Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ
/ GROŹBY
obraza groźby straszenie
» Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony obraza groźby straszenie 11 Ankieta - średnia ocena: 5,91
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
waskies
Newbie


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 6
Klan: dieci mroku
Kraina: Necropolia
Skąd: szczytno

obraza groźby straszenie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

id zgłaszającego 80226
id zgłaszanego 43237
obraza, ciągłe nękanie,groźby i straszenie chyba mu się przyda odpoczynek


<treść wiadomości wykasowana>
20-03-2017 12:41 waskies jest offline Szukaj postów użytkownika: waskies Dodaj waskies do Listy kontaktów
Boski_Roman
Double Ace


images/avatars/avatar-24337.gif

Data rejestracji: 05-12-2009
Postów: 113
Kraina: Necropolia
Skąd: ŚWIĘTOKRZYSKIE !

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przyjacielu - wiadomosci na pw mozesz zglaszac max do 14 dni do przodu Smile twoje z 28 mozna juz wrzucic do kosza. to nie ja ci ublizalem oraz potwornie przekrecalem nick tylko ty.. rozumiesz twoja frustracje po utracie 3s Smile zreszta zlozylem na twoje wypociny skarge i dostales nagrode.


W wiadomosciach aktualnych nie ma nic co sie nadaje na bana - zwykla wymiana zdan, ANI 1 OBRAZY CZEGOKOLWIEK z mojej strony w przeciwienstwie do ciebie..Smile

Edit. przekrecanie nicku ? zamiast waskies to waski? haha nie rozmieszaj mnie... Ani to obrazliwe ani nijakiem. zwykly skrot twojego nicku.


tutaj zreszta jest dowod na to. Wiec to nie ja mam problem tylko ty - sam zaczales prowokowac ublizac....



wielokrotna obraza

__________________
nick: Nienasycony_lordzik

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Boski_Roman: 20-03-2017 15:25.

20-03-2017 14:52 Boski_Roman jest offline Szukaj postów użytkownika: Boski_Roman Dodaj Boski_Roman do Listy kontaktów
waskies
Newbie


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 6
Klan: dieci mroku
Kraina: Necropolia
Skąd: szczytno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez waskies
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja też pisałem twój nick zdrobniale lodzik od lód - lodzik
To za co dostałem bana na 2 dni?
Za zdrobnienie?
20-03-2017 16:47 waskies jest offline Szukaj postów użytkownika: waskies Dodaj waskies do Listy kontaktów
Boski_Roman
Double Ace


images/avatars/avatar-24337.gif

Data rejestracji: 05-12-2009
Postów: 113
Kraina: Necropolia
Skąd: ŚWIĘTOKRZYSKIE !

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TY dostales za swoje wybitne chamstwo - sam zaczales prowokowac i pisac obrazliwe pw...
w moich nie ma nic co nadaje sie na bana - po prsotu odpisywalem na wiadomosci nie UZYWAJAC nic za co mozna mnie ukar.ac Pw jak wiadome mozna pisac w tej grze w koncu od tego ta opcja jest aczkolwiek ty niezwykle chamsko sie od 1 wiadomosci zachowywales zreszta potwierdzenie tego jest w mojej skardze! przestan sie osmieszac... Zasmiecasz tylko dzial skarg Smile

rozumiem ze bola cie 2x dziennie becki ale zachowac sie pasuje a ty tego nie potarfisz piszac obrazliwe pw. Sam zaczales wymiane pw a teraz próbujesz cos ugrac, ogarnij sie typie...


znow mnie obrazasz ? non stop wczesniej to robiles i widze ciag dalszy tego jest, prosze o podwojne ostrzezenie dla delikawenta!

__________________
nick: Nienasycony_lordzik

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Boski_Roman: 20-03-2017 19:55.

20-03-2017 19:54 Boski_Roman jest offline Szukaj postów użytkownika: Boski_Roman Dodaj Boski_Roman do Listy kontaktów
waskies
Newbie


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 6
Klan: dieci mroku
Kraina: Necropolia
Skąd: szczytno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez waskies
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To Ty do mnie pierwszy zacząłeś pisać i mnie straszyć na pw pustakiem bo dostawałeś bęcki 2x dziennie , zresztą nie tylko do mnie bo i do inych bo psuli Ci statystyki.
I to Ty zaśmiecasz ten dział swoimi zgloszeniami bo tylko to potrafisz i masz w tym doświadczenie
Ja zgłaszam po raz pierwszy .
Nawet wczoraj pisałeś pw jak dostałeś bęcki i straszyłeś mnie pustakiem ,byś przyjoł na klatę i zachował się jak męszczyzna a nie jak dzieciak z przedszkola co leci do pani na skarge bo drugi go uszczypnoł.
Piszesz do mnie cieniasie i nie możesz znieść że od mniejszego dostajesz ogarnij się
A Nick waskies sam nie Wiem jak powinien być zdrobniale chyba waskiesik A nie wąski, także też przekręciłeś i pisałeś groźby
Przyda Ci się odpoczynek także proszę o ostrzeżenie dla tego Pana
21-03-2017 01:58 waskies jest offline Szukaj postów użytkownika: waskies Dodaj waskies do Listy kontaktów
Boski_Roman
Double Ace


images/avatars/avatar-24337.gif

Data rejestracji: 05-12-2009
Postów: 113
Kraina: Necropolia
Skąd: ŚWIĘTOKRZYSKIE !

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
waskies napisał(a)
To Ty do mnie pierwszy zacząłeś pisać i mnie straszyć na pw pustakiem bo dostawałeś bęcki 2x dziennie , zresztą nie tylko do mnie bo i do inych bo psuli Ci statystyki.
I to Ty zaśmiecasz ten dział swoimi zgloszeniami bo tylko to potrafisz i masz w tym doświadczenie
Ja zgłaszam po raz pierwszy .
Nawet wczoraj pisałeś pw jak dostałeś bęcki i straszyłeś mnie pustakiem ,byś przyjoł na klatę i zachował się jak męszczyzna a nie jak dzieciak z przedszkola co leci do pani na skarge bo drugi go uszczypnoł.
Piszesz do mnie cieniasie i nie możesz znieść że od mniejszego dostajesz ogarnij się
A Nick waskies sam nie Wiem jak powinien być zdrobniale chyba waskiesik A nie wąski, także też przekręciłeś i pisałeś groźby
Przyda Ci się odpoczynek także proszę o ostrzeżenie dla tego Pana




Do nikogo nic nie pisalem - widze ze pan wyzej ma jakies urojenia. Oczywiscie takich jak ty trzeba zglaszac, moze te pare dni cos wbija do glowy Smile jakos nie pamietam zebym jakakolwiek zaczepke zaczynal pierwszy w stosunku do ciebie... moja skarga pokazala kto tu był tym "prowokatorem" wiec przestan odwracac kota ogonem bo sie osmieszasz. codziennie dostajesz 2x i w koncu pokazales swoje chamstwo Smile mnie tam lotto - takich nadgorliwcow jak ty po prostu sie ladnie nagradza i tyle Smile nie mam zamiaru sie z toba przepychać bo to nie ma sensu. Pierw sam sie prujesz na pw potem skarge skladasz ze cie pustakiem strasze LOL Big Grin


Co do twoich zarzutów w stosunku do mnie, moje jak ty to nazwales "grozby" XD nie odnosza sie jak widac do niczego innego jak tylko do sprzedania pustaka, zreszta juz to zrobilem i potem znow wybuchłes Smile wiec ja nie rozumiem co ty tutaj zglaszasz, chyba próbujesz coś na sile uzyskac od operatorki nie majac nic na mnie ...

__________________
nick: Nienasycony_lordzik

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Boski_Roman: 21-03-2017 11:14.

21-03-2017 11:09 Boski_Roman jest offline Szukaj postów użytkownika: Boski_Roman Dodaj Boski_Roman do Listy kontaktów
waskies
Newbie


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 6
Klan: dieci mroku
Kraina: Necropolia
Skąd: szczytno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez waskies
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nigdy nie byłem zgłoszony ani nikogo nie zgłaszałem to ty masz jakieś urojenia, dałeś bana potem pustaka i nic do ciebie nie pisałem pokaż choć jedno pw. To ty napisałeś jak tylko wymieniłem pustaka i dostałeś bęcki wiadomość powyżej i to ja wybuchłem czy Ty? To nie pisz kłamstw miej honor.

A co do zaczęcia pw to niby ja zaczełem?
Tak jak i po pustaku nic do ciebie nie pisałem ani do nikogo innego nie płakałem że mnie leje 2 razy dziennie, a z tego co wiem to ty nie do jednej osoby pisałeś i straszyłeś pustakiem.
21-03-2017 15:23 waskies jest offline Szukaj postów użytkownika: waskies Dodaj waskies do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Proszę o złożenie regulaminowej skargi. Regulamin działu Skargi

2. Obaj panowie po ostrzeżeniu za spam (temat skarg to nie miejsce na przepychanki), w tym dla autora za nieregulaminową skargę.

Zamykam.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

21-03-2017 22:58 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ
/ GROŹBY
obraza groźby straszenie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH