Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » UnMod Pack Forum » Pomysł usuniecie denerujacego info o tym kto 3ma krew » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony usuniecie denerujacego info o tym kto 3ma krew 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

usuniecie denerujacego info o tym kto 3ma krew Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo bym prosil zeby alert o tym kto 3ma krew byl wylaczany w ustawieniach...

masakrycznie mnie denerwuje ze np sciagam eq i chce kliknac zaznacz wszyst czy oddaj zk i co sie dzieje?

oczywiscie musi zejsc wszystko w dol by kliknelo sie zamiast tego by zamknac polke albo ekwipowac czy tam przeniesc przedmioty w zk...

masakrycznie mnie to denerwuje...

prosze by byla mozliwosc odznaczenia tego alertu w ustawieniach...

dziekuję

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
29-05-2017 19:09 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podpisuję się wszystkimi 4 kopytkami pod tym, więcej to przeszkadza, jak pomaga, bo co to za problem zerknąć, kto ma krew?
29-05-2017 23:49 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez deviljin84
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jesli kogos bedzie to denerwowalo to sam sobie to zmienilem...

robimy to tak:

1) klikamy na greesemonkey / tapermonkey (jestem za leniwy zeby sprawdzic jak to sie nazywa wiec moglem cos zle napisac) i wchodzimy w panel sterowania

2) przy unmodzie z prawej strony klikamy taka mala ikonke edytuj

3) wciskamy F3 i szukamy frazy "UWAGA! KREW Z ZK"

4) podmieniamy ta linijke kodu oraz nastepna na:

document.getElementsByClassName('hr720') [0].innerHTML = '<b style=\'color: yellow;font-size:1.4em;text-shadow: 2px 2px 2px black;text-shadow: -2px -2px 2px black;\'>>>>>>>>>>>>> UWAGA! KREW Z ZK W UŻYCIU! (' + itemS[i].getElementsByTagName('div') [2].getElementsByTagName('a') [1].innerHTML + ') <<<<<<<<<<<< </b>';
document.getElementsByClassName('hr720') [0].style.height = '20px';

5) u gory w pasku klikamy zapisz...

i to tyle...

dla mnie jest lepiej widoczne i nic denerwujaco nie przeskakuje... jbc ja mam chrome... nie wiem jak na mozarelli

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
22-06-2017 17:34 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » UnMod Pack Forum » Pomysł usuniecie denerujacego info o tym kto 3ma krew

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH