Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO TYLKO N1 i N2 - podnoszenie jakości przedmiotów - w kostce - za cenę run » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (8): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony TYLKO N1 i N2 - podnoszenie jakości przedmiotów - w kostce - za cenę run 99 Ankieta - średnia ocena: 5,52
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

TYLKO N1 i N2 - podnoszenie jakości przedmiotów - w kostce - za cenę run Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aktualizacja 03-08-2017:
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wysłuchaliśmy komentarzy i na razie wstrzymaliśmy się z pracą nad tym rozwiązaniem bazując na bardzo mieszanym odbiorze przez graczy. Tak jak wcześniej pisałem to jest propozycja a nie funkcjonalność w produkcji.


________________________________________________________

Witam,

na serwerach Necro gdzie nie można tworzyć przedmiotów jak na Moriach wiele osób kończy grę gdyż ma pecha i nie może zdobyć wystarczająco silnego sprzętu w stosunku do poziomu postaci oraz siły innych graczy.
Co sądzicie o dodaniu Craftowania jakości przedmiotu w kostce?

Przedmiot ulepszony w kostce zostaje przypisany do konta. ( jak epiki)

Kolejność ulepszeń:
zwykły>dobry>doskonały>legendarny zwykły>legendarny dobry>legendarny doskonały>epicki

Koszt ulepszenia w runach:
zwykły>dobry - 1 zielona runa poz 1 oraz 1 niebieska runa poz 1
dobry>doskonały - 1 czerwona runa poz 1 oraz 1 złota runa poz 1
doskonały>legendarny zwykły - po 2 runy każdego koloru poz1
legendarny zwykły>legendarny dobry - po 2 runy każdego koloru poz2
legendarny dobry>legendarny doskonały - po 1 runie każdego koloru poz3
legendarny doskonały>epicki - po 1 runie każdego koloru poz4

Pozdrawiam
SM

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


22-06-2017 12:40 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Majac leg db demon piesc niebios bieglosci bede mogl ulepszyc ja do dsk a potem epickiej?

__________________

22-06-2017 12:42 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
Conradx
Double Ace


Data rejestracji: 02-06-2017
Postów: 109
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jakiś żart? Pomysł jest fatalny. Szukacie miliona rozwiązań zamiast wprowadzić najprostsze. Doprowadzicie do tego, że itemy leg/leg db będą droższe od leg dsk bo taniej wyjdzie zrobić ulepszenie za pomocą runy.
22-06-2017 12:44 Conradx jest offline Szukaj postów użytkownika: Conradx Dodaj Conradx do Listy kontaktów YIM Account Name of Conradx: Konrad
Mleko
Junior Member


Data rejestracji: 02-02-2008
Postów: 22
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Made in China

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na nowym serwerze ok, ale na już istniejących nie!
22-06-2017 12:45 Mleko jest offline Szukaj postów użytkownika: Mleko Dodaj Mleko do Listy kontaktów
Dynia
Triple Ace


Data rejestracji: 21-05-2017
Postów: 201
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Genialne, jestem za! W końcu stworzę eq marzeń, a maluchy zarobią na słabych itemach.

Nekro > Moria
22-06-2017 12:49 Dynia jest offline Szukaj postów użytkownika: Dynia Dodaj Dynia do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 823
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hahaha RIP BW

Nan necro ludzie nie kończą gry bo mają pecha (chyba ze nieliczni) ale dlatego ze handel uwaliliście i jest totalna nuda wypki sie puszcza i rownie dobrze można skasować link nie oglądają rotfl rotfl

epiki to był gwóźdź do trumny jeśli chodzi o grywalność i komunikacje między graczami bo teraz "każdy" ma swoje epiki jeszcze troche i zbrojownie klanową bedzie można usunąć bo każdy bedzie miał wszystko Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin


Dalej rozwalajcie gre eliminując wszystko ciekawe albo najlepiej od razu z necro zrobcie morie Big Grin

__________________
Tonąca_rybka
22-06-2017 13:08 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
Dynia
Triple Ace


Data rejestracji: 21-05-2017
Postów: 201
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up: eliminowanie losowości sumiennością i wytrwałością - spoko

Zaraz będzie płacz 'czemu nie mam co robić z runami' itp.
Masz genialne rozwiązanie przedstawione wyżej, co w tym złego?

Maluchy zyskają na drobnych itemach które w końcu coś będą warte,
pechowcy zlepią eq z najskrytszych planów.

Same plusy, rynek się ożywi jak sufiks koncy, mądrości itp po wprowadzeniu behemota.
22-06-2017 13:20 Dynia jest offline Szukaj postów użytkownika: Dynia Dodaj Dynia do Listy kontaktów
Turb0
Triple Ace


Data rejestracji: 24-09-2016
Postów: 165
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja Wam zdradzę sekret, Administratorzy. Bw było świetną grą kilka lat temu, przed epikami a nawet przed legendami; miała wtedy coś, czego w tej chwili nie ma już nawet na nowych serwerach - GRYWALNOŚĆ. Były wojny o klocki, oble o repe, ustawki. Było wstawanie o 3 w nocy, żeby w ostatniej chwili wbić do obla, były karawany zwykłe, w których, o dziwo, bywały dropy - dsk ak-47 to była mega zabawka, kto miał, ten był Pan.
Wg mnie, wszystkie nowości wprowadzone od legend do dziś, są zbyt dużym ułatwieniem. Z kombinowania zostało nam bezmyślne klikanie bo repa wpada z niczego, każdy siedzi na swoim klocku, każdy ma dostęp do większości stref...
To nie jest dobra droga.
TO JEST PO PROSTU NUDNE!!
Ludzie grają bo mają tu znajomych od lat, jak ktoś odejdzie z powodów osobistych, często cały klan umiera.
Powtarzam, nie tedy droga!

__________________
R3 Przewodnik
22-06-2017 13:31 Turb0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Turb0 Dodaj Turb0 do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedyne rozsądne rozwiązanie to robienie tego tylko i wyłącznie na przedmiotach dropniętych od wejścia takiej łatki. Koszty powinny być wysokie i w sumie takie są bo run 3 czy 4 lvl nie zbiera się z dnia na dzień.

Wielu graczy ma już wszystkie runy 4 lvl, byłby sens chodzić na mapę II bo niektórzy zaczynają się znowu na farmę wendoli we 2 lub kronka we 3 przerzucać.

Ale tak jak zaznaczyłem tylko dla przedmiotów dropniętych od wejścia tej łatki.

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

22-06-2017 13:35 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 823
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dynia napisał(a)
@up: eliminowanie losowości sumiennością i wytrwałością - spoko

Zaraz będzie płacz 'czemu nie mam co robić z runami' itp.
Masz genialne rozwiązanie przedstawione wyżej, co w tym złego?

Maluchy zyskają na drobnych itemach które w końcu coś będą warte,
pechowcy zlepią eq z najskrytszych planów.

Same plusy, rynek się ożywi jak sufiks koncy, mądrości itp po wprowadzeniu behemota.


Jakie maluchy ? na jakich niby drobnych itemach ? jak od 65 levela mozna popylać w epikach to nie bedą sie bawić w półśrodkowe badziewia. Rynek się ożywi ? hahaha chyba mowisz o r18 a raczej masz złudne nadzieje bo patrząc obiektywnie rynek upadł po epikach i tylko i wyłącznie przez przypisanie do konta itemów i dopóki to sie nie zmieni ( a zapewne się nie zmieni) taka sytuacja bedzie

Spoglądam na swoje zk i widze 90% epików a nie 100 bo np są jakieś cacuszka w stylu leg dsk pajeczego amu lewi tylko i wyłącznie dlatego !

Epiki to był najgorszy zrealizowany pomysł BW (nie w całości zły ale u podstaw ;] )


cytat:
Nosferek napisał(a)
Jedyne rozsądne rozwiązanie to robienie tego tylko i wyłącznie na przedmiotach dropniętych od wejścia takiej łatki. Koszty powinny być wysokie i w sumie takie są bo run 3 czy 4 lvl nie zbiera się z dnia na dzień.

Wielu graczy ma już wszystkie runy 4 lvl, byłby sens chodzić na mapę II bo niektórzy zaczynają się znowu na farmę wendoli we 2 lub kronka we 3 przerzucać.

Ale tak jak zaznaczyłem tylko dla przedmiotów dropniętych od wejścia tej łatki.



Nosfer wiesz
leg dsk demoniczny korbacz> epik to spora roznica ale np
leg dsk diamentowy amulet szczęścia>epik to już mała jak duza częśc graczy ma juz epik lucka a czy set czy nie to w przypadku pielg małą lub zerowa różnica

__________________
Tonąca_rybka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez turlacz1: 22-06-2017 13:42.

22-06-2017 13:39 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
Tr4ns
Member


Data rejestracji: 19-08-2012
Postów: 41

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja byłbym za wprowadzeniem handlu epikamiSmile

Innego rozwiązania na ponowne uruchomienie handlu wg. mnie nie ma.

a co do samego pomysłu.. chyba za dużo kombinowania na siłęSmile
22-06-2017 14:13 Tr4ns jest offline Szukaj postów użytkownika: Tr4ns Dodaj Tr4ns do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jeszcze potrafie zrozumiec leg dsk -> epik... ale mozliwosc ulepszania smieci, ktore ludzie przez lata sprzedawali do sklepu... to jest po prostu troche niefair.

Sam droplem jakis czas temu leg dobry demon korbacz, ktory poszedl za drobne na aukcji...a teraz ktos bedzie mial mozliwosc go sobie ulepszyc za smieszny koszt?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
22-06-2017 14:23 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi pomysł bardzo się podoba Smile

Nosferek, czemu tylko na tych dropniętych od wejścia patcha? Nie protestuję, po prostu jestem ciekaw czemu taki warunek wysunąłeś Tongue

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
22-06-2017 14:34 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak najbardziej na tak. Pokusiłbym się nawet o dodanie kosztów w evo Tongue
22-06-2017 14:40 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Zwierz°
Junior Member


Data rejestracji: 09-10-2016
Postów: 20
Klan: NM
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Carnivor napisał(a)
Mi pomysł bardzo się podoba Smile

Nosferek, czemu tylko na tych dropniętych od wejścia patcha? Nie protestuję, po prostu jestem ciekaw czemu taki warunek wysunąłeś Tongue



Carnivor może dlatego jak napisal twardy.. ktoś kupil item za grosze a może z niego zrobić jeden z najlepszych 2h demonów Smile

Jak najbardziej popieram Nosfereka
22-06-2017 14:49 Zwierz° jest offline Szukaj postów użytkownika: Zwierz° Dodaj Zwierz° do Listy kontaktów
NaSiR
Lord


images/avatars/avatar-13096.gif

Data rejestracji: 04-04-2007
Postów: 370
Klan: r1: LeT, AD | r4: PHX, LeT
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Preussisch Holland

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja sie ciagle nie moge nadziwic czemu tak kombinujecie?
Jakies crafty, epiki, teraz podnoszenie..

Wystarczyloby w koncu dac nam mozliwosc dropienia!! Roll Eyes
To co obecnie leci na pielgach to wola o pomste do nieba.
Czlowiek 10 lat gra, 130lvl, 3 akt, 300 lucka, srednia 70% i
leci taki szajs ze szok. I zamiast to poprawic to chcecie dac
mozliwosc zeby np z db demon pn zrobic epika? Serio!?

Chyba ze caly ten system itemow i ich dropienia jest tak
archaiczny ze nie wiecie jak to sensownie odswiezyc
wiec dajecie taka droge na skroty...

Ogolnie na NIE chociaz mialbym co ulepszac Wink

__________________
..:: r4: NaSiR (zloz oferte) ::..
22-06-2017 15:16 NaSiR jest offline Szukaj postów użytkownika: NaSiR Dodaj NaSiR do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pisalem to w kilku tematach...

Wraz ze wzrostem poziomu, wyzszego aktu czy wieku serwery powinny nastepowac takie "łatki" jak:
- odrzut slabych podstaw i afixow - postac na 130 levelu dropi to samo co postac na levelu 50
- dodatkowy przedmiot za kazdy rok zycia serwera (czy cos w ten desen)

Dac generowanie itemow na aukcje dla maluchow + sensowny craft itemu za zadania dzienne i to co proponujecie nie musi w ogole wejsc w zycie.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
22-06-2017 16:04 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mi sie pomysl podoba, jesli nie maja nic sensowniejszego do powiedzenia to niech wprowadza to.. Szanse sie wyrownaja a itemy z aukcji kazdy moze kupic. Uczciwe szanse.

__________________

22-06-2017 16:48 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
civ
Triple Ace


Data rejestracji: 15-07-2010
Postów: 165
Kraina: Necropolia VIII

RE: TYLKO N1 i N2 - podnoszenie jakości przedmiotów - w kostce - za cenę run Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Craft" w takiej formie to kop w zadek dla ludzi, którzy od lat rozwijali postaci na starszych serwerach. Jak pomyślę, jakie itemki (które potencjalnie będzie można podbić do epików) złomowałem czy wystawiałem za bezcen, to mnie szlag trafia - i zapewne nie tylko mnie.

Uważam, że wprowadzenie crafta za dzienne logowania jest o wiele uczciwsze, dające szanse zarówno młodym postaciom, jak i tym, które są prowadzone od wielu lat.

Jak na razie nie jest to ukłon w stronę wszystkich graczy, bo jedni skorzystają na tym o wiele bardziej, niż inni... jest to ukłon przede wszystkim w stronę BWT: nie dość, że prawdopodobnie będzie mniej roboty z kodowaniem propowanego rozwiązania, to jeszcze rozwiążecie od razu inny problem z przyszłości: "co robić, mam już wszysktie runy". Rozumiem, że nie chcecie sobie utrudniać pracy, ale ja nie jestem takim towarem zainteresowany i nie zamierzam za niego płacić.

__________________
Najciekawsze zajęcie na świecie: sen. Czy kiedykolwiek, ktokolwiek nudził się śpiąc?
22-06-2017 16:50 civ jest offline Szukaj postów użytkownika: civ Dodaj civ do Listy kontaktów
duszek_k
Member


Data rejestracji: 30-11-2007
Postów: 47
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia; Necropolia VI
Skąd: Toronto

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Propozycja interesująca ale czy o to właśnie chodzi??
- jak chcecie wyrównać potencjały graczy - ten co jest słaby i tak będzie słaby ponieważ nie kupi nawet zwykłego itemu do ulepszenia (bo za co?);
- jak jest słaby to najwidoczniej nie ma żadnego dropa (brak szczęścia?, niedziałający fair drop?), a zaproponowana zmiana jeszcze bardziej go osłabi;
- wzmocnicie tych co dotychczas obłowili się w dropach i dzięki temu mają leg dsk prefy i sufy - czyli najlepsze konta;
- propozycja Nosferka ciekawa ale nie rozwiązuje problemu odchodzących graczy i niezadowolenia 90% nas (jak nie więcej)

Pomysł byłby trafiony gdyby jednak taki item był generowany na danym koncie (zwykły ale z gwarantowanym prefem i sufem z określonej puli - nie interesują mnie ostre pałki sekty ale np. demoniczna xx biegłość) i od początku ulepszany. Utworzenie takiego itemu trwałoby dłuższy czas. Zatrzymałoby graczy. Wyrównało fair drop.

__________________
nick na R1: duszek_k <=game over
nick na R10: duszek
22-06-2017 16:51 duszek_k jest offline Szukaj postów użytkownika: duszek_k Dodaj duszek_k do Listy kontaktów
Feldmarshal
Triple Ace


Data rejestracji: 04-04-2016
Postów: 173
Klan: Posłańcy Śmierci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł na tak, ale tylko z itemów leg db/dsk i koszt powinien być dużo większy. Przykładowo, ktoś dropnie sobie dobre demoniczne wakizashi i śmiesznym kosztem wykręci na epik... Zdecydowanie na nie w obecnej formie, po przebudowie pomysłu można pomyśleć.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Feldmarshal: 22-06-2017 17:02.

22-06-2017 17:01 Feldmarshal jest offline Szukaj postów użytkownika: Feldmarshal Dodaj Feldmarshal do Listy kontaktów
civ
Triple Ace


Data rejestracji: 15-07-2010
Postów: 165
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba, że można by połączyć "craft" z dziennych logowań z możliwością boostowania jakości przedmiotów za runy?

Na przykład raz na ileś tam dziennych logowań możesz sobie stworzyć item zwykły, pref + podstawa + suf (może jakiś system punktów, żeby na przykład demon pn biegłości można było zrobić później, niż demon kastet). Taki item byłby przypisany do konta, bez możliwości handlu, i tylko takie fanty można byłoby ulepszać za runy do epika?

Edit: I wtedy można byłoby znów PLANOWAĆ build, co zdechło wraz z wprowadzeniem epików. Nawet otwarcie handlu na dropnięte z wypraw epiki nie brzmi wtedy głupio, bo idea takiego crafta znów spowodowałaby zapaść na aukcjach.

__________________
Najciekawsze zajęcie na świecie: sen. Czy kiedykolwiek, ktokolwiek nudził się śpiąc?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez civ: 22-06-2017 17:24.

22-06-2017 17:08 civ jest offline Szukaj postów użytkownika: civ Dodaj civ do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Slaby pomysl, przynajmniej w tej formie. Jak juz, to wprowadzic mozliwosc ulepszenia na 1 poziom wyzej - z db zrobisz item dsk, z leg dsk epika itp, dostanie status "ulepszony" i koniec. Robienie epik krwawych szortow nocy ze zwyklych to niestety glupota.
22-06-2017 17:39 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
civ
Triple Ace


Data rejestracji: 15-07-2010
Postów: 165
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nokia3319 napisał(a)
Slaby pomysl, przynajmniej w tej formie. Jak juz, to wprowadzic mozliwosc ulepszenia na 1 poziom wyzej - z db zrobisz item dsk, z leg dsk epika itp, dostanie status "ulepszony" i koniec. Robienie epik krwawych szortow nocy ze zwyklych to niestety glupota.


Niekoniecznie. Zważywszy na koszt, podbicie trwałoby statystycznie ponad rok farmienia run (bez możliwości ulepszania talizmanów) - zakładając, że masz ~240% na runę z ekspy.

__________________
Najciekawsze zajęcie na świecie: sen. Czy kiedykolwiek, ktokolwiek nudził się śpiąc?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez civ: 22-06-2017 17:46.

22-06-2017 17:44 civ jest offline Szukaj postów użytkownika: civ Dodaj civ do Listy kontaktów
NiicpoŃ
Junior Member


Data rejestracji: 06-05-2012
Postów: 18

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciach

__________________
R 14, R 18 NicpoŃ
22-06-2017 18:35 NiicpoŃ jest offline Szukaj postów użytkownika: NiicpoŃ Dodaj NiicpoŃ do Listy kontaktów
Pireless
Member


Data rejestracji: 25-03-2009
Postów: 49
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jak już macie takie coś robić, to tylko to co się dropnie powinno być, ba nawet Ci co dropneli coś epickiego typu epicka demoniczna kama odwagi, mogli mieć możliwość podniesienia jak na Morii, ale tak samo jak tutaj czyli za runy, myślę, do max +2, jednak Ci co mają epiki swoje wydropione powinni też mieć jakieś korzyści, prawda?


Czyli
To co dropniesz w epiku możesz podbić do +2 albo +3, a to co dropniesz nawet pałke czy legendę to max do epika, jakaś równowartość musi być.

chociaż to i tak cholera cienki pomysł względem tego, jak jakiś gracz ma Epik Tygrysie Szorty Nocy, to no... też bezsens.


jak już takie coś robić to musi być jakiś podział dla ludzi, bo co mają mieć z tego Ci co wydropili coś rzadkiego w epiku, a nagle jakiś gość sobie kupi dsk tygrysie szorty nocy i nagle jeb to samo... równowaga musi być.... coś dla normalnych przedmiotów, coś dla epikow...

__________________
r10 ; Fever rotfl

ID:25719
22-06-2017 18:42 Pireless jest offline Szukaj postów użytkownika: Pireless Dodaj Pireless do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=fdad8393d7

No to czekam juz na patcha bo chetnie stworze epika thx suszi nareszcie i ja cos endowego bede mial

__________________

22-06-2017 19:45 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
rudy1023333
Viking


images/avatars/avatar-14917.jpg

Data rejestracji: 24-04-2009
Postów: 510
Klan: BBP
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Stróże

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zaburzy równowagę obecnego rynku smiecio itemy z dajnym prefem sufem zostaną mega zbustowane cenowo. i np tygrysie szorty nocy zwykłe obecnie beda drozsze od leg dsk nocek xD?

ile bedzie problemow pojeciem realnej ceny itemu? ile bedzie cofania aukcji/ ucinania banowania przez to za push?

Prosze nie wprowadzajcie tego. wystarczą epiki v2.0

__________________
Nick way83

Czas trwania moich aukcji trwa 24h od padnięcia cm

22-06-2017 19:54 rudy1023333 jest offline Szukaj postów użytkownika: rudy1023333 Dodaj rudy1023333 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN rudy1023333
meth
Member


Data rejestracji: 03-11-2008
Postów: 37
Kraina: Necropolia IX

Shocked Zdecydowanie jestem na NIE Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie róbcie z necro pół-morii :/
22-06-2017 20:25 meth jest offline Szukaj postów użytkownika: meth Dodaj meth do Listy kontaktów
artifex
Lord


Data rejestracji: 04-09-2007
Postów: 316
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Skąd: od mamy

RE: Zdecydowanie jestem na NIE Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
meth napisał(a)
nie róbcie z necro pół-morii :/


Dobrze mówisz, ale niech każdy ma przynajmniej 10% twojego dropa :>


Balans losowości jest potrzebny, ale sensowniej byłoby połączyć craft z zdaniami dziennymi, lbu ewentualnie punktami skarbu.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez artifex: 22-06-2017 20:29.

22-06-2017 20:27 artifex jest offline Szukaj postów użytkownika: artifex Dodaj artifex do Listy kontaktów
Strony (8): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO TYLKO N1 i N2 - podnoszenie jakości przedmiotów - w kostce - za cenę run

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH