Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » R18 - dołączenie do Aren globalnych » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (8): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony R18 - dołączenie do Aren globalnych 41 Ankieta - średnia ocena: 3,6341 Ankieta - średnia ocena: 3,63
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wełen napisał(a)
Zmiana jednorazów czy dobicie brakujących osób nic by w tym oblegu nie zmieniło, ale co tam. Dropsy to najsilniejszy klan necro, gdzie ludzie mają takie eq, gdzie można tylko pomarzyć. Ubiliśmy ledwie 2 osoby z 50! -_- jakby wszystko było na tip top, to byłoby może z 10. Speed serwery nie powinny być łączone ze starszymi necro. Bierzcie też pod uwagę to, że na starszym serwerze gorzej o eq i o ludzi z dobrym eq. Wycofajcie się z tego pomysłu jak najszybciej, bo bardziej poronionego pomyslu od tego nie ma. To może od razu do 1 puli wrzucimy też r1 albo i morie? Będzie to miało taki sam sens.

Nic się k***a nie uczycie na błędach i macie gdzieś zdanie graczy. Dołączyliście do morii r18, ale obecny temat w sprawie beznadziejności tego rozwiązania olaliście totalnie. Tyle że morię to ratuje chociaż klejenie eq i tam różnice nie do przeskoczenia wyszły znacznie później, bo jak widać na necro od razu jest paranoja. Co wam w ogóle przyszło do głowy widząc sens czegoś takiego, żeby łączyć w arenach serwery o w ogóle innych zasadach gry? Bo idąc tą logiką to jak już pisałem, dziwię się, że nie walczymy z morią i r1...

Może starszym serwerom też przeliczyć perki na nowy sposób levelowania?


Jakie to eq maja, bo patrzac na arene to chyba zapomnieli je ubrac? Daj mi skan np najlepszej bialej 1h (oblegowo, expowy tez mozesz dodac), az chcialbym zobaczyc.

Przez stagnacje na wlasnym serwerze + to ze wygrywaliscie bez problemu ak NIE POTRAFICIE PORZADNIE WBIC.

Prosze, porady za darmo - moze cos do was dojdzie i nastepna bedzie ciekawsza:
-6 osob roznicy (wiem ze stare serwery zdychaja, ale klan zapelnic sie da)
-jednorazy (kwiatu bzu? xD + inne zle dobrane)
-dystanse, w dobie skory (nawet nie chce mi sie liczyc ile)
-multiatak na ak w dobie skory (poza naprawde mocnym jest bez sensu, u was zdecydowanie za duzo tego bylo)
-talizmany, 1/3, moze nawet pol klanu nie pozmianialo
-ninja
-spost u wielu osob (lv moze dac kilkanascie roznicy, nie kilkadziesiat)
-arkana u niektorych (6 kocich wygrywa!)

Bonus:
-kto trzyma tymiano w klanie?

U nas wyzsze poziomy, srednio dajace (na ta chwile) roznice do 20 wartosciowych bojowo stat. U was wiecej run (a przynajmniej taka mozliwosc, z racji jak nisko my bylismy gdy weszly), wiecej evo u aktywnych, o wiekszej ilosci puszczonych wypek nie wspomne.

Jakbyscie faktycznie przegrali ta klanowa przez poziomy, to naprawde - sam bym to powiedzial. Ale wasze przygotowanie na nia to byla parodia, a placz o poziomach i padajace teksty ze to byl glowny powod jest jeszcze wieksza.

Tak samo jak poziom argumentow, typu wyliczanie ile dmg zyskal potep ktory ma 6 czy 7 umagow do krwi pod wbijanie w ak, porownujac z gosciem ktory ma moze 1 rotfl

Zacytuje sam siebie:
cytat:
nokia3319 napisał(a)
Wygralibysmy ta arene nawet jakby poziomy przeskalowac w odwrotna strone...


Konrad, jesli to jest mozliwe wygeneruj ta arene z odwroconymi poziomami, ide o zaklad ze nie tylko wynik bedzie taki sam, ale i nie ubija nam wiecej niz 10-15 osob.

A jak sie nie da, to mocno trzymam kciuki za to ze wdrozysz pomysl przeliczenia poziomow dla innych necro o ktorym ktos wspominal.
02-07-2017 23:00 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak tak nokia, porównujemy się tylko do typa z masa umagów od krwi. To, że ja mam 300 z umagów i większość z was dawała więcej krwi to pikuś. Różnice kilkudziesięciu dmg z samej róznicy poziomów to też pikuś. Tak, jakbyśmy wszyscy wbili idealnie, to na pewno byśmy zbili wam kilkaset tysięcy hp więcej i byśmy wygrali. Podziel się ze mną numerem na dilera.


Ps. zarzut o eq typu multiatak w dobie skóry bestii to ja przemilczę, bo aż żal się śmiać z czegoś takiego. Ale wiesz, że czasem eq zbiera się latami i nie da się od tak go zmienić w sytuacji wejścia porąbanego talka do porąbanego arkana? I to nie tyle kwestia lenistwa, co braku mozliwości? Może jak płaczkom w końcu utną sb + aurę, to się zamkną z takimi pierdołami
02-07-2017 23:06 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wełen, nokia chyba pomylił necro z morią i mysli, że jak wchodzi zmiana to mozna zmienić tatek i eq w parę minut XD

jakby przeskalowano te lvl, jakby przeskalowano HP i i pkt krwi, to oczywistością byłoby, że r7 by wygrało xD bo ilośc samego dmg z umagów czy demonów dawałby kopa

to jest tragedia, że przyłączono r18, tak samo jak r17 i r19(za niedługo przyłączą xD)

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
02-07-2017 23:10 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Dynia
Triple Ace


Data rejestracji: 21-05-2017
Postów: 201
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Totalna amatorka z Waszej strony, postarajcie się za tydzień i zobaczymy wtedy, chociaż z takim nastawieniem pewnie ubijecie nam z 6-7 osób xD

I tak mnie ciężki dystans na ambicji (XD) rozwalił na KvK, ewentualnie wbijanie skóry i pójście też na ambicji czy innym talku do pvp.

Postarajcie się lepiej, potem dyskutujcie. Opluwaliście mnie jadem za wtopione KW z wbitymi arkanami i talkami nie do końca dobranymi (uwalone przez 10 spaślaków itp), a teraz wbijając jak amatorzy bez staranności macie najwięcej do powiedzenia.
Płaczki

edit: cieszcie się, że gram ssakiem bo kolejne 50k dmg by było ze szponów Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dynia: 02-07-2017 23:18.

02-07-2017 23:13 Dynia jest offline Szukaj postów użytkownika: Dynia Dodaj Dynia do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Welen

Wlasnie, masz 300 krwi z umagow. Ja mam 150, 41 poziomow wiecej a dalismy podobna ilosc arkan - sam tym przykladem pokazales ze to wyliczenie nocnego to glupota, bo Sub od nas ma krwi z umagow mase (chyba okolo 1k liczac z zamiennymi pod wbijanie).

Co do multiataku - nie wazne czemu ktos w tym biega (chociaz nie wierze ze tyle osob nie ma mozliwosci zlozyc czegos na speedzie, nawet leg dsk), wazne ze mnostwo osob bylo w nim na arenie, spisuje sie on slabo i nie ma nic wspolnego z poziomami. Wiec nie wiem co chcesz od tego argumentu.

@Trova

Ale co mnie obchodzi czy ktos mogl zmienic eq czy nie? Co to za argument jesli rozmawiamy o przylaczeniu r18 do aren? To tak jakbym ja pisal ze u nas jeden gosc biega z uzi na potepie bo mu nic lepszego nie droplo, czy ty wszedzie musisz swoje bzdury wciskac? Roll Eyes

Mam propozycje, jesli Konrad kiedys przeliczy poziomy i przegramy ak z r7 idacym tak jak dzisiaj, to ja sie skasuje. A jesli wygramy, to Ty to zrobisz i skonczysz spamowac dla spamu.
02-07-2017 23:17 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
pijanyjuzek
Member


Data rejestracji: 17-10-2007
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
jakby przeskalowano te lvl, jakby przeskalowano HP i i pkt krwi


Jak ja bym chciał żeby tak się stało. Odrazu ktoś by dostał kubeł zimnej wody na twarz bo widzę co niektórzy to nagle uważają się za bogów a wygrali tylko na czitach. Fakt R7 olało sprawę ale w porównywalnych ustawieniach postaci i tak by to wystarczyło i to jest bez sprzeczny fakt udowodniony wieloma sezonami oraz ostatnim z 1 porażką tylko ( jak zawsze w święta ).

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pijanyjuzek: 02-07-2017 23:21.

02-07-2017 23:20 pijanyjuzek jest offline Szukaj postów użytkownika: pijanyjuzek Dodaj pijanyjuzek do Listy kontaktów
ZeusŁDZ
Double Ace


images/avatars/avatar-25445.jpg

Data rejestracji: 05-08-2015
Postów: 138
Klan: Telefony
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja powiem tyle l2p : czyli learn to play, dla dociekliwych.

Jak można tyle lat grac i byc tak słabym jak te leszcze z Dropsy r7 lol.


Dzięki adminom ze dodali nas do aren i w końcu wszystkie kozaki co tak spamuja na forum znają swoje miejsce


Pozdro z telefonów, zawsze w zasięgu elo

__________________
Big Grin
02-07-2017 23:22 ZeusŁDZ jest offline Szukaj postów użytkownika: ZeusŁDZ Dodaj ZeusŁDZ do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żadna głupota, ponieważ to obrazuje to, ile musi topowy gracz nadrabiać umagami i eq, by w ogóle się do was zbliżyć z racji różnicy w poziomach...
02-07-2017 23:22 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Conradx
Double Ace


Data rejestracji: 02-06-2017
Postów: 109
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pijanyjuzek napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)
jakby przeskalowano te lvl, jakby przeskalowano HP i i pkt krwi


Jak ja bym chciał żeby tak się stało. Odrazu ktoś by dostał kubeł zimnej wody na twarz bo widzę co niektórzy to nagle uważają się za bogów a wygrali tylko na czitach. Fakt R7 olało sprawę ale w porównywalnych ustawieniach postaci i tak by to wystarczyło i to jest bez sprzeczny fakt udowodniony wieloma sezonami oraz ostatnim z 1 porażką tylko ( jak zawsze w święta ).


Całe r7 ma problemy z myśleniem czy tylko DROPS'y, które wylewają okrutne żale z powodu porażki? Przeskalujmy lvle, przeskalujmy też ilość puszczonych wypraw/ataków/kw które puściliście przez te 7 lat różnicy. Zapewniam Cie że dostalibyście jeszcze większy oklep na tej arenie niż teraz.
02-07-2017 23:30 Conradx jest offline Szukaj postów użytkownika: Conradx Dodaj Conradx do Listy kontaktów YIM Account Name of Conradx: Konrad
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Welen

Masz 100% racji ze roznice poziomow musi czyms nadrobic.

Ale zapominasz ze:
-dropiliscie o x dluzej (nawet liczac od wejscia epikow)
-evo powinniscie miec wymaxowane co tez swoje daje
-runy tak samo (jak weszly R18 bylo na bardzo wczesnym etapie, o wyzszych lokacjach nawet nie marzylismy

Jak zobacze link w ktorym jakis klan przegral z innym z r18 przez roznice poziomow, to przytakne tym majacym pretensje. Ale nie zrobie tego klanowi ktory przygotowanie arenowe mial tragiczne i poziom by nie zmienil wyniku.

Przy okazji, co do "zbierania eq latami":
Eq na klanowa
Eq na 3vs3

Mozna powiedziec ze zebralem to w mniej niz rok, nie mow mi ze od wejscia talkow ktos z multiataku nie mogl zrobic drugiego zestawu na demonach, rozniacego sie tylko speedem + bronia...
02-07-2017 23:32 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
dziki jaj
Full Member


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 64

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobra inaczej, bo widać do niektórych argumenty nie docierają

serwer r 18 nie został od razu połączony z innymi ponieważ miał nadgonić

widać że udało się to w troszkę ponad 2 lata

klan dropsy kiepsko się przygotował to fakt, ale gdyby się lepiej przygotował to pewnie by też przegrał lub było by może na styk.

tylko głupi nie widzi że jeśli ktoś nadrobił w 2 lata 9 lat innego serwera, to za kolejne 2 lata będzie porównywalny z serwerem co miałby 18 lat,

rozumiem że wtedy op rozdzieli serwery tak????

__________________
r7 bamberpmi
r9 Bamberpmi
02-07-2017 23:37 dziki jaj jest offline Szukaj postów użytkownika: dziki jaj Dodaj dziki jaj do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
dziki jaj napisał(a)
rozumiem że wtedy op rozdzieli serwery tak????


Nie, dadza wiecej zlotych monet z nagrod za logowanie. W tym miesiacu chociazby jest ich 100.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
02-07-2017 23:38 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 823
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nokia3319 napisał(a)
@Welen

Masz 100% racji ze roznice poziomow musi czyms nadrobic.

Ale zapominasz ze:
-dropiliscie o x dluzej (nawet liczac od wejscia epikow)
-evo powinniscie miec wymaxowane co tez swoje daje
-runy tak samo (jak weszly R18 bylo na bardzo wczesnym etapie, o wyzszych lokacjach nawet nie marzylismy

Jak zobacze link w ktorym jakis klan przegral z innym z r18 przez roznice poziomow, to przytakne tym majacym pretensje. Ale nie zrobie tego klanowi ktory przygotowanie arenowe mial tragiczne i poziom by nie zmienil wyniku.

Przy okazji, co do "zbierania eq latami":
Eq na klanowa
Eq na 3vs3

Mozna powiedziec ze zebralem to w mniej niz rok, nie mow mi ze od wejscia talkow ktos z multiataku nie mogl zrobic drugiego zestawu na demonach, rozniacego sie tylko speedem + bronia...



Na starych serwerach mozesz zrobić 10k pielg i nie mieć dropa.
Co z tego ze mozesz mieć max evo jak masz np 130 level i poziom evolucji to 71 ?

Takze wszyscy z r18 ciachBig Grin

Nie nie gram na aukcyjnym Wink

+1 wulgarne zachowanie.


__________________
Tonąca_rybka

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Askarianh: 14-07-2017 16:01.

02-07-2017 23:38 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
pijanyjuzek
Member


Data rejestracji: 17-10-2007
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Conradx napisał(a)
cytat:
pijanyjuzek napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)
jakby przeskalowano te lvl, jakby przeskalowano HP i i pkt krwi


Jak ja bym chciał żeby tak się stało. Odrazu ktoś by dostał kubeł zimnej wody na twarz bo widzę co niektórzy to nagle uważają się za bogów a wygrali tylko na czitach. Fakt R7 olało sprawę ale w porównywalnych ustawieniach postaci i tak by to wystarczyło i to jest bez sprzeczny fakt udowodniony wieloma sezonami oraz ostatnim z 1 porażką tylko ( jak zawsze w święta ).


Całe r7 ma problemy z myśleniem czy tylko DROPS'y, które wylewają okrutne żale z powodu porażki? Przeskalujmy lvle, przeskalujmy też ilość puszczonych wypraw/ataków/kw które puściliście przez te 7 lat różnicy. Zapewniam Cie że dostalibyście jeszcze większy oklep na tej arenie niż teraz.


Epiki ile są lat? talki ile są lat ? o czym Ty mówisz jakie lata różnicy. 2 lata to w sam raz by ugrać co niezbędne zwłaszcza teraz jak w zeszłym roku był bonus po 2k ŁPC dla wszystkich lokacji KW to umagi każdy mógł jako takie przez rok zebrać, epiki wydropić jak miał farta a jak nie miał to i 10 lat nie pomoże coś o tym wiem. Olać tą porażkę tu chodzi o uczciwą rywalizację w przyszłości a nie o jakąś 1 walkę. Bez nadrabiania i bez liczenia kto co ma lepsze na serverze po prostu wygrywa lepszy na takich samych zasadach tak powinno być.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez pijanyjuzek: 02-07-2017 23:44.

02-07-2017 23:42 pijanyjuzek jest offline Szukaj postów użytkownika: pijanyjuzek Dodaj pijanyjuzek do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

polaczenie serwerow fast i normalnych to jak multukulti w zachodniej europie, niemki czy tez szwedki* zostali zgwalceni przez arabusow** a wladze i media*** przeinaczaja...






*- r 7
** - r 18 nawet ta butnosc i arogancja pasuje do tej nacji.
*** - administracja sobie jaja robi jak szwedzkie media mowiace, ze rosnaca fala gwaltow, to wina efektu cieplarnianego.



Tylko tak mozna wam to zobrazowac abyscie zrozumieli, ze ani administracja ani r18 nie ma tutaj racji.

__________________

02-07-2017 23:45 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
Dynia
Triple Ace


Data rejestracji: 21-05-2017
Postów: 201
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do skasowania, mea culpa

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dynia: 02-07-2017 23:49.

02-07-2017 23:48 Dynia jest offline Szukaj postów użytkownika: Dynia Dodaj Dynia do Listy kontaktów
kkolles
Full Member


Data rejestracji: 05-01-2012
Postów: 58
Kraina: Necropolia
Skąd: Bogdaniec (Gorzów Wlpk.)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Senti- napisał(a)
polaczenie serwerow fast i normalnych to jak multukulti w zachodniej europie, niemki czy tez szwedki* zostali zgwalceni przez arabusow** a wladze i media*** przeinaczaja...






*- r 7
** - r 18 nawet ta butnosc i arogancja pasuje do tej nacji.
*** - administracja sobie jaja robi jak szwedzkie media mowiace, ze rosnaca fala gwaltow, to wina efektu cieplarnianego.



Tylko tak mozna wam to zobrazowac abyscie zrozumieli, ze ani administracja ani r18 nie ma tutaj racji.


dzięki za porównanie do gwałciciela, ale niestety ja mam przegraną arenkę z klanem mającym 6 lat i 2 razy wiecej pkt, z graczami grającymi 10 lat i statami, ze zadnego podejścia nie mieliśmy, a walka była w maire wyrównana TYLKO dzięki ogarnięciu przy ustawianiu eq, wbijaniu, dobieraniu evo i 1razów
02-07-2017 23:50 kkolles jest offline Szukaj postów użytkownika: kkolles Dodaj kkolles do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
dziki jaj napisał(a)
dobra inaczej, bo widać do niektórych argumenty nie docierają

serwer r 18 nie został od razu połączony z innymi ponieważ miał nadgonić

widać że udało się to w troszkę ponad 2 lata

klan dropsy kiepsko się przygotował to fakt, ale gdyby się lepiej przygotował to pewnie by też przegrał lub było by może na styk.

tylko głupi nie widzi że jeśli ktoś nadrobił w 2 lata 9 lat innego serwera, to za kolejne 2 lata będzie porównywalny z serwerem co miałby 18 lat,

rozumiem że wtedy op rozdzieli serwery tak????


Tu nie chodzi o docieranie argumentow, tylko o teksty jak to poziom wygral ta arene, co kompletnie nie jest prawda. Nie wiem, powinienem wklejac w kazdym poscie liste tego co namieszaliscie?

Bo z samym poziomem macie racje, osobiscie licze ze Konrad wyrowna wszystkie serwery, pod przyszle fuzje. Do tego chca przyciagnac wiecej graczy przy apce, napewno ciekawiej sie wbija poziomy tak jak na R18 niz na starych serwerach.

Moze napisze to tak, jesli mowisz o problemach ze zrozumieniem:

Tele z R18 tak czy tak by wygralo z Dropsami z R7, ktore do tej pory byly liderem klanowych - problem roznicy poziomow nic tu nie zmienia.
Inne klany z R18 (bo sa o lata swietlne za nami, bez urazy dla nikogo) czesto wygraja przez roznice poziomow - ale tak samo czesto beda przegrywac na ta chwile z wieloma klanami z innych serwerow.
W skrocie, na ta chwile problemu nie ma - bedzie za rok czy dwa.

@turlacz
To niech se kupi, czasu mial wystarczajaco.
Jestes gosciem ktory spamowal na czacie r18 o tym jak to mu lepiej wychodzi bicie wendola na r10 zamiast robic runy, taki prekursor lykana od nas - samo to dyskredytuje Twoje wypowiedzi.

@Senti
Jesli zrobiles to porownanie, bazujac na tym ze przygotowanie R7 do tej ak bylo na poziomie urody niemek, a nasze na poziomie tego jak "uchodzcy" dymaja kraje europejskie ktore same o to prosily to popieram!
02-07-2017 23:59 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
ZeusŁDZ
Double Ace


images/avatars/avatar-25445.jpg

Data rejestracji: 05-08-2015
Postów: 138
Klan: Telefony
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Senti- napisał(a)
polaczenie serwerow fast i normalnych to jak multukulti w zachodniej europie, niemki czy tez szwedki* zostali zgwalceni przez arabusow** a wladze i media*** przeinaczaja...






*- r 7
** - r 18 nawet ta butnosc i arogancja pasuje do tej nacji.
*** - administracja sobie jaja robi jak szwedzkie media mowiace, ze rosnaca fala gwaltow, to wina efektu cieplarnianego.



Tylko tak mozna wam to zobrazowac abyscie zrozumieli, ze ani administracja ani r18 nie ma tutaj racji.


Miałeś swoje 5minut, dosłownie - na r18, niestety nie pykło bo nigdy nie byłeś nawer dobrą farmą. Porównywanie do sytuacji politycznej i problemów europy jest takie "poważne". To jest gra i mnie to nie obchodzi czy jesteś dymany przez araba czy przez szweda. Pozdro i poćwicz

__________________
Big Grin
03-07-2017 00:09 ZeusŁDZ jest offline Szukaj postów użytkownika: ZeusŁDZ Dodaj ZeusŁDZ do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ZeusŁDZ napisał(a)
cytat:
-Senti- napisał(a)
polaczenie serwerow fast i normalnych to jak multukulti w zachodniej europie, niemki czy tez szwedki* zostali zgwalceni przez arabusow** a wladze i media*** przeinaczaja...






*- r 7
** - r 18 nawet ta butnosc i arogancja pasuje do tej nacji.
*** - administracja sobie jaja robi jak szwedzkie media mowiace, ze rosnaca fala gwaltow, to wina efektu cieplarnianego.



Tylko tak mozna wam to zobrazowac abyscie zrozumieli, ze ani administracja ani r18 nie ma tutaj racji.


Miałeś swoje 5minut, dosłownie - na r18, niestety nie pykło bo nigdy nie byłeś nawer dobrą farmą. Porównywanie do sytuacji politycznej i problemów europy jest takie "poważne". To jest gra i mnie to nie obchodzi czy jesteś dymany przez araba czy przez szweda. Pozdro i poćwicz


A ze niby mam sie powaznie wypowiadac do waszego chorego pierdolenia? xD

Ps. geopolitycznej nie politycznej doksztalc sie chociaz odrobine.

ps2. Farma to byles Ty moja przez te 2 minuty bo 3 minuty z tych 5 kuliles ogon w tym samym klanie xD

__________________

03-07-2017 00:15 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
ZeusŁDZ
Double Ace


images/avatars/avatar-25445.jpg

Data rejestracji: 05-08-2015
Postów: 138
Klan: Telefony
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Senti- napisał(a)
cytat:
ZeusŁDZ napisał(a)
cytat:
-Senti- napisał(a)
polaczenie serwerow fast i normalnych to jak multukulti w zachodniej europie, niemki czy tez szwedki* zostali zgwalceni przez arabusow** a wladze i media*** przeinaczaja...






*- r 7
** - r 18 nawet ta butnosc i arogancja pasuje do tej nacji.
*** - administracja sobie jaja robi jak szwedzkie media mowiace, ze rosnaca fala gwaltow, to wina efektu cieplarnianego.



Tylko tak mozna wam to zobrazowac abyscie zrozumieli, ze ani administracja ani r18 nie ma tutaj racji.


Miałeś swoje 5minut, dosłownie - na r18, niestety nie pykło bo nigdy nie byłeś nawer dobrą farmą. Porównywanie do sytuacji politycznej i problemów europy jest takie "poważne". To jest gra i mnie to nie obchodzi czy jesteś dymany przez araba czy przez szweda. Pozdro i poćwicz


A ze niby mam sie powaznie wypowiadac do waszego chorego pierdolenia? xD

Ps. geopolitycznej nie politycznej doksztalc sie chociaz odrobine.

ps2. Farma to byles Ty moja przez te 2 minuty bo 3 minuty z tych 5 kuliles ogon w tym samym klanie xD


Polityczna to ogólna dziedzina zagadnienia "Geopolitycznej" więc nie jestem w błędzie.
Byłem w klanie bo potrzebna była wtyka. Co szybko zaowocowało, serwer wygrany przez nas, a wy sie sami pobanowaliscie i pokasowaliscie, zrozumiałe nikt by nie wytrzymal wysmiewania i tych pojazdow na sb xdddd
Płaczki na forum zawsze będą tak jak będą wygrani czyli my, to po której jesteś stronie zależało od ciebie, widocznie masz mentalność przegranego. Tyle ode mnie, doceń te dwa posty które ci poświęciłem bo wiecej nie będzie hehe

__________________
Big Grin
03-07-2017 00:23 ZeusŁDZ jest offline Szukaj postów użytkownika: ZeusŁDZ Dodaj ZeusŁDZ do Listy kontaktów
dziki jaj
Full Member


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 64

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tele z R18 tak czy tak by wygralo z Dropsami z R7, ktore do tej pory byly liderem klanowych


no to sam widzisz ze nieprzygotowanie dropsów niema tu większego znaczenia, wytłumacz mi więc jaki sens ma łączenie serwerów o zupełnie innej prędkości

za rok czy tam ciut więcej, mimo ze gram aktywnie wbije pewnie ze 2-3 poziomy, średni gracz w słabszym klanie wbije tych poziomów 4-5 razy więcej, dojdzie do bicia top klanów starszych serwerów i z 10/16 zrobi się 16/10, następnie 24/2 i dojdzie do tego że jakikolwiek klan staroserwerowy nie będzie miał co szukać w potyczce z r18

najlepiej pokazuje tą sytuacje połączenie r17 z innymi moriami, na początku było równo, z każda arena r17 szło w górę, teraz praktycznie r17 jest nie do ruszenia, a minęło naprawdę mało czasu od połaczenia

__________________
r7 bamberpmi
r9 Bamberpmi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez dziki jaj: 03-07-2017 00:29.

03-07-2017 00:26 dziki jaj jest offline Szukaj postów użytkownika: dziki jaj Dodaj dziki jaj do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Senti- napisał(a)
cytat:
ZeusŁDZ napisał(a)
cytat:
-Senti- napisał(a)
polaczenie serwerow fast i normalnych to jak multukulti w zachodniej europie, niemki czy tez szwedki* zostali zgwalceni przez arabusow** a wladze i media*** przeinaczaja...






*- r 7
** - r 18 nawet ta butnosc i arogancja pasuje do tej nacji.
*** - administracja sobie jaja robi jak szwedzkie media mowiace, ze rosnaca fala gwaltow, to wina efektu cieplarnianego.



Tylko tak mozna wam to zobrazowac abyscie zrozumieli, ze ani administracja ani r18 nie ma tutaj racji.


Miałeś swoje 5minut, dosłownie - na r18, niestety nie pykło bo nigdy nie byłeś nawer dobrą farmą. Porównywanie do sytuacji politycznej i problemów europy jest takie "poważne". To jest gra i mnie to nie obchodzi czy jesteś dymany przez araba czy przez szweda. Pozdro i poćwicz


A ze niby mam sie powaznie wypowiadac do waszego chorego pierdolenia? xD

Ps. geopolitycznej nie politycznej doksztalc sie chociaz odrobine.

ps2. Farma to byles Ty moja przez te 2 minuty bo 3 minuty z tych 5 kuliles ogon w tym samym klanie xD




Rofl slabe tlumaczenie i do tego bledne...

frajer, wtyka, tchorz, cykor zwal jak zwal byles farma xD i ta ja sie sam zbanowalem i w sumie na dobre mi to wyszlo przynajmniej nie gram na serwererze typu necro i nie wywyzszam sie bo mialem dropa :V



@topic
Panie szuszej konradzie czy inny Ce... to blad zbyt duza roznica systemow i zbyt duza przewaga dla osob grajacych na serwerze typu fast macie wszystko rozpisane przez wielu ludzi wiec nie ma co brnac w to szambo dalej a po prostu wrocic do stanu poprzedniego. A to, ze top1 bije jak chce top2 to chyba naturalne nie? Na kazdym serwie sa wygrani i przegrani Wink

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -Senti-: 03-07-2017 00:29.

03-07-2017 00:29 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już się zlatuje przedszkole z r18... Proponuję olewać zeusów i mi podobnych bo poza shitstormem nie wnosi nic
03-07-2017 07:15 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
bujak
Lord


images/avatars/avatar-4720.gif

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 338
Kraina: Moria V
Skąd: Qtno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
cytat:
A czemu R8 nie jest dołączone do aren globalnych ??

Sam nie wiem. Może dlatego, że R8 jest dołączone do aren globalnych?

cytat:
R1 też nie jest dołączone czemu ??

Wystarczy odpalić item_test i porównać parametry przedmiotów/pref/suf R1 vs pozostałe Necro. Jeśli nadal nie wiesz czemu, to ja się poddaję Wink

Przypominam, że na R18 należy dzisiaj o 21:10 być w ekwipunku na areny.
Po zamknięciu zapisów po 21:10 (powinna pojawić się informacja, że zapisy zostały zamknięte) można zmienić ekwipunek.




Rozumiem że R8 walczy na normalnych zasadach a nie na S.

Rozumiem że poziom postaci nie ma znaczenia w grze, a wartości skalowane wg poziomu nie wliczają się w podsumowanie dmg/hp na arenach klanowych.

Skoro tak to nie mam najmniejszego ALE co do połączenia wszystkich serwerów na arenie. Jeśli jednak poziom postaci ma znaczenie na dmg/hp to dalej jestem za odłączeniem, albo o udział w arenach na zasadzie R8 (tj na S)

__________________
r13/15:Siratha
ID: 3696 / 94
03-07-2017 08:38 bujak jest offline Szukaj postów użytkownika: bujak Dodaj bujak do Listy kontaktów
Dwayne
Lord


Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 440
Klan: mój
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Póki co statystyki dla samego R18 wyszły takie:
- wygrane: 10
- przegrane: 16

+
cytat:
Konrad napisał(a)
Nie jest to błąd gry w jakimkolwiek rozumieniu.

Co do aren, wypowiadałem się już w temacie w nowościach. R18 narzeka na to, że przegrywa z R7, R7 narzeka na to, że przegrywa z R18. W statystykach więcej R18 przegrało niż wygrało, mimo że w teorii mieli roznosić wszystkich w puch.

Póki co zostanie jak jest, jeśli faktycznie będą z tym większe problemy (poza narzekaniem pojedynczych osób), to albo odłączymy R18 od aren globalnych albo pomyślimy nad opcją zrównania poziomów dla starszych serwerów (domyślnie lub obliczane ad hoc na arenie globalnej).



Gadanie, że serwer starszy powinien sobie dać radę bo miał więcej czasu na rozwój?

Gram na r7 od jego startu, kiedyś gra była o wiele wolniejsza i dla przykładu powiem, że top1 do s1 przeszedł w grudniu 2009 r., czyli po 1,5 roku gry, jak wyglądało to na r18 ?
My nie mamy nic z tej kilkukrotnie dłuższego stażu bo kiedyś:
nie było ewolucji (do 2011) wiec ewo się nie zbierało,
z wypraw leciały max leg dsk itemy (epiki od 2014).
Do tego te umagicznienia jakie kiedyś mieliśmy byłby teraz nic nie warte.
http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=a16908b20a (wrzesień 2015 wtedy top1)
A w tym roku w lutym jest możliwość stawiania ekspedycji codziennie.


A teraz dlaczego r18 więcej przegrało niż wygrało aren w ogólnym rozrachowaniu ?
Proste bo tam do tego 100 poziomu postaci gra się tak samo jak na reszcie, tylko potem następuje u nas hamowanie a oni lecą z poziomami. Nie znalazłem nigdzie wzoru ani tabeli lvl/doświadczenie dla tego szybkiego rozwoju, ale myślę, że za pól roku na r18 będzie pierwszy 200lvl postaci a na r7 do 140 nie dobije.
Do tego klan top1 r18 ma 2x wiecej punktów niż top2 i dlatego tak wyraźnie widać jaka miazga się robi. My mamy aż 50% wiecej punktów, ale nasze punkty nic nie dają bo mam wrażenie, że sume lvli mamy 6060 a top1 r18 ma 6987, wiadomo, że u nas 6 osób nie dołączyło co jest nasza winą i postaramy się to zmienić. liczmy różnice nawet tych 900 poziomów, to przestarzała koncepcja twierdzy run daje bonusy: +1 do wszystkich podstawowych parametrów za każde 31 poz. różnicy, +15 do PKT ŻYCIA za każde 11 poz. różnicy, +1 do obrażeń oraz +2% do szansy na trafienie krytyczne za każde 22 poz. różnicy

czyli: +29 stat; +1220hp; +40dmg +80% szansy na trafienie krytyczne


gadanie, że lvl tak dużo nie daje ?
pal licho te bonusowe hp za każdy lvl bo to maksymalnie różnica 600hp bazowego co przy skórze bestii i aurze można na arenach klan vs klan pominąć.

ptk krwi ? 1 lvl = +2 ptk krwi bazowe, niby wydaje się mało, ale to jest baza tylko i mnoży się to przez szamana/dodatkową komorę/bonus rasy i nawet pomijając umagicznia do krwi robi się miazga

trening?
top1 na r18 w rankingu ma 180236; Zwinność w treningu: 86 koszt kolejnego poziomu: 64 504 077 pr
u nas wild z puntami: 178000; ZWINNOŚĆ 78 koszt kolejnego poziomu: 15 001 587

a do tego reszta treningu boostowana tyloma parzystymi lvlami siła,spost,int,wiedza daja odpowiednio bonusy do dmg a przy behemocie na lv4 przekładają się na kolejne punkty co drastycznie zmniejsza szanse na wygraną, bo to jakby mieć dodatkowe epickie szorty nocy + 1 epik preko więcej.

do tego dochodzą dodatkowe poziomy ewolucji, czyli możliwość odpalenia kolejnych dodatkowych boostów: ignora, pancerza, zasięgu

demony/przeklęte i umagi +1dmg/4poziomy, od modernizacji umagicznień przy staraniu można wyfarmmić sobie taki umag co kiedyś było rarytasem teraz pojedynczy 1/4 się kasuje i szuka dalej. Daje to taki boost do dmg, że głowa mała.

Starałem się przedstawić obraz sytuacji z punktu widzenia mechaniki rozwoju postaci neutralnie, ale grając aktywnie tyle lat na r7 wiadomo, że do końca obiektywny nie jestem.


edit:

Przerobinie naszego doświadczenia na nowe poziomy i dodanie bonusów z parzystych leveli to bedzie masakra w 2 stronę, trzeba przeanalizować wzory(wykresy) doświadczenie/poziom i wymyśleć jakąś pośrednią wersję np bonusowe statystyki co 3 lub 4 na nowo przeliczone poziomy,

Do tego czas nie działa tu na rękę administracji bo r18 leci szybciej z doświadczeniem niż całe reszta starych necro v2, dodatkowe poziomy dają możliwość bicia drzewa we 3 i można wyciągnąć nawet 1m doświadczenia, na dzień a kolejne poziomy wymagają mniej doświadczenia 2-3m a na starych 10-20m.

Długie czekanie pogorszy tylko sytuację i dowolne wyjście będzie krzywdzące dla każdego

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Dwayne: 03-07-2017 12:12.

03-07-2017 10:54 Dwayne jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwayne Dodaj Dwayne do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
top1 na r18 w rankingu ma 180236; Zwinność w treningu: 86 koszt kolejnego poziomu: 64 504 077 pr


Lol. I to jeszcze teraz od kiedy mamy statystyki bojowe i kazdy +1 na parzystym daje +3 w bojowym.

rotfl

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
03-07-2017 11:00 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Dynia
Triple Ace


Data rejestracji: 21-05-2017
Postów: 201
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nasze servery w ogóle nie powinny być razem na arenach - czy teraz, czy po przeliczeniu. Wyobraźcie sobie, ile parzystych dostanie jakiś koks co ma 200k pkt + - na moje szybkie obliczenia pare osób będzie miało 200+ poziom, co da około 30/35 parzystych dla najlepszych. Teraz zastanówcie się, jak zboostuje to trening chomikowany przez lata: taka/taki/takie Wild_Beetch dostanie np +20 zwinności z parzystych (opcja biedacko-możliwa) Big Grin

Także po przeanalizowaniu tego wszystkiego stwierdzam że ani sytuacja obecna, ani po przeskalowaniu nie ma sensu, bo my lecimy z poziomami i nie "stoimy" (jak Wy z racji duzych wymagań na next lvl) nabijając PRki, w celu zwiększenia trenu (maksymalizacja efektu mnożnikowego). Przeliczcie sobie sami: wymagania na kolejny poziom to jakies 3-3,2kk expa, wiec tren jest już tak wysoki, że bez dropa ciężko czasami wbić statystykę pomiędzy parzystymi.

Nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi, ale fakt jest taki, że nawet po przeskalowaniu dostaniemy mocno po uszach ;p

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Dynia: 03-07-2017 11:19.

03-07-2017 11:15 Dynia jest offline Szukaj postów użytkownika: Dynia Dodaj Dynia do Listy kontaktów
Dzikaa
Viking


Data rejestracji: 04-11-2008
Postów: 738
Klan: -Dropsy-
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Słuszne uwagi Panowie.
Dodam do tego, że r18 jest serwerem rodzinnym i stosunkowo młodym.
Także aktywni ludzie tam są, a jak nie ma, to można uzupełnić multikontami.
Na starych serwerach jest umieralnia. Nie ma skąd brać aktywnych graczy,
a nawet najstarszym wygom już się odechciewa, bo ile można..
Może więcej fuzji by trochę poprawiło sytuację z aktywnością, chociaż nie wiem jak to wpłynęło na r3/r4.

W każdym razie łączenie różnego rodzajów serwerów we wspólnej rozgrywce to kompletna pomyłka.
R18 z turbo-expieniem nie da innym szans, co Dwayne słusznie wypunktował kilka postów wyżej.

Pozdrawiam wszystkich i zalecam rzeczową dyskusję bez animozji, bo po co się spinać Smile

__________________
r7 Wild_Beetch
03-07-2017 11:33 Dzikaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzikaa Dodaj Dzikaa do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Dzikaa

Nie mozna uzupelnic multi wbitym tylko dla uzupelnienia, przerabialem juz bana za oblezenie Tongue
Chyba ze ktos aktywnie gra na 2 kontach.

Propozycja z tym zebysmy byli na s jak najbardziej sensowna, nikt wtedy nie powie ze cos przez nas stracil.

Chociaz dalej mam nadzieje ze Konrad przeliczy te poziomy, dla mnie mozecie dostac taka kosmiczna dopalke w trenie, mozemy przegrac arene - bedzie przynajmniej motywacja zeby kombinowac.
Jakby przeliczalo poziomy "w biegu" przy rozgrywaniu areny, to jedyne czym bedziemy sie roznic to ilosc arkan - rzedu kilkunastu pkt skory / nocenego (mniej) na osobe dla R18, za to duzo lepsze statystyki postaci u was (nie musze chyba tlumaczyc czemu?). Wiec my bedziemy lekko do tylu, a mimo to mi pasuje.
03-07-2017 12:10 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
Strony (8): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » R18 - dołączenie do Aren globalnych

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH