Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria v2 (R17/R19) Biala 1h? czy to ma sens? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Biala 1h? czy to ma sens? 3 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Rhaedoc
Member


Data rejestracji: 04-03-2017
Postów: 48

Biala 1h? czy to ma sens? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam serdecznie. Grałem dawno dawno temu w bw, nie bylo 2 aktu itp. Wtedy klazdy gral biala 1h, najprostrza sciezka, biala zwinkowala wszystkich itd.

Z tego tez wzgledu zaczalem grac biala 1h. Gralem zabójcą, zmienilem na mnicha (50% seerwa gra palna). Wiele razy myslalem, by sie przerobic na biala 2h, lub potepa z dystansem.

Moj ekwipunek wyglada tak:
http://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=7d83dc47dd

Atakuje tylko potepow, sprawdzonych, z ktorymi spokojnie daje rade.

Przykladowa ekspa:
http://r19.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...15493416&type=2
smiech na sali.


Co robic z ta postacia? Denerwuje mnie gdy biala 2h ze 120 zwinki sie wbija na mnie, 3 kryty i padam Big Grin 120 zwinki Big Grin . chcialbym takze uzywac moich arkan, by zadawac wiekszy dmg, zamiast arkan setowych by wgl trafiac (lub marnowac krew [patrz wyzej])

Pomooocy! Smile
20-04-2017 19:48 Rhaedoc jest offline Szukaj postów użytkownika: Rhaedoc Dodaj Rhaedoc do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na niskim lvl nie dasz rady konkurować w dmg z CRami czy snajperami na expach. Dopiero na bardzo wysokim lvl masz szansę grać jak równy z równym z 2h. Twój eq jest optymalny jak na ten lvl. Możesz powoli brać się za rubiny młodości, elfi kilt uników i bandane adrenaliny i tylko czekać aż wbijesz lvl żeby nosić itemy dsk1, żeby robić ciekawszy dmg

__________________
Coś, kiedyś
22-04-2017 18:30 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
Rhaedoc
Member


Data rejestracji: 04-03-2017
Postów: 48

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Rhaedoc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

problem narazie mam z zasieigiem. mam nadzieje, ze umagi jakos mi pomoga, uparlem sie na tego mnicha i chce go kontynuowac, jednakze nie wiem jak to bedzie w eng game. na aukcjach malo dobrych itemow, by zlozyc jakies porzadne piastki
23-04-2017 07:58 Rhaedoc jest offline Szukaj postów użytkownika: Rhaedoc Dodaj Rhaedoc do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

masz problem z czerwonym smokiem? Każdy grający białą i dystanem ma taki problem. Później moby są już dla białej bardziej przyjemne i z zasięgiem aż takiego problemu nie ma.
w eq za wiele nie pokombinujesz, bo trzyma Cię lvl. tygrys czapa adry mogłaby trochę pomóc i elfie szorty uników/nocy

__________________
Coś, kiedyś
24-04-2017 12:29 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
Rhaedoc
Member


Data rejestracji: 04-03-2017
Postów: 48

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Rhaedoc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zmienilem troszke eq. Szorty do wymianyu na elfie uniki, brakuje mi jakies 300kk Big Grin D
a potem co? tygrysia bandana adrenaliny? dosk+1 bandana adrenaliny?

Ostatnia zabita hydra: http://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=4559333043
Eq:
http://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=78e8cfeee1
16-05-2017 15:54 Rhaedoc jest offline Szukaj postów użytkownika: Rhaedoc Dodaj Rhaedoc do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 824
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

elfie nocki
dsk1 bandana adrenaliny

__________________
Tonąca_rybka
16-05-2017 17:14 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
Rhaedoc
Member


Data rejestracji: 04-03-2017
Postów: 48

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Rhaedoc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

elfie nocki? niemozliwe dostac cos takiego Big Grin jakby ktos takie mial to bog tej gry/ raczej myslalem o elfich szortach unik> elfi kilt (narazie kilt nie, za duze wymogi)
16-05-2017 17:39 Rhaedoc jest offline Szukaj postów użytkownika: Rhaedoc Dodaj Rhaedoc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria v2 (R17/R19) Biala 1h? czy to ma sens?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH