Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R14 Ekspedycja Samarytanin » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ekspedycja Samarytanin
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
emilop95
Double Ace


Data rejestracji: 06-10-2011
Postów: 133
Klan: APEIRON
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Ekspedycja Samarytanin Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Eleonore
Przeglądarka internetowa: Mozilla Firefox

Opis problemu:
otóż chciałbym zgłosić iż dziś chciałem wbić do kolegi na ekspedycje (15 min temu, tj przed 22;00) po prki z ekspy, przed wbiciem było jasno napisane że dziś nie wbijałem nigdzie za prki i miałem opcje Możliwość dołączenia do kolejnej ekspedycji: TERAZ, natomiast po wbiciu arkan i powieszeniu podania na ekspedycje okazuje się że już ten status mam zmieniony na Możliwość dołączenia do kolejnej ekspedycji: 1 godz. 46 min. 54 sek. (wtedy 2h coś) a przy podaniu widoczny napis ze samarytanin.


dziś ani w nocy ani rano ani przez cały dzień nie wbijałem nigdzie w ekspedycje z powodu braku czasu... a jak już wieczorem się za to zabrałem to okazuje się że wbicie jako S... coś jest nie tak

__________________
Nick w Grze Eleonore

Po wygranej aukcji składasz ofertę Wink
12-04-2017 22:16 emilop95 jest offline Strona domowa emilop95 Szukaj postów użytkownika: emilop95 Dodaj emilop95 do Listy kontaktów
emilop95
Double Ace


Data rejestracji: 06-10-2011
Postów: 133
Klan: APEIRON
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Autor tematu Temat rozpoczęty przez emilop95
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up.....

+1 za spam przeplatany z multipostem.

__________________
Nick w Grze Eleonore

Po wygranej aukcji składasz ofertę Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Askarianh: 14-04-2017 17:18.

13-04-2017 16:23 emilop95 jest offline Strona domowa emilop95 Szukaj postów użytkownika: emilop95 Dodaj emilop95 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za zgłoszenie. W Twoich logach mam coś takiego:

2017-04-12 21:29:56 :: Dołączono do ekspedycji: abecadlo
2017-04-12 21:30:52 :: Dołączono do ekspedycji: abecadlo

Rozumiem, że oba dołączenia były bez zaproszenia?
Mógłbyś opisać, co dokładnie się stało między jednym a drugim dołączeniem (oprócz tego, że założyłeś KW)?

Teoretycznie istnieje możliwość, że założyciel ekspedycji zaakceptował Twoje zgłoszenie dokładnie w tym samym momencie, w którym je anulowałeś, ale byłoby to bardzo dziwne, bo w obu zapytaniach do bazy (anulowanie dołączenia, zaakceptowanie gracza) występują dodatkowe warunki, które powinny temu zapobiegać.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




14-04-2017 08:14 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
emilop95
Double Ace


Data rejestracji: 06-10-2011
Postów: 133
Klan: APEIRON
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Autor tematu Temat rozpoczęty przez emilop95
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Drogi Konradzie, nic się wtedy nie wydarzyło w tym momencie, jedynie jak widać było tylko założenie KW, nawet nie używałem opcji cofnięcia strony w przeglądarce, byłem pewny że wbijam za PR-ki a chwile później otrzymuje wiadomość od abecadlo ze jestem na S :o i wziął mocniejszego gracza.

i tak, dołączenie było bez zaproszenia.
chciałbym tę sprawe wyjaśnić bo już kiedyś miała tego miejscu sytuacja tylko że wtedy myślałem że w nocy wbiłem czy coś, a tutaj pewniak że nie Smile

__________________
Nick w Grze Eleonore

Po wygranej aukcji składasz ofertę Wink
15-04-2017 08:20 emilop95 jest offline Strona domowa emilop95 Szukaj postów użytkownika: emilop95 Dodaj emilop95 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli dołączyłeś tylko raz do tej ekspedycji, wbrew temu co pokazują logi?

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




18-04-2017 13:33 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
emilop95
Double Ace


Data rejestracji: 06-10-2011
Postów: 133
Klan: APEIRON
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Autor tematu Temat rozpoczęty przez emilop95
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak raz, ciekaw mnie to cały czas Big Grin

__________________
Nick w Grze Eleonore

Po wygranej aukcji składasz ofertę Wink
22-04-2017 09:09 emilop95 jest offline Strona domowa emilop95 Szukaj postów użytkownika: emilop95 Dodaj emilop95 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R14 Ekspedycja Samarytanin

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH