Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Rebus przy rozwiązywaniu PIT'u » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Rebus przy rozwiązywaniu PIT'u
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Attention Rebus przy rozwiązywaniu PIT'u Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Siema mam pytanie, biorę się za swój PIT i kompletnie nie wiem jak to ugryźć. W 2016 roku miałem dwie prace w Polsce oraz półtora miesięczną pracę za granicą. Już wiem że na rozliczenie Holenderskiego PIT'u mam 5 lat, a więc olewam to na daną chwilę tylko nie mam pojęcia czy wypełniając pit z Polskich prac muszę gdzieś wpisywać dochód z zagranicy. Doszły mnie słuchy że nie jest to obowiązkowe i pieniądze zarobione w Polsce rozliczam w Polsce a pieniądze zarobione w Holandii rozliczam w Holandii.
Proszę o pomoc Crying

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


27-04-2017 18:04 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
Melodrama
Lord


images/avatars/avatar-25527.jpg

Data rejestracji: 14-03-2016
Postów: 254

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzieki bogu ,że napisałeś te 5 lat bo właśnie czas się kończy a ja w ciemnej kieszeni z pitem holenderskim:<


Nie jestem do końca pewny ale powinieneś się rozliczyć z Holenderskich pieniędzy w Polsce.

poszukaj tam gdzieś rubryczki Tongue

__________________

27-04-2017 20:19 Melodrama jest offline Szukaj postów użytkownika: Melodrama Dodaj Melodrama do Listy kontaktów
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Askarianh
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

5 bądź 3, słyszałem dwie wersję Big Grin

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


28-04-2017 12:41 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
Melodrama
Lord


images/avatars/avatar-25527.jpg

Data rejestracji: 14-03-2016
Postów: 254

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

5 lat masz.

Z tego co wiem to ja pracując za granicą i tak musze wypełnić polski PIT i rozliczyć się z holenderskiej kasy. Aczkolwiek ja miałem tlyko zarobek holenderski. WIęc w Polsce musze tlyko złożyć PIT zero(?) i podatku nie będę płacił.

Jeżeli miałeś prace w polsce i holandii to musisz się rozliczyć z obydwóch pieniedzy w polsce.

Wyjdzie Ci chyba troche tam do dopłaty.

To tylko informacje od znajomych co siedzą w NL.

__________________

28-04-2017 12:53 Melodrama jest offline Szukaj postów użytkownika: Melodrama Dodaj Melodrama do Listy kontaktów
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Askarianh
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dopłaty za to że wcześniej mi zabrali, kocham to Big Grin rotfl

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


28-04-2017 13:38 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Rebus przy rozwiązywaniu PIT'u

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH