 90 % 1h bialej będziesz dostawać oklep zmiana w sumie mogłaby być jeśli by ściąć trafienie z 2h dla cr-a

w sumie dało by się coś zrobić dać te 0 ignora dorzucić tam do tatka 2/4 odpa na lvl dać hp zamiast 10 % to 60% ściąć trafienia i z broni też dla cr-a i zrobić z niego tanka 100 % tak jak tego chcecie

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

22-09-2017 15:22 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lot napisał(a)
Czysta demagogia?xD Sredni CR trafia 200 zwinki+ wyzej bo im wiecej zwinki tym wiecej daje 25% trafienia z 2h. Czyli ciebie irytuje to ze musisz wybrac miedzy trafianiem wszystkiego a niezabijalna puszka? Albo cisniesz zasieg albo cisniesz przezywalnosc. Bo to ze chcesz pod siebie zrobic male god-mode to juz twoja sprawa xD


Dobra, widzę podstawy matematyki znamy. To ile musi mieć ten CR zwinki żeby trafiać 200+ wyżej? 800+
Tak tak, "średni CR" na pewno ma tyle w sali tronowej (exp z arkanami nie liczę bo płaczesz o pvp). Nawet ci trzej których wygrzebałeś nie mają 800, mimo że mają prawie 200 w samych umagach.

Sam pisałeś "pancerna puszka trafiająca wszystko" więc miło że dostrzegasz błąd w swoim "rozumowaniu", ale nie przypisuj go mi Wink

Tak jak wyżej kacik napisał, już płaczki się zleciały. Ze swoimi pseudowyważonymi propozycjami typu 2/4 odpa i 60% bazowego hp. Które razem znaczy tyle co +5 zwinki - czyli całe nic.
Oczywiście trzeba postraszyć POTĘŻNYM ( ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) ) CR-em który będzie "wszystkotrafiającą pancerną puszką" bo RÓWNOCZEŚNIE zrobi, dajmy na to, 2500 obrony i 1000 zwinności xDDDD

Cóż, albo macie problemy z myśleniem, albo płaczecie żeby ugrać jak najwięcej dla siebie. Stawiam na to drugie, sprawdzona już wielokrotnie metoda na tym forum niestety.

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
22-09-2017 16:34 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up płaczki
chyba kpisz podrzuciłem pomysłem z ignorowaniem ignora tylko szansą % ktoś z tyłka strzelił żeby był całkowity ignor ingora podłapałeś tą wartość z tyłka wziętą i śmiesz mówić ,że ja płacze ,żeby ugrać coś pod siebie ?

wiec tak :
umag 6/4 defa vs dmg 2/4 na 174 lvlu podam mój
def 261 /2 =130,5 o dmg zmniejsza bialej
dmg umag daje mi 87 dmg

wiec 43 dmg różnicy na + w strone umaga z defem

przy umagu wartym 6k vs 25k lpc tutaj mowa tylko o umagach nie mówiąc o defowej specyfikacji eq cr-a gdzie przy takim specjalu dmg białej sięgnie dna vs cr im wiecej takich zestawien tym różnica większa ,a żeby to skontrować trzeba być ssakiem i latać na otchłani ,ale znając życie i taką furtkę większość cr będzie ssakami [jakby nie patrzeć ssak bardzo atrakcyjny] wiec i ciszą ciężko coś zdziałać
wiec w 90% przypadkach wszystko inne niż ssak na 1h nie będzię miało szans z crem ,a zwinkowanie skończy się remisem zapewne

swoją drogą płaczecie ,że nie możecie odpalić do końca tatoo ,a taka zmiana sprawi ,że przykładowo zabójcy zabójcza precyzje odpada średnio sprawiedliwe.

Wrzucenie wam specjala agry w szansie % jest ok ,ale na pewno nie ,że na dzień dobry kasuje całego ingora to zbyt duże wzmocnienie ,a vs biała OP efekt.

Ja jestem za wzmocnieniem cr-a i innych tatków ,ale z głową .

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

22-09-2017 17:45 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
Satyna
Triple Ace


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 206
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bylo kilka roznych propozycji bonusow. akurat anulowanie ignorowania defa bylo zabawna, choc najmniej przydatna z nich. jesli chodzi o mnie, to wolalabym ignorowanie obrazen, ktore przyda sie w kazdej walce, albo lucka, tez dobrego na wszystko Pleased


btw, jak w praktyce przeprowadzilbys to 'zabranie +25% trafienia'? znerfilbys bron leg biala 2h? czy dopisal crowi jeszcze -25% trafienia do tatka?? my tu mowimy o zbalansowaniu cra, poprosze o propozycje w ramach zdrowego rozsadku

__________________
r9 - nick: Kamea
22-09-2017 18:49 Satyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Satyna Dodaj Satyna do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by raikiri
a żeby to skontrować trzeba być ssakiem i latać na otchłani ,ale znając życie i taką furtkę większość cr będzie ssakami [jakby nie patrzeć ssak bardzo atrakcyjny] wiec i ciszą ciężko coś zdziałać

ciszy nie da się wyciszyć, więc rasa cra będzie dla przeciwnika chcącego wykorzystać otchłań bez znaczenia

cytat:
Wrzucenie wam specjala agry w szansie % jest ok ,ale na pewno nie ,że na dzień dobry kasuje całego ingora to zbyt duże wzmocnienie ,a vs biała OP efekt.

Ja jestem za wzmocnieniem cr-a i innych tatków ,ale z głową .

dlatego proponowałem ustawienie max ignora (bo każda ze statystyk "wspierających" ma "max działającego" oprócz ignora!), ale zdaje się, że nikt tego nie zauważył zbyt zmartwiony, czy nie straci czasem miliona litrów krwi dziennie więcej

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
22-09-2017 19:02 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja uważam, że cr powinien dostać przebudowę. Jego podstawowym założeniem jest "pancerna puszka, którą ciężko ubić", tymczasem jest to prawdą tylko, jeżeli cr nie ma wbitych tatków, lub nie ma ich wcale, czyli tak na prawdę, nie dotyczy to cr'ów w ogóle. Dodatkowe bonusy powinny być dostępne tylko na 5lvl tatuażu po to właśnie, by był on wbijany, kosztem zasięgu (pomijajmy umagi, bo to może zebrać każdy w takiej samej kombinacji, a to, że berek nie chce zebrać 300 zwinki (bo nie potrzebuje) i będzie miał jej tyle samo co cr, który poświęcił więcej slotów na umagi, właśnie na zasięg, nie jest w żaden sposób miarodajne).

Do tej pory mamy:
- NIE - bo cr ma za dużo trafienia, a jeszcze miałby dostać bonusową przeżywalność.
ale
- TAK - bo owa przeżywalność będzie na 5lvl tatka, gdzie już nie można mieć tyle samo zwiny, przez ograniczenia min def ubioru.

- NIE - bo inne tatki też potrzebują przebudowy np. zabójca/mnich.
ale
- Co to ma do rzeczy? To jest temat o cr... nikt nie mówi, że cr ma dostać, a zabójca ma się bujać. Załóżcie temat o zabójcach, to wypowiemy się na ich temat, załóżcie temat o mnichach, to wypowiemy się o mnichach. Ja nie płaczę, że jako snajper nie używam snajperki (znaczy płaczę, ale w tematach dot. snajpera/snajperki), więc proszę nie używać tego argumentu, bo nie ma żadnej wartości merytorycznej w tym temacie... Chyba, że chcecie wskazać, że zabójca/mnich powinien dostać poprawę JAKO PIERWSZY, ale w takim razie podajcie argumenty "dlaczego".

Więcej merytorycznych argumentów przeciw poprawie cr'a nie widziałem (a bardzo chciałem).
Jeżeli nie ma nic nowego do tego co wyżej, to proszę o znalezienie nowych "NIE", ale bardziej merytorycznych.

Proszę też adminów o odezwanie się, nie, że zrobią coś, lub nie, tylko, że dostrzegli temat (więcej nie zrobimy)
22-09-2017 20:09 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up

arachael
zapominasz ze na obecna chwile cr jesli by mial spelniac wymogi tatu na 5 to traci nie tylko zasieg np z elfa ale tez dmg z peleryny (oczywiscie zalezy co zalozy ale w wiekszosci przypadkoww nie pelke)
wiec raczej nikt sie nie bedzie puszkowal zeby glaskac przeciwnikow w dobie 100k dmg na runde - tak to palniak wiec wcale mu ta puszka jakos nie bedzie przeszkakadzala

z uwagii na wszech obecny super dmg to puszka musiala by sie zaczynac od pewnie 2kk obrony (tak wiem biala 1h by plakala ale poza biala 1h jest wiecej rodzajow broni)

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 22-09-2017 21:14.

22-09-2017 21:14 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Satyna
Triple Ace


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 206
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Archael napisał(a)
Do tej pory mamy:
- NIE - bo cr ma za dużo trafienia, a jeszcze miałby dostać bonusową przeżywalność.
ale
- TAK - bo owa przeżywalność będzie na 5lvl tatka, gdzie już nie można mieć tyle samo zwiny, przez ograniczenia min def ubioru.



Archael i pare innych osob tez...

CR i kazdy bialas z leg 2h ma bonus +25% do trafienia z broni. tatuaz tutaj nei ma nic do rzeczy. bonus cra to +75 trafienia, a nie +75% trafienia.


widzicie roznice? chyba wiecie jaka jest roznica pomiedzy +25 + x a +25% z x.
boziu, powiedzcie mi, ze wiecie. do podstawowki chodzili?

__________________
r9 - nick: Kamea
23-09-2017 00:06 Satyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Satyna Dodaj Satyna do Listy kontaktów
Lot
Triple Ace


Data rejestracji: 10-07-2017
Postów: 229

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Satyna napisał(a)
Archael i pare innych osob tez...

CR i kazdy bialas z leg 2h ma bonus +25% do trafienia z broni. tatuaz tutaj nei ma nic do rzeczy. bonus cra to +75 trafienia, a nie +75% trafienia.


widzicie roznice? chyba wiecie jaka jest roznica pomiedzy +25 + x a +25% z x.
boziu, powiedzcie mi, ze wiecie. do podstawowki chodzili?


Ogarnij sie blagam. Jeczycie tu o to jaki "w zalozeniu" powinien byc cr, czyli ze powinno mu sie zwiekszyc przezywalnosc. Wlasnie w ramach tego ze WSZYSCY sie zgadzaja ze fajnie bedzie jak w jakis sposob to zostanie zrealizowane, kilka osob ci trzezwo zauwaza ze wtedy bedzie tak ze bedzie i zasieg i ignorowanie obrazen. Dlatego jak chcecie zwiekszyc przezywalnosc to nalezy zmniejszyc zasieg.

Gadanie najskromniejszego kacika o "najlepszych i najwytrwalszych" juz pozostawie samemu sobie.

Damjan sobie chyba w kulki leci. Podaje 3 sliczne linki w ktorych dwa cry maja tylko 3 umagi do zwinki i specjalnie pisze ze to pierwsze z brzegu cry z r2. Nie umiesz nawet otworzyc linkow ze musisz potem klamac w tym co piszesz?

Lubie jak w tego typu tematach zleci sie kilka osob danego tatuazu (czyli ostatnich osob ktorych nalezy sluchac w kwestii jego balansu) i jeszcze maja czelnosc komus zarzucac ze chce zmian pod siebie xD Zrozumcie wreszcie ze cr nie wymaga boosta (bo obecnie nadal radzi sobie dobrze) tylko balansu, co zaklada ze cos mu sie dolozy (przezywalnosc), a cos zabierze (zasieg). Pozdrowionka!

down: 37.5% wszystkich umagow i to jak zalozysz tylko pojedyncze umagi. Ilu bialasow bym nie skanowal to wszyscy maja minimum 3 umagi do zwinki (berki, mniszki zwlaszcza) wiec co jest w tym smiesznego? Sumarycznie wyjdzie na 0 i supcio. To ze chcesz sobie wywalczyc boost do grywalnej postaci jest i tak dosc zabawne.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Lot: 23-09-2017 10:26.

23-09-2017 02:48 Lot jest offline Szukaj postów użytkownika: Lot Dodaj Lot do Listy kontaktów
MówMiMistrzu
Triple Ace


Data rejestracji: 19-06-2012
Postów: 219
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lot napisał(a)
cytat:
Satyna napisał(a)
Archael i pare innych osob tez...

CR i kazdy bialas z leg 2h ma bonus +25% do trafienia z broni. tatuaz tutaj nei ma nic do rzeczy. bonus cra to +75 trafienia, a nie +75% trafienia.


widzicie roznice? chyba wiecie jaka jest roznica pomiedzy +25 + x a +25% z x.
boziu, powiedzcie mi, ze wiecie. do podstawowki chodzili?


Ogarnij sie blagam. Jeczycie tu o to jaki "w zalozeniu" powinien byc cr, czyli ze powinno mu sie zwiekszyc przezywalnosc. Wlasnie w ramach tego ze WSZYSCY sie zgadzaja ze fajnie bedzie jak w jakis sposob to zostanie zrealizowane, kilka osob ci trzezwo zauwaza ze wtedy bedzie tak ze bedzie i zasieg i ignorowanie obrazen. Dlatego jak chcecie zwiekszyc przezywalnosc to nalezy zmniejszyc zasieg.

Gadanie najskromniejszego kacika o "najlepszych i najwytrwalszych" juz pozostawie samemu sobie.

Damjan sobie chyba w kulki leci. Podaje 3 sliczne linki w ktorych dwa cry maja tylko 3 umagi do zwinki i specjalnie pisze ze to pierwsze z brzegu cry z r2. Nie umiesz nawet otworzyc linkow ze musisz potem klamac w tym co piszesz?

Lubie jak w tego typu tematach zleci sie kilka osob danego tatuazu (czyli ostatnich osob ktorych nalezy sluchac w kwestii jego balansu) i jeszcze maja czelnosc komus zarzucac ze chce zmian pod siebie xD Zrozumcie wreszcie ze cr nie wymaga boosta (bo obecnie nadal radzi sobie dobrze) tylko balansu, co zaklada ze cos mu sie dolozy (przezywalnosc), a cos zabierze (zasieg). Pozdrowionka!


Tylko 3 umagi do zwinki? to 43% wszystkich umagów. Ale jesteś gościu śmieszny Big Grin
Jeśli obetną zasięg Crowi i dadzą mu przeżywalność, sumarycznie wyjdzie na 0 i dalej będzie lipa.
Dziwnie rozumiesz balans. PAtrzysz tylko w kontekście Cra, spójrz na resztę tatu. Cr radzi sobie dobrze na 3 poziomie tatu... Na 5 już ma dużo trudniej.
Na początku powinni nizsze poziomy tatu zrobić tak by nie były opłacalne na niższych poziomach w porównaniu do 5.
23-09-2017 09:33 MówMiMistrzu jest offline Szukaj postów użytkownika: MówMiMistrzu Dodaj MówMiMistrzu do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lot napisał(a)
cytat:
Satyna napisał(a)
Archael i pare innych osob tez...

CR i kazdy bialas z leg 2h ma bonus +25% do trafienia z broni. tatuaz tutaj nei ma nic do rzeczy. bonus cra to +75 trafienia, a nie +75% trafienia.


widzicie roznice? chyba wiecie jaka jest roznica pomiedzy +25 + x a +25% z x.
boziu, powiedzcie mi, ze wiecie. do podstawowki chodzili?


Ogarnij sie blagam. Jeczycie tu o to jaki "w zalozeniu" powinien byc cr, czyli ze powinno mu sie zwiekszyc przezywalnosc. Wlasnie w ramach tego ze WSZYSCY sie zgadzaja ze fajnie bedzie jak w jakis sposob to zostanie zrealizowane, kilka osob ci trzezwo zauwaza ze wtedy bedzie tak ze bedzie i zasieg i ignorowanie obrazen. Dlatego jak chcecie zwiekszyc przezywalnosc to nalezy zmniejszyc zasieg.


A czy ty rozumiesz, że jak się da cr'owi zasięg, to się mu zasięg zmniejszy? xD Czy nie ogarniasz jak działają tatuaże?
Jak cr wbije tatu na 5lvl, to będzie miał zwiększone wymagania do min obrony przedmiotów, przez co nie będzie mógł założyć prawie żadnej pelerynki (jeżeli nie żadnej, nie chce mi się sprawdzać), a to będzie mnóstwo zwiny mniej. sufy tygrysa i elfa nie będą spełniały wymagań tatu, jeszcze mniej zwiny. Więc, żeby założyć tatu na 5lvl, gdzie będzie ta zwiększona przeżywalność, będzie musiał poświęcić zasięg.

Teraz rozumiesz? I nie mów nikomu, żeby się ogarnął, jak sam nie wiesz co piszesz, proszę.
23-09-2017 16:40 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
Lot
Triple Ace


Data rejestracji: 10-07-2017
Postów: 229

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

elfie nocki? szorty, spodnica i kilt spelniaja wymagania na 5 lvl
Peleryna? pelna zbroja zamiast pelki, czy to elfi speed czy siewca - strata 12 zwinki i 1/4
tygrysia bandana/opaska adry? zmiana na korone, strata 1/4

Co oznacza ze juz obecnie cr moze sobie wbic 5 poziom i miec raptem 12 zwinki mniej(i naturalnie 2/4). I teraz chcesz mi wmowic ze jak sie polepszy 5 poziom to nagle straca jakis zasieg? Straca 12 zwinki. Rozmawiamy o postaciach z 800 zwinki i bonusach do trafienia z ktorymi siegaja 1000. Sprawdzaj fakty zanim bedziesz pytac czy ktos inny rozumie.
23-09-2017 16:53 Lot jest offline Szukaj postów użytkownika: Lot Dodaj Lot do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up@
lot a co mi daje trafienie???????????????????????

skad ty sie czlowieku urwales?
trafienie liczy sie tylko na pvp i araenach i to tylko przeciwko zwinkujacym bialasom a takich prawie nie ma...
co do pvp to i tak kazdy wybiera cele takie zeby miec pewnosc wejscia ataku a jak masz cisnienie zeby z wszystkimi wygrywac to dobierasz eq i tyle
w tym momencie najwazniejszymi aspektami gry sa kw i ekspy na nowej mapie a tam sie liczy tylko suma (plus czasami ini) wiec trafienie tu jest kompletnie zbedne dla crkow

jesli nie mas zpojecia do czego co sie przydaje to sie nie wypowiadaj prosze

twoje
Co oznacza ze juz obecnie cr moze sobie wbic 5 poziom i miec raptem 12 zwinki mniej(i naturalnie 2/4).
pokazuje jak malo znasz sie na mechanice i jak nie rozumiesz jak wyglada gra crkiem

edit
Poziom 5 : obrona hełmu min 30, obrona zbroi min 60, obrona spodni min 30
wiec mi odpada:
smierc opaska adry
dodatkowo ty piszesz o utracie tylko 1/4 dmg - ja mam 200+ poziom wiec dla mnie to 50+ dmg razy 7-8 atakow razy srednio 4 bo mode daje srednio 1500 dmg na runde a to juz sporo

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 23-09-2017 17:25.

23-09-2017 17:16 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Lot
Triple Ace


Data rejestracji: 10-07-2017
Postów: 229

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No tak bo jak mob ma np 850 zwinki to nie ma roznicy czy zalozysz elfie nocki czy smierc silacza prawda? bo to jest wlasnie roznica ktora wynika z wiekszego zasiegu cr+2h.

To jest takie zabawne, macie postac ktora radzi sobie na rowni z innymi, ale placzecie o boosta. Przeciez jestes najlepszy i najwytrwalszy kacik, dobierz eq i jedziesz. Prawda jest taka ze obecnie nie oplaca sie wbijac 5 poziomu tatka, a boost ktory proponujecie sprawi ze tylko wszystkie cr na tym zyskaja, nie tracac niczego. Z sredniego tatka zrobi sie przesadzony. Ot caly wasz lament.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lot: 23-09-2017 17:44.

23-09-2017 17:41 Lot jest offline Szukaj postów użytkownika: Lot Dodaj Lot do Listy kontaktów
Satyna
Triple Ace


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 206
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sluchajcie, rozmowa zaczela sie od prosby o przywrocenie znaczenia defa. i proponuje, zeby wrocila do rozmowy o tym, ajkie sa propozycje, zeby to znaczenie przywrocic.




@lot, a niech sobie zabieraja ten bonus z tatuazu do trafienia. wiesz ile mam trafienia z tronowej 2500-3200. z tego tatuaz daje mi 60+25%*60 = 75 do trafienia. w innych rzeczach tez sie z toba zgadzam, ja tez uwazam ze potrzebny jest rebalans, i tez uwazam, ze trzeba go zrobic z glowa, i tez uwazam, ze sa obecnie 3 tatki wiodace a reszta jest w odstawce. nie zgadzam sie tylko z jednym - jesli mowa o crach, to cerowie powinni sie wypowiadac. bo nei cerowie to sa jak ksieza, ktorzy mnostwo mowia o zakladaniu rodziny ale temat znaja tylko z teorii.

__________________
r9 - nick: Kamea
23-09-2017 18:09 Satyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Satyna Dodaj Satyna do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Up@

ehhh pokaz mi ekspe na ktora sie obecnie chodzi i biala 2h potzrebuje trafienia? na 1 mapie tak ale na pewno nie na 2 mapie gdzie liczy sie suma zeby sumowac (astrate) badz zwinka zeby zwinkowac (drzewo) - tylko prosze nie placz ze palniaki itd nie moga sumowac czy zwinkowac itd bo cie wysmieje

ze wzledu ze tyle umagow do sumy musialem zebrac to nawet nie zwracam uwagi ile mob ma zwinki/sposta bo itak mam wiecej
jelsi uwazasz ze danie czegos crkom bez zabierania to zly pomysl to wyjasnij mi to jak sie zmieni popolacja crkow skoro wyjdzie na to ze beda mieli podobna sile bojowa jak obecnie? (bo co im zabierzesz to dodasz wiec jakby nic sie nie zmienilo) czyli duzoooo slabsza niz berek?
ja ci odpowiem - bedzie ich podobna liczba jak obecnie czyli prawie nie bedzie crkow - na r17 nie wiem czy jest 10 crkow (ja moze widzialem z 3 liczac ze mna...)

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
23-09-2017 18:17 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lot napisał(a)
Damjan sobie chyba w kulki leci. Podaje 3 sliczne linki w ktorych dwa cry maja tylko 3 umagi do zwinki i specjalnie pisze ze to pierwsze z brzegu cry z r2. Nie umiesz nawet otworzyc linkow ze musisz potem klamac w tym co piszesz?


Ale wiesz że to nie są moje linki, tylko gościa który próbuje udowodnić jak to pierwszy z brzegu CR ma 800 zwinki?
I wychodzi mu że nie tylko nie ma 800 w sali (bo jeszcze brakuje), a dwóch z nich ma 175 z umagicznień. Czyli 5x35 licząc pojedyncze.

Czytanie ze zrozumieniem..
Poza tym 'tylko 3 umagi do zwinki' to 'tylko 3 umagi do dmg/ignora/atakow' które może sobie założyć ktoś inny, kto nie musi desperacko gonić zwinności jak CR.

I jeszcze raz - nie dawać argumentów że 'CR tez ma tygrysy i elfy' bo mówimy o 5 poziomie tatuażu, który nie dość że jest trudny do spełnienia, to daje jeszcze minus do mnożnika kryta. Stąd się wzięły resety z 3-4 poziomem. Nam też się nie podobają!

edit:
I nie chodzi też o to żeby bić biedną białą 1h w zasadzkach (bo palna i dystans ma gdzieś nasz def). Chodzi o to żeby, podobnie jak w a2, moby dało się bić defem. Runnerowanie w jakiejś części wróciło (drzewka, Astarte) i teraz ten który potrafi to robić, ma przewagę. Stąd ten pęd za zwinnością. Nawet dystans składa gołego pająka i leci, bo razem z innymi wypłakali sobie buff. Palna jest w plecy i CR jest w plecy, o ile nie zresetuje tatuaży na 3-4 poziom.
Na 5 nie zrobisz tyle zwinności i dostajesz kryty po 15k. To jest jakieś nieporozumienie.
A, i jeszcze inicjatywa na KW, bo inaczej repy nawet nie powąchasz...

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Damjan: 23-09-2017 18:30.

23-09-2017 18:25 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lot napisał(a)
elfie nocki? szorty, spodnica i kilt spelniaja wymagania na 5 lvl
Peleryna? pelna zbroja zamiast pelki, czy to elfi speed czy siewca - strata 12 zwinki i 1/4
tygrysia bandana/opaska adry? zmiana na korone, strata 1/4

Co oznacza ze juz obecnie cr moze sobie wbic 5 poziom i miec raptem 12 zwinki mniej(i naturalnie 2/4). I teraz chcesz mi wmowic ze jak sie polepszy 5 poziom to nagle straca jakis zasieg? Straca 12 zwinki. Rozmawiamy o postaciach z 800 zwinki i bonusach do trafienia z ktorymi siegaja 1000. Sprawdzaj fakty zanim bedziesz pytac czy ktos inny rozumie.


12 zwinki?
na głowę nie założy tygrysie bandany adry, bo za mało defa. Musi zmienić albo pref, albo bandanę, albo suf. Zmieniając pref traci się 34 zwiny, podstawę dmg (ignor w przypadku opaski), 31 zwiny i 34 siły w przypadku sufa.
Na klatę może wymienić pelę na zbroję, ale prócz wymienionych przez Ciebie 12 zwinki i dmg, traci też cenne wpływy.
Na nogi faktycznie da się założyć elfie nocki, ale nie da się też na tym tatuażu złożyć setu, chyba, że runiczny, lub kuloodporny, więc odstaje się o dodatkowe efekty od innych tatu.
Więc nie jest to strata 12 zwiny i 1/4 dmg, to jest strata 12 zwiny, 1/4dmg i 20% ignora(lub 2/4 dmg), oraz bonusów setowych.
Lub strata 46 zwiny i 1/4 dmg, oraz bonusów setowych i nie mów, że to jest nic.
i co w zamian za to dostaje cr? Mówisz, że byłby op, gdyby miał jakiś bonus na 5 lvl? Czyli przyznajesz, że teraz tylko traci? A jaki bonus zrównoważy te straty? Dodatkowa obrona nie jest żadnym bonusem, jeżeli każdy ma ignor (każdy z wyjątkiem cr, który nie może założyć opaski do broni białej)
23-09-2017 19:21 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
Lot
Triple Ace


Data rejestracji: 10-07-2017
Postów: 229

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiedz mi o jakich setach mowisz w przypadku rozmowie o zasiegu? tygrysim, ktorego cr nie zalozy nawet na pelnej zbroi juz na 4 poziomie tatuazu? Odpowiem za ciebie (nie ma za co). Nie mowisz o zadnym secie tylko o tym ze nie masz pojecia o grze bialasem. Sprawdzaj zanim cos napiszesz. Podalem ci takze zestaw ktory powoduje strate wylacznie 12 zwinki i 2/4 dmg po co wyszukujesz gorsze? ktos tych gorszych niby uzyje jak jest lepsza opcja? Doedukuj sie. Milego dnia.
24-09-2017 16:06 Lot jest offline Szukaj postów użytkownika: Lot Dodaj Lot do Listy kontaktów
Satyna
Triple Ace


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 206
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lot napisał(a)
Powiedz mi o jakich setach mowisz w przypadku rozmowie o zasiegu? tygrysim, ktorego cr nie zalozy nawet na pelnej zbroi juz na 4 poziomie tatuazu?


o smiercionosnym mowa. pierwszym i najoczywistszym secie, ktory jest potrzebny broni 2h. rozpisano ci w detalach, jakie ograniczenia stawia tatuaz. jesli opis nie wystarcza i potrzebujesz wizualizacji, to popatrz na link

https://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=87f2124ae2

a, i zebys nie przeoczyl detali to jeszcze dodam - na tatu 5 nie moge wlozyc smiercionosnej opaski adrenaliny, ani nie moge zalozyc smiercionosnej peleryny szybkosci


i pozwol ze cie zacytuje

cytat:
Lot napisał(a)
Nie mowisz o zadnym secie tylko o tym ze nie masz pojecia o grze bialasem. Sprawdzaj zanim cos napiszesz.


__________________
r9 - nick: Kamea

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Satyna: 24-09-2017 18:45.

24-09-2017 18:41 Satyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Satyna Dodaj Satyna do Listy kontaktów
Lot
Triple Ace


Data rejestracji: 10-07-2017
Postów: 229

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Specjalnie dopisuje " w przypadku rozmowie o zasiegu". Czy to juz zbyt wiele slow ze to ominelas?

+na pelnej zbroi i koronie smierc set smiga wiec znowu nie chce ci sie sprawdzac i jako kolejna osoba na mnie jeczysz?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lot: 24-09-2017 19:54.

24-09-2017 19:53 Lot jest offline Szukaj postów użytkownika: Lot Dodaj Lot do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok. Jak mówimy wyłącznie o zasięgu, to niech będzie, że cr ma podobny do berka, jeżeli dobrze dobierze sobie ubranko.
Tylko co z tego, jeżeli bije mniej, a żeby tego było mało - bije słabiej?
Nie byłoby w tym nic złego, gdyby miał coś za to i o tym jest rozmowa w tym temacie.
cr to w tej chwili upośledzony berserker, z gorszym eq i bez wstawania z 1hp po śmierci.
A o to się rozchodzi, żeby nie był do berka podobny. Żeby nie ubierał podobnego eq, ale ze zwiększoną obroną, żeby spełnić wymagania tatuażu.
Chodzi o to, żeby mógł się ubrać w to co powinien i czerpać z tatuażu.
Poza tym, żaden z cr'ów nie wybierał tego tatu z myślą o zasięgu. Wybierali go, wiedząc, że mogą nie mieć zasięgu, ale chcieli nadrabiać to byciem "pancerną puszką" (jak się mylę, to niech to napisze jakiś cr).
Dlatego chodzi o to, by dostał coś na tym 5 poziomie.
I myślę, że żaden berek nie obrazi się, jak wymagania min obrony na tym 5 poz byłyby zwiększone, jakby dostali coś konkretnego.
24-09-2017 20:18 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
Satyna
Triple Ace


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 206
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lot napisał(a)
Specjalnie dopisuje " w przypadku rozmowie o zasiegu". Czy to juz zbyt wiele slow ze to ominelas?

+na pelnej zbroi i koronie smierc set smiga wiec znowu nie chce ci sie sprawdzac i jako kolejna osoba na mnie jeczysz?



tylko ty tutaj upierasz sie, ze cr stara sie miec zasieg jak berek i przydatny def. patrzysz po wykoslawionych buildach. dlaczego nei przyjrzysz sie rzeczywistemu ubraniu dla cra? ilu crow w runach jeszcze mozna zobaczyc? oprocz wyprawek, oczywiscie ;p


korona i zbroja? kpisz?

trace: 20% ignora za opaske, 12 zwinki, 1/4dmg i 29 wplywow za pelke.

zyskuje: +8% krytyka, +15 trafienia (nienie, nie +15% do trafienia), +5%hp i -0,05 moda... i jeszcze troche defa, pewnie z 50


tak, bardzo korzystna wymiania. ach, tak, no zapombialabym, pewnie za opaske mam -40 trafienia, w koronie juz tego nie bedzie. trzeba to starannie przemyslec




mowimy o defie, a jesli ktos chce miec zasieg jak berek, to niech gra berkiem.

__________________
r9 - nick: Kamea
24-09-2017 20:36 Satyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Satyna Dodaj Satyna do Listy kontaktów
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Balans dotyczy wsztstkich tatuazy. Nie moze byc tak jak tutaj ze wypisaliscie sobie bonusy berka i Cr'a i balansujecie. Wypiszcie bonusy wszystkich tatuazy, wtedy wyjdzie ze te berka tez sa niczym w porownaniu z innymi skalujacymi sie wraz z lvlem.

REBALANS WSZYSTKICH TATKOW RAZEM - tak

REBALANS POJEDYNCZYCH TATKOW - nie

pzdr
25-09-2017 20:25 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
Satyna
Triple Ace


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 206
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Vilgeforz, nie bardzo sobie wyobrazam, jak mozna by przeprowadzic balansowanie wszystkich tatuazy roznoczesnie. co porownywac z czym? kazdy rodzaj broni ma swoje plusy i minusy. jak porownac biala 2h z palna 1h? co byloby pktem odniesienia? sumaryczne dmg? nawet w pvp wiecej sie liczy zdrowy rozsadek i rozbudowanie klocka niz rodzaj broni. albo ten sam tatuaz a rozne umagi, i juz mozna miec rozne wyniki na ekspie. jesli masz jakis pomysl na porownanie 'wszystkiego ze wszystkim' to pisz, bo moim zdaniem jest to niewykonalne

__________________
r9 - nick: Kamea
25-09-2017 23:20 Satyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Satyna Dodaj Satyna do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vilgeforz2 napisał(a)
Balans dotyczy wsztstkich tatuazy. Nie moze byc tak jak tutaj ze wypisaliscie sobie bonusy berka i Cr'a i balansujecie. Wypiszcie bonusy wszystkich tatuazy, wtedy wyjdzie ze te berka tez sa niczym w porownaniu z innymi skalujacymi sie wraz z lvlem.

REBALANS WSZYSTKICH TATKOW RAZEM - tak

REBALANS POJEDYNCZYCH TATKOW - nie

pzdr


Po pierwsze, podpisuję się pod Satyną z postu wyżej.

Po drugie.
Porównujemy cr'a z berkiem, ponieważ oboma tatuażami gra się w chwili obecnej tak samo, z tą różnicą, że cr ma więcej obrony (xD), większą restrykcję w doborze eq i nie wstaje po śmierci.
25-09-2017 23:30 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam na mysli to ze kazdy tatek powinien dostac porownywalne bonusy, jak wam admini dociagna CR'a to berka, to sie nagle zorientujecie jak przegiete bnonusy maja rewo, łsy, snajper.

Generalnie bonusy tatuazy sa smieszne w porownaniu do reszty aspektow gry, tatuaze byly projektowane jak nie bylo umagow, talizmanow, 2 aktu nawet chyba itp itd, w tym momencie maja marginalne znaczenie, nie liczac tych z dodatkowymi atakami co lvl np.

Na wiekszosci tatuazy mozemy je zlamac (nie spelniac wymogow) i sila postaci traci na tym bardzo niewiele, doskonalym przykladem byl rewo na r17 zwinkujacy drzewka w eq berka z bardzo dobrym dmgem.

Tatuaze sa po prostu slabe w tym momencie, wiekszosc bonusow z tatuazy da sie zawrzec w 1 umagu.

tylko te balansowane w ostatnich latach maja dopalki liczone w kilku umagach. Jezeli 1 tatek ma 3-4 ataki czy 100 lucka + tone hp, a inne maja 5% kryta 1 atak i pare dmg to o jakim balansie mowimy ?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vilgeforz2: 26-09-2017 14:15.

26-09-2017 14:12 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
Strony (4): « poprzednie 1 2 [3] 4 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Rebalans cr

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH