Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » WULGARYZMY/OBRAZA 52140 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 52140
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

52140 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 52140
Postać Magányos Farkas

Wulgaryzm na sb (2017-05-11 17:43)
1 dzień

__________________

11-05-2017 19:12 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
misiux
Member


Data rejestracji: 27-07-2011
Postów: 49
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku z tym, że na podstawie nie wiadomo czego skracacie stałki do 30 dni lub całkowicie zdejmujecie bany takim oszustom jak alien, napisałem odwołanie do C o skrócenie bana do 24 minut.

Albo traktujecie wszystkich równo wg. tych samych kryteriów, albo dla mnie też zróbcie wyjątek.

Pozdrawiam,

MF

__________________
R14 Magányos Farkas
Mrówkojady Ciemności

11-05-2017 20:42 misiux jest offline Szukaj postów użytkownika: misiux Dodaj misiux do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Masz do tego prawo, żeby się odwołać

Pozdrawiam

__________________

11-05-2017 20:44 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
misiux
Member


Data rejestracji: 27-07-2011
Postów: 49
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moje odwołanie zostało olane, a chciałem napisać, że w sprawie Farkasa interweniował już dyrektor Dąbek, prezes Bednarski i towarzysz Zaręba. No i co ja im mam odpowiedzieć?

__________________
R14 Magányos Farkas
Mrówkojady Ciemności

12-05-2017 20:41 misiux jest offline Szukaj postów użytkownika: misiux Dodaj misiux do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » WULGARYZMY/OBRAZA 52140

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH