Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Tchnienie - tedy droga? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Tchnienie - tedy droga? 7 Ankieta - średnia ocena: 4,86
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
pieczarr
Lord


Data rejestracji: 11-09-2014
Postów: 425
Kraina: Necropolia VIII

Tchnienie - tedy droga? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zalaczam zdjecie bo nie wiem kiedy zniknie.

http://ifotos.pl/zobacz/screencap_aqqhhex.png

94k hp w ataku, czym to zbic w 10 rund? Mowimy o necro2. Przykladowo co ma zrobic WZ/Kultysta w takiej sytuacji?
17-06-2017 21:47 pieczarr jest offline Szukaj postów użytkownika: pieczarr Dodaj pieczarr do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

majkiem Wink

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
17-06-2017 22:02 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

porządny białas albo dyst zbije tyle HP w 10 rund bez problemu

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
17-06-2017 22:36 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czym zbic? Krytami za 2k z byle demona 2h na epik golym speedzie
17-06-2017 22:54 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
Dynia
Triple Ace


Data rejestracji: 21-05-2017
Postów: 201
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Epik ck szybkostrzelności + speed + jastrzebie i jakis dobry luck
Ewentualnie wyssać będąc ssakiem/korzystając z biżuterii z arkanami ssaka Smile
17-06-2017 23:16 Dynia jest offline Szukaj postów użytkownika: Dynia Dodaj Dynia do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 824
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Palna w ataku jest taka śmiesznie prosta ze na r10 czy dystans czy białaś 1h czy 2h w ataku czesto lata w palnej xD

epik zdrada
epik orcha
epik mp to zestaw który ma juz prawie każdy

MAcie swoje epiki które wypłaszczyły gre Tongue Tongue Tongue Tongue

__________________
Tonąca_rybka
17-06-2017 23:19 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
Dynia
Triple Ace


Data rejestracji: 21-05-2017
Postów: 201
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up: 2,5 roku gry i wciąż nie mam epik zdrady (0/3) i epik orchy (0/1)
Palna w ataku pvp to bardzo często samograj (mówię to jako palniak) zwłaszcza na potępie lub ssaku.

Daj mi te epiki, niech mi wypłaszczą grę :/
17-06-2017 23:25 Dynia jest offline Szukaj postów użytkownika: Dynia Dodaj Dynia do Listy kontaktów
pieczarr
Lord


Data rejestracji: 11-09-2014
Postów: 425
Kraina: Necropolia VIII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pieczarr
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Trova
porządny białas albo dyst zbije tyle HP w 10 rund bez problemu




porzadny bialas masz na mysli kogo? przykladowo epik demon pn + epik przeklety kastet na epik tygrysim speedzie. Koles ma 600 defa, a ignor siega 25-35%
Nie zbijesz tyle hp w 10 rund.
18-06-2017 09:36 pieczarr jest offline Szukaj postów użytkownika: pieczarr Dodaj pieczarr do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wbijasz skórę+aurę i jego defa masz w głębokim poważaniu, a sam ci nie wbija krytów.
Jako kultysta wbijasz krew życia z talizmanem, regenerujesz sobie chore ilości HP(nawet do 25% całkowitego HP) a do tego zadajesz chore krytyki.
Jako ssak wbijasz ciszą albo lepiej wyssanie i patrzysz jak jego talizman staje się bezużyteczny.
ŁM wbije sobie majka i jego gigantyczna przewaga HP spada.
Potęp - no tu jest ciekawsza sprawa. Możesz go próbować przespostować albo bierzesz dystans(kusza na ten przykład) i go tłuczesz.

Poza tym przewaga HP wynika w głównej mierze nie tyle z talizmanu co również z rozbudowy kwadratu. Zwróć uwagę na to, że w PvP dużą rolę odgrywają budynki, więc jeżeli masz dobrze rozbudowany garnizon/HB to również wszystkie efekty zwiększające HP z budynków(czyli, np. tchnienie czy wpływy) również będą bardziej skuteczne.

__________________
R14 - Sonny Psycho
18-06-2017 10:08 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
Lukaszek54
Lord


images/avatars/avatar-11917.gif

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 288
Klan: AA
Kraina: Necropolia II; Necropolia VI
Skąd: Ż.R.D.W.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pieczarr napisał(a)
cytat:
Originally posted by Trova
porządny białas albo dyst zbije tyle HP w 10 rund bez problemu




porzadny bialas masz na mysli kogo? przykladowo epik demon pn + epik przeklety kastet na epik tygrysim speedzie. Koles ma 600 defa, a ignor siega 25-35%
Nie zbijesz tyle hp w 10 rund.


A ja uwazam ze jest do zbicia..

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=5d408390f0


Fart bo fart ale zamiast modyfikowac talizmany w dol to moim zdaniem lepiej ulepszyc te slabsze jaki sens jest cofac sie ? Postacie maja byc silniejsze ciekawsze walki a nie 2-3 rundy i po zawodach....


Edit:

Po drugie nie ma uniwersalnego eq przeciez... Na kazda rase jak i na kazde eq trzeba miec pomysl jak sie przebic...

__________________
Nick R10: Xr15-yV
Nick R3: WeNdIgO

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lukaszek54: 18-06-2017 10:20.

18-06-2017 10:11 Lukaszek54 jest offline Strona domowa Lukaszek54 Szukaj postów użytkownika: Lukaszek54 Dodaj Lukaszek54 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Lukaszek54: . YIM Account Name of Lukaszek54: . Zobacz profil MSN Lukaszek54
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako palniak potępiony stwierdzam, że Życie i Śmierć to bardzo przereklamowany temat. Ok spoko Dmg z tego tchnienia nie powala co widać na wielu linkach.


Faktycznie palniak kultek na odzysku, w ogólnym rozrachunku ma wiecej hp i wieksze dmg. Osobiście ich unikam bo po prostu nie mam szans. Ten sam kultek z bronia zwinna 2h rozwala te 90k hp bardzo szybko.

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=008aa59b10
http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=8162bb6b24
http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2cc3af6b6e

Teraz ssak. Myślę, że tutaj nie ma co pisać bo wiadomo jak to sie kończy. Sredni ssak wysysa okolo 23 arkan...ja wbijam maksymalnie 21 tchnienia z umagami do ptk krwi. Cale moje hp spada a ssak dostaje boosta do dmg Big Grin

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=10553a7c6f

Łapacz...w pvp najbardziej irytująca dla mnie rasa. Pozwolę sobie opisać sytuacje atakując Lopezzo na r14. z moich 90k gość zostawia mi majkiem 20k...i co? bije mnie epickimi demonicznymi pałkami. Bo sam ma okolo 40k hp w obronie.


Wuzet : http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=34fc0d5fa0
ok moge miec nawet i 100k hp i co z tego?


a moje eq prezentuje sie tak :
http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=97c0af4bbf

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=69cc7fdecc



Opowiadacie o tym potępionym jakby był niewiadomo jaki silny...ale na pewnym poziomie uważam, że jest kiepski. Ok ma groze i szpony tylko, że poza arenami nie używam tego bo nie ma gdzie Tongue

i nie mówcie mi, że szpony pozwola mi pokonać kultka na odzysku, czy ssaka na wyssaniu, czy lapacza na majku czy wuzeta ze skóra bo padne ze śmiechu Smile

__________________
r14 ---- > mts

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez stm: 18-06-2017 12:08.

18-06-2017 12:01 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
Toaletor
Lord


images/avatars/avatar-18560.jpg

Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 325
Klan: BLUE DRAGON
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Gliwice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Problem jest raczej nie w samych arkanach ale w ilości arkan do użycia. Jest sporo takich arkan które w większych ilościach stają się przegięte. Oczywiście są to głównie: majestat, tchnienie oraz krew życia chociaż taka skórą bestii czy nawet kocie ścieżki też mogą być przegięte w wielu sytuacjach jak ktoś tego wrzuca po 60+
I co z tym zrobić? Nie można nikomu zakazać używania arkan przecież a umagi do krwi są dość częstym dodatkiem do dobrych umagów jedynie można je ograniczyć jak w przypadku majestatu ale pewnie to też nie da za specjalnie dużo no i wiele osób było by słusznie bardzo wkurzonych z tego powodu
18-06-2017 12:36 Toaletor jest offline Szukaj postów użytkownika: Toaletor Dodaj Toaletor do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 824
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
stm napisał(a)
Jako palniak potępiony stwierdzam, że Życie i Śmierć to bardzo przereklamowany temat. Ok spoko Dmg z tego tchnienia nie powala co widać na wielu linkach.


Faktycznie palniak kultek na odzysku, w ogólnym rozrachunku ma wiecej hp i wieksze dmg. Osobiście ich unikam bo po prostu nie mam szans. Ten sam kultek z bronia zwinna 2h rozwala te 90k hp bardzo szybko.

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=008aa59b10
http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=8162bb6b24
http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2cc3af6b6e

Teraz ssak. Myślę, że tutaj nie ma co pisać bo wiadomo jak to sie kończy. Sredni ssak wysysa okolo 23 arkan...ja wbijam maksymalnie 21 tchnienia z umagami do ptk krwi. Cale moje hp spada a ssak dostaje boosta do dmg Big Grin

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=10553a7c6f

Łapacz...w pvp najbardziej irytująca dla mnie rasa. Pozwolę sobie opisać sytuacje atakując Lopezzo na r14. z moich 90k gość zostawia mi majkiem 20k...i co? bije mnie epickimi demonicznymi pałkami. Bo sam ma okolo 40k hp w obronie.


Wuzet : http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=34fc0d5fa0
ok moge miec nawet i 100k hp i co z tego?


a moje eq prezentuje sie tak :
http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=97c0af4bbf

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=69cc7fdecc



Opowiadacie o tym potępionym jakby był niewiadomo jaki silny...ale na pewnym poziomie uważam, że jest kiepski. Ok ma groze i szpony tylko, że poza arenami nie używam tego bo nie ma gdzie Tongue

i nie mówcie mi, że szpony pozwola mi pokonać kultka na odzysku, czy ssaka na wyssaniu, czy lapacza na majku czy wuzeta ze skóra bo padne ze śmiechu Smile


Po pierwszym linku mozna powiedzieć jedno 270 defa za mało brak krytyka wiec dmg słaby Wink

__________________
Tonąca_rybka
18-06-2017 12:50 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co za hipokryzja jakbyscie nie pamietali to szpony i tchnienie juz raz zostaly znerfione poza tym wszyscy dobrze wiemy ze przegiete to jest kombo skora plus aura tyle bonusow co daje ta kombinacja to masakra jest ignor defa ignor kryta i hp w talich ilosciach ze glowa boli dzczegolnie na arenach 3v3 i kvk; obrcnie to jedyna sluszna kombinacja wbijaja ja palniki boalasy i dystki no slowem wszyscy szczegolnie jesli maja aure na 4lvl
18-06-2017 12:58 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tonąca rybka...tam jest eq na fascie. z orcha wychodzi duzo gorzej Smile

ale nvm juz

__________________
r14 ---- > mts
18-06-2017 13:02 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
Dynia
Triple Ace


Data rejestracji: 21-05-2017
Postów: 201
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mts, badziewny masz ten zestaw do atakowania.
Idziesz na kultka w skorpach i speedzie? xD
Narzekasz na kosmiczny regen a nie potrafisz przespostować typka, żeby nie trafiał i tej regeneracji nie miał? No bez przesady, jak masz wrzucać takie idiotyczne walki, to nie wrzucaj nic.
http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2cc3af6b6e
No ten pojedynek to jest jakiś totalny żart w ogóle XDD

Spompowane DMG ze szponów na arenie kvk =/= siła postaci w PVP, wiec jaki sens ma tutaj ta arena klanowa?

Mądrze użyte tchnienie jest cholernie mocne, wzrostu dmg nie odczujesz tak poważnie, skoro grasz w pvp ze speedem na nie-wuzetów >.>
18-06-2017 14:52 Dynia jest offline Szukaj postów użytkownika: Dynia Dodaj Dynia do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam, że nie potrafię grać Frown

ale miałem na celu pokazanie różnych aspektów tchnienia... a nie chwalić się wygranymi. Ehhh

__________________
r14 ---- > mts

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez stm: 18-06-2017 14:55.

18-06-2017 14:53 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pieczarr napisał(a)
cytat:
Originally posted by Trova
porządny białas albo dyst zbije tyle HP w 10 rund bez problemu




porzadny bialas masz na mysli kogo? przykladowo epik demon pn + epik przeklety kastet na epik tygrysim speedzie. Koles ma 600 defa, a ignor siega 25-35%
Nie zbijesz tyle hp w 10 rund.


Dla mnie tyle HP to pikuś, mam 100% ignora bez aury, po użyciu cichego łowcy wchodzą mi kryty po nawet 1k a mam 20 ataków

więc izi pizi

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
18-06-2017 15:42 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
pieczarr napisał(a)
cytat:
Originally posted by Trova
porządny białas albo dyst zbije tyle HP w 10 rund bez problemu




porzadny bialas masz na mysli kogo? przykladowo epik demon pn + epik przeklety kastet na epik tygrysim speedzie. Koles ma 600 defa, a ignor siega 25-35%
Nie zbijesz tyle hp w 10 rund.


Dla mnie tyle HP to pikuś, mam 100% ignora bez aury, po użyciu cichego łowcy wchodzą mi kryty po nawet 1k a mam 20 ataków

więc izi pizi


a ja mam atomową łódź podwodną, pokaż proszę linki z takich walk, obecnie jedynym slusznym buildem jest ssak pod def i cisze krwi w pvp nie ma na niego mocnych, na arenach 3 po 3 tchnienie już rządzi spotykając grupę 3x 70k+ hp jest cięzko, natomiast na ekspach rządzi niepodzielnie aura i skora ot mamy balans dla kazdego cos dobrego
18-06-2017 15:50 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Raz wpadł do mnie jarstan1 jak dobrze pamiętam używając tego talka i prawie go zabiłem, choć miał 60k hp, a ja tylko 20k hp (walkę przegrałem) link skasowany, bo jakiś czas temu, sporo przed tym tematem

mam leg dsk szybka pn mocy i leg db szybka pn impa i izi na cichym wchodzi taki dmg, że się składa taki potęp

a weź tutaj jakiekolwiek białasa z 2x epik demon 1h albo epik demon 2h

może uda mi się dorwać jeszcze jakiś link, to na pewno wrzucę

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
18-06-2017 16:21 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
Raz wpadł do mnie jarstan1 jak dobrze pamiętam używając tego talka i prawie go zabiłem, choć miał 60k hp, a ja tylko 20k hp (walkę przegrałem) link skasowany, bo jakiś czas temu, sporo przed tym tematem

mam leg dsk szybka pn mocy i leg db szybka pn impa i izi na cichym wchodzi taki dmg, że się składa taki potęp

a weź tutaj jakiekolwiek białasa z 2x epik demon 1h albo epik demon 2h

może uda mi się dorwać jeszcze jakiś link, to na pewno wrzucę


czyli już nie tak bardzo izi z tego co piszesz Smile coś mi tu lekko zalatuje ściemą Tongue żeby offtopy nie bylo obecnie wpada do mnie 2 koksów z r3+4 maja po ~90k hp ja mam 23k zbijam im ok 40-50k ale i to za mało Smile
19-06-2017 10:12 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Takie tam wyliczenia na szybko:

przy mojej szansie na kryta i ignorze, jaki mogę wyciągnąć teoretycznie jestem w stanie wytargać na takiego potępa 112,5k dmg w 10 rund. Teoretycznie do zbicia, w praktyce średnio, bo on uwali mnie w przeciągu kilku rund.

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=93ea47b725

Taki jest build. W porównaniu do epik demon halki na epik spidzie wychodzi to nawet lepiej.Podmieniając w eq siewcę na epik spida i bronie na epik demon pnki wychodzi 117,4k - 12,9k dmg w 10 rund.

Prawda jest taka, że albo ma się kontrę na potępa(ssak,wz) albo jest się w lesie. Tylko czy jak kultek wbije na krwi życia albo wz na skórze i aurze, to nie będzie podobnie? Nie wiem, czy trzeba nerfa, czy po prostu trzeba wzmocnić resztę talków.
19-06-2017 10:43 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Lizafka
Full Member


Data rejestracji: 13-10-2007
Postów: 65
Kraina: Necropolia IV
Skąd: WLKP

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kazde solidne 1h 2h czy dys z hp rzedu 40k to zbije

Ja gram potepem i lecze takich nocnym 60 i szponami. Spost 450 i nie trafia

Pokazales niezlego ptepa bo 100k hp byle nupek na slabym klocku i bez wypas zdrady nie wyciagnie tyle

Ja mam 45hb 26 ao i 100k wyciagam - majek pieknie mi to kasuje ale w eiekszosci wygrywam, na ssaki nawet nie probuje. Kultek z regenem tez daje rade. Wz na e przekletych czy demonach mulgi z 50%+ na kryta teznie sa latwi

Niepkacz tylko kombinuj
20-06-2017 18:05 Lizafka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lizafka Dodaj Lizafka do Listy kontaktów
pieczarr
Lord


Data rejestracji: 11-09-2014
Postów: 425
Kraina: Necropolia VIII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pieczarr
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podbijam z odswiezonym linkiem (na zyczenie wlasciciela Smile )
http://r12.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b033c25f88
24-06-2017 18:10 pieczarr jest offline Szukaj postów użytkownika: pieczarr Dodaj pieczarr do Listy kontaktów
bimbher
Triple Ace


images/avatars/avatar-21742.jpg

Data rejestracji: 21-03-2009
Postów: 247
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat płacz w szczególności że gra jest ustawiona pod ataki jakoś żeby wygrać z takim potempionym to nikt nie ma większego problemu znaczy to mniej więcej tyle że wszystko jest w porządku.
Ssak wpada wygrywa w 1 rundę
Łapasz wpada wygrywa w 1 rundę
WZ wpada ma dmg 2-3-4 x większy bo niweluje kryty a tchnienie daje 100% hp tylko jak by ktoś zapomniał zostało już dawno uwalone 200% czy coś takiego które faktycznie było za mocne obecne liczby są optymalne. Jakoś nikt nie płacze że wpada wz mając 60k hp i dmg kilkakrotnie wyższy.
Kultek ma leczenie takie że nigdy nie przegra jak umie grać

Nie widzę żadnego powodu dla którego by miało być cokolwiek robione z tchnieniem

i jakiś antyczny link tak o
http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b6d2f2b346

edit. teraz bym miał około 45k hp w ataku kultkiem

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez bimbher: 24-06-2017 18:37.

24-06-2017 18:31 bimbher jest offline Szukaj postów użytkownika: bimbher Dodaj bimbher do Listy kontaktów
pieczarr
Lord


Data rejestracji: 11-09-2014
Postów: 425
Kraina: Necropolia VIII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pieczarr
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by bimbher
Temat płacz w szczególności

jestem ssakiem i nie placze Smile dodatkowo dosyc fartownym i przechodze prawie wszystko i wszystkich.


cytat:
Originally posted by bimbher
i jakiś antyczny link tak o
http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b6d2f2b346

edit. teraz bym miał około 45k hp w ataku kultkiem


bijesz goscia 30k hp w 9 rund XDDD

To samo tyczy sie kz i wzta
Tu nie chodzi o to zeby ich bunkry byly nie do przejscia (tchnienie+bunkier na optymalnych diamentach i przodkach/imperatorach = w porywach 130khp)
tylko zeby faktycznie wygrywac.


BW ogolnie nie jest przystowane na postacie 100+, tutaj zaczyna sie problem.

Nikt nie przewidzial ze gra rozwinie sie do tego stopnia ze:
policja i agencja bedzie miala lvl 25 i juz buduja na wyzej, gorzej z agencja ale 2x umag intel i mamy
Garnizon i agencja 40+ to nie jest takie znowu super niespotykane
Lombard 32-33 nawet 35 ktory daje 150k pln/h




Gra ma swoje problemy i trzeba o nich mowic.
24-06-2017 19:04 pieczarr jest offline Szukaj postów użytkownika: pieczarr Dodaj pieczarr do Listy kontaktów
bimbher
Triple Ace


images/avatars/avatar-21742.jpg

Data rejestracji: 21-03-2009
Postów: 247
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak pisałem antyczny link za mało trafienia brak bonusu z rasy jak u potępa
cytat:
pieczarr napisał(a)

To samo tyczy sie kz i wzta
Tu nie chodzi o to zeby ich bunkry byly nie do przejscia (tchnienie+bunkier na optymalnych diamentach i przodkach/imperatorach = w porywach 130khp)
tylko zeby faktycznie wygrywac.




Piszesz o bunkrze 130k hp fajnie po pierwsze pokaż mi taki a po drugie z takimi samymi itemami wz by miał 78k i niwelowanie krytów i by miał 10x taki bunkier niż potemp. Kultysta z byle jaką palną też by miał lepszy bunkier pod względem pełnej ilości hp.

Po 3 są sety z arkanami ssaka specjalnie na bunkry
24-06-2017 19:44 bimbher jest offline Szukaj postów użytkownika: bimbher Dodaj bimbher do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

RE: Tchnienie - tedy droga? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pieczarr napisał(a)
Zalaczam zdjecie bo nie wiem kiedy zniknie.

http://ifotos.pl/zobacz/screencap_aqqhhex.png

94k hp w ataku, czym to zbic w 10 rund? Mowimy o necro2. Przykladowo co ma zrobic WZ/Kultysta w takiej sytuacji?


i to pisze osoba ktora ma 74k hp w obronie... hahahah xD hipokryta...

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
24-06-2017 19:59 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Tchnienie - tedy droga?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH