Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO TYLKO N1 i N2 - podnoszenie jakości przedmiotów - w kostce - za cenę run » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (8): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony TYLKO N1 i N2 - podnoszenie jakości przedmiotów - w kostce - za cenę run 99 Ankieta - średnia ocena: 5,52
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
woycieh
Triple Ace


Data rejestracji: 01-05-2008
Postów: 214
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może zamiast esencji z przedmiotów zwykłe esencje? Pasuje to do koncepcji z runami, a ponadto zapewni dodatkowe źródło zużycia esencji. No i będzie dużo mniej zabawy dla Konrada z programowaniem.

__________________
r18 nick: woycieh
11-07-2017 17:56 woycieh jest offline Szukaj postów użytkownika: woycieh Dodaj woycieh do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
woycieh napisał(a)
A może zamiast esencji z przedmiotów zwykłe esencje? Pasuje to do koncepcji z runami, a ponadto zapewni dodatkowe źródło zużycia esencji. No i będzie dużo mniej zabawy dla Konrada z programowaniem.



Już to proponowałem Wink
Także zarówno taki dodatkowy koszt:
cytat:
Nosferek napisał(a)
Zrobienie sensownej legendy czyli leg dsk to już 4x9 runek lvl 1 ten sam typ
Zrobienie epika to 4x27 runek lvl 1 ten sam typ

To chyba nie mało. W końcu mapy 2 będzie miała sens dalszego farmienia.

Dorzuciłbym jeszcze jakiś koszt w esencji do tego i wcale zrobienie epika z leg dsk nie byłoby takie prost.

Po przemyśleniach jestem za! Smile




Jak i taki:

cytat:
Nosferek napisał(a)
epiki tak jak te przedmioty po ulepszeniu powinny być przypisane do konta - zawsze można zrobić dodatkowy koszt ulepszenia z leg dsk na epicki w postaci jakiejś esencji wyciąganej z przedmiotów epickich - to też by utrudniło nieco te zmiany (aczkolwiek koszt w runach jest i tak spory więc nie wiem czy potrzeba)


nieco spowolnią to podbijanie, ale go nie uniemożliwią i wydaje się to być dobrym rozwiązaniem.

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nosferek: 11-07-2017 18:02.

11-07-2017 18:01 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
woycieh
Triple Ace


Data rejestracji: 01-05-2008
Postów: 214
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie. A że część graczy "narzeka" na zalegajace esencje, to tym bardziej nie wydaje mi sie, że to rozwiązanie opóźni wbijanie itemów na poziom wyzej Wink

__________________
r18 nick: woycieh
11-07-2017 19:23 woycieh jest offline Szukaj postów użytkownika: woycieh Dodaj woycieh do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tragiczne rozwiązanie.

Już widać na aukcjach skupowanie eq niskiej jakości. Na wypadek gdyby weszło, wiele osób skupuje niskiej jakości przedmioty z mocnymymi prefami i syfami!
Jeżeli ten pomysł wejdzie to oni wygrają BW bo będą mieli masę eq, kupionego w ciemno za grosze które później przerobią nawet na epiki 2.0!!!

Zapowiadany był Craft i to powinno być drogą do generowania przedmiotów!!!
Craft wymaga aktywności i nakładu pracy i z tego co było zapowiadane będzie typowym rzemiosłem które pozwoli pracowitym i wytrwałym pechowcom stworzyć wymarzony przedmiot!

To co się tutaj proponuje nie rozwiązuje problemu pechowców!
Żeby coś ulepszyć trzeba najpierw mieć co ulepszać!
Podstawę do ulepszenia będą miały osoby które zawczasu skupią topowe eq niskiej jakości (cwaniaki) oraz osoby które ją wydropią (farciarze).
Na BW nie powinno wspierać się już bardziej farciarzy a tym bardziej handlarzy i cwaniaków.

Dajcie ten Craft i ewentualnie nich opiera się o zalegające surowce (runy i esencję).

__________________
R14 : Brzydall
11-07-2017 20:18 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
woycieh
Triple Ace


Data rejestracji: 01-05-2008
Postów: 214
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież już było tłumaczone - dzięki temu rozwiązaniu więcej itemów będzie "dropem". Sprawi to, że Ty sam będziesz miał większa szanse na dobry item, na którym zarobisz albo zostawisz dla siebie.

Mówisz że to rozwiązanie nie rozwiązuje problemu pechowców - w pewnym stopniu rozwiązuje, bo jeśli ma sie runy to wystarczy kupić słabą baze i ulepszyć do epika.
Dalej uważam że jest to dobry pomysł, który pobudzi rynek, zwiekszy wartość run i mimo wszystko pozwoli pechowcom z przeciętnego itemy zrobić epika.
Pamiętaj, że koszt run nie będzie mały, więc nikt z dnia na dzień nie wbije całego EQ na epickie. Dlatego "cwaniaki i handlarze" nie będą premiowani, tylko Ci co aktywnie farmią 2 mape.

Oczywiście fart tu pomoże Wink Tego nikt nie neguje. Ale bądźmy szczerzy - teraz trzeba go więcej, bo musisz mieć farta do epików. A każde rozwiązanie ktore premiuje aktywność i pomysłowość jest w mojej opinii godne pochwały.

__________________
r18 nick: woycieh
11-07-2017 20:53 woycieh jest offline Szukaj postów użytkownika: woycieh Dodaj woycieh do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
woycieh napisał(a)
Przecież już było tłumaczone - dzięki temu rozwiązaniu więcej itemów będzie "dropem". Sprawi to, że Ty sam będziesz miał większa szanse na dobry item, na którym zarobisz albo zostawisz dla siebie.


Przedmioty podniesione już chociaż o jeden poziom zostają przypisane do konta

chyba, że mówisz, że ogóle cokolwiek wydropi z dobrym prefem i sufem wystawi i zarobimy

ogólnie to im wyższy poziom tym mniej potrzeba na ulepszenie do epika, zatem i tak leg dsk z fajnym prefem i sufem będzie droższy od zwykłego xD więc nie rozumiem, czemu ludzie ciągle zarzucają, że tylko db czy tam dsk przedmioty sie liczą itd. Red Face

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
11-07-2017 21:22 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
woycieh
Triple Ace


Data rejestracji: 01-05-2008
Postów: 214
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
woycieh napisał(a)
Przecież już było tłumaczone - dzięki temu rozwiązaniu więcej itemów będzie "dropem". Sprawi to, że Ty sam będziesz miał większa szanse na dobry item, na którym zarobisz albo zostawisz dla siebie.


Przedmioty podniesione już chociaż o jeden poziom zostają przypisane do konta

chyba, że mówisz, że ogóle cokolwiek wydropi z dobrym prefem i sufem wystawi i zarobimy

tak o to mi chodzi, dropniesz nawet np. zwykłego speeda z ciekawym prefem, to możesz wystawić i zarobić Wink

Co do ulepszenia, to prawda, że czym wyższy poziom tym taniej. Ale finalny upgrade na epika to i tak 4 runy 4 lvl, więc nie jest to coś co ma sie od razu Big Grin Dokładnie licząc to 108 run na 1 lvlu.

__________________
r18 nick: woycieh
11-07-2017 21:28 woycieh jest offline Szukaj postów użytkownika: woycieh Dodaj woycieh do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Albano napisał(a)
Tragiczne rozwiązanie.

Już widać na aukcjach skupowanie eq niskiej jakości. Na wypadek gdyby weszło, wiele osób skupuje niskiej jakości przedmioty z mocnymymi prefami i syfami!
Jeżeli ten pomysł wejdzie to oni wygrają BW bo będą mieli masę eq, kupionego w ciemno za grosze które później przerobią nawet na epiki 2.0!!!




A ktoś ci broni kupować?

gwarantuje ci, że za grosze dobrego połączenia pref suf nie można już kupić od momentu wejścia tej info więc każdy ma szansę na zakup!

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

11-07-2017 21:29 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie widzę sensu w podbijaniu tych kosztów. Ilość potrzebnych run i tak jest kolosalna. Ale podziwiam osoby marudzące, że rynek teraz szaleje, zamiast korzystać z okazji. Kij z tym, że na martwy handel się narzeka. Ożył i źle Tongue
11-07-2017 22:03 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Arganos
Forum Ace


Data rejestracji: 09-03-2011
Postów: 86
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Długo się zastanawiałem ale jednak jestem na TAK dla tego pomysłu.
Argumenty?
1. Zwiększenie dropa. Już przedmiot db z fajnym pref i suf będzie dropem a nie złomem jak teraz.
2. Ożywienie handlu. Ogromna ilość osób narzeka ze handel już nie istnieje i trzeba coś z tym zrobić. Ten temat jest jakimś jak na razie najlepszym na to pomysłem. Można już kupować itemy pod craft, nikt nie zabrania.
3. Rekompensata pecha w dropieniu dla wielu graczy. Teraz mogą ulepszyć te słabe Ireny lub zarobić na ich sprzedaży.
4. Mniejsza ilość kasacji graczy z powodu dlugookresowego pecha w dropieniu. Wolniejsze umieranie serwerów. Ok 90% znajomych którzy się skasowali jako przyczynę podawali brak dropa i możliwości skompletowania zamierzonego eq.

Warunki nie zepsucia patcha:
1. Zakaz handlu craftowanymi itemami. Chociaż czy miałoby to aż taki zły wpływ? Zamiast tracić runy można by kupić item podniesiony do leg dsk.
2. Więcej mocnych minusów raczej nie widzę.
11-07-2017 22:10 Arganos jest offline Szukaj postów użytkownika: Arganos Dodaj Arganos do Listy kontaktów
Indywidualista
Triple Ace


Data rejestracji: 04-10-2012
Postów: 167
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: PDM

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Możesz mi pokazać który maluch dropi db jastrzębie lewity? Albo inne kozackie itemy??

Jestem na NIE w takiej formie...

Ktoś sobie skupi wszystkie itemy poniżej legi aby nikt inny nie miał poczeka na patch i zarobi nie wiadomo ile %? Bezsens

Dawanie ludziom możliwości małym kosztem robienia end game epików? To po co craft w tym momencie?

Bezsensu pomysł. Nie krzywdzące byłaby opcja podbijanie tak, ale dla itemów wydropionych po patchu.

__________________
1..50 - brak minimum
50..100 - min 5
100..500 - 20
500..1k - 50
1k..5k - 100
5k..10k - 500
10k..50k - 1K
50k..100k - 5K
100k..500k - 10K
500k..1kk - 50K
1kk..5kk - 100K
5kk... - 500K
12-07-2017 06:46 Indywidualista jest offline Szukaj postów użytkownika: Indywidualista Dodaj Indywidualista do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nosferek napisał(a)
A ktoś ci broni kupować?

gwarantuje ci, że za grosze dobrego połączenia pref suf nie można już kupić od momentu wejścia tej info więc każdy ma szansę na zakup!


Naiwny jesteś albo udajeszSmile
Nikt mi nie broni i dlatego kupuję!
Mam już słonka lewitki itp bo trzeba się jakoś zabezpieczać w razie jakby szalone pomysły weszły w życieSmile
Kupuję nawet przedmioty których nie mogę założyć bo wiem że kiedyś mogą być warte 100-krotnie więcej!

Gwarantujesz mi że nie da się już kupić nic mocnego za grosze?
Dobra Pajęcza Bransoleta Lewitacji 4 5 775 2017-07-09
06:40:36
(to jeden z wielu przykładów)

Dobrze że nie muszę opierać się na Twoich gwarancjach bo w formie pisemnej byłaby to makulaturaSmile

__________________
R14 : Brzydall
12-07-2017 10:05 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Dlaczego ulepszone przedmioty miały by być przypisane do postaci? Epiki jeszcze rozumiem, ale legendy? Powinna być możliwość sprzedawania takich itemów, przypominam że handel leży, na co narzeka zdecydowana większość graczy. Dla mnie jest to nielogiczne. Czas pokazał, że wprowadzenie epików przypisanych do postaci było błędem. Epiki powinny być wprowadzone jako jakość powyżej legendy i funkcjonować na tych samych zasadach co legendy. Teraz oczywiście wprowadzenie takiej zmiany jest niemożliwe, ale nie rozumiem dlaczego do epików chcecie dorzucić kolejne przedmioty którymi nie można handlować?

2. Nie rozumiem też hejtu na ten pomysł. BW jest grą opartą na losowości, przez co nigdy nie było i nie będzie grą sprawiedliwą. Być może ktoś zarobi na tym pomyśle, no i co z tego? Każdy ma taką samą szanse na wykupienie potencjalnych end-gamów na aukcjach. Osobiście nie kupiłem jeszcze nic, ale nie mam nic przeciwko żeby wykupili wszystko inni, jeśli w końcu będzie szansa na ożywienie handlu. Umówmy się, że każdy ma w zbrojowni itemy godne ulepszenia. Jedni więcej, drudzy mniej. Nie ma to znaczenia, bo i tak ulepszyć będzie można max kilka (i to nie na maxa). Chyba że ktoś lubi grać bez run. Snucie wizji że ktoś wykupi wszystko i wykosi serwer to jakiś absurd.

Reasumując, zmiana oznacza więcej dropów (aktualne nie-dropy staną się dropami) oraz więcej itemów na aukcjach (pod warunkiem że nie będzie przypisania legend do postaci). A jeżeli ktoś czułby się pokrzywdzony po takiej zmianie, to przypominam że dużo więcej pokrzywdzonych było po wprowadzeniu epików czy talizmanów. Z epikami 2.0 będzie dokładnie tak samo. Ta gra jest już tak mocno rozbudowana, że wprowadzenie modyfikacji równej dla wszystkich jest bardzo trudne, żeby nie powiedzieć niemożliwe.

Jestem na TAK, ale przemyślcie jeszcze sprawę przypisanie legend do postaci.

__________________
R14: D-Wade
12-07-2017 10:13 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
fidel0001
Forum Ace


Data rejestracji: 04-08-2011
Postów: 97

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no nieeeeee

czy przedmiot przypisany czy nie to dalsza próba zniszczenia handlu.

spadek cen leg dsk speedów itp. murowany, bo każdy będzie sobie generował "dropa".


Serwery miały by być nagle tylko aukcyjne? czy zacznie się wycena "db pajęczych ringów lewitacji" ?
czy może poprostu hulaj dusza piekła nie ma, w 2 tyg wygenerowane top eq i później balans?

wątpie że cokolwiek jest na to gotowe, zaczynając od forum i operatorów.

Graczom zabierze się resztki dropa.

Wcześniejsze starania żeby mieć duzo lucka, wyskoki % na pielgach itp. wszystko na marne.
Po co komu s1/s2/s3 skoro sobie legendę wygeneruje XD

JESTEM NA NIE, choć pewnie albo decyzja już podjęta albo nie zostanie to nawet przeczytane.
12-07-2017 11:06 fidel0001 jest offline Szukaj postów użytkownika: fidel0001 Dodaj fidel0001 do Listy kontaktów
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
fidel0001 napisał(a)

czy przedmiot przypisany czy nie to dalsza próba zniszczenia handlu.


Nie da się zniszczyć czegoś, co jest już zniszczone...

cytat:
fidel0001 napisał(a)
spadek cen leg dsk speedów itp. murowany


To już się dzieje od dawna.


cytat:
fidel0001 napisał(a)
Serwery miały by być nagle tylko aukcyjne? czy zacznie się wycena "db pajęczych ringów lewitacji" ? czy może poprostu hulaj dusza piekła nie ma, w 2 tyg wygenerowane top eq i później balans?


Serwery docelowo mają być aukcyjne.

cytat:
fidel0001 napisał(a)
Graczom zabierze się resztki dropa.

Wcześniejsze starania żeby mieć duzo lucka, wyskoki % na pielgach itp. wszystko na marne.
Po co komu s1/s2/s3 skoro sobie legendę wygeneruje XD


Właściwie to będzie zupełnie odwrotnie Smile Luck wpływa tylko na częstotliwość wypadania prefów i sufów, więc im go masz więcej, tym większa szansa na drop po takiej zmianie. Ze stref też jest dodatkowy luck, więc tutaj podobnie.

__________________
R14: D-Wade
12-07-2017 11:23 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

żeby na rynku nie zapanował totalny chaos, takie ulepszanie musi wejść po epikach v2. wtedy będzie oczywiste, że nawet jak kupimy za grosze i wbijemy na leg dsk (lub zlecimy komuś wbicie) to po piwersze nie opłaca się dać za niego za dużo, a po drugie nie sprzedamy go też za niewiadomo ile, bo przecież będzie on mógł być ulepszony tylko do e1

w ten sposób chaos, jaki zapamuje, będzie nietotalny Wink

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
12-07-2017 11:39 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
fidel0001
Forum Ace


Data rejestracji: 04-08-2011
Postów: 97

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z handlem nie jest tak źle, ceny spadają ale to było wiadomo jak tylko epiki weszły i tak dziwnie długo wytrzymały,

a na dropie nadal można zarobić 15kk-30kk na tren dropiąc np. jastrzębia nietoperza, pająka lewitacji, słoneczne lewitacji, prefowane speedy itd.

za chwile nie będzie można.

zacznie się handel małymi itemami i ile to potrwa? kilka miesięcy? i 50% będzie miała pref/suf legendy. A ile przekrętów będzie XD


Osoby które marudzą na "brak dropa" o którym pisze SM w 1 poście, juz mogą sobie kupić leg dsk speeda za 3k(3 dni zbierania, max tydzień na mniejszym levelu), leg dsk pajęcze ringi po 200k itp itd.

A jak chcą koniecznie generować przedmioty to niech się przeniosą na morie poprostu Pleased
12-07-2017 12:23 fidel0001 jest offline Szukaj postów użytkownika: fidel0001 Dodaj fidel0001 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
fidel0001 napisał(a)


a na dropie nadal można zarobić 15kk-30kk na tren dropiąc np. jastrzębia nietoperza, pająka lewitacji, słoneczne lewitacji, prefowane speedy itd.

za chwile nie będzie można.

zacznie się handel małymi itemami i ile to potrwa? kilka miesięcy? i 50% będzie miała pref/suf legendy.


Kłamstwo

przedmioty leg dsk zawsze będą więcej warte niż przedmioty zwykłe, tego nie zmienisz

bo nie wszystkich stać na ulepszenie przedmiotu w runach, więc leg dsk zawsze będą więcej warte, bo najmniej wydasz ulepszając do epika

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
12-07-2017 12:26 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fidel, pr jest dużo łatwiej uzbierać niż runy. Zawsze będzie lepiej kupić legendę i podnieść do epika, niż podnosić jakość itemu z samego dołu.

A po drugie żeby podnieść do epika trzeba 4 run na 4 poziomie, dobrze wiesz ile to jest szukania. Teorie o tym że za chwilę każdy będzie miał wszystko to abstrakcja.

__________________
R14: D-Wade
12-07-2017 12:31 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Indywidualista napisał(a)
Możesz mi pokazać który maluch dropi db jastrzębie lewity? Albo inne kozackie itemy??

Popatrz na wyceny to zobaczysz, albo śledź sb ogólne Wink

cytat:
Indywidualista napisał(a)
Dawanie ludziom możliwości małym kosztem robienia end game epików? To po co craft w tym momencie?


Małym kosztem?? dziesiątki run to mały koszt? Bogaty jesteś

cytat:
Albano napisał(a)

Gwarantujesz mi że nie da się już kupić nic mocnego za grosze?
Dobra Pajęcza Bransoleta Lewitacji 4 5 775 2017-07-09
06:40:36
(to jeden z wielu przykładów)


Biżu to jedyna rzecz, którą można tak kupić - spróbuj kupić prefowane noski/speeda lub sufowane demony kastety/piastki lub inne UNIKATY nielegendarne z broni/ubrania

Szczerze nie wiem kto o zdrowych zmysłach będzie ulepszał biżu, jak o wiele więcej można zyskać w broni/ubranku Wink

cytat:
fidel0001 napisał(a)
spadek cen leg dsk speedów itp. murowany, bo każdy będzie sobie generował "dropa".


Serwery miały by być nagle tylko aukcyjne? czy zacznie się wycena "db pajęczych ringów lewitacji" ?
czy może poprostu hulaj dusza piekła nie ma, w 2 tyg wygenerowane top eq i później balans?

wątpie że cokolwiek jest na to gotowe, zaczynając od forum i operatorów.

Graczom zabierze się resztki dropa.


Co do speedów - poświęcisz 4x3lvl run żeby wbić nieprefowanego speeda z leg db na leg dsk? To już wole sobie za prki kupić tego leg dsk bo prki zdobywa się szybko a runki raczej trochę wolniej

W 2 tygodnie wygenerowanie top eq? - czy ty przeczytałeś dokładnie koszty ulepszania, jak nie to przeczytaj pierwszy post, zobacz ile masz run (tych których nie używasz do talków) i policz sobie

Jakie resztki dropa się zabierze, właśnie więcej będzie potencjalnych dropów bo już nie tylko leg db/dsk

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

12-07-2017 12:46 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
fidel0001
Forum Ace


Data rejestracji: 04-08-2011
Postów: 97

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Eh napisać coś Pleased

Trova.
a czy ja gdzieś piszę że leg dsk nie będą warte więcej? piszę że ceny spadną i będzie się mniej PR zarabiać.
więc Sramstwo a nie kłamstwo.

D-Wade
jak zarabiać? ekspiąc?
postać ekspiącana na 80 lvl, ma tren po 40. Dlatego maluchy siedzą i farmią złom za PR żeby wejść do "gry" z trenem 50-60 na lvlu 70. Mała różnica? A wiesz jak tren jest ważny, moim zdaniem żadne topowe eq nie wyrówna szans nowego gracza z starym bez zbudowanego trenu/evo.

O podnoszeniu do epików nawet nic nie pisałem i nie pisałem też że wszyscy będą mieli wszystko tylko że "50% będzie miała pref/suf legendy"

Runy - za logowanie, loterii(lvl 2), po 3 z codziennych exp.

*jak runy nagle mają być jeszcze ważniejsze to przydało by się zdjąć zasadę "otwierania portalu na 2 mapę" a na 1 zwiększyć ilość PR, dało by to wybór graczowi (ale to nie przemyślane)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez fidel0001: 12-07-2017 13:01.

12-07-2017 12:57 fidel0001 jest offline Szukaj postów użytkownika: fidel0001 Dodaj fidel0001 do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
fidel0001 napisał(a)
Runy - za logowanie, loterii(lvl 2), po 3 z codziennych exp.



3 runy dziennie z exp?

60(evo)+10(druid)+120(obelisk)+50(podstawa na lokacji)=240%=2,4 runy na expe - umiesz liczyć czy specjalnie wprowadzasz ludzi w błąd?

w lipcu są 4 runy z logowań - nigdy więcej nie było

Loterie? jak często są?

Narzekasz na nadmiar run? Ja nie choć mam wszystkie na 4 lvl i nadal farmie obelisk a nie kronka we 3 po pr.

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

12-07-2017 13:38 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
fidel0001
Forum Ace


Data rejestracji: 04-08-2011
Postów: 97

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy ja gdzieś piszę że jest za dużo run? narzekam? serio?

wręcz przeciwnie
"*jak runy nagle mają być jeszcze ważniejsze to przydało by się zdjąć zasadę otwierania portalu na 2 mapę"

stary gracz będzie łapał 2-3 runy dziennie, nowy 1-2 co drugi dzień.

Ile szybciej stary gracz będzie miał leg dsk pref suf eq?


Runy - wymieniłem tylko skąd można je brać.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez fidel0001: 12-07-2017 13:53.

12-07-2017 13:50 fidel0001 jest offline Szukaj postów użytkownika: fidel0001 Dodaj fidel0001 do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ci starzy gracze musieli zapracować na to, żeby nie musieć otwierać sobie drugiej mapy, czyli albo zblachować całą pierwszą mapę, albo wbić pierwsze 8 blach na 2 mapie. Dlaczego co co na to zapracowali mają być zrownani z tymi, co olał ten temat, bo woleli np. trzaskac wendol albo mają 40 lvl mniej od topki?
12-07-2017 15:11 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi zastanów się nad tym do jakiej patologii dochodzi. Zobacz jak to wygląda.

Sprzedałem leg db jastrzębia celki, bo mam epika...zaraz wyjdzie na to, że ktoś będzie miał lepszego epika ode mnie, bo sobie podniesie...zresztą to słaby przykład.

Niedawno wydropiłem db demon kastet biegłości - dawałem link w klanie, myślałem, że się zzzzz ze złości, no nic, zezłomowałem go i co? Typ, który go kupi niedługo będzie rządził na BW? Ktoś gra na db giętkie szorty nocy ile to zwiny? 32? Potem wydał 17kk i sobie kupił leg dsk...a typ, co kupił te giętkie za 100k zrobi sobie z tego end game epika.

Przecież to jest skrajna patologia związana z tym pomysłem. Cwaniaki już się biją o end gameowe prefy i sufy nie wiedząc nawet czy ten pomysł wejdzie, chcąc nie chcąc każdy musi się juz o nie bić, bo na serwerze wcale nie ma dużo unikatów, mnóstwo osób przestało grać a drop jest rzadki..


No mieliście zrobić crafting - co to k jest - ten temat. Co to jest?
Serio, kiedy dasz info że A) nie wejdzie B) możliwe od przedmiotów dropniętych po patchu c) możliwe dla wszystkich przedmiotów

Bo w sumie wypadałoby już wydawać setki tysięcy pr na te złomiaste eq - ZAPYCHAĆ SOBIE ZK i nie mieć możliwości w ogóle sprzedaży itemów z pielg...ten jeden pomysł to jest takie gniazdo patologii i wszystkiego co najgorsze na BW, że głowa mała. Odpuść już teraz, daj znać, zrób coś z tym, nie odkładaj tego na jutro albo pojutrze.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
12-07-2017 23:09 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
slipknt
Junior Member


Data rejestracji: 16-10-2009
Postów: 17
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Duża część z was chyba nie potrafi dobrze liczyć. Wbicie z samego leg dsk na epika kosztuje po runce 4lvl (pomijając wcześniejsze upgrade) co sprawia że podniesienie jednego tylko przedmiotu przy kampieniu drugiej mapy zajmie kilka miesięcy. Wg mnie pomysł dobry bo można w końcu coś wypracować a nie tylko liczyć na szczęście do dropa...

Edit:
Ponadto ożywi to rynek choćby takich itemów które obecnie nie mają potencjału jak szamany itd.

__________________
r10: obesraniec

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez slipknt: 12-07-2017 23:26.

12-07-2017 23:22 slipknt jest offline Szukaj postów użytkownika: slipknt Dodaj slipknt do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up ale chrzanisz bzdury.

Nie wiem, może właśnie założyłeś konto albo grasz niedzielnie, ale tam gdzie ja gram, topka ma już nadmiarowe runy na 4 lvl, ja mam po 1-2 więcej z każdego koloru i od cholery na lvl 1[15+] lvl 2[5-6] lvl 3[1-2]. Nie wbijam bo szkoda mi esencji. Jak wejdzie ten pomysł np. za rok, to będę miał z 900 run więcej i bez problemu sobie nawet 7 itemów wbije na poziom epicki.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
13-07-2017 00:08 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
slipknt
Junior Member


Data rejestracji: 16-10-2009
Postów: 17
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up tak teraz masz runy, jak zacznie ulepszać to zacznie Ci ubywać bo jeśli wejdzie ta możliwość to też będziesz miał taką możliwość. Piszesz jakby to miało być tylko dla wybranych ''cwaniaków''.
Czemu nie chcesz dać w jakiś sposób wyrównać szans osobą nie dropiącym? Zależałoby to tylko i wyłącznie od systematyczności i robienie eksp więc każdy mógłby z tego skorzystać a osoby które mają farta i już im wydropiło mogłyby robić już lepsze itemy (bo jak masz epickiego speeda to nie będziesz robił kolejnego tylko z jakimś dodatkiem, a osoba bez speeda będzie robić zwykłego epickiego choby na koulce). Ja akurat na dropa nie narzekam, mogłoby być lepiej ale chyba zawsze jest niedosyt.


@Hornet87 no chyba, że właśnie chodzi o to aby ludzie bez dropa nie mogli nigdy dogonić tych z dropem i żeby zawsze można było ich bić. Jakież to wygodne. Byłaby opcja w której można coś wypracować to jest zła opcja bo trzeba by na to pracować.

__________________
r10: obesraniec
13-07-2017 09:31 slipknt jest offline Szukaj postów użytkownika: slipknt Dodaj slipknt do Listy kontaktów
NaSiR
Lord


images/avatars/avatar-13096.gif

Data rejestracji: 04-04-2007
Postów: 370
Klan: r1: LeT, AD | r4: PHX, LeT
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Preussisch Holland

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co za zenujacy pomysl...
Mam nadzieje ze to nie wejdzie nigdy a jesli tak to kasuje sie!

Moze jeszcze zmiana ludzi na PLN, zmiana plci, znajdowanie run
na pielgach i wolne LPC z PvP i aren??

Quo vadis BW??

__________________
..:: r4: NaSiR (zloz oferte) ::..
13-07-2017 15:31 NaSiR jest offline Szukaj postów użytkownika: NaSiR Dodaj NaSiR do Listy kontaktów
Turb0
Triple Ace


Data rejestracji: 24-09-2016
Postów: 165
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł genialny!

__________________
R3 Przewodnik
13-07-2017 16:09 Turb0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Turb0 Dodaj Turb0 do Listy kontaktów
Strony (8): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO TYLKO N1 i N2 - podnoszenie jakości przedmiotów - w kostce - za cenę run

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH