Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ
/ GROŹBY
prowokacje trolla + obraza
» Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony prowokacje trolla + obraza 8 Ankieta - średnia ocena: 4,388 Ankieta - średnia ocena: 4,38
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
BENZ
Double Ace


images/avatars/avatar-25640.jpg

Data rejestracji: 03-09-2016
Postów: 127
Kraina: Necropolia

prowokacje trolla + obraza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

id zgłaszającego: 122703
id zgłaszanego: 266352

proszę coś zrobić z tym trollem recydywistą i nie mam tu na myśli blokady danego konta (oby to jednego) tylko proszę wziąć sprawę w swoje ręce pokazać że administracja potrafi wsadzić bana permanentnego i zablokować dostep do bw gość w ogóle nie gra, trolluje a wiemy że "bla bla" bo wiadomo o kogo chodzi nie ma jednego incydentu na swoim" koncie"

http://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...17794013&type=1
http://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...d=715853&type=3
http://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...17794180&type=1
http://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...d=715860&type=3
http://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...17794370&type=1

cholerny obrońca uciśnionych mylący rzeczywistość od gry
https://www.youtube.com/watch?v=Z8jmZ77-bvw

__________________
"Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik..."
ID: 122703 tylko R1

11-06-2017 22:46 BENZ jest offline Szukaj postów użytkownika: BENZ Dodaj BENZ do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety, jedyną "prowokacją" - z jaką mamy tu do czynienia - są wasze prawie codzienne oblegi ("materiał dowodowy" w pierwszej PW wysłanej przeze mnie) na nasz klan (bo klan top1 robi wam regularne włamania między pośladki)...
Zatem powtórzę to raz jeszcze... Jaką trzeba być miernotą, żeby klanem top2 mającym ~4200k pkt wjeżdżać notorycznie po [] do klanu (top7), który ma tychże pkt ~470k? NIE WSTYD WAM?! Tak zwyczajnie, po ludzku...
Ujmując to bardziej obrazowo: nie byłoby waszych oblegów, nie byłoby moich PW... To wasze oblegi są przyczyną, a moje PW skutkiem... Ale czego ja wymagam od kogoś, kto ma problemy z kojarzeniem faktów i rozumieniem związków przyczynowo-skutkowych...

Tak czy owak dla mnie jest to celowe, notoryczne i czynione z premedytacją utrudnianie gry małemu klanowi tylko dlatego, że jesteście MIERNOTAMI nie potrafiącymi nawiązać walki z równymi sobie... MOŻE Z CZYMŚ TAKIM OPERATORZY W KOŃCU COŚ BY ZROBILI (SKORO NA NP. R18 WLEPIACIE STAŁKI ZA POJEDYNCZE PRZYPADKI PUSTAKOWANIA Z MULTIKONT)?

Anyway, róbcie tak dalej, to ludzie jeszcze szybciej zaczną się kasować i w pewnym momencie na R1 zostaniecie tylko wy i Dejt... ale wtedy już nie będziecie mieli komu tych pustaków sprzedawać... I co wtedy zrobicie?chytry



PS Masz JAKIEKOLWIEK dowody na to, że mam więcej niż jedno konto na R1? Jak to, nie...?Oo To... khem... khem... najlepiej w podskokach i mnie więcej nie oczerniaj (oraz nie mierz miarą swoją lub swoich klanowiczów)...
Swoją drogą... a ty ile masz "incydentów" na swoim koncie?chytry

EDIT
Jedyną osobą, która ma tutaj problem z odróżnieniem rl od BW (i z poprawną pisownią, tak przy okazji), jesteś ty i tylko ty... Dlaczego? Bo nadal nie dociera do twojego rycerskiego łba, że żaden ban nie zrobi na mnie wrażenia z tej prostej przyczyny, że konto jest lv1, a loguję się na nim 1/tydzień (więc bana nawet nie zauważę)... Ale tyś się uparł, że ban w jakikolwiek sposób utrudni mi "grę" (choć jak sam słusznie zauważyłeś, nie gram przecież)... Więc dlaczego to robisz? Ja ci powiem dlaczego, "cumplu"... Bo dobrze wiesz, że mam rację w tym, co piszę i że robiąc takie krzywe akcje z pustakowaniem klanu, który niczego złego wam nie zrobił i nie jest w stanie w żaden sposób się obronić, robicie zwyczajne ŚWIŃSTWO, a jak to mówią "prawda w oczy kole"...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 16-06-2017 20:16.

11-06-2017 23:17 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
BENZ
Double Ace


images/avatars/avatar-25640.jpg

Data rejestracji: 03-09-2016
Postów: 127
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez BENZ
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może by tak operator zareagował na zgłoszenie....

__________________
"Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik..."
ID: 122703 tylko R1

16-06-2017 13:39 BENZ jest offline Szukaj postów użytkownika: BENZ Dodaj BENZ do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.687
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przyznaję, że nie wiem jak mi umknął ten temat Oo.... Byłam na forum i zerkałam, i nie rzucił mi się nawet w oczy, a z reguły nie czytane tematy są podświetlone ikonką. Najmocniej przepraszam.

Po pierwsze to są tzw. Wojny Krwi, i obleganie jest jednym z elementów gry. Ma swoje dobre i złe strony. Przed pustakowaniem też można się bronić - wymaga to trochę nakładu współpracy. Wiem, że jest uciążliwe.


Wracając do meritum:

ID 266352
Postać BANita

obraza, spam, wielokrotna recydywa
BAN STAŁY

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

17-06-2017 22:55 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
Przyznaję, że nie wiem jak mi umknął ten temat Oo....

Jak? Dokładnie tak, jak wykonujesz swoją pracę - na odwal i po łebkach (zapewne z tego samego powodu wielokrotnie, w przeszłości, nie widziałaś [mimo że "paczałaś"] niczego nadającego się na bana w skargach składanych przeze mnie, mimo że moje "teksty" za które obecnie dostaję stałki "bo tak", przy co niektórych zgłaszanych przeze mnie wtedy, są niemalże "komplementami" - cóż, przyzwyczaiłem się już, że zauważasz "coś na bana/warna" przeważnie wtedy, gdy jest to w twoim szeroko pojętym interesie, pasuje do twojej wersji/interpretacji "wydarzeń" lub ew. w jakimś aspekcie nie jest ci na rękę)... Bo to chyba nie o to chodzi, żeby op z wielką łachą zaglądał na BW w porywach 2x/tydzień (podówczas gdy w umowie podobno macie zapisany psi obowiązek... o przepraszam... warunek logowania się 1x/24h)...
Dlatego właśnie dla mnie zawsze będziesz "panią operator", a nie Operatorką...
Tak czy owak, popisała się "pani operator", nie ma co... Zresztą nie pierwszy raz... Może Sushi w końcu powinien zainteresować się jakością "pracy" świadczoną - jakby nie było odpłatnie - przez "panią operator"...
Swoją drogą to żałuję, że te 2 lata temu (gdy dostałem stałkę na postać, na której de facto grałem) od razu nie upubliczniłem na forum układzików, jakie z "panią operator" miałem jako "zwykły gracz", tylko cackałem się (przez sentymenty, którymi - jak widać - absolutnie nie powinienem się kierować) z "panią operator" jak matka z urwisem łudząc się, że może "pani operator" w końcu poukłada się w głowie... Niestety, czym dłużej na operatorskim stołku, tym gorzej (jak widać)... Gdybym wtedy zrobił, co powinienem, to kto wie - może dzisiaj "pani operator" nie byłaby już "panią operator", a nawet gdyby była, to Sushi spionowałby "panią operator" na tyle skutecznie, że nie odstawiałaby takiej fuszerki, jak obecnie...
Tak czy owak plik, w którym są namacalne dowody na grzeszki "pani operator", nadal leży sobie spokojnie na dysku... Pytanie, jak długo tam poleży w takim stanie...


cytat:
Sephiroth napisał(a)
Byłam na forum i zerkałam, i nie rzucił mi się nawet w oczy (...)

No cóż poradzić, że bywasz wybiórcza, krótkowzroczna i stronnicza...


cytat:
Sephiroth napisał(a)
Po pierwsze to są tzw. Wojny Krwi, i obleganie jest jednym z elementów gry. Ma swoje dobre i złe strony. Przed pustakowaniem też można się bronić - wymaga to trochę nakładu współpracy. Wiem, że jest uciążliwe.

"Wojny Krwi" to już od dawna są tylko i wyłącznie z nazwy...
W takim razie poproszę o instrukcję postępowania, dzięki której będzie można wybronić się przed pustakowaniem ze strony klanu, który ma 10-krotną przewagę punktowąchytry
Uciążliwe? Zwykle, szelmowskie (żeby nie ująć tego dosadniej) pastwienie się nad słabszymi nazywasz uciążliwością?


cytat:
Sephiroth napisał(a)
Wracając do meritum:

ID 266352
Postać BANita

obraza, spam, wielokrotna recydywa
BAN STAŁY

TRZY wiadomości (bo 2. z wklejonych przez tego skarży... wiadomo co... linków są jego autorstwa - być może to "pani operator" też przeoczyła?) to spam?rotfl

Recydywa? Dwa bany w tym roku (zasadniczo za nic), dwa w zeszłym i recydywa? Zapytam więc z czystej ciekawości kiedy "ID 43237" dostanie (obiecaną przez "panią operator" w styczniu 2014 roku) stałkę za całokształt (bo skarg na niego w analogicznym okresie było o wiele więcej, a stałkę "pani operator" zapowiedziała "przy następnym wyskoku" (a tych było już wiele)...
Dlaczego "pani operator" działa jak bot (tak binarnie) i potrafi mi wlepiać tylko stałki, niezależnie od ciężaru przewinienia, podówczas gdy innym za podobne lub mocniejsze przewinienia wlepia jakieś śmieszne bany w postaci 1-3 dni?chytry
To chyba jedyna gra, w której opy wlepiają stałki za tak durne "przewinienia"... z każdą kolejną za coraz durniejsze i bardziej błahe, byle tylko pokazać że niby coś się robiBig Grin

Co do obrazy natomiast... Poproszę o wyszczególnienie w tym temacie czym konkretnie obraziłem tegoż denuncjatora? Bo tak się składa, że przezornie te całe trzy PW sobie skopiowałem i śmiem twierdzić, że bardziej to ten typek mnie obraził w swoich postach w poprzedniej skardze na mnie, za co do dnia dzisiejszego "pani operator" nie raczyła wlepić mu bodaj warna, mimo upomnień z mojej strony (aczkolwiek gdybym to ja zwracał się w ten sposób do "pani operator", to już miałbym przynajmniej 2 warny, niemniej "tumiwisizm" "pani operator" ani trochę mnie już nie dziwi)... Ale czego i od kogo ja wymagam...



EDIT
A co mi tam... Czyma pani, "pani operator", i tylko mi pokoloruje te rzekome obrazy (wklejam, żeby "pani operator" przypadkiem nie przemęczyła się szukaniem i rzucaniem - bądź nieBig Grin - okiem);]

cytat:
Adresat: Reanimator
Tytuł wiadomości: co tam?
Data wysłania: 2017-06-11 22:10:51
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=f0365843d3
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=29215b3105
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e1e8b94244
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=9726fadd2a
dejt znowu grzecznie nakazuje wam sie schylac?Big Grin

cytat:
Adresat: Reanimator
Tytuł wiadomości: Re: co tam?
Data wysłania: 2017-06-11 22:17:06
ale to nie koncert zyczen;]
zreszta... dlaczego mialbym spelniac jakiekolwiek prosby pospolitych miernot, ktore kompletnie nie potrafiac nawiazac walki z rownymi sobie, biegaja do "maluchow" po []?chytry

cytat:
Adresat: Reanimator
Tytuł wiadomości: Re: co tam?
Data wysłania: 2017-06-11 22:23:01
a lec sobie do opa na skarge, mnie to zwisa kalafioremBig Grin
serio jestes tak glupi, iz myslisz ze jakikolwiek ban na koncie lv1, na ktore loguje sie raz na tydzien, robi na mnie jakies wrazenie?Big Grin
wez ty lepiej juz odstaw te bw i wyjdz na swieze powietrze, bo jeszcze troche i zwoje ci sie wyprostuja...


__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 18-06-2017 16:13.

18-06-2017 00:07 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.687
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przegrywanie w tenisa z dużo lepszym przeciwnikiem też nazwiesz pastwieniem się? To jest gra. Albo znajduje się lepszy team, lepsze konotacje, zmienia klan, a jak nie umie się przegrywać to nie zabiera się za gry, w której inni mogą zrabować ci twoje dobra (o ile jest to dopuszczone).

Przykro mi. Znam to. Wiem, że jest to frustrujące. Jak w przypadku każdych wojen na R1 między klanami top - wszystko odbija się niżej czkawką. Cytując: "Taki mamy klimat".... Niestety. I nie, nie oznacza to, że mi się to podoba - tylko to, że nie da rady nic z tym zrobić.

Dwa, już w poprzedniej skardze, wyraźnie poproszono cię o "nie spamowanie". Oznacza to wysyłanie niechcianych wiadomości w tym przypadku od Ciebie.

Pani operator nie wlepia ci od razu stałek, tylko jakoś przypomina sobie, że ostrzegawczo otrzymałeś ostatnio bana czasowego.... Czy może się mylę?

obraza wulgaryzmy i spam

Właśnie dlatego, że byłeś grzeczny, nie prowokowałeś, nawet jeśli trzymałeś konto tylko po to by sobie pooglądać kp od czasu do czasu. Widać jednak, że najprostsze prośby o nie łamanie regulaminu - nie skutkują.

W powyższych wiadomościach nie dość, że spam to jeszcze dopuściłeś się obrazy - sam wkleiłeś wiadomości (miernoty, głupi). Dlatego, że wyraźnie nie uczysz się na własnych błędach oraz to, że konto jest trzymane, jak widać do spamowania - ban stały.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

18-06-2017 22:15 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ
/ GROŹBY
prowokacje trolla + obraza

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH